5472
Felhasználói programot keresek.
  • strepsils
    #5272
    Én Windovs commanderrel is össze tudtam fűzni akár hány videó fájlt fájlegyesítéssel . Csak annyi hogy a kész fájlnak nem látta a valódi hosszát csak a legelső fáljdarabét tehát magátol leált egy félórás film 5perc után de ha az időcsúszkán beleklikkeltél a film felébe akkor a valódi 30 perc felére érkeztél csak ekkor is nem 15 perc maradt hátra hanm 2,5perc. Szóval meg kéne próbálnod lehet nálad működik.
  • Blum
    #5271
    Avidemux?
  • kjhun
    #5270
    Sajnos nem eszi meg a fájlt.
  • Klon
    #5269
    Ugy tudom, h a VirtualDub tudja ezt.
    Ha tevednek majd jonnek az okosok es kijavitanak :)
  • kjhun
    #5268
    Milyen progival tudok 2 db *.mpeg fájlt egybe összefűzni újrakódolás nélkül??

    Formátum infó:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    General
    Complete name : D:\20150127-231611.mpeg
    Format : MPEG-PS
    File size : 91.0 MiB
    Duration : 1mn 14s
    Overall bit rate : 10.2 Mbps

    Video
    ID : 224 (0xE0)
    Format : MPEG Video
    Format version : Version 2
    Format profile : Main@Main
    Format settings, BVOP : Yes
    Format settings, Matrix : Default
    Format settings, GOP : M=3, N=15
    Duration : 1mn 14s
    Bit rate : 9 830 Kbps
    Width : 720 pixels
    Height : 576 pixels
    Display aspect ratio : 4:3
    Frame rate : 25.000 fps
    Standard : PAL
    Color space : YUV
    Chroma subsampling : 4:2:0
    Bit depth : 8 bits
    Scan type : Progressive
    Compression mode : Lossy
    Bits/(Pixel*Frame) : 0.948
    Time code of first frame : 00:00:00:00
    Time code source : Group of pictures header
    Stream size : 87.0 MiB (96%)
    Color primaries : BT.601 PAL
    Transfer characteristics : BT.470 System B, BT.470 System G
    Matrix coefficients : BT.601

    Audio
    ID : 192 (0xC0)
    Format : MPEG Audio
    Format version : Version 1
    Format profile : Layer 2
    Duration : 1mn 14s
    Bit rate mode : Constant
    Bit rate : 224 Kbps
    Channel(s) : 2 channels
    Sampling rate : 48.0 KHz
    Compression mode : Lossy
    Delay relative to video : -16ms
    Stream size : 2.00 MiB (2%)
  • kl24h
    #5267
    Nem ártana a Mozilla Firefox-al törölni egy kicsit és akkor kiüresedne a gép egy kicsit. Tehát Előzmények > Előzmények törlése ... és itt kiválasztasz mindent.
    Lehetséges, hogy a nagyobb méretű zenéket elvágva tölti le, pont mint a youtube-ról. Én különösen nem foglalkoztam ilyennel és ahogy írta pixxel #5264 ha utánanézel biztos kapsz valamilyen szoftvert, amivel könnyen le tudnád tölteni.
    Ha pl. nekem szükségem van valamilyen zenére vagy videoklipre, akkor megkeresem a youtube-n és onnan már könnyen le tudom tölteni.
    Azért adhatnál egy példát olyan órás zenére.
  • pxxl
    #5266
    True dat
  • Blum
    #5265
    *mindenki hülye csak én nem, say what*
  • pxxl
    #5264
    Asszem nem ártana némi alap számtech fogalommal tisztában lenni, utána olvasni pár dolognak stb...

    Már csak azt nem értem h mit szenvedsz temp fájlokkal amikor a neten szó szerint bármit meg lehet találni és letölteni. :D
  • strepsils
    #5263
    Érdekes az a mappa . A rövidebb 5 perces zenét letöltötte le is tudom játszani de a órásakat nem látom . Csak ilyen 2Megás fájlok jönnek le de nem lehet lejátszani vlc vel . Meg az is érdekes hogy vannak ilyen almappák azt olyan fájlok vannak benne hogy 2G tömörített fájlok de nem tudom minek a része.

