43
  • dotkom
    #3
    attol meg ez jo ronda lett, es ha igy fojtatjak nem fojak sehova se nyomni az ipod-ot.
  • Cat #2
    majd a Zune 2 megoldja. Microsoft izomból lenyomja Applet.
  • smv
    #1
    Bármennyire is leszólják a dizájnt az iPodosok, szerintem nem lett gáz. Tudom, hogy nem egy kategória, de nekem egy gyönyörűszép LG FM33 -asom van (ismétlem: tudom, hogy nem egy kategória), azonban szerintem sokkal szebb, mint egy ipod. A zune is hasonló stílusú, és szerintem jobban néz ki. Persze most azért éppen a külalakot emelem ki, mert az iPod mellett ez szokott lenni az egyik fő érv.

    Node, hogy képes lesz-e megdönteni az iPod "hatalmát"? Az MS mögött hatalmas pénzek állnak, így ha a lejátszójuk mellé jobb szolgáltatásokat vásárolnak fel, mint amilyeneket az iPod tud nyújtani, akkor lehet, azonban az iPod manapság már annyira státusszimbólummá nőtte ki magát, hogy kérdéses a dolog. Az egyéni véleményem persze az, hogy az iPod továbbra is marad a csúcson, és a Zune nem lesz elég ennek a megdöntésére. Vagy valami nagyon nagy újdonságot kellene a piac megszerzéséhez nyújtania, vagy pedig rendkívül olcsónak kellene lennie.