595
  • gordon 24
    #475
    Rohadékok ezek a buzi rendörök. Tavaly is mit csináltak velünk wazze. És a nép még mindig otthon ül és vája hogy honap legyen. Én idén is kijárogatok, de nem sok értelme. Olyan kevesen vagyunk hogy azt nem is hiszem el. Ezek szerint a népnek jó ez ami van.
  • Grenzjager
    #474
    erőszakos romantika, vagy romantikus erőszak?
  • Balázs Brigitta
    #473
    Most szombaton KONCERT a Magyarok Házában!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Már nagyon várom,biztos fergeteges buli lesz
    Legyen már szombat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fradista91
    #472
    Szervusz!

    22én ha minden jól alakul egy Fradi "meccs" (=székház előtti szurkolás) után én is benézek (szerintem nem egyedül :)) a koncertre

    Hajrá Balázs, Hajrá Magyarok!
  • gordon 24
    #471
    Erre ModellMaker üzenete a legjobb válasz! Hála istenek egyre többen hallgatják ismerik ezeket a zenéket. És egyre többen foglalkoznak azzal hogy mi is magyarország! Persze még mindig nem elegen de ez már más történet.
  • Balázs Brigitta
    #470
    Igen,sajnos ez igy van ahogy írod ebből a műfajból nem lehet megélni.
    Ezzel szerintem a legnagyobb százaléka ezeknek a zenekaroknak így van.
    Dolgoznak napi 8-10-12 órát.
    Viszont nagyon jó látni és tapasztalni hogy ennek ellenére ezek a zenekarok vannak és szívűket-lelküket beleadják minden koncertjükbe.


  • modellmaker
    #469
    OFF

    Most voltam egyetemi gólyatáborban. Egyik legkedvesebb élményem mindenképpen az marad, hogy akivel beszéltem (több száz ember) mindenki ismeri és szereti a Romantikus Erőszakot, a Kárpátiát, stb. ;) Annyira jó volt hallani, hogy milyen sokan vagyunk!!

    /OFF
  • Sziva Balázs
    #468
    Ebből a műfajból valóban nem lehet megélni, de nem hiszem, hogy ez kéne, hogy a mi, vagy bármilyen nemzeti rock együttes célja legyen. Én is dolgozom napi 8 órában mint bárki más és a szabadidőmben foglalkozom a zenekaraimmal. A letöltésekkel kapcsolatban pedig csak annyit, hogy valóban van aki azért szedi le a CD-ket a világhálóról, mert nem volna rá pénze (pl. még diák, stb.) és ez minket egyáltalán nem zavar, mert a lényeg az, hogy egyre szélesebb körben terjedjenek a csapat által képviselt gondolatok. Viszont aki teheti valóban vegye meg az eredeti CD-ket, mert az ebből befolyó összegeket tudjuk a bandával kapcsolatos költségekre fordítani.
    Üdv.
    Balázs
  • gordon 24
    #467
    Rendben, megértem. De léci legközelebb ne. Ha valakinek kell a link meg tudod adni priviben is. Inkább úgy!
  • Grenzjager
    #466
    Szóltam én. Kértem a hsz. törlését.


    Úgy voltam vele, hogy tudod sokaknak meg nincs pénze rá, ha hiszed ha nem. Több ismerősöm is szedett le zenét, majd később egy jó párból megvették az eredetit, ennyi. Mindenki maga dönti el. Én pedig megörültem amikor megtaláltam mert a 100%magyarcd-m már kimúlt.