    Kitöröltem egyszer az egész entries mappát hogy akkor biztos több giga szemét van rajta de a kijelzés nem is változott szóval ezek akkor ilyen fantom Gigabájtok vagy mi?
  • gergely1991
    #5262
    " a másik a *.tmp, amit nem tudsz felnyitni/másolni, mert nincs hozzáférésed (Access denied)"
    Persze,mivel az a "folyamat" épp használja. :)
  • kl24h
    #5261
    Úgy is lehetne mondani, hogy két külön helyre tölti be a Mozilla (de az IE is így csinál) azt a zenefájlt: az egyik aminek nincs kiterjesztése de fel tudod nyitni/másolni és a másik a *.tmp, amit nem tudsz felnyitni/másolni, mert nincs hozzáférésed (Access denied). ha bezárod azt az oldalt, akkor a *.tmp fájl is eltűnik, viszont a másik megmarad.
  • strepsils
    #5260
    Most a vlc vel bajlódok , tök jó hogy rájöttem hogy kell felvenni de azt hogy hova vesz fel sehol nem lehet beállítani . Hova vesz fel ha megnyomod a rec gomobt?
  • gergely1991
    #5259
    Realplayernek van egy letöltés funkciója mely neked kiszűri a pl.: flv-t a html/php-ból(hogy java vagy flash azt nem jelenti függetlenül hogy jar-t kapsz,max a lejátszója az).
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2015.01.18. 02:52:40
  • strepsils
    #5258
    A realplajert felvevőnek gondoltad? Az a másik inkább érdekesebb de én úgy tudom hogy pont az a lényege a java lejátszóknak hogy nem tárol nagy adatokat a lemezen csak mindig azt a 10mp et amit éppen hallgatsz .

    Egy másik netes lejátszót már sikerült átvernem (lekopogom) az is 10s os csomagokat tölt le olyan mint az rtl klub silverlight.
    Elem vizsgálata módban kifigyeltem hogy a darabkák meg vannak számozva innentől már csak egy táblázat kezelőre volt szükségem amiben generáltam 2000 sorszámozott url címet ez egy 3 órás zenének a hossza eztán egy régi letöltésvezérlőbe ctrl v vel be tudod adni úgy hogy szó nélkül mindet le is töltse ,eztán commanderben fájl egyesítés majd kiterjesztés megadása hogy ts és kész .

    De ez csak ritka eset mert pl az rtl klub on úgy jönnek le a csomagok hogy a nevük sorszáma valami 8 jegyű szám aminek majdnem minden jegye változik na ezt fejtsd meg szóval nem hülyék ezek , a sound could on amit belinkeltem ott meg úgy jön le a zene hogy az elem vizsgálata alatt nem is látsz semmit kivéve amit látsz de azt meg amúgy is letöltheted .

    Most amit te mondasz miért nincs hozzáférésem ? De igazából nem értem már mit írsz miért van két elérési út ... álmos vagyok már
  • kl24h
    #5257
    Megpróbálhatod még a Real-t, másképpen a Mozilla firefox letöltö a zenét, csak épp meg kell keresni (pl. amit linkeltél az megvan a c:\Documents and Settings\<felhasználónév>\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\wejvkegm.default-1416138112093\cache2\entries\0A6076BDC09CC2217608B079652EDEBA997F13F0 kiterjesztés nélküli fájl alatt, kb. 3.4 MB és pont ez megvan a c:\Documents and Settings\checkpoint\Local Settings\Temp\mozilla-temp-files\valami.tmp, csak ehhez nincs hozzáférésed, de legalább látszik a mérete és a mérete alapján utána lehet keresni és akkor megtalálod, amit fentebb írtam), csak az nem látszik, hogy mi a kiterjesztése, de a VLC lejátssza.
  • IMYke2.0.0.0
    #5256
    Van egy Google-d...
  • strepsils
    #5255
    Csak kár hogy ez fizetős.
  • IMYke2.0.0.0
    #5254
    Olvasd csak el az 52-est is...
  • strepsils
    #5253
    Realtek hd integrált alaplapi kártyám van csak ,azon nincs belső mix . A visszacsatolást sem akarom mert akkor az erősítőnek a hangereje is beleszámít a felvételbe . Nekem ilyan program kéne ami a pc hangerőjének a függvényében rögzít.
  • IMYke2.0.0.0
    #5252
    Itt pedig egy olyan program, ami nem csak ki/bemenetekről, hanem MINDEN forrásból tud rögzíteni - igen, a PC-den elhangzó MINDEN hangot.
  • IMYke2.0.0.0
    #5251
    Nézd csak, így is lehet...
  • strepsils
    #5250
    Le nem tölthető zenéket az internetről . Flash java csomagolt zenéket amit csak lejátszani lehet .

