5472
Felhasználói programot keresek.
  • pxxl
    #5312
    miért ha minden fájlnév más, akkor hogy akarod nem egyesével megoldani?
  • Atika :o)
    #5311
    Azt tudom hasznalom is, de nekem pl olyan kell, hogy van egy filenev es torolni belle par betut es beleirni szamot es minden filenev mas.
  • Klon
    #5310
    total commander tud csoportos atnevezest. file menuben megtalalod...
  • Atika :o)
    #5309
    Sziasztok en egy olyan programot keresek amiben egyszeruen tudok atnevezni fileneveket. Van tobb 100 fileom amit eggyesevel kell atneveznem es tul idoigenyes pl total commanderban atnevezgetni :(
  • Gladiator
    #5308
    Kiraly, koszi!
  • Blum
    #5307
    Nekem mega accom van már jó ideje, ingyenes fiókkal is 50 gigát kapsz kezdésnek. Minden kritériumodnak megfelel (sync kliens telepítésekor kiválasztod, hogy mely mappákat szeretnéd szinkronizálni) és szinte az összes létező desktop és mobil op.rendszerhez elérhető a kliens..

    mega.nz
    Utoljára szerkesztette: Blum, 2015.09.25. 13:01:50
  • Gladiator
    #5306
    Hello

    Nekem valami olyan kelllene, hogy kijelolok par mappat a gepemen, es azt folyamatosan feltolti felhobe. Tehat ha valtoztatok benne valamit, vagy rakok bele uj fajlokat, azt mind egybol feltolti. A trukk a dologban az kene, hogy legyen, hogy le mar nem torli. Tehat tegyuk fel, ellopjak a gepemet es nyomnak rajta egy hard resetet, vagy csak siman letorolnek rola mindent, ami nekik nem kell, nekem akkor is meglegyen felhoben.

    Fizetos szolgaltatas is erdekel. Dropbox az jo lenne, de ott bele kell tennem a dropboxba a szinkronizalando dolgaimat, nekem meg ossze-vissza vannak a gepemen a fontos mappak, es ott is akarom oket tartani:)
  • Tetsuo
    #5305
    Olyan programot keresek, ami megjeleníti (ha lehet grafikonon) az internet, processzor és a memória használatot.
    Köszi.
  • gergely1991
    #5304
    UltraISO korlátozásai között nincs a virtuális meghajtó kezelése. :)
  • kl24h
    #5303
    Én most jelenleg a MagicDisc-et használom, mert sajnos a Daemon Tools legújabb verziója nem megy az én gépemen, pedig telepítettem a Framework 4 keretrendszert (Windows XP SP3 op.r. van), de elindításkor Error. Lehet, hogy közben kijavították, de nem volt időm vele foglalkozni.
  • TomBond
    #5302
    Tud valaki egy ingyenes virtuális meghajtó programot? Olyat mint a Daemon tools. Nem baj ha tud magyarul. ;-)
  • fhot
    #5301
    linuxra: conky
    windowsra: rainmeter
  • Tetsuo
    #5300
    Aham, köszi azért. SSDOK és a CrystaldiscMark, ami megvolt nekem már régről, és azokat használtam.
  • Blum
    #5299
    :O

    Mondjuk nem mostanában használtam én se de akkor még full ingyenes volt..
  • Tetsuo
    #5298
    Az pont nem ingyenes. Van belőle próbaverzió, ez igaz; de használnám később is...
  • Blum
    #5297
    SSDLife
  • Tetsuo
    #5296
    A Samsung SSD-met ellenőrizném, ehhez keresek valami jó diagnosztizáló programot, ami ingyenes, malware és reklámmentes.
    Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #5295
    MSI Afterburner.
  • potyoro potyka
    #5294
    Ajánlanátok programot amivel folyamatosan megtekinthető az aktuális fps, cpu, ram stb adat? OSD mód fontos!
  • extramagascsaj
    #5293
    Sziasztok!
    Meghívó tervező programot keresek. Office Publishing ill. Photoshop kilőve.
  • fatmax
    #5292
    Sajnos igazad volt , és csak egy hangsáv van rajta.
    Köszi a segítséget !
  • Tetsuo
    #5291
    Nagyon valószínű, hogy az eredeti hang törölve lett és helyébe raktak be egy sztereó sávot, amin a zene van.
    Ha létezik másik hangsáv, azt megnézheted pl. VLC médialejátszóval, ahol a hangmenüben kiválaszthatod a másik hangsávot.
  • fatmax
    #5290
    Sziasztok !
    Milyen programot ajánlanátok a következő esethez ?
    Jó évtizede fel lett véve egy edzésünk erre lett rákeverve pár zene szám, és így járt kézről kézre közöttünk . Most újra előkerült a felvétel , de jó lenne az edzőnk aranyköpéseit hallani a zene helyett. Van e valami lehetőség megtudni, hogy megvan e még az eredeti hangsáv , és ha igen hallhatóvá is kéne tenni .
    Válaszokat előre is köszönöm !
  • montressor
    #5289
    sziasztok

    Egy nagyon-nagyon regi programot keresek meg a 286-osok idejebol. Kb ekkor volt nagy szam a stunts, shokoban cga-s verzioja meg a tobbiek. Szoval ez egy animacios kis program volt, lehetett rajzolni vonalakat, alakzatokat es progi mar meg tudta csinalni, h atmorfolja az alakzatokat egyikbol a masikba. Nem emlekszik valaki mi lehetett az a program?
    kosoznom
  • strepsils
    #5288
    1 Mi az hogy röptében nem is fogja ? Nem röptében fogja? Tudom hogy a chromban van ilyen kiegészítő ami írja de én firefoxot használok többnyire.

