2845
FAQ
  • Balumann
    #2805
    Jah lehet, hogy a repsawn csak a patch után került a játékba! Az biztos, hogy mi már respawnal játszottunk, elég nehéz lenne elfelejteni :)
    Az 1-ben tényleg csak az AI helyére lehet beállni, a 2-ben is ha nincs respawn beállítva.
  • ajem kisa
    #2804
    Nekem ez, hogy: "A csapattárs akkor éled újra, ha a csapat nincs "tűz alatt"..." valahogy kimaradt, én ilyenre nemis emléxem!
    Sőt olyanra sem, hogy feléled!
    Olyanra emléxem, hogy ha a 4-ből pl.2 AI, akkor aki meghal az lép az egyik AI helyére!
    Namajd leteszteli emberünk és talán megosztja, bár én már nemhiszem, hogy lefogom csekkolni!:D
  • Balumann
    #2803
    A 2-ben van respawn, beállítható 1-3 és végtelen ha jól emlékszek. A csapattárs akkor éled újra, ha a csapat nincs "tűz alatt" (hogy ezt a játék mikor érzékeli felesleges filózni, jó bugos).
    Az 1-ben nincs semmi újraéledési lehetőség.
  • ajem kisa
    #2802
    Neked pont az a jó nem, ha nemkel fel többet!
    Amúgy nincs semmi rá, előröl az egészet, vagy nélküle!
    Asszem a konzolos verzióban van valami medic, de nemnagyon emléxem rá!
  • Nekrofil
    #2801
    Sziasztok!
    az lenne a kérdésem, hogy haverokkal játszunk multiban cooperative játékmódot! ha vki meghal, akkor fel lehet valahogy éleszteni? Ugyamez a kérdés GRAW1-re is!
    Köszönöm
  • joshfeed
    #2800
    Sziasztok!

    Ma megvettem a M**ia M**ktban a GRAW2-őt 1000ft-ért.
    Feltelepítettem, patcheltem és az a próbléma, hogy az online szervereket látom de nem tudok hozzájuk csatlakozni.
    Router mögött vagyok, de még eddig egy gyári játékkal sem volt ilyen gondom.
    Jártatok ti is így?
    Tudtok segíteni?
    Megköszönném...
  • Novotsik
    #2799
    De kell ha nem csak 1 szerveren akarsz játszani a 30-ból.
  • CheAteR88 #2798
    nem kell hozzá;)
  • Novotsik
    #2797
    Igen játszanak vele még multiban köztük én is :)
    És kell hozzá eredeti game mert nagyjából az összes szeró dedikált.
    De amúgy sincs vészes ára 1500-2000 ft
  • ManiaCop
    #2796
    Ha valakinek lenne kedve jatszani neten(nem kell hozza eredeti game) keressen meg MSN:garaethKUKAChotmail.com vagy mail.
  • Rage47
    #2795
    játszanak vele még multiban?
    kaptam egy német decemberi (ott már kijött) gamestart, és graw2-t adtak hozzá:)
  • MANOWAR
    #2794
    Sziasztok egy kicsit elakadtam :D
    A map nevét nemtudom de a feladat hogy egy emberkét kimenekítsek és a blackhawk maradványaira rárakjak 1 c4-es bombát majd a kivonási területet tisztítsam meg hogy a helikopter letudjon szállni =emberke kimenekítve,c4 telepítve(nem kellett felrobbantani),kivonási terület megtisztítva helikopter megjött, beszállok az emberem viszont nem száll be és nem is tudom utasítani rá.A taktikai térképen még mindig világos a "kivonási terület megtisztítása" opció.Már minden élőlényt kiirtottam még a bronz bika szobrot is :).1.05 patch rajta van az esetleges bugok miatt.Ötlete valakinek?
  • decoy
    #2793
    valaki leírná mi a gond lécci mer nagyon kéne:(
  • Zeller01
    #2792
    megoldódott a kilépés? nekem is állandóan kilép.
  • decoy
    #2791
    mármint ha return to mennure megyek nem nem történik semmi(értelem szerűen kilép a menübeXD)hanem nem kapok új küldit
  • decoy
    #2790
    cső.
    nekem az lenne a problémám hogy: van az act 1 ben a "Recon in Force" nevű küldetés.vmi köbányában kell lövöldözni meg tankokat robbantani.a legvégén ha ezek emg vannak fel kell szálni a helikopterre és jön a csávó jobb felső sarok,beszél és kiírja a teljesítményt h emnnyit sebeztem a pontosság meg az értékelés(szal vége a pályának)és ott arra lehet csak menni h return to menü.és ha arra megyek nem történik semmi.nem kellene valami új küldetés kapni?mer van egy olyan a play mission alatt h continue,akkor emg kezdem előröl a páylát.szal mit kéne csinálnom?
  • Evin
    #2789
    Akár innen is: DirectX
  • Zsebenyi
    #2788
    Ja, Frame a legújabb (tán 1.3), DriverX-et meg nem tudom hol frissítek. Videó driver persze szintén a legújabb...
  • Zsebenyi
    #2787
    Urak!