    Pl ezt zene
    Utoljára szerkesztette: strepsils, 2015.01.17. 19:51:29
  • kl24h
    #5249
    Konkrétan mit akarsz felvenni?
  • strepsils
    #5248
    Ajánlanátok valami biztosan működő internetes hangok (flas lejátszók) hangját rögzítő programot 7 re ? Felvevőt.
  • Blum
    #5247
    FileZilla
  • gergely1991
    #5246
    Helló!
    Total Commanderrel mi a baj? Free Download Manager ?
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2014.12.27. 12:40:42
  • piamania
    #5245
    Hello!
    Tudtok ajánlani egy ingyenes fájlkezelőt,amivel FTP-ről tudom letölteni a dolgokat?Win 8.1 van fenn.Légyszi ne a Total Commandert.Köszi
  • Klon
    #5244
    audio kazetta digitalizalasahoz tudtok ajanlani jo progit?
    Nem vagyok kezdo, ezert nem baj ha kicsit bonyolultabb...

    koszi

    ps: azert nagyon profi nem kell... :))
    Utoljára szerkesztette: Klon, 2014.12.24. 22:47:41
  • pxxl
    #5243


    tessék szíves lenni itt folytatni: Hardware Probléma, Kérdés
    Utoljára szerkesztette: pixxel, 2014.12.17. 08:45:37
  • IMYke2.0.0.0
    #5242
    Nagyon off ez már itt...
  • Blum
    #5241
    Szerény Véleményem Szerint

    Eleve ott cseszed el, hogy össze-vissza kutyulsz, állítasz, engedélyezel, tiltasz olyan dolgokat amiről nem tudod, hogy mit csinál vagy, hogy milyen hatással van más dolgokra. Biztos vagyok benne, hogy egy BIOS reset után, egyenként berakva és beállítgatva a lemezeket nem lenne ez ekkora szopás.

