30
  • ZOTYASAVIOLA
    #30
    A Gyurcsány paródia korrekt volt, csak azt nem étrem miért kell az ő szintjére lesüllyedni a k*rvázásokal...
    A másik: Azért mert vki szereti hazáját azért még nem kéne ki parodizálni................
  • Béla bácsi
    #29
    Ha ő már nem is tud védekezni, de egyik rokona és kollegája tud, akit történetesen az ismerősem közt tudhatok... Nem azt mondom hogy nem volt jó humorista, az volt, de a rendszer része.
  • REALista
    #28
    Szerintem nagyon jó lesz ez a műsor!Itt találtok egy előzetest/Gyurcsány paródia/ ami szerintem nagyon jól sikerült!!!!
  • Sadist
    #27
    Szerintem csak a csatorna nevét adtad meg, ahol majd menni fog a műsor.
  • Komolytalan
    #26
    Na persze, hitt benne, meg ő volt Kádár titkos tanácsadója, meg sortüzet is vezényelt 56-ban, hogyne. Nem kéne bemocskolni valakit aki már nem tud ellene védekezni. Mivel közéleti személyiség volt, így be kellett tartania bizonyos normákat, de nem ő privatizált rendszerváltáskor 5 millióért 3 milliárd állami vagyont hanem a Gyurcsány (mint kishal, mert az akkor aktuális vezetők többet nyúltak). Szóval abszolúte nem álltak egy oldalon, max próbálta börtön nélkül túlélni az adott rendszert.
  • nattydread
    #25
    Ugyanmár! El kell ismerni, hogy Hofi jó humorista volt, de nem kell róla azt gondolni mekkora nagy vátesz. Ő volt a szelep a Kádár rendszer léggömbjén, ha szabad ilyen hülye hasonlattal élnem. Remélem értitek mire gondolok.
  • Mentoloshurkaka
    #24
    TV2. megadtam a választ
  • digital
    #23
    Hagyd rá olyan, mint az értelmi szintje… Szegény Hofi :-(
  • Sadist
    #22
    muszáj :|
  • Sadist
    #21
    Honnan tudod, hogy a jobboldalt fikázzák majd benne? Bár lehet, hogy te jövőbelátó vagy :) Priviben elküldhetnéd a jövő heti lottószámokat :)
  • Béla bácsi
    #20
    Nem muszályból, önként és dalolva. Hofi ugyanúgy hitt abban a rendszerben mint Kádár, Aczél, stb. Csak neki ez volt a feladata...
  • Komolytalan
    #19
    Szerintem a történelem tudásod siralmas.
  • Komolytalan
    #18
    1ik Megyó volt, a másik Horn, Gyurcsányi meg ült mellettük és jegyzetelt :-P
  • Mentoloshurkaka
    #17
    Siralmas azt látni, hogy Mátyás király óta senki se volt képes ezt az országot normálisan vezetni.
  • Loverman
    #16
    mellesleg ha jól megnézzük van pár humorista a régi bagi-Nacsa showból. hát igen, új műsort kellett találniuk:)
  • Loverman
    #15
    mert muszáj volt....
  • Béla bácsi
    #14
    Ühümm, vagy esetleg hogy reagál a közönség... Utána meg jót iszogatott Kádárékkal.
  • Loverman
    #13
    aki nem tudná és csak úgy dobálózik itt a szavakkal, Hofinak minden előadásán ('89-ig) ült az első sorban 2 3/3-as és figyelték h nem megy-e túl messzire a megengedett szóbeli szabadsággal.
  • Béla bácsi
    #12
    Pl. erre itt az előbb.
  • Béla bácsi
    #11
    Nyíltan merte? Mert ezért kapta a fizetését, azért. Annak a rendszernek ugyanolyan eleme volt ő mint Fock Jenő, Horn Gyula, Lázár György, Aczél Endre stb. Próbáltad volna te megtenni...
  • avcom
    #10
    azért Hofit belekeverni ilyesmibe...

    műveletlenségre vall
  • cateran
    #9
    Bocs,de egy humoristanak,nem hitelesnek (mi a fenere gondolhatsz?),hanem szorakoztatonak kell lennie!(szerintem legalabbis)
  • Derapo
    #8
    Azért nem gondolod,hogy HOFI-t hiteltelennek nevezni egy kicsit erős? HOFI volt az átkosban talán az egyetlen ember aki nyíltan mert bírálni bárkit,még Kádárt is.
  • Béla bácsi
    #7
    Van egy olyan érzésem, hogy ez is olyan "tv2-s" lesz. Tehát igénytelen. Próbálnak valami Fábry-féle műsort csinálni. Mondjuk ő se rossz önmagában, csak olyan mint Hofi: hiteltelen.
  • Loverman
    #6
    azért lehetne ez egy újabb műsor ahol a jobboldalt lehetne fikázni, mert van mit rajta rendesen. de igaz, ez olyan lesz mint a régi Uborka volt, egy az egyben a mai politika egészéről.
  • avman
    #5
    azért Sándor György nem kimondottan baloldali szemléletű...
  • papabear
    #4
    Nem hinném, hogy most az kifizetődő lenne nézettség szempontjából.

    Ha jó műsort akarnak csinálni, akkor pártállástól függetlenül figuráznak mindenkit. Nincs fekete-fehér, csak politikus, az meg rosszabb mint az ügyvéd.
  • Mentoloshurkaka
    #3
    Látom újabb műsor ahol a jobboldalt lehet fikázni.
  • akyyy
    #2
    miért kéne? sokan vannak akik innen tájékozódnak, mert pl kiütések jönnek ki rajtuk ha a kereskedelnmi tvkre kell kapcsolni:D
  • PoisonBorz #1
    ...nem lenne kötelező jelölni a cikken, hogy fizetett hirdetés?