112
A Nintendo DS-es Zelda fóruma
  • Banyapapa
    #72
    vagy várjál,rajzold a homokorát fel az ajtora,hátha azlesz az.


  • Risu Führer
    #71
    hmm nem nagyon sikerül
  • Banyapapa
    #70
    aza jelvény ha jol emlékszem a triforce jele,egy vonalal rajzold fel a ajtora ezt
    /\
    /__\
    /_\/_\
  • Risu Führer
    #69
    hmm újra elakadtam:S
    lennt vagyok a ocen king templbe és már megjelentek azok a kis phatom szemek is.és most ki kellene nyitnom egy vörös színű ajtót valamilyen ábra segítségével.de nemtom milyen ábra az.már marha kevés időm van a homokórába és azok a kövek csak valamilyen szent jelvényről vagy miről beszélnek.nemtom mit kellene csinálni:S
  • Banyapapa
    #68
    jo,hajrá:)
  • Risu Führer
    #67
    ja már legyőztem a bosst is már a ocean king templebe vagyok.majd még szólok ha elakadnék :)
  • Banyapapa
    #66
    fuh:)
    remek.
    én nem leltem miis az.
    Leszmajd egy kockatologatos rész,aranyszinü kocka mellé told azt a másikat,és ugy fujasd magad fel,és át tudsz menni a masik oldalra.

    Késöbb majd,lesz olyan hogy,a lukbol idönként jön csak szél,és ott általában fel lehetne fujatni magadat,de kocka elálja az utat.
    Ott dobj bombát a lukra,és a sztél felfujja,és felrobbantja majd a kockát
  • Risu Führer
    #65
    közben meglett köszi :)
  • Risu Führer
    #64
    az alsó emeleten van vagyis asszem a középsőn
  • Banyapapa
    #63
    ja
    te bennt vagy a templebe már?
    hányadik emeleten van ez?
  • Risu Führer
    #62
    de nem ott fenn amit amit nekem kell fújnom hanem ami ott lenne van és oda kell irányítani a fúvókákat.ott van a fenti híd mellett balra a kapcsoló
  • Banyapapa
    #61
    na megneztem,de a kapcsolot nem leltem én ott a szélkerekeknel,amit fujni kell.
    3at mutata a tábla,amit megkell fujni ugye a templebe nem lehet lemenni mert,fuj a szél ott.
    2 kerék a bal szélen kell,egy meg job oldalt lennt
  • Risu Führer
    #60
    igen csak az a baj hogy én a lila gömb fölött vagyok és csak ledobni tudom a bombát.
  • Banyapapa
    #59
    hmm,oks majd megnem mi is az ott.
    De a bumerángal is bekapcsolhato aza lila gömb,meg a bomba ugyis jo (söt késöbb majd egy helyen ugyis kell)hogy lerakod-ha tudod- a gömb mellé a bombat csak ugy,és futsz az ajtohoz,mert egyböl nem robban a bomba ha csak ugy lerakod.
    Amugy a kis malmokbol 4et kell megfujni,az összeset asszem nem
  • Risu Führer
    #58
    hát nemtom megint csak kóválygok.az a bajom hogy amikor felmegyek a földalatti szörnyes rész után a malmokhoz és megfújatom őket akkor ott a fentinél a híd mellet van egy ilyen lila szar ami az ajtókat meg ilyeneket szokott kinyitni.na azt megdobálom bombával és mindig ki is nyit egy ajtót de csak kb 10 másodperce,de még le se tudok oda jutni mivel sehol sem tudok leugrani sem az ajtóhoz nem tudok eljutni.
  • Risu Führer
    #57
    de utánanézek a bossnak
  • Risu Führer
    #56
    megkaptam a bombákat de aztán csak kóvályogtam mindefele fennt és lent aztán úgydöntöttem visszamegyek a kezdőszigetre:)
  • Risu Führer
    #55
    nem:)
  • Banyapapa
    #54
    vagyis megvan a bombazsák, lenyomtad a wind templet,meg a boss-t,kaptal szivecskét ,és kész?
    mer akkor a lejjebbi irás következik,aza ocean temple.
  • Risu Führer
    #53
    hmm bejött köszi.de ott csak a bombazsákot kaptam meg.vagyis az volt a legjelenősebb tárgy.vagy kellett volna valami még jelentősebbet kapnom?
  • Risu Führer
    #52
    aham szóval ugrani kell.oké köszi megnézem.
  • Banyapapa
    #51
    jaja vagy hivjuk mini szélmalomnak:P.