    Nálam is voltak IDE/SATA eszközök dögivel (egy időben, 10x 2TB SATA vinyó, 1 IDE+1 SATA ODD, meg rackben egy IDE HDD...a RAID kártyáról már nem is beszélve ami egy külön móka volt)...időbe telt beállítani de ha egyszer bevolt lőve akkor nem volt vele gond, töltött a Winfos/Linux rendesen és működött.
    Nem az a gond, hogy ezekhez nem értesz...erre vannak a tapasztaltabb userek vagy épp a "profi informatikusok"..szólni kell nekik és akkor nem a lógó fütyi jelenlegi oldalán állnál. Azzal van a gond, hogy ahelyett, hogy fizikai segítséget kérnél inkább előveszed a "mindenki idióta csak én nem" stílust.
  • strepsils
    #5240
    De mi az hogy szvsz? szevasz? Amúgy az AHCI valami advanced host kontroller interfész lehet ha jós emlékszem egyébként tényleg nem az én dolgom hogy ezeket tudjam ettől függetlenül te sem tudnál rájönni miért fagy le ebben a módban a vinyó .
    Eredetileg a másik fórumon írtam csak a könyvjelzőbe már ez maradt meg utána látom hogy ez programok de már nem tudom mi volt ahol elkezdtem talán hardverek. Csak a frissítés után ez maradt meg. szorri
  • Atika :o)
    #5239
    Koszi a tippeket
  • IMYke2.0.0.0
    #5238
    Sony Vegas-ban is fel tudod "javítani" a hangsávot.
  • howarju
    #5237
    Szia!
    Hangszerkesztésre tudom ajánlani a nagytudású, ingyenes Audacity-t!
    Olvass utána!
  • Atika :o)
    #5236
    Sziasztok egy olyan programot keresek amivel egy videoban tudnam feljavitani az audio savot. Tudna nekem valaki segiteni?
  • gergely1991
    #5235
    Nekem semmi olyat nem törölt ami később kellhet.Persze, inkább valami 3rd party szoftvert használnak ami hajlamos lehet arra amit lentebb írtál. :)
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2014.12.16. 01:37:05
  • Blum
    #5234
    Kezdesz bohócot csinálni magadból. Nem a modern technika a rossz hanem a környezet amibe beleraktad, a balfaszságról már nem is beszélve. Veszélyes dolog ha a szorgalom és a butaság párosul. :)
    Ha nem értesz valamihez akkor ne gányold össze, vidd el egy "profi informatikushoz" (:DDDDDDDDDDD...ehhez aztán kurva nagy profizmus kell), aztán az megoldja.
    Látványosan nem értesz hozzá, szvsz fingod sincs mi az az AHCI vagy IDE mód. Vedd nyakadba a gépet aztán irány a szervíz. Én se értek az autókhoz, inkább elviszem szerelőhöz ha baja van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az már csak poén, hogy ez az egész bohóckodás mégis hogy a faszba kerül ebbe a topikba..köze sincs a témához

    Utoljára szerkesztette: Blum, 2014.12.15. 22:55:45
  • strepsils
    #5233
    Nézegettem angol fórumokon ott is baszkódnak ezzel az AHCI -IDE vinyókkal ssd kel hiába újj technológia nem véletlenül építenek szaküzletek stabil konfigokat és én hiába szenvedek itthon ez soha nem lessz jó mivel térben és időben nem vágnak össze se a hardverek se a szoftverek.

    Most arra jutottam hogy leszarom az AHCI t pedig ugye a neten azt írták hogy ssd hez azt állítsam be ... szóval visszakurtam natív ide módba az összes sata2 slotot és megint letiltottam az one chip IDE drive ot .

    Tehát eljutottam az eredeti beállításig (ha ha) most a régi butolási képernyők látszanak és szépen felsorolja a rákötött cuccokat ,el is indul minden de nem az a villámgyors mint ahci módban.

    Írja is a samsung tesztszoftver hogy nem ahci modban vagyok ez nem a best performance ugyanakkor valamit optimalizált rajta ... hát majd holnap este mikor hazajövök munka után majd kiderül hogy fél nap állás után megint lessz e kedve bekapcsolni mert így kezdte tegnap is akkor is ki be kapcsolgattam direkt hogy be ne szopasson de láss csodát arra kellett haza érnem hogy csak beszívatta velem a fszt. Lehet hogy van benne egy időzítő ami ha lejár akkor lefagy :D

    Úgyhogy mos natív módban üzemel a rendszer , viszaraktam néhány progit meg amit tudtam beállítani de a betűket most se tudom miért ilyen homályosak mozzilán ... a veboldal betűit használom de régen nem volt ilyen szar. A clear type betűsimítót is tiltottam...

    Tanúlság kedves gyerekek ha ssd t vesztek (vagy bármit ami modern) inkább szakáruházban profi informatikus mérnökökkel építsetek köré konfigurációt (stabilitási garanciával) ja és tegyetek félre rá legalább kétszáz rugót (na ez az amiért én itt baszakszok a pénzhiány).

    De tudtam hogy ez lesz . Most arra lennék kíváncsi ha kidobnám a hdd t és betennék helyére még egy ssd t tárnak nem e kezdené el a hisztit ahci módban a boot.