  • FlyHigh
    #465
    Farkas Zotya(Ektomorf) azért megcsinálta. Megunta hogy a sok birodalmi romboló eszi a húsát, megmondta hogy itt nem lehet semmit sem normális módon csinálni, azt lelépett. Azért azt meg lehet nézni hogy hol tartanak, nem bóvli thrash amit nyomnak. Garázsbol -> világhír, ez a nem mind1, pedig nem egy megalkuvó zenéjük van.
  • gordon 24
    #464
    Sajnos ebből látszik hogy magyarország egy speciális hely. Minden szempontból vannak bajok itt. Tudod az a rossz ebbe, hogy nagyon sokan letöltik ezért szerintem minden együttest több millió forinttal lopnak meg. Gondoljon bele mindenki. Egy klipp elkészitése 2-3-4 millio forint amit valaki kifizet annak reményében hogy az eladott lemezekből vissza jön.
    Ha nem jön melyik sponzor kiadó fg ujra kifezetni ennyit? Semmelyik 2-3 ilyen kudarc és azt mondják hogy elég. Aztán egy ujabb zenekar megy a süllyesztőbe. És az egész min múlik? Azon hogy megveszed vagy nem.
    Nekem is van sok illegális zeném többek között Rommantikus Erőszak is, de van tölük 3 cd-m amiket megvettem és ha tehetem megveszem majd a többit is. Igaz nekem nincs is értelme megvennem mert itthon ritkán hallgatok zenét a kocsiba meg Mp3-zok. De ettől függetlenül megvettem és meg is fogom a jövőben is.
  • FlyHigh
    #463
    Ez mondjuk igaz, rengeteg tehetséges zenész/énekes él Magyarországon. Mégis kb mindegyiknek a tengődés marad párezerböl, sok országban ez elképzelhetetlen, zene mellett még más munka? Áhhh
  • FlyHigh
    #462
    Többiek ide jönnek magyarkodni, te meg netcigánykodni.:D
    Asszed lopounk a testvéreinktöl?:(
  • gordon 24
    #461
    Ezt nem kéne ide betenni!

    Egy két hsz-el lejebb irt a Zenekar énekese hsz-t. Biztos nagyon boldog lesz ha meglátja ezt ez az egyik.

    A másik pedig az, hogy ezek a cd-k kb 2000ft köül vannak amikből él a Rommantikus Erőszak. Ha letöltöd nem kapnak pénzt aztán legközelebb nem csinálnak albumot stb. Szóval vedd meg.

    Ezt a hsz-t meg jó lenne ha valki törölné. Nem szólok a modiknak mert nem akarlak megszívatnia warezz miatt, de kérlek legközelebb ne rakd ezt be ide. oké?
  • Hege eto
    #459
    Köszönjük! Most ennyi adatott Verőcén, majd legközelebb:))))))
  • gordon 24
    #458
    Szia Balázs!!

    Igy már minden világos! Köszönjük hogy válaszoltál, és azt is hogy irtál ide. Remélem sokszor megteszed még ezt.

    22-én ott leszek!

    Üdv.
  • Sziva Balázs
    #457
    Sziasztok!

    Az utóbbi időben felvetődött néhány dolog, amikre ezúton megpróbálok válaszolni.
    A Magyar Sziget-es koncert azért kezdődött a később, mert a minket szállító mikróbusz defektet kapott, így egy órával később tudtunk csak elindulni a megbeszéltnél.
    Botond azért nem tudott fellépni velünk, mert éppen Moldvában volt egy alapítvány jóvoltából, ahol a magyar dudazenét ismertette meg az ottani fiatalokkal, akik érdeklődnek a népzenei hagyomány iránt. (Hajdanán a moldvai csángók között is elterjedt volt ez a hangszer, de ma már csak néhány idős ember játszik rajta.) A nagy távolság miatt nem lehetettt összeegyeztetni, hogy mindkét rendezvényen ott legyen, de az erdélyi EMI táborban már csatlakozott hozzánk.
    Az új, Független Adó-val közös CD-n szereplő Magyarország című dal nem azonos a Ballagó Idő Ó Magyarország című nótájával. Ezt még 1984-ben csinálta a Független Adó. A Ballagó Idő számot mi 1994-ben dolgoztuk fel először, aztán 2002-ben, a pesti utcai harcok után illesztettük hozzá a refrénhez a "Fegyverbe!" szót...

    Üdv mindenkinek
    Balázs


    U.i.: Szeptember 22-én lemezbemutató a Magyarok Házában!!!
  • FlyHigh
    #456
    Magozott Cseresznye - Ballagó idők
    Egészséges Fejbőr - Magyarország
    Romantikus Erőszak - Ó, Magyarország
    Követelek még öt verziót! Ez már rendes remixverseny, tudnak élni.:D:D
  • Brankley
    #455
    Elég volt!, Piros, fehér, zöld, és a Magyarország a legjobb száma!! :P de tényleg jó az összes.
  • Balázs Brigitta
    #454
    Ez igy van nagyon nagyon jó az album.
    Legfőképpen a harmadik szám tetszik amit Herczeg Flóra énekel (Székelyek imája)
    De persze az egész album nagyon jó.
  • Brankley
    #453
    Független Adó nagy album lett!!!
    Amúgy SZIGET nagy volt! :P :)
  • modellmaker
    #452
    aha az én voltam. csak vmi miatt .amr-ben (ami jó lenne nektek) nem tom elküldeni.... nem tom miért nem. wapszervert meg nem tok csinálni. :|
  • gordon 24
    #451
    Hát tudod:D Voltam a szigeten 8-15ig. Aztán meg balcsin ahogy vége let a szigetnek huztam balcsira. Ezért nem voltam gép közelben.