    Van sok belöle,de csak 4et kell asszem beinditani,hogy egy kapu kinyiljon. (ha a sziget térképére nézel,ezek fent vannak).

    Amugy lehet azert nem jutsz tovább,mert vannak ott olyan helyek,amiket siman nem ugrik át link,hanem arra kell várni hogy a szél megfuja öt,és akkor fuss neki az ugrásnak..

    Mer 1 "kockát"-vagy hogyis irjam- átugrik,de 2 vagy a szél segitségével,vagy ha van csirkevel ugrik át
  • Risu Führer
    #50
    propellert?
  • Banyapapa
    #49
    az nulla,a wind temple "beljebb"van.
    Majd megnem ha hazaérek ,de ugy emlékszem ot lesznek a homokdögök,amik bekapnak,és bombával lehet ideiglenesen kinyirni öket.
    Meg 3 vagy 4 propellert kell fujni-szó szerint- hogy magába a dungeonba bemehess.
  • Risu Führer
    #48
    hát basszus akkor valamit nagyon elronthattam.nincs se zsák se semmi. a szeles szigeten csak egy kapun tudok bemenni ott is csak egy kinyitt ládát meg egy könyvet megy egy térképet találok arról a két titkos szigetről.de ládát pedig már régen kinyitottam.hát nemtom mit csináljak akkor...
  • Risu Führer
    #47
    nemtom megnézem...
  • Banyapapa
    #46
    de ha a wind temple megvolt,meg kell legyen a bomba is,illetve a bombazsák.
    Akkor irány a kezdösziget,és le megint a ocean king templebe,jo lefele megint.
    végén megkapod sun stones-t,kimész.
    Elmész a öreghez,mert elvileg ad egy power cuccot.
    Utána ha elmész a ágyus fickohoz,megkaphatod a salvage arm-st is kincseket kiemelni,a piros X-nél.
    Aztán irány molida sziget,bemehec a ottani dungeonba is a sun stonesal.
  • Risu Führer
    #45
    ilyen templomra gondolsz?
    ööömm asziszem azoon a szeles szigeten voltam utoljára ilyen temlpomba vagyis az volt az utolsó templom amit felfedeztem utoljára asziszem.de ott sem találtam sok mindent :S
  • Banyapapa
    #44
    de melyik szigeten voltál utoljara dungeonba?
  • Risu Führer
    #43
    nem tudtok mondani valamilyen fordítóprogramot amivel le tudom fordítani azokat a szövegeket amiket a gamefaqson találok?
    a webfordítást használom de az eléggé félrefordít vagy nagyon pontosan fordít :)
    egykét részt elolvastam de nem kaptam újabb tippeket sajna a továbbjutáshoz :S
  • Banyapapa
    #42
    ja ok,de akkor is nezdmeg amit irtam.
  • Risu Führer
    #41
    hát én sajna nem kaptam bombát...
  • Banyapapa
    #40
    ott kaptad meg a bombát?
    mert utána a kezdö szigetre mész,és a templomba le,elvileg sun stones itt kapod,utána beszelj a szigeten az öreggel,és menj molida sziget fele,ha minden okes,a sziget elött megtámad egy dög a vizen.
    hajokázál körülötte körbe-körbe,és lödd ágyuval.
    Ha kész go szigetre,és bemehecc a következö dungeonbe ott.
  • Risu Führer
    #39
    öhmm ja eddig csak egyszer volt meg a szellemhajó követés.asszem de lehet faszásgot mondok asszem az utolsó boss az volt amikor 3 valamit kellett leverni amik mindig eggyé váltak.de lehet rosszat mondok.
  • Risu Führer
    #38
    amikor a ködön át kellett követni?
    az már régen
  • Banyapapa
    #37
    de a szellem hajó megvolt?
  • Risu Führer
    #36
    na akkor itt tárgyaljunk tovább hamár a ds fórumból kibasztak minket:)
    szóval ahogy mondtad lehet hogy el kellene mennem a mercay szigetre egy újabb térképért a templomba.de ott nem találok térképet.
  • Banyapapa
    #35
    Ghost ship megvolt? ( a ködbe kell menni megint,ha nem voltál még ott)
    Vagy melyik volt a uccso boss akit levertél?
  • zola2000
    #34
    Igen de elakadtam egy kicsit a halál szigetén (isle of dead) ott egy piramis van, a sziget északkeleti részén, de nem tudom hogy mit kell csinálni, mivel mindig eltévedek.
  • rorr
    #33
    Köszi!
    Aztán Én is rájöttem pár perc után azóta sem néztem ide vissza!
    Szerintem nagyon jó kis játék lett!