5472
Felhasználói programot keresek.
  • IMYke2.0.0.0
    #5352
    Remélem, sikerül ezzel a progival elérni azt, amit szerettél volna.
  • krisztian005
    #5351
    Én csak a stoppernél kerestem, de ott nem volt ilyesmi, a timerre épp csak ránéztem de nem tünt jónak, nem láttam a restart timer beálitást, de igy jó lessz, köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #5350
    1. Kiválasztod a "Timer"-t:



    2. A megjelenő ablakon pedig eldöntöd, hogy mit szeretnél:



    A kurzorral jelöltem, hogy a vissza/előreszámlálás és az akció után a számlálás automatikusan újra is tud indulni. Szerintem, ez az a funkció, ami neked kell. Ezt pedig megfejelheted a "Play an audio file" opcióval, amivel mondjuk egy saját hanganyagot tallózol be, amit szeretnél teszem azt 30 másodperces visszaszámolások végén lejátszatni,,,
  • krisztian005
    #5349
    gergely1991 amit javasoltál éppen használható csak kissé körülményes, imike XNote Stopwatch-ot letöltöttem, de nem találtam meg benne azt a funkciót amit keresek, de lehet csak én voltam figyelmetlen.
  • gergely1991
    #5348
    Vajon miért javasoltam azt amit(ott pl meglehet ismételni 5 percenként is akár)?
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2016.02.27. 22:06:21
  • IMYke2.0.0.0
    #5347
    De neki nem egyszer kell, hogy csipogjon... think?
  • gergely1991
    #5346
    "...az is megfelel ha a beállitott időnként csipog."
    Akkor wat'?
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2016.02.27. 14:17:08
  • IMYke2.0.0.0
    #5345
    S amit linkeltem?

    //Amúgy még 99,999%-os biztonsággal állítható: túl sokat akarsz azzal a bizonyos "bemondással".
    //Az XNote tud "riasztani" - és ennek megfelelően saját (betallózott) zenét, hangot, hangmintát lejátszani a riasztáskor...
  • krisztian005
    #5344
    Igy van stopper kéne, de olyan amelyik tudja azt amit lentebb irtam, rengeteget probáltam, sajnos egyik sem tudta.
  • IMYke2.0.0.0
    #5343
    Stopperóra kell neki... Olyan, mint az XNote Stopwatch
    http://www.xnotestopwatch.com/
  • gergely1991
    #5342
    Helló!
    Keresel egy fájt abból csinálsz egy m3u playlistet,aztán "ütemezett feladatoknál" megadod mikor induljon el.
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2016.02.25. 11:25:56
  • krisztian005
    #5341
    Sziasztok, windowshoz kéne nekem egy stopperóra, ami fontos hogy belehessen állitani egy időt és ennyi időnként kimondja az eltelt időt, pl 30 másodpercenként nem feltétlen kell kimondja az is megfelel ha a beállitott időnként csipog.
    Előre is köszönöm.
  • pxxl
    #5340
    és honnan tudod, hogy pont erre lenne szükséged a munkához, ha azt sem tudod, hogy mi ez?

    ráadásul a monitorból ítélve ez valami régi program lehet, amire tuti hogy van 10 másik/jobb megoldás már, ha tudod, hogy mi kell és mire.
  • Tetsuo
    #5339
    Úgy könnyű lenne, a szoftver nevét leolvashatnád a fejlécről. ;-)
  • Blum
    #5338
    Kisebb kép nincs esetleg?
  • IMYke2.0.0.0
    #5337
    Olyan kaki a kép minősége, hogy ember legyen a talpán, aki meg tudja mondani neked a sok millió (!) 3rd party videólejátszó, vagy média alkalmazás közül, melyik ez... :)(
  • Tetsuo
    #5336
    Nyári bob - egy meglehetősen népszerű szabadidős program. Ezt én is ajánlom! ;-)
  • showpic89
    #5335

    Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy tudtok e segíteni abban,hogy ennek a programnak mi a neve, szükség lenne rá munka szempontjából. válaszaitokat előre is köszi ;)

    Utoljára szerkesztette: showpic89, 2016.02.23. 14:06:33
  • Klon
    #5334
    Hali!

