2845
FAQ
  • Evin
    #2725
    Valószínűleg a haverod crack-el, vagy te, és annak a verziója nem stimmel.
  • grebber
    #2724
    Na most meg ezt írja ki:



    De ő végre tudott hozzám csatlakozni.Nem gyenge a coop halunk mint a vaddisznó
  • grebber
    #2723
    Nem tudunk haverral egymáshoz csatlakozni azt irja más a verziónk pedig 1.05 mindkettőnknek és magyarítás is fent van! Nem értem mi a gondja :(
  • Balumann
    #2722
    jól
  • grebber
    #2721
    E6750,2GB Ram, 8600GT,Vista SP1 --> ezen hogy futna a game??
  • Balumann
    #2720
    3
  • grebber
    #2719
    Ylapból mennyi coop pálya van benne?
  • Balumann
    #2718
    Innen töltöttünk le coop pályákat (Youppi Co-op, Storm, Nowhere v5, Invasion co-op, Lagoon, Grand Valley), ezeket tervezzük kipróbálni.
  • Balumann
    #2717
    Úgylátom vannak jó coop pályák, mi is kipróbálgatjuk őket szerintem. Létrehoztam egy Hamachis coop szobát, akinek van kedve coopozni lépjen be ide;
    hamachi network: graw2hu-coop
    (jelszó nem kell)

    Vszínűleg teamspeak fog kelleni.
  • grebber
    #2716
    KB Singleben is ez van mert pár lövés azt védeg ezért kell nagyon figyelni.
    Haver még csak most szerzi be a gamet azt nekiugrunk a coopnak feltéve ha a gépeink is engedik hogy lássuk egymást.
  • Zeller01
    #2715
    vannak COOP pályák külön!
    itt mehettek haverral és ha meghaltok ugyan onnan lehet folytatni, csak vissza kell szaladni ahol meghaltál. itt "végtelen" életed van. viszont nagyon realisztikus. valahol a pályán egy mesterlövész... egy lövés és meghaltál észre sem veszed ki lő. medic? hahaha
  • arty
    #2714
    360asban volt medic, de csak 1-2x tudott gyogyitani. Társakra is rá lehetett küldeni.

    quicksave nálam is bugzott, lehet mamár az utolso peccsel ez nem lesz gond.
    Viszont a quicksave miatt tétnélküli lesz egy egy harc, jol hazavágja a játékélményt ...
  • ajem kisa
    #2713
    Jaja, nekem olyankor azt csinálta az esetek 80%-ban, hogy az egyik tag derékbatörve az eget nézte, és nemakart mozdulni sehova...
    De legalább van benne kvikkszév! ;)
  • grebber
    #2712
    Quick save van benne legalábbis kiirja hogy ment!
  • ajem kisa
    #2711
    Nincs medic! Tervbe volt, hogy lesz, de a pc-s verzioban nincs!!!
    Asszem 11 pálya van, és ha gáz van, akkor csak a csekkponttol tudod folytatni, de bazihosszu a táv 2 mentés közt!
  • grebber
    #2710
    "Itt viszont hardon is kibírunk két lövést, ami miatt rögtön magunkra tudjuk küldeni a medic csávót és már fel is vagyunk tankolva."

    Jó tudni hogy van ilyen is akkor majd megcsekkolom ezt a medic csávot!

    Hány pályás amugy a game?
  • arty
    #2709
    lehet hamán coopozni
    rambo=halál (bár az első részben még kevésbé lehetett)
  • grebber
    #2708
    Jól vettem észre itt nem lehet rambozni nincs medkit semmi ??

    Más: Tudom warez szégyellem is magam miatta, de hamachival lehet coopozni?
  • ajem kisa
    #2707
    Igen, és ha valamelyikötök meghal, akkor a 2 AI-bol az egyik lesz ő...
    Ha már nincs AI, akkor szopacs! :P
  • grebber
    #2706
    Ez milyen coop modban amugy? mondjuk vagyok én meg haver és 2 gépi társ??
  • Zeller01
    #2705
    van- one
    ja és lehet leszedni hozzá 1 rakás új pályát!
  • ajem kisa
    #2704
    És irtam is, hogy "one"!;)
  • szapor
    #2703
    ja igen de az multi volt, de én azt kérdeztem hogy coop mod van e amibe a singli küldiket vég tom vinni pl 1 haverommal
  • ajem kisa
    #2702
    One!
    Mintha játszottunk is volna együtt rég! Nem? Baluman+nemtomki+te+én...vót valamikó!? Margit velem 1koru...
  • szapor
    #2701
    Van a játékba coop mód?
  • Randelz
    #2700
    Köszi.
  • arty
    #2699
    mert ahoz fizikát gyorsito külön kártya kellene vagy legujabb geforce 8/9
  • Randelz
    #2698
    Valakinek van valami ötlete hogy miért nemtudom physX-el indítani? A fizika normálon van és felis van installálva a physx. 256MB 7600GS-em van +30%túlhúzással.
  • ajem kisa
    #2697
    Kicsit olvasd el jobban, nemazért mert bénák, hanem azért, mert rossz, nemlehet folytatni egyeseknél a játékot! A 2. pályánál náluk megáll az egész!
    Nálam csinált olyat, hogy a 3. pályán kidob hibaüzenettel! (Mindig!!)
  • netmester
    #2696
    az act 2-nél nincs több pálya??
  • transporter00
    #2695
    Helló.

    Ne csináljátok hogy a 2. pályán elakadtok. Akkor mi lesz a többi pályán? Azért nem tudtok továbbjutni, mert meg kell csinálni a traininget(kiképzést) ahhot , hogy továbbengedjen a 2. mapon.

    Ha lesz még gondotok csak kérdezzetek.
  • raptor22
    #2694
    Köszönöm!!
  • Pipör
    #2693
    Kösziii
  • ajem kisa
    #2692
    Tessék, megtaláltam a mentések közt (...Ghost Recon Advanced Warfighter 2\Settings\profiles\felhasználo\savegames\)!
  • simonl #2691
    Jó reggelt ,

    Nézz körül a ghostrecon.net című oldalon....ha jól emlékszem vannak az oldalon játékmentések.
    Én sajna nem tudom elküldeni, régóta nincs fent a játék a gépemen.

    Jó játékot...
  • Pipör
    #2690
    jah kár h törölték :(
  • raptor22
    #2689
    Megtaláltam, de a link már nem mutat sehova, nem lehet letölteni az említett mentést! Ezúton kérném szépen, ha vkinek meglenne a 2 pálya utáni mentés az belinkelné ide, vagy az e-mail címemre elküldené. Ezer köszönet!
  • ajem kisa
    #2688
    Jah, elöfordult másoknál is, ha van kedvetek olvassatok vissza (jo sokat), mert valaki feltöltötte a 3. pályátol a mentést!
    Ha nincs meg, akkor valakitöl kérjetek egyet, sajna nekem nincs már fent a gépen!
  • Pipör
    #2687
    ugyanitt tartok én is :O mindössze csak 2 pályát csináltam meg
    azt hittem csak én bénázok :)
  • raptor22
    #2686
    Hello!
    Vki tudna segíteni nekem? Mégpedig: már a 2dik pályán elakadtam a köbányánál. Lelövök mindenkit, jön a heli, beszálok, elrepülök, közben meg megtámadják az ott maradt egységeket amiket nem tudok irányítani. És lehet előről kezdeni az egészet! Van vmi rejtett dolog?
    Köszi