626

  • Sas6
    #386
    Még nincs de készul.
  • Gaga91
    #385
    Hi
    Magyarositás van már a kiegészítőhöz?
  • Sas6
    #384
    Annyi hogy árnyék ki volt kapcsolva és a shader sem maxon volt és a modell is csak high vol és az animacio is high
  • Firebat
    #383
    jah, hogy te nem max graffon játszottál :)
  • Sas6
    #382
    jaja az is szép. Most kiprobaltam max grafikán midnen max kivéva a viz és az árnyék. az ki van kapcoslva. Igy eléggé szépen meg de a shadert -t levettem mediumra mert kicsit szagatott:))
  • Firebat
    #381
    sztem nem ez a legszebb kép :) , amikor a goblink-nál épül vmi, és amikor még ilyen lávás a borítása, nah az sztem rohadt szép.
  • Sas6
    #380
    Szép?? :)


  • Sas6
    #379
    Nem tudtam h az az MSN cimed is:D
  • JCSR ODIN
    #378
    Miért küldjem el priv-be az msn címem, amikor már le lett tárgyalva, hogy ott van #374-be?

    De el küldöm azért is, hogy jól érezd magad
  • Sas6
    #377
    kuld el privibe pls és elkuldom ott:)
  • JCSR ODIN
    #376
    jaja msn is.
  • Sas6
    #375
    :DD ok kuldom. Ez az msn cimed is mert akkor ott átkukdom
  • JCSR ODIN
    #374
    Hoppácska igazad van, game.dat-ról megfeledkeztem De honnan a picsából legyen meg nekem az eredeti game.dat? Vagy ti ilyen előre látóak voltatok, hogy kimásoltátok magatoknak? Szemetek

    Sas6 el tudnád nekem küldeni a [email protected]? Nagyon megköszönném. Persze csak ha nem gond. Ha az, akkor meg holnap fölrakom még1x és dühből kettécsaplak csicska elfekkel
  • Sas6
    #373
    oksa:)
  • JCSR ODIN
    #372
    Az oldal nem akart nekem rendesen bejönni, csak annyi volt a gondom, de a spanyol spanjaid adtak nekem egy fasza linket Már zsír minden.
  • Sas6
    #371
    Nekem muxik. De lehet az a baj h nem irtad felol a game.dat filet az eredetivel!
  • Sas6
    #370
    Igen ez téleg naon jol meglett csinalva.
  • JCSR ODIN
    #369
    Csak nekem nem működik ez a rohad gamecopyworld, amikor le akarom szedni a fixed image-et, vagy nektek sem jó? Mindig behal nekem 8/, így nem tok netre menni brühühühümmmm
  • Alien1024
    #368
    "You must have a copy of The Battle for Middle-Earth II installed to play the Rise of the Witch-king. The installer will now exit." ezzel az hiba üzivel lép ki pedig fent van a game a SPiTFiRE fajta
  • Alien1024
    #367
    The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2.DVD5-SPiTFiRE én eszt a verziot rakdtam fel az alapjátékból majd mikor a kiegészitőt akardtam aszt irdta ki hogy nincs fent a sima ezért a telepitő leál hogy lehetne megoldani hogy SPiTFiRE ezen a verzsönön is müködjön????
  • Firebat
    #366
    hát jah, a graf nagyon, jó :) de engem még is az engine fogott meg, az a fizika ( emberek repülnek stb) nagyon élvezetessé teszi a játékmenetet számomra
  • Sas6
    #365
    És a legjobb az egezsben az h NEM AKADOZOTT JHEEE:DDDD

    És milyen jo a grafika nem;) :PPPP
  • encofoco
    #364
    ezeket nem volt nehéz megverni :DDD
  • Darth Razor
    #363
    na jó azért annyira nem jól :P
  • Sas6
    #362
    :DD hehe. Sztem ok sem abbol amit mi irtunk:D
  • Darth Razor
    #361
    egész jól játszottak, máskor is kéne tolni ellenük. csak egy szót nem értettem abból amit beszéltek game közben :S
  • Sas6
    #360
    igen-igen
  • Firebat
    #359
    akkor gondolom, hamachin csatalkoztak a spanyolok, nem?
  • Sas6
    #358
    Nem eredeti :)) Reloados verzio
  • Firebat
    #357
    (ezekszerint?!?!?! )
  • Firebat
    #356
    eredetiben van meg?:)
  • Sas6
    #355
    Ime pár kép a replay-bol:








  • Sas6
    #354
    OKsa gyere fel MSN-re:P
  • encofoco
    #353
    kell kell KELL KELL
  • Sas6
    #352
    Huhh most jatszottun 2 spanyol sráccal:) Naon jo menet volt. Razorral voltam. A spanyolok tunde és ember. Mi meg isengard és mordor. Akinek kell a replay az szoljon :) Jo volt naoon.D
  • Firebat
    #351
    pff, akkor ez szar :D , akkor nem értem miért tették be hogy 1 néppel hanyas szintű vagy
  • encofoco
    #350
    nem jelent semmit...én 5-ös szinten vagyok neten de semmit nem jelent!!!
    "amúgy ha jól tudom, ha 1 néppel vagy vagy 2-es 3as szintű, akkor minden egység 3as szinten kezdi!"
    mindig 1 -es szintü egységeket kapsz ,ha 9-es szintü vagy akkor is...
  • Darth Razor
    #349
    www.gamecopyworld.com keresőbe beírod a witch kinget és akkor ott fixed image. pontos link nincs mert "mirrorok" vannak.
  • Firebat
    #348
    honnan lehet leszedni?:D:D
    amúgy ha jól tudom, ha 1 néppel vagy vagy 2-es 3as szintű, akkor minden egység 3as szinten kezdi! ( hero-k inkább én sztem ) mert ugye bár, sima egység, max 2es szintű lehet :) azaz mikor zászlója van, bár azt isl ehet fejleszteni :) szal, egységeknek sztem nincsenek is szinjei,csak a hero-knak
  • Sas6
    #347
    jeee :)) Köszi az infot szedem is le. De sztem egy linket is berakhatnál mert 20-an megkérdezik h honnan lehet leszendni:DD