    Meglévő mp3 csengőhangomat akarom változtatni/effektezni. Ehhez keresnék valamilyen egyszerű progit... (visszhang, egyéb torzítók mindenképp kellenének)
  • howarju
    #5333
    Szia!
    Itt találsz free verziót: http://www.pdftojpgconverter.com/
  • IMYke2.0.0.0
    #5332
    Photoshop is olvassa a PDF-et, és onnan egyszerű a JPEG-átalakítás is.
    De, gyakorlatilag bármelyik komolyabb PDF-editor is alkalmas a feladatra.
    Ajánlott: Acrobat Reader X Pro, vagy Nitro PDF.
  • foldi6
    #5331
    Sziasztok, pdf dokumentumot szeretnék átalakítani jpg formátummá és vissza. Tudnátok erre egy programot ajánlani, mert amit találtam csak fizetős volt..köszi előre is!
  • kl24h
    #5330
    Próbáld meg a Readon TV Movie Radio Player(FREE!), én jelenleg nem használom, nem tudom ha megy rajta az M4, de ami megy, azt lehet különböző videoformátumba rögzíteni. Ez másképpen egy olyan program, amivel lehet nézni a számítógépen egyes TV (vagy hallgatni a rádió) csatornákat.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2015.12.18. 17:57:03
  • grebber
    #5329
    Létezik valami olyan program amivel az online tv adást (ami real time fut) lehet rögzíteni?

    pl itt megy az M4 műsora ezt valamivel lehet rögzíteni?
  • Atika :o)
    #5328
    Megnezem koszi
  • Kurjancs
    #5327
    Audacity. Ingyenes. Egyszerű
  • IMYke2.0.0.0
    #5326
    Sony SoundForge - baromi egyszerű kezelni. Neked a Trial verzió is elég - bármilyen formátumot megnyit és ment.
    Továbbá: Youtube-on vannak hozzá instrukciók, ha elakadnál.
  • gettobuxa
    #5325
    sziasztok!

    olyan progit keresek, amivel egy zeneszámból (mp3) egy részt ki tudok vágni, és aztán azt a szakaszt ismételtetni (csengőhangnak kellene)
    fontos, hogy analfabéta is kezelni tudja a programot, vagy ha valaki erre vállalkozna helyettem, az írjon priviben egy mail címet, és átküldöm a számot az instrukciókkal :D
    előre is köszi!
  • madmanic
    #5324
    köszönöm, megnézem!
  • Kurjancs
    #5323
    Nagyon praktikus átnevező funkciója van az XNVIEW programnak. Cserélni is lehet benne egyes karaktereket, ráadásul csoportosan. Kiterjesztéstől függetlenül.
    Egyébként ez egy jó képnézegető, konvertáló katalogizáló progi. Ráadásul a Photoshop pluginok is használhatók vele.
  • Tetsuo
    #5322
    Itt három ingyenes VST-t ajánlanak neked. ;-)
  • madmanic
    #5321
    Üdv.

    Olyan programról tud valaki, amivel olyan recsegést vagy effektet tudok a zene alá kutyulni, mintha régi bakelit hanglemezről lenne felvéve?
  • norbre
    #5320
    a nutricomp helyett én nem találtam semmi alternatívát, de jobb híján a https://www.myfitnesspal.com/-ot használtam (elérhető androidra is), elég sok kaja van benne.. főleg a kalóriaszámítás miatt jó, de van némi tápanyagszámítás is
  • IMYke2.0.0.0
    #5319
    http://www.thewindowsclub.com/windows-7-folder-background-changer-released
  • Tetsuo
    #5318
    Hogy a qurva anyjába' lehet Windows 7-en a mappák fehér hátterét szürkére állítani?
    Regeditben bűvészkedtem a neten talált utasítások szerint, semmi hatása sincs. Rohadjon meg a Microsoft - ennek alap beállításnak kellene lennie!
  • Gregorius
    #5317
    Egy slideshow programot keresek, ami képes ábécésorrendben lejátszani képeket rekurzív almappa felderítéssel, vannak benne átmenet effektusok, és valamennyire testre szabható benne a slideshow. Előny, ha a képek mellett a videókat is befűzi a slideshow-ba.

    A legtöbb program vagy az átmenet effektusokon vagy a rekurzív mappakezelésben bukik el.

    Valaki tud ilyet? Előre is köszi!
  • grebber
    #5316
    Nem ismer véletlenül valaki ingyenesen is használható (nem demó) ilyen programokat: ?

    - Nutricomp lenne ,de ez fizetős. Ehhez hasonló. Tápanyag számítás, étlap tervezés, élelmezés tervezés ilyesmik.

    - Foci edzés tervező ahol pl felülről látjuk a pálya képét és lehet bolyákat lerakni stb. Ez lenne az
    easy Sports-Graphics de nagyon drága!
  • Atika :o)
    #5315
    koszi a tippet soha nemhasznaltam :D
  • pxxl
    #5314
    windows intéző? :D ott F2-t kell nyomni, és nincs kiterjesztés
  • Atika :o)
    #5313
    eggyesevel akarom csak a total commanderban shift+F6 nyilakkal odamenni torolni beirni. Legalabb ha a file tipusat nem mutatna (*.jpg) akkor jobb lenne