595
  • fakezü
    #434
    persze hogy elönyére vált mert szinesebb lett a zene nekem csak az nem tetszik hogy már majdnem minden számba van duda....pedig néha a kevesebb az több
  • gordon 24
    #433
    Igazából nekem van egy két gondom a magyar sziget szervezőivel.
    Jó zenekarokat hívnak ,de nem értem hogy pl egy Titkolt Ellenállás mit keres kint. Nem rossz zenekar, de ők azért nagyon szélsőséges szövegeket játszanak. Nem valóak egy MAGYAR szigetre szerintem.
    Pont az ilyen zenekarokat mint a Romantikus Erőszak és azokat akik inkább a magyar értékek fenmaradásának érdekében is zenélnek, kellene jobban előtérbe helyezni.

    A multkor néztem a Tv2 reggeli műsörát. A Havas meg kismaros polg.mestere beszélt. Tudjátok mi volt az első számú támadás? Az hogy minek irnak szövegeket a NagyMagyarországról. Merthogy itt az eu és hogy nincsenek határok meg ilyenek. Azthittem rosszul hallok.
    Aztmondja hogy mit magyarkodnak ezek itt? Egy reggeli műsörba egy egyetemi tanár ilyen kérdést tesz fel:D Ez lenne az országunk?
    Erre egy sms-ező kérdése adott egy nagyon jó választ:
    Magyarországon a Magyarok milyenkedjenek ha nem magyarkodhatnak?
  • gordon 24
    #432
    Én nem igy látom! Szerintem előnyére vált a zenekarnak. Persze a régi lemezeik is jók. De izlések és pofonok. Elfogadom a véleményed.
  • fakezü
    #431
    szerintem nem minden számba jo a duda... régen sokkal jobb lemezeket csinált a zenekar pl az itthon vagyunk elejétöl a végéig hibátlan.
  • Hege eto
    #430
    Azért bízom benne,hogy ez az eset tanulságként fog szolgálni a Sziget rendezőségének.

    Késett a csapat. Miért is? Már az Új Hajnal is csúszással kezdett, és érdekes hogy nem sokan voltak kíváncsiak rájuk.
    Balázsék után jött a Moby Dick. Az Ő metálzenéjük aztán végképp nem illett bele a képbe, és kb fele annyian voltak rajta mint a Rom.Er-en.
    Ők mégis rendes másfélórát nyomhattak:( Amibe még belefért egy számomra gúnyosnak tűnő mondat is:
    "Nekünk nincsenek népdalénekeseink, meg autentikus hangszereink, mégis magyarok vagyunk"

    Nos valahogy nekem úgy tűnik mintha a Rom.Er. a sziget mostohagyermeke lett volna idén.Kezdve azzal hogy csütörtökre kiírt koncert 1 hónappal a sziget előtt átkerült hétfőre, pont egy olyan napra mikor a szokásos 3 zenekar helyett 4van, és pont a Balázsék koncertjéből van ellopva az idő.:((((( Megnyugodnék, ha valaki megcáfolna a zenekartól, mert addig sajnos ezt kell hinnem:(((((((((
    Ezt a verziót alátámasztja még az az őrült pörgés amit Balázs diktált a zenekarnak. Kicsit mintha dühből, keserűségből jött volna, persze ettől volt nagyon jó:))))))
  • gordon 24
    #429
    Hát ez érdekes! Botond nélkül a Romantikus Erőszak elég hiányos. Persze ha jobban belgondolunk nem mindig volt velük. Régen amikor még a skinhead indulót meg ilyeneket is játszottak csak 4-en voltak.
    Szerence hogy belevették zenéjükbe a magyar népi elemeket! Igy sokkal profibb és jobb is!!
  • Hege eto
    #428
    Azt már nem láttam. Kedden reggel eljöttünk.
  • skristof
    #427
    sajnos baromi sokat késtek, azért játszottak keveset :\
    de a Hungarica sem volt rossz! :)) meg az egész hét
  • Balázs Brigitta
    #426
    Nem volt ott a Botond???????
    Sajna én nem voltam kint tegnap
    De a péntek,szombat,vasárnap nagyon nagyon jó volt,igaz vasárnap éjszaka értem haza vagyis az már hétfő volt de nem bánom.
    Nagyon jól éreztem magam.
    És nagyon jó volt találkozni olyan emberekkel akikkel nem sűrűn találkozom,vagyis általában csak a Magyarszigeten.
  • Hege eto
    #425
    Balázs nagyon rá volt pörögve a tegnapi koncertre, csak kár hogy sztem. keveset játszottak. Nem volt Bese Botond sem. Tudja vki. az okát?
  • gordon 24
    #424
    Hogyne lennék:D Csak egyszerre nem megy a kettő. Tudom most azt irnád, hogy nem kell a másik menjek ide:D És milyen igaz. De idén sajnos igy van a dolog. Majd jövőre sporolok annyit hogy mind2 meglegyen.
  • Hege eto
    #423
    "én nem megyek mert a nagy szigetre sporolnom kell"

