111
Space Force 2 - Provox Games
  • T-boy
    #71
    franc a képeket megjeleníti a spoilerben :)Meg elrontottam az egyik makró lezárást.
  • T-boy
    #70
    Kész... 17-es küldetésnél teljesen elakadtam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kalóz csapatot kell leverni az ARA rendszerben.[/spolier]
    Bejátszás, majd csata.Folyamatosan kapom az EMP rakétákat, majd miután lement a pajzsom, 2 atomrakéta találat végez.
    Valkyrie-m van, eddig ez tűnt a legjobb hajónak. UF-nek 750, EMD-nek 790 kiosztható upgrade pontja van. A második, a kalóz nehéz vadász 700 ponttal.
    Fegyverek terén, meg a külső rendszerekben 100x jobbakat lehet találni mint a dual massdrive.
    [spoiler]pl Hellfire, amit az ORD-tól kapsz egyik küldetés végén.
    Pathogun:

    kb ez a legjobb elosztás amit ki lehet hozni a Valkyrie-ből:

    Ezek meg a gyűjtögetett anyagokból összerakott tuning cuccok:
  • SaGa Jr
    #69
    Fejlődés igazándiból nincs. Vehetsz majd jobb hajókat a megfelelő állomásokon a megfelelő rendzserekben ez igaz, de a fejlődési folyamat kimerül abban, hogy pénzért tuningolod a hajódat meg gyártod vagy veszed rá a jobb cuccokat és rendszertuningokat.
    Minden hajónak limitált mennyiségű upgrade pontja van és jó sok pénzért ezeket lehet ráapplikálni a verdára.

    A sztori rém gyenge sajnos. Igazán jobban is megdolgoztathatták volna az agyukat a sztori írói.

    A jobb hajókra két fegyverkonfiguráció kell, hogy bárkivel elbánjon az ember. Normál ellenfelek ellen egy ionágyú és egy dual massdriver tökéletes páros. A collective ellen meg az elérhető legjobb bioanyagot gyilkoló ágyúkat kell mindig feldobni és nem lesz gond. Rakétákból/torpedókból ami tetszik az mehet, de különösebben úgysem elsz rájuk szükség.
  • BlackShadow
    #68
    arra nem gondolsz, hogy amikor topicot nyitották neki, még spaceforce 2-ként volt bejelentve, azóta meg címet változtattak? :)
  • Crem
    #67
    Nagyritkán előfordul, hogy 100 ember téved és egynek van igaza, de akkor valamivel igazold már pls! Kösz!
  • avengir
    #66
    Ez akkor se az, de mind1, látom értelmetlen vitatkozni....
  • Crem
    #65


