111
Space Force 2 - Provox Games
  • Berv
    #31
    Este lesznek, amennyiben nem felejtem el..
    Többiek nem tudom pakolna-e fel majd jól?!?! :)
  • Zsolo007
    #30
    Én nem olyan screen-re gondoltam, hanem olyanra amit itt csinált valaki...
  • BlackShadow
    #29
    na én is kipróbáltam :) fura egy játék meg kell hagyni..
    intro-ra nem költhettek túl sokat, mert még kb sztem a warcraft2 -nek is ilyen grafikájú volt az intrója :)
    elején a beszédhangok eléggé ratyik szvsz.. nomeg egy tutorial-t igazán berakhattak volna a game-be, mert az első 15 perc azzal telt, hogy felváltva néztem a controlst és nyomogattam a billentyűket hátha történik valami :) meg kell szokni.. nem tűnik rossz játéknak :)
    a harc tetszett.. nem volt olyan nehéz mint aminek többen beharangozták.. másodjára simán sikerült, miután megnéztem, h a lock target-el kicsit könnyebb lehet :D

    -kiírta alul, hogy kaptam üzenetet, azt hol tudom megnézni?
    -nincs vmi questlog amiben megnézhetem, hogy épp mit és hol kell csinálnom?

    egyelőre nincs más kérdésem.. legalábbis nem jut eszembe :)

    #28: én simán irányítom egérrel :P
  • Berv
    #28
    Screen-k itt.
    lehet egérrel írányítani, gáz/nem gáz? :) !az!
  • Zsolo007
    #27
    Képeket tudnátok berakni? Egérrel lehet irányítani? Ha igen mennyire gáz/nem gáz?
  • Lazlo
    #26
    hát azért annyira nemkell hozzá angol tudás. csak rákell jönnöd mi, mrie való. pl holveszed fel a questeket az anyahajón ha ezmegvan kimész az űrbe és mutatja merre menny szoal ha nemérted mi a feladat akkór is odatalálsz ha meg nemegy valami itt a forum és emgkérdezed :) mostmár én is rájöttem hogy ha kinyírsz valakit marad utánna az ürben 1 doboz nemtudtam hogytudom használni megnyomtam a teleport gombot beteleportáltam a hajóba és kdierült akit kinyírtam annak ami volt az inventoryába azt vehettem el. utánna eladod stb és veszel fegyvereket :) én most új hajóra gyüjtök :)aki 1 kicsit is szereti az olyas fajta űrhajós játékokat mint pl a wing commander hogy temész és ölsz nemcsak kattogtatsz és lessz ahogy lessz :) annak ajánlom. na mek vissza majd még jövök :)
  • Berv
    #25
    hi !
    meséljetek róla, jó, nem jó ? :)
  • WOLF3x6
    #24
    Nagy angoltudast igenyel ez a jatek?
  • Lazlo
    #23
    hát nemtom :)én tegnap leszedtem és egésszen emgtetszett. első benyomásnak a wing commander jutott eszembe :) és nekem naon feelinges. az elején amikór kalózok támadnak meg senki nem blokkolja a hajodat csak előre tekered az egérgombot és lön sepesség :) a videók picit furik voltak hogy ha a grafika nemondható csúnyának akkór miez a firka de aztán az is szokható. amikkór lelövöd a kalózokat és dokkolsz az picit eve online amikór így középen áll a hajó. amikór jukat nyitok hogy másik csillag rendszerbe mennyek vagy hova az is naon teccik :) szoal nálam egy 10pontos listán 6
  • LegionarR
    #22
    Az az igazság, hogy ha adnék neki egy második 3. vagy 4. esélyt, akkor lehet hogy megkedvelném ezt a játékot... De ez az első játék amivel semmi kedvem újra próbálkozni...

    Az 2. igazság, hogy én nem kedvelem a Jowoodot, de ennél többet vártam tőlük (tudom ők csak a kiadói a játéknak, de miért adnak ki ilyen szemetet?)...
  • csgj
    #21
    hát ebből gyors uninstall lett... borzalmas game
  • csgj
    #20
    hehh, én nem is értem az irányítást... rögtön a storí elején kalózok támadnak ránk, és belockolja a játék a hajómat... szóval nemtok mozogni :P
  • j0nNyKa
    #19
    uh, eddig csalodas.
  • BlackShadow
    #18
    megjelent :)
  • LegionarR
    #17
    Háát kipróbáltam a demót én is... Ez az első űrszimulátor mostanában, ami egyáltalán nem tetszik... Unalmas, és bizonyos textúrák és modellek elég randák...
    De a féreglyukak nagyon jól néznek ki, hogy mondjak valami pozitívumot is...
  • LegionarR
    #16
    Nem csak a hasamra csaptam és mondtam hogy ma megjelenik...