    Nem hiszel el, hogy nem vagy vele tisztában, hogy hol a helyed:)))))))
  • gordon 24
    #422
    Jó szoraozást nektek!!! Sajna én nem megyek mert a nagy szigetre sporolnom kell. Egy hét nagyon huzos anyagi csödbe fog dönteni. De jövőre kinézek ide is!!
    Na még1x jó bulizást és érezéttek jól magatokat!!
  • Hege eto
    #421
    Péntek van Brigi
  • Hege eto
    #420
    attól tartok
  • Balázs Brigitta
    #419
    Már nagyon várom a pénteket.
    Igaz én olyan 7 körül fogok kiérni,de mire kezdődnek a koncertek addigra kint leszek.
    De szombaton délután már kint leszek,huh jó kis hétvége lesz.
  • Hege eto
    #418
    holnapután....
  • FlyHigh
    #417
    Tudod hogy van ez, mindenhol van férges. Rajtam nem fognak az oltogatások. Semmi nem tiszta, akárhova állsz szarba lépsz.
  • Balázs Brigitta
    #416
    Huhhh,igen igen tavaly nagyon szuper volt a Fejbőr,ez biztos most sem lesz másképpen az Oi-kor is biztos nagyon jó lesz a Titkoltról már nem is beszélve
  • Hege eto
    #415
    Mi ott leszünk már péntek este, és ordítjuk Zoránnal hogy:
    EGYÜTT VESSZÜK VISSZA!
  • Hege eto
    #414
    Hogy miért nem kell ezeket a csótányokat tolerálni?
    Ezért:

    Így adjunk örökbe gyereket a buziknak - molesztálta adoptált fiait az amerikai pedo-ratyi
    2007-07-27. 17:17:43


    Biztos lelkes SZDSZ szavazó

    Nem sokkal Fodor Gabriella nagy botrányt kavart kijelentése után, máris itt az elrettentő példa: négy gyereket is örökbe fogadott a hazánkban élő amerikai homoszexuális orvos (nyilván nem fedte fel szexuális orientációját), s ebből kettőt szinte bizonyosan molesztált.

    Orális szexet mímelt egy játékbabával a nyolcéves Martin egy sóskúti óvodában. Az óvónők gyanakodni kezdtek, és a családsegítőhöz fordultak. Végül a rendőrség letartóztatta az észt kisfiú amerikai nevelőapját, akit szemérem elleni erőszakkal gyanúsítanak.

    Szemérem elleni erőszak gyanújával előzetes letartóztatásba helyeztek egy, a Pest megyei Sóskúton élő amerikai állampolgárt, erősítette meg érdeklődésünkre a Bors című bulvárlap értesüléseit Tolnai Ildikó, az érdi rendőrkapitányság szóvivője.

    Jac C. 67 éves orvos-természetgyógyászt kiskorú gyermekei megrontásával gyanúsítják. A rendőrség szóvivője azonban nem kívánt részleteket feltárni a "kényes ügyről".

    Azt mindenesetre megerősítette, hogy az amerikai két kiskorú fogadott gyermekét, az észt származású Martint és Edwardot - Martin nyolc-, Edward hétéves - gyámügyi gondozásba vették.

    A férfi két idősebb - 17 és 24 éves - nevelt fia szerint a vádak alaptalanok. Bár Jack "szigorú apa" volt, néha "lekevert egy taslit", és "ha csak ránézett a kicsikre, azok néha sírva fakadtak(sic!), de nem hiszem, hogy valaha is bántotta volna őket" - nyilatkozta a 24 éves Attila.