  • avengir
    #64
    Tök jó, kár hogy ez nem a Space _Force 2 game, hanem Rogue Universe, de áldom a hozzáértő admint....
  • j6
    #63
    ID kártyák cserélése alapkiosztásnál talán a "Z" és az "U" volt.
  • Lazlo
    #62
    lenne 1 kérdésem. hogytudom betenni az id-ket. inventoryban a cuccokat hogytudom hasznalni?? a műsik story 4nél járok igen messze kéne elmennem aktiválni egy szatelitet de csak kalóz döldön mehetek át ez idáig oké de onnét merre???? a map elég gáz mármint az m-betüs map :S valaki?
  • Thanatos
    #61
    ez nem freelancer nemtom feltünte :)
  • Caine
    #60
    A freelancerben szimplán forgó ágyúk voltak, nem kell hozzá meggörbíteni a teret ... jajj :D
  • Thanatos
    #59
    nem az irányitás a crappy, hanem max te, előre mutato fegyvereknek mégis hova kéne lőniük ha nem egyenesen előre? jah vagy az egérrel meggörbited a teret? jaj... :D
  • BlackShadow
    #58
    freelancer isten volt :) ezzel is eljátszogatok, de kb annyi lett az eredménye, hogy kipróbáltam az EVE onlinet, ami eddig eléggé tetszetős :)
  • Caine
    #57
    Azért van ez (szerintem), mert rosszul van megoldva az irányítás az egérrel (joyjal meg nem is megy).
    A Freelancerben ugye oda lőttél ahová a kis pointer mutatott a képernyőn, az volt egyben a szálkereszt is.
    Itt meg ugye szintén van a kis pointer, hogy tudjál manőverezni, de a fegyverek mindíg a képernyő közepére lőnek. Eszméletlen módon idegesítő! Én akkor vettem csak észre, hogy nem oda lövök, ahová kellene, mikorra az első kaló már majdnem porrá lőtte a seggemet. Mondjuk sikerült előre előnöm ezek után mind a kettőt, de alig éltem.
    Nekem is nagyon hiányzik egy tutorial a játékból.
    A legzavaróbb az, hogy egészen ígéretes játéknak látszik, talán jó lesz a story is, lehet fejlődni, ott van a misztikus cloading device és a time device, lehe gyűjtögetni a darabkáikat, de elcseszik az egészet a crappy irányítással ... :(
  • Laczy
    #56
    Köszi, a válaszokat, de úgylátom sok a gond ezzel a játékkal :(
  • BladeW
    #55
    Ja nekem is volt hogy siman szetszedtek, eselyem se volt, es volt olyan is hogy szinte meg se sebeztek. Tul sok az ilyen es ehhez hasonlo kovetkezetlenseg a jatekban. A UI-rol nem is beszelve...
  • BladeW
    #54
    Nem art par patch a jatekhoz, engem pl a kezdo rendszerben elkezdett teleportalgatni a jatek, nem tudtam kozel menni egy allomashoz se, mert amint kozel ertem volna "elteleportalt" az allomastol. Es hat a 0 szintu tutorial sem konnyiti meg a dolgot.
  • BlackShadow
    #53
    pedig nem túl nehéz :) ahogy kezdődik nyomsz egy F -et beméred az egyik kalózt, és tűzaláveszed úgy, hogy azért manőverezel jópárat (pörögsz stb:)), ha rakéta bemérte lősz rá párat stb..


    én most azon akadok ki, hogy nemtudok rájönni, hogy egyes helyekre honnan lehet átjutni.. egyik rendszerbe szól a feladatom, de nem találtam még oda kaput, azt mászkálhatok össze vissza, hátha valamelyik kapu elvisz oda is :) nincs vmi térkép a neten ahol megvan az összes útvonal?
  • Laczy
    #52
    Nem tudom, mi van ezzel a játékkal, de nekem már az első 2 Pirate is túl erős. Szétszednek anélkül, hogy 1-t is lelőnék.
  • Davidxxx
    #51
    szuper...
  • Caine
    #50
    Na, körbenézetm a hivatalos fórumon is, nincs olyan ember, akinek rendesen működne a joystick. Majd talán az első patch orvosolja ...
  • Caine
    #49
    Egérrel igen.
    De ha joy van telepítve, folyamatosan max sebességgel akar menni és hiába nyomom meg a space-t egyből újra max sebességre vált. Így egyszerűen játszhatatlan. :(
  • BlackShadow
    #48
    nálam görgővel lehet szabályozni a sebességet, megállni teljesen meg SPACE el lehet defaultban
  • CodeRed
    #47
    Én kerestem, de nem találtam rá sehol utalást, hogy magyarul megjelent volna a játék. Bár a magyarítások portálon a játék címe mellett egy magyar zászló van, de ezenkívül semmi mást nem találtam. Valahol írtak erről konkrétabban?
  • Davidxxx
    #46
    én probáltam, de nekem sem engedte állitani a sebességet :( pedig már mindent átkonfiguráltam de semmi...
  • Caine
    #45
    Próbálta már valaki jostickal?
    Nálatok se lehet lassítani vagy megállni?
    Egérrel viszont minden OK. Úgy viszont nem az igazi ...
  • T-boy
    #44
    Guillotine, Én is nekiestem a fordításnak, de mikor a játékmagyarítások közt arra leletem, hogy magyarúl megjelent, letettem róla, hogy fordítsak.

