2845
FAQ
  • Pipör
    #2685
    Ment a Pm
  • Pipör
    #2684
    Üddv!!

    Tudvki abban segíteni hogy a pályán vhol lehet életet szerezni akárhogy még cheat is jöhetne
  • mkapas
    #2683
    sziasztok nekem olyan problémám van hogy nem birom telepiteni mert nem fogadja el az ID számot sehogyse!
    pedig már másik odalon is kerestem és innét is megprobáltam az FAQ-bol

    léccives valaki segitsen!
    elöre is köszönöm!
  • fv82
    #2682
    Lehet igazatok van, de legszívesebben azokra a pillanatokra emlékszem vissza az egyből amikor városi pályán kellett becserkésznünk elleneket közben mindenki tájékozódott műholdról. Bár tény, hogy parancsnokra nem hárult semmi plusz szerep. Szoktatok hamachizni? mert kellene egy nagyobb csapat szerintem. Csak én elég embertelen időpontokban érek rá :(
  • arty
    #2681
    komolyan, ez a csapatmunkát elősegitendő került be gondolom :)

    álá battlefield ... sztem logikus döntés volt
  • SuperCharger
    #2680
    Jóvanna, bajban az amerikai hadsereg, hirtelen nem jutott már minden talpasnak műholdvevõ, elfogyott a pénz.
    (azalatt a 24 óra alatt, ami a két játék között eltelik)
  • fv82
    #2679
    Frappáns válasz, de az első részben mindenki vígan műholdazott. Bár izgalmas dolog teamspeaken vakon körülírni, hogy hol rejtőzik a lövész, de lényegében változik a játék ha taktikai fps-ből barchopa lesz.
  • arty
    #2678
    ezért parancsnok
  • fv82
    #2677
    És az miért van hogy csak a parancsnok látja műholdképet? Illetve lehet valamit tenni ellene?
  • fv82
    #2676
    na ez szép! köszi
  • Balumann
    #2675
    Nem, LAN-ban nincs cd kulcs.
  • fv82
    #2674
    Sziasztok. LAN illetve hamachi játékhoz fontos a különböző cd-kulcs? Mert mindenhol csak ugyanazt az egyet találni.
  • SuperCharger
    #2673
    Ezt a pályát koopban toltuk 2-en haverral, és messze ezzel a pályával szívtunk a legtöbbet.
    A zavaró cucc a jobboldali torony alsó szintjén van, valami aktatáska v. z vezérlõpult, már nem emlékszem. Egy nagyon bizonyos szögbõl és távolságról kell ránézni, hogy elõjöjjön a bombalerakás lehetõség.
  • Kindred Blades
    #2672
    Ha kifogynál, a baloldali, utolsó (, ha jól emlékszem,) őrtoronyban van egy rpg-7, bár én sehova nem teszem be úgy a lábam, hogy ne lenne mindenkinél egy Zeus :). Következő pályára mindenképp vitess valakivel egy snipert, anélkül egyszer sem sikerült megcsinálnom, és kezdhettem gát közepéről, mert restartnál ugye nem engedett újra felszerelést válogatni.
  • deicide
    #2671
    én azt hittem a zavaró valami a gát másik oldalán van de rá jöttem hogy utközben most a 2 helivel szenvedek:((
  • ajem kisa
    #2670
    Átmentél a gáton?
    Ott lekell szedni a tornyokbol a tagokat, aztán jönnek a helik, azokat is leszeded...továbbmész, lősz, mész, lősz, felszálsz és vége...(asszem)!
    De lehet, hogy kifelejtettem valamit!?