    (Bors - Index - Kuruc.info)
  • Balázs Brigitta
    #413
    Ne is mondd már nagyon várom,pénteken szeretnék menni és remélem hogy tudok is menni majd.
    Csak sajna nehéz találni olyan emberkét aki jönne velem
    De már rajta vagyok az ügyön,mert tényleg nagyon szeretnék menni,mert szuper jó zenekarok lesznek
    Majd meglátjuk.
    Tavaly valahogy könnyebben összehoztam a dolgot,dehát minden változik
  • Hege eto
    #412
    Nem baj Brigi! Hétfőhöz egy hétre Verőcén, na az lesz az igazi....
  • Balázs Brigitta
    #411
    Ez nagyon jó,én szombaton voltam csak de ott beszéltem ismerőssel és azt mondta hogy nagyon jó volt az Erőszak a Balázs hozta a formáját.
    Jó hangulatú koncert volt.
    sajnáltam hogy nem mentem ki
  • Hege eto
    #410
    Kommentár nélkül GÁ GÁ GÁ!:http://www.indavideo.hu/video/Romantikus_Eroszak_2
  • Hege eto
    #409
    Egyet ne felejts!
    Ha nincs felvonulás, nincs attak se. Kurvára nem mind1 a sorrend!
  • FlyHigh
    #408
    Ez nem normális egyik fél oldalárol sem, nem kell felvonúlni és kész, meg agyonverni sem kell a másikat mert "másnak" született, pl ottvan az a zsírdisznó, üt egy nőt, nemünknek szégyene. Vagy ott vannak a falkában vadászósok, szintén 0 emberek. Egyértelmüen látszik hogy a provokációra megy ki ez a felvonulás, és pont azok az ökrök akik foglalkoznak velük.
  • Balázs Brigitta
    #407
    Július 20-án(most péntek) Esztergomban
    MÖM Tábor:Oi-Kor,Romantikus Erőszak,Egészséges Fejbőr
    És én már megint csak szombaton megyek
  • Balázs Brigitta
    #406
    Hmmmm,ez egy jóóóó videó
  • Hege eto
    #405
    Na megtaláltam a rég keresett videót, hogy mi lett a belgrádi gay pride vége. Hát egy két "férfinő" elcsúszik. Érdekes képsorok, hogy átlagos testalkatú emberek, simán leszarják, hogy a buzit két három rendőr védi. Odamegy egyedül, és lerúgja mint a szart :lol: . Mekkora sikongatás lett a pesti akcióból, pedig ez babazsúr lehetett a Nándorfehérvárihoz képest.

    http://www.youtube.com/watch?v=qE0M9lo6ZBk&NR=1
  • skristof
    #404
    aug1-8 én egész hétre megyek :)
    romer aug 6án hétfőn lesz, az alábbiak szerint:

    Koncertek kezdõdnek: 18.30
    Credo (Kárpátalja)
    Romantikus Erőszak
    Új Hajnal (6 év után először!!!)
    Moby Dick
    Nevergreen


    Credo nagyon kellemes hangú és csinos hölgyekből illetve egy idősebb úrból álló zenekar, tavaly már beleszerelmesedtem :)
  • gordon 24
    #403
    Melyik nap lesz? Ha valami jó időpontban lehet. Csak az időtályban van elég sok programom sajnos.
  • skristof
    #402
    MagyarSzigetre jöttök? :)
  • Balázs Brigitta
    #401
    Hmmmmmmm, jó a klip.
    Azt hogy az szdsz mit művelne arról inkább ne beszéljünk.Lenne egy pár tippem.
  • Hege eto
    #400
    http://www.youtube.com/watch?v=M4GzsDgOKDg&mode=related&search=
  • Hege eto
    #399
    Na ezt a klippet nézzétek végig:
    http://www.youtube.com/watch?v=M4GzsDgOKDg&mode=related&search=

    Ez egy Bathory névre hallgató norvég black metal zenekar klippje. Méltán büszkék a viking ősökre, akárcsak Mi a Hunokra.
    Szerintetek mit művelne az szdsz, ha Balázsék előrukkolnának valami hasonlóval, vagy a Kárpátia?
    Tudom norvégiában nincsenek szdszesek. Tudjátok miért nem? Mert kb úgy bántak velük mint a vikingek a klippen az angolokkal:)))))))))))))
  • Balázs Brigitta
    #398
    Nekem is csak a szombat a tuti hogy megyek.
    De jó lenne pénteken is elmenni,na majd meglátjuk
  • Hege eto
    #397
    Nekem még képlékeny
  • Balázs Brigitta
    #396
    2007.Július 20.(Péntek)
    MÖM Tábor/Esztergom
    -Romantikus Erőszak
    -Oi-Kor
    -Egészséges Fejbőr
    További információ-www.magyaronvedelem.hu
  • Balázs Brigitta
    #395
    Hmmmmmm,én nem tojással dobáltam volna őket hanem,volna őket.