    Aki még nem jött rá:
    -A Naprendszerben, az EMD bázis mellett van egy nagyobb épület. Oda lehet betenni az ásványokat, és a többi anyagot (vagy bármi mást).
    -Az időgép első darabját pedig szintén a naprendszerben egy kék színű ködben lehet megtalálni, a radarral "Cargo" módra állítva.
    -Ha kalóz földre megy az ember, akkor meg érdemes átváltani az ID-t a kalózra.
    felszedhető cuccok: Kék -> fegyver, Rózsaszín-> kiegészítők, zöld -> stat növelők, aranysárga -> nyersanyagok, fehér ->eladható kacatok
    Csak a kék cuccokat lehet fegyvernek használni.
  • Guillotine
    #43
    Könnyen lehet magyarosítani a játékot csak az a baj,hogy nem kezeli az ékezetes betüket.
  • T-boy
    #42
    Neki lehet repülni a Holdnak, bár kicsit sokáig tart.
    És benne van a játékban Woody Allen nagy jövendölése, az Orgazmatron is :)
  • BlackShadow
    #41
    látom itt nem lehet élből végezni a fő szállal :) 4. küldijét csnáltam volna.. de olyan erős kalózok várnak, hogy secperc alatt szétszednek :)
    rakátét hárítani EMP vel lehet?
  • j6
    #40
    A fegyvert szvsz csak akkor tudod használni, ha megvan hozzá a szükséges statod. Pet megy ilyeneket eddig én is csak eladtam. Viszont a nyersanyagokat (gyémánt, urán stb.) gyűjteni kell, mert a techlab-ban azok segítségével lehet kellékeket fejleszteni (pl.: célzás segítő berendezés).
  • Lazlo
    #39
    na most nekem lenne kérdésem.... trasportáltam halott hajó dobozokat amit kfioztottam és abba fegyvernek látszó tárgyvolt de nem írta ki hozzá hogy primary vagy valami semmi inventoryban van és nemtom hazsnálni a másik a többi cuccot tudom hasznánli pet emg ilyenek vagy csak elveszem és eladom cuccok?
  • BlackShadow
    #38
    a pajzs energia elosztós rendszere túl egyszerű.. sokkal jobb volt anno x-wing ben is ^^ h százalékosan toltad hova mennyit :) itt annyi van h elöl, hátul, vagy elosztod :)
  • Thanatos
    #37
    jaja azon énis szöröztem egy sort hogy dockolással kell satelitet aktiválni... :D de elgalább annyit bujtam emiatt a controlst hogy már mindent tudok, lol :)
  • Lazlo
    #36
    hát nálam a grafika maxon van csak a pipák vannak kivéve emg a hdr mert akkor max 40fps-es de belagol ha cb-n beszól valaki és az idegesít. szoal ezeket kivettem. viszont, az érdekelne hogy a post processing ha kiveszem a pipát a töltö képernyő sötétebb sokkal mint amikór a monitor beszarik :) a játék semmit nemváltozik de ha bevan pipálva akkór jó a töltő képernyő viszont jön a szaggatás ez milehet?
  • Zsolo007
    #35
    Felraktam a demo-t. És nem vagyok elájulva tőle. Egyszerű X utánzat.. Ennél még a darkstar one is jobb volt, pedig az tök lineáris.

    Szóval 10 perc játék után uninstall
  • BlackShadow
    #34
    rájöttem egy idő után :D de a franc sem gondolta volna, hogy úgy kell őket aktiválni, hogy dokkolni próbál az ember.. elég furi :P ja és kösz az inventory-s infót :)

    headhunter-t választottam.. remélem lesznek fasza fejvadász küldik
    ja és nekem nem engedett portrét váltani.. hiába nyomkodtam a nyilat semmi.. ill semmit nem engedett váltani, kivéve a "specializációt" (kereskedő, stb..)
  • bacsi5514
    #33
    Csak legyen benne írásjel is!
  • Lazlo
    #32
    megnyomod az i-t elöjön az inventory ott tudod megnézni a questet is meg az üzenetet is amit éppen kaptál. a story questeket alapból kapod viszont vannak mellék questek amit az anyahajón vehetsz fel. és az a lényeg hogy javítsd a többi lénnyel való kapcsolatod és ezt úgyteheted emg hogy mielött felveszel 1 questet kiválasztod melyik fajnak hajtod végre és akkór azok fognk szeretni jobban stb. az első story quest annyit tesz hogy kivan írva hogy beginning ott van 5darab nemjuteszembe hogyhívják ilyen na mind1 mind1ikhez közel mész amig baloldalt nemlessz valami kék kocka akkór hosszan megnyomod az entert amig aktiválja és 1enként mind a 5el csináld meg.hamár tutorial nincs egy fag-t összelehetne dobni :) én emgírom szívesen ha valaki csinálneki oldalt emg bannert :)