    Innen tudom hogy elvileg ma kellene jönnie: Heti játékmegjelenések

    Azért többnyire megbízható forrás... Ha ma nem is jön, akkor is csak pár napot késhet...
  • Crem
    #15


    Ezt honnan tudod?:) Egyébként én is nagyon várom! Jó ideje nem volt a kategóriában ilyen játék.
  • LegionarR
    #14
    Elvileg ma jelenik meg a game... Kínáncsi leszek (vagyok)...
  • Crem
    #13
    na az nekem is nagyon bejött, pedig az elején kicsit féltem az 1cd-s nagyságtól...
  • SötétBarom
    #12
    Én örülnék egy freespace színvonalnak.. Az az egy space játék volt, ami bekerült az örök kedvenceim közé..
  • Crem
    #11
    Én nem bánom, hogyha a jó ötleteket kiveszik más játékból.Annak örülnék,ha két nagy kedvenc űrhajós játékom ELITE, Wing Commander Prophecy stílus egyesülne.
    Ezekkel a játékokkal több hónapig elszorakoztam.
    Tudom, hogy létezik EVE Online, de az havidíjas. Ami egy jó játéknál nem is lenne gond, de nálam fent áll a veszély, hogy nem tudok minden nap játszani vele egy kicsit...
  • Gundark
    #10
    Meg erre mondhatod hogy "eredeti gondolat" meg "új perspektíva" :)) No meg a földön nincs annyi pénz hogy Lucast kifizesd :) Mert ő komoly és jól átgondolt játékokhoz adja csak a nevét, lásd KotOR 2 :)
  • Thanatos
    #9
    csak az ilyesminek a licensdija lehet elég rázos is gondolom :/
  • Borg
    #8
    És ez miért jobb? Erre meg mindenki aztmondja, hogy jajdehülyeség, meg mindenhonnan összelopott. Úgy legalább 1 fix rajongótábora lenne :)
  • Gundark
    #7
    Az a baj Borg eltás, hogy ha kiválasztasz egy ismert univerzumot, akár SW akár ST vagy B% vagy bármit, annak a rajongói játszanak vele, a többiek meg elkezdik hogy jaaaaajdehüüülyeséég :) Egyébként ha jó lesz akkor lopjanak csak :)
  • Borg
    #6
    Meg starwars, meg event horizon :)

    Mondjuk teljesen egyedit alkotni manapság már nagyon nehéz lenne.
  • Zsolo007
    #5
    Jó a trailer...Úgylátom loptak ezek mindenhonnan mindent :D. Felismertem hajókat több játékból (a lentebb említettekből is), meg van itt star trek is, meg babylon 5 is :D.
  • Borg
    #4
    Remélem jobb lesz mint a Darkstar One.

    Mondjuk továbbra is állítom, hogyha már ekkora projektbe kezdenek, akkor jobb lett volna valami ismert univerzumot megvalósítani, pl Babylon5 jól illene ebbe.
  • Crem
    #3
    SPACE FORCE 2




    A többi kép nagyban itt
  • Crem
    #2
    Másfél éve nem nyitottam új topicot! A keresőben minden féle képp megnéztem a játék nevét, de semmit nem adott ki! Szal' ha mégis hibáztam akkor lehet törölni!:(
  • Crem
    #1
    Freelancer, Freespace és ELITE nyomdokain haladó, csúcsgrafikás űrszimulátor készül a horvát Provox Games műhelyében. Hatalmas mennyiségű screenshot áll rendelkezésre a fejlesztés minden fázisából. Legújabb a corvette osztályú hajó pilótafülkéje. Ezenkívül wallpaperek és zenék is letölthetők. A Space Force 2-ben Privateer módjára harcolhatunk kisebb csetepatékban. Végighentelhetjük a Freespace meg a Freelancer hatalmas ütközeteit, NPC-k vezette óriás hadihajók és azok vadászgép rajai ellen. Kereskedő, diplomata, űrvadász és felfedező lehetünk a játékban található 46 csillagrendszerben. Bármelyik faj választható és ettől függően a galaxis teljesen más pontján kezdődik a kaland.


    SPACE FORCE 2 TRÉLER


    by Hardwired