    Ja igen, a társak ottis (de talán ott a legbénábbak!)!
  • deicide
    #2669
    remélem még él a topik..


    szerintem ez az egyik legnehezebb küldetés..
    nos a vizierűnűnél szenvedek..

    eltartott jó ideig amire bejutottam megtaláltam a reaktort meg mindent de azt irja hogy az erőmü tull oldalán valami zavarja a jelet na én ez a valamit nem találom hogy mi az!

    tud nekem segíteni valaki..!
  • NRK
    #2668
    Nekem van eredeti eladó GRAW2-m. Ment privát üzenet.
  • Viktor9202
    #2667
    Nincs valakinek eredeti cd-kódja? megveszem, vagy esetleg cserélhetünk mer van egy csomó eredeti játékom
  • Hogthar
    #2666
    na jó nem okoskodok csak belenéztem és láttam hogy az a fájl viszont hamarossan elkészül a hamachi teamnak az oldala úgyhogy lehet jelentkezni aki akar multizni egy jó csapattal
  • Hogthar
    #2665
    Na tehát ez helyett lesz videó: quick.bundle\data\textures\atlas_gui\general_gfx\sp_map_mexico.dds
  • Evin
    #2664
    Nagyon remélem, hogy nincs másik. :)
  • Hogthar
    #2663
    Na tehát a Bundle fájlait én is megtudom nyitni, gondolom te is ha az az Evin vagy aki magyarosítani szokott^^ és a lényeg hogy a menü az olyan lesz mint a játékban de a háttér egy mozgó kép lesz:)
  • Hogthar
    #2662
    tudom de nem a háttér kell csak a menü de azt megoldjuk csak ez a sablon ötlet volt:)
  • Evin
    #2661
    Ha kellene ez a kép jó minőségben, ki lehet szedni a játékból, minden felirat nélkül.
  • Balumann
    #2660
    Igen, 1.05 patch kell.
    Nem tudom, hogy vannak-e tört szerverek, és nem tudom lehet-e törtet csinálni, vagy csak azért engedett fel régen 2-3 alkalommal, mert nem használták éppen a kulcsomat.
    Az oldal már készülőben van, Hogthar már csinálja :) Ha meg lesz valamennyire, akkor majd lesz szervezve Hamachi-n multi. Ha Hamachit nem ismernéd, akkor ITT elolvashatsz róla mindent :)
    Kelleni fog Ventrilo (vagy kevés eséllyel TS, de inkább Ventri) még, de ezeket majd megtalálod az oldalon.
  • Martinez01
    #2659
    tört szerók vannak?mert nem eredetim van:(
  • Martinez01
    #2658
    honlapot én sec perc alatt összedeobok.ne csináljak eggyett?
  • Martinez01
    #2657
    én most szedtem le az 1.05-ös patch az kell? mert nem találtam újabbat
  • Martinez01
    #2656
    köcce:)
  • Balumann
    #2655
    Igen, a legújabb verzió kell! Bemész multiplayerbe, elméletileg megkérdezi és letölti magának. Egyébként remélhetőleg hamarosan kész lesz a honlap, ott mindent meg fogsz találni ami a multizáshoz fog kelleni :)
  • Martinez01
    #2654
    hello! annyit kérdezhetek tőletek hogy ha multizni szeretnék kell vmien patchet letöltenem?ha igen meiket?Köszi előre is!
  • Balumann
    #2653
    Jónak tűnik :)
  • Hogthar
    #2652
    persze a menü szövege igazítva lenne csak a style lenne ilyen színekben és elhelyezésben úgyahogy.
  • Hogthar
    #2651
    mutatom mi az ötletem az oldalra:
    ehez hasonló lehetne, ahol van a kiírás ott lehetne a menü, a sziklás hátérnél egy videó futna ami ugyebár látszana a szöveg alatt is a zöld részen. Mit szoltok?
  • Balumann
    #2650
    A mai napon egy érdekes eseménynek lehettünk tanúi, amikor hogthar ölébe megpróbáld beülni - ha jól emlékszem - Ramirez nevü gépi játékosunk. :D
  • Hogthar
    #2649
    rendben felveszlek msnre és mondom a fejleményeket^^
  • Viktor9202
    #2648
    Benne vagyok :)
  • Hogthar
    #2647
    Bárkit akit érdekelne a Ghost recon advanced warfighter 2 es játék hamachin itt szóljon... aki még nem ismerné a hamachit arra szolgál hogy úgy lehet neten keresztül játszani hogy nem feltétlen kell eredeti játék hozzá és csak azok vannak bent akik bent vannak a szobába tehát nem lesznek kellemetlen látogatók.
  • Balumann
    #2646
    felvettelek