    2 Nekem a médialejátszók egy külön tortúra volt mire kihajigáltam az összeset és csak a vlc nél maradtam ,a többi egy rakás szar hol ezt nem játsz le hol azt ,az a nagy mpc hc a 4K ra azt írta ki hogy elfogyott a RAM kapcsolja ki a gépet kékhalál elég vicces .

    Amúgy az is vicces hogy letöltök egy 60p s filmet ami jutubon úgy ahogy fut 40-50-60fps sel mivel chromban látom ,és ez a film a gépemen MPC HC n lejátszva a dixtroy konstans 30 fps t ír ki és láthatóan olyan is a kép. Amiket régebben le tudtam játszani 60p filmeket ma már nem tudom csak szaggat , jutubon is meg a gépemről nézve is . NEm értem mi a fsz ért mikor se a kódolás se a dekódolás nem változott meg ,nem arról van szó hogy egy ujj formátumot akarok lejátszani régi kodekkel. És a processzor sincs kihasználva ,meg a vga sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #5287
    1. röptében nem is fogja
    2. VLC Player... hát, te tudod. Én ~10 éve MP-t és KMPlayer-t használok. Mindkettőnél működik a Dxtory, lásd a képet lejjebb.
  • strepsils
    #5286
    1 Nem jelzi ki a jutub videókat .
    2 Nem működik vlc pajernél .
  • Jim Morrison
    #5285
    ...honnan kell letölteni...

    Google első találat

    ...pontosan mire való

    "Olyan programot keresek ami FPS t kijelez és nem úgy hívják hogy FRAPS mert az nem működik a gépemen. Jelezze ki a jutub videók fps ét és a média lejátszóm fps ét is ."
    -> Dxtory



  • strepsils
    #5284
    Ezt meg sem próbáltam felrakni mert nem láttam normális leírást és te sem írtad le honnan kell letölteni és pontosan mire való .
  • IMYke2.0.0.0
    #5283
    Nem muszáj hallgatni rám...

  • strepsils
    #5282
    Ezt is felraktam de nem mutatja a filmek fps ét ,gondolom csak a játékokét.
  • pxxl
    #5281
    RivaTuner, MSI Afterburner
  • IMYke2.0.0.0
    #5280
    Dxtory.
  • strepsils
    #5279
    Olyan programot keresek ami FPS t kijelez és nem úgy hívják hogy FRAPS mert az nem működik a gépemen. Jelezze ki a jutub videók fps ét és a média lejátszóm fps ét is .
  • gergely1991
    #5278
    Van androidra fejlesztői felület...
  • Tetsuo
    #5277
    Nem program, de ilyen topik nincs...
    Olyan webhelyet keresek, ahol ismerőseimmel - mondjuk jelszó segítségével - megoszthatom képeimet, videóimat, ők ezeket olyan elrendezésben és mellékelt magyarázattal lássák, amit én állítok be.
    Erre a felhők nem igazán alkalmasak, ha jól tudom... a közösségi portálok - mint pl. Facebook -, is kihagynám.
    Cél, hogy (a többieknek) egyszerű és biztonságos legyen, másoknak ne kelljen regisztrálni.
    Van ilyen alternatíva?
    Thx.
  • Lord Magnus
    #5276
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy milyen program, illetve milyen programnyelv segítségével lehet Androidra akár egyszerűbb, akár bonyolultabb alkalmazásokat, játékokat készíteni? Illetve a másik, hogyha egy interaktív térképet szeretnék készíteni ("interaktív" alatt azt értem, hogyha a júzer ráviszi az egeret egy adott területre, akkor kiírjon neki egy szöveget/ mutasson egy képet mellette, vagy a terület más színűvé váljon, satöbbi), ahhoz milyen programot ajánlanátok? (Lehet webes is, pl. Flash, stb., amennyiben egy weblapra feltölthető).
    Köszi előre is!
  • shaddam
    #5275
    Egy olyan webes felület kellene ahol x ember közösen lát egy naptárat, mindenki tehet bele megjegyzést, de a másét nem írhatja át. Sőt az se baj ha utólag nem enged módosítani. Pár hónapot sikeresen lehúztak az emberek a google naptárral, de most elkezdtek egymáséba belepiszkálni :(
  • strepsils
    #5274
    Itt egy példa ,hogyan töltenéd le torrent nélkül és jutub nélkül (nem néztem fent van e)? link

    Amúgy amit szerettem volna Solé fixtape sessionokat megtaláltam a veboldalát ahol valóban le lehet tölteni ingyen csak az is először félre vezetett ,facebukkal akart beléptetni a letöltéshez aztán az se tetszett neki ... de az megoldódott.

    A mozzilánál előzményeket nem akarok törölni mert akkor mindent töröl de azok a gigás fájlok nem tudom mik lehettek mert mondom kitöröltem az egészet és a commander kijelzője nem változott ,ugyan annyi szabad hely maradt azt viszont nem tudom magától hány nap után törli spec azokat a fájlokat amiket tényleg letöltött mert semmi értelme nincs . Amikor viszamegyek az adott veboldalra nem a gépemről játsza le azt a hanganyagot hanem újból elkezdi letölteni a netről tehát nem gyorsító funkciója van.

  • strepsils
    #5273
    Elvagy tévedve barátom a neten nem lehet bármit megtalálni és letölteni még torrenten sem ráadásul nekem nincs torrentem.

    Rengeteg onlájn műsorszóró van amik a legújjabb dj szetteket adják le és azok csak az ő szerverükön léteznek ráadásul szerzői jogos ,ezeket a fájlokat csak flash plajerel engedik lejátszatni darabokban kódolva . Próbáld meg letölteni az rtl most ról mondjuk a barátok köztet kétlem hogy menni fog . Maximum a torrenten találsz valakit aki felvette az adást és feltöltötte azt le tudod tölteni.