    Előkotortam ezt a játékot és kb. 3 hete le sem tudom tenni, mert végre letöltöttem 2 szerver összes pályáját és piszkosul nagyokat lövöldözöm rajta. A gondom csak egy dolog, ami bosszant. 1.05-ös patch fent van (újabbat nem találtam), de amikor sokat chatelek, akkor van, hogy a "T" gomb megnyomásánál azonnal kidob a Windowsba, de olyan gyorsan, hogy én nem tudnék olyan gyorsan kilépni ha akarnék sem. :) Néha vmi "weapon in hold" vagy milyen hibaüzenetet dob, néha egy csomó kérdőjelest. Mondjuk simán visszamegyek, csak persze olyankor a statim nullázódik. A megoldás az, hogy ne chateljek, vagy esetleg vmi újabb peccs? Köszi előre is!
  • Balumann
    #2786
    Ebben mégis hogyan segítsünk. Valószínű hogy hibás a telepítőd, vagy megtelt a helyed, vagy ilyesmi...
  • krisz940122
    #2785
    császtok.az miért van h telepiteném fel amikor csak gondol egyet és megáll a csík.nem ir ki semmit csak megáll és nem megy tovább .lécci segítsetek.
  • EnxTheOne
    #2784
    sziasztok! lenne egy kis problémám
    sajnos a videókártyám tönkre ment. Gondoltam amignem veszek újat játszok valami régebbi játékal (ghost recon 1). Csak az a baj hogy nem találok hozzá szervereket. Ha elinditom a game spy-t akkor valamit le akar tölteni, de hiába várok nem csinál semmit. :(
  • Evin
    #2783
    Már nem. De szerintem rámennél a nagyobb torrent oldalakra, talán az egyik hsz-ben le van írva.
  • makacsa
    #2782
    mármint a jelszót
  • makacsa
    #2781
    de te nem tudod mi az?
  • Evin
    #2780
    Karakterekből és számokból álló jelszót kell.
  • makacsa
    #2779
    sziasztok!

    Lenne egy kis bjom ma kaptam meg a játékot másoltan és amikor elkezdem a telepítést akkor kihoz egy olyan szöveget hogy ID és utána hosszú hely és oda nem tudom mit kell írni.
    Valaki eltudja nekem mondani?
    előre is köszi
  • Evin
    #2778
    Viszont mivel nem ők voltak a megrendelők, meg gondolom a jogok birtokosai, más fejlesztő cégnek még kiadhatják.
  • Maxtreme
    #2777
    Mivel a fejlesztőgárda csődbe ment (GRIN) sok esély nincs rá hogy valaha is elkészül...
  • derdani
    #2776
    Mikor adják ki a következő részt?
  • REPS0L
    #2775
    ez egy gyanúsan használható ötletnek hangzik :)
  • Balumann
    #2774
    Mondjuk beállítod másra az irányítás beállításokban...?
  • REPS0L
    #2773
    üdv!
    van vmi megoldás hogy ne kelljen az egérgörgőt használni? sajna elromlott az egeremen :(
    de a játék nagyon tetszik :)
  • ajem kisa
    #2772
    Szal nincs ilyen mailcim...
  • ajem kisa
    #2771
    Volt regen, amikor meg uj volt a jatek, es valaki szerzett egy "gyorsito peccset"! Nekem valamivel akkor javitott a fraps szerint!
    Ment az emiledre a peccs!
  • Shep
    #2770
    Próbáld a játékban állítgatni a physx-es beállítást. Egyéb ötletem nincs azon a gépen jól kéne mennie.
  • Evin
    #2769
    Az csak konzolon van. A pc-s verzióhoz készült MOD, de nem emlékszem, hogy a graw1 vagy 1-höz. De az is bugos volt.
  • Farbiter
    #2768
    ok...köszi..és hogyha még mindig ugyanannyi az fps-em??:Dvagyis...1-2vel nőtt azért..:D
  • Shep
    #2767
    Szerintem nem lehet ez fps, bár ki tudja.
  • Farbiter
    #2766
    kicsit gyorsabb,de köszi :Dés lenne mégegy...thirdpersonra hogy tudok átváltani?:D