    Ki igért? ModellMaker? Ő nekem is de sajnos nem tudtuk összehozni. Sajnos ő mp3-ba csinálta meg. Ezt meg nem minden telefon kezeli.
  • Hege eto
    #450
    Hun jártál?:)))) Meg csengőhangot is ígért nekem valaki sms-ben....:)))
  • Balázs Brigitta
    #449
  • gordon 24
    #448
    Na végre visszatértem a nyaralásból!! Üdv mindenkinek!
  • fakezü
    #447
    http://www.youtube.com/watch?v=deWlEy44Hgk&mode=related&search=
  • fakezü
    #446
    http://www.youtube.com/watch?v=HzcwckVjEfI&mode=related&search=
  • Hege eto
    #445
    http://www.youtube.com/watch?v=8H_o3c5_Q6o&mode=related&search=
  • Hege eto
    #444
    Hát igen, a jó öreg Zorán nem változik:)))))))) Amúgy ha józan ritka normális egy figura, de ezt elkapni kb. lottó 5ös:)))))))))))
  • skristof
    #443
    nem láttam, én is csak urban legend szinten hallottam. csak azért mondtam, mert nem minden igaz, amit mondanak. zoran meg többször is csinált már ilyet, nemtudom milyen jogon. de azt sejtem, hogy milyen állapotban.
    de ez köztudott
  • Hege eto
    #442
    Azért remélem jövőre a másik kissebbség kimarad:)))))))
  • Hege eto
    #441
    Nekem egyik Fradista srác mesélte a sztorit, ezt a részt kihagyta. Ezek szerint Te láttad. Vagy mégse?
  • Balázs Brigitta
    #440
    Ja és mégegy észrevétel mondjuk miért nem ment neki a cigányoknak?????????????Mert ők is voltak kint bizony a saját szememmel láttam már azt nem értettem hogy hogy engedték be őket.
    És még voltak érdekes dolgok de mindegy is szerintem nagyon jó volt és ez a lényeg
  • Balázs Brigitta
    #439
    Az hogy szép pillanat volt hogy a Zorán mit csinált én szombaton láttam és három fiú nem bírta megtartani ugy bevolt rúgva,nahát nem volt egy szép látvány és több embernek neki akart menni aki nemugy nézett rá ez sem normális dolog.És egyszerűen nem értem hogy mit képzel azért mert ő a Fejbőr énekese nem jogositja fel ilyen viselkedésre,mint ahogy senkit sem.
    Azért persze a Hitleres póló nem oda való de ezt meglehetett volna máshogy is oldani,senki sem hagyta volna levegye a pólót ha Ő a Zorán ha nem
  • Balázs Brigitta
    #438
    Hogy mit kereset kint a Titkolt??????????Kérdésre kérdés tavaly mit keresett kint az R-Go????A Titkoltot meghívták ezért léptek fel,és véleményem szerint egy nagyon jó hangulatú koncertet adtak és egyátalán nem voltak rajtuk kevesebben mint az Oi-Koron vagy a Fejbőrön.Sőőt...
    Az hogy ők milyen zenét játszanak hát nézd a legtöbb együttes a történelmi múltról énekel (ami nagyon nagyon jó)A Titkolt pedig a jelen politikai helyzetről,ami a mindennapokban történik.
    Igy szerintem teljesen jó hogy kint voltak és nagyon remélem hogy jővöre is kintlesznek
    Mondjuk ugy hogy van olyan együttes aki sajnos mostmár nem azokat a dolgokat helyezi előtérbe amiért elkezdék hanem mást,és ez nagyon szomorú
  • skristof
    #437
    ne felejtsük ki a sztoriból, hogy utána a rajtuk mosolygó családapát is megütötte aki babakocsival volt. azt is jogosan?
  • Hege eto
    #436
    Minden vészen át!
    http://www.youtube.com/watch?v=mBJIdoGc63w
  • Hege eto
    #435
    Ezzel is egyetértek, azért az szép pillanat volt mikor a nem szomjas Zorán le akarta tépni egy gyerekről a hitleres polót, hogy ne égesse tovább a Magyarokat. Hozzáteszem tök jogosan.A csávó levette.