112
A Nintendo DS-es Zelda fóruma
  • cSabonc
    #112
    Hali!
    Eladó egy vadi új Zelda: Phantom Hourglass!
    Ár 6500Ft.
  • Risu Führer
    #111
    szevasztok
    nem tudjátok hogy terveznek e új zeldát ds-re?
  • Chuckie
    #110
    www.gportal.hu/zeldaworld új oldalam
  • Tomek83
    #109
    Nekem úgy tűnt hogy a végén keményebb lett a csaj,mert megütni nem tudtam,előtte meg simán levertem. GBA-re a MinishCap jött ki,az is jó játék,és még a Link to the past jött ki,de az SNES átirat,mellesleg az sem rossz:)
    Ja és ha veszel slot2es kártyát akkor emulátoron játszhatod a GameBoy-os Zeldákat.
  • Banyapapa
    #108
    hu,régen végigvittem azt egyszer,de nem emlékszem mi merre most.
    Probáld a képeségeket,hátha az kell (amiket "kiszivsz" ellenfelekböl)a menüben állitgathatod öket.


    Amugy most let vége a chocobo talesnek,télleg nem is annyira nehéz a kártyajáték,mivel ugyanazokat,ugyanolyan sorrendben veszi elö a boss benne,szal felirtam számát,és kikerestem a card listában ,mejikel mit fog huzni a kicsike:)
  • Risu Führer
    #107
    Jolenel csak ugyanazt kell csinálni mint mindig.
    Hát még jó lenne egy-két zelda ds-re.ha jól tudom gba-ra több is megjelent.uhhogy mostanában beszerzek egy gba bővítőkártyát aztán tolom a gba-s zeldákat is:)
    nem tudom hogy valaki játszott e a castlevania:dawn of sorrow-al.ha valaki igen az segíthetne.nem tudom én vagyok e a béna vagy valami spécit kell e ott csinálni de az első pályán vagyok és legyőztem azt a dupla kardos boss-t is aztán utána nem tudok továbbmenni mert nem akar átugrani egy magas helyre amin egy kard van.valaki jó lenne ha segítene.
  • Tomek83
    #106
    Chocobo Talest pár napja játszottam végig,az is nagyon jó. Nekem tetszett benne a kártyázás is,amúgy könnyen ki is lehet játszani mert mindig ugyanazokat a kártyákat teszi le.
    A Zeldának meg most jutok a végére,kovács már csinálja a kardomat,csak a Jolenet nem bírtam legyőzni,végére bedurvult a csaj.
  • Banyapapa
    #105
    Nem tudom lesz-e még ilyen zelda ds-re.
    De most kiprobaltam a chocobo tales-t,és bár nem zelda stilus,viszont köbö ugyanolyan jó moka:) (talán a zsugazas cseppet idegesitö a véletlen miatt)
  • Risu Führer
    #104
    basszameg kell egy új zelda...áhh egyik legjobb játék a világon
  • Risu Führer
    #103
    hehe végigvittem a játákot.most visszatöltök egy mentést hogy tudjak még a szigeteken kalandozni.marha jó kis játék volt ez most tervezem egy gba bővítőkártya beszerzését hogy játszhassak a gba-s zeldákkal is.különben nincs valakinek ilyen eladó?
  • Risu Führer
    #102
    :)
  • Banyapapa
    #101
    addig else mentem még:P
  • Risu Führer
    #100
    különben nem tudjátok hogy nem készítenek e új Zeldát ds-re mostanában?
  • Risu Führer
    #99
    basszus.most vagyok a szellemhajó mögött és marha nehéz lelőlni a szemeket mert egyfolytában ilyen rózsaszín szarokat lövöldöznek.valamit tipp van erre hogy hogyan lehet védekezni ellenük?
  • Risu Führer
    #98
    hehe.hamarosan végigviszem a játékot.már csak a ghost shipet kell elintéznem.az a köcsög bellum ellopta tetrát pont link szeme elől...szétkapom
  • Risu Führer
    #97
    oké majd megnézem
  • Banyapapa
    #96
    elvileg utána,majd azon a térképen,lehet majd a dee ees szigeten egy jokis minigamevel játszani.
    Jokat ad,és elég könnyü játék is rekordom ott 27:30:) (bár javithatnam még kicsit).
    térképen alul van,közepetöl kicsit jobbra keresd.gurulgatos a játék amugy.
    Ha sok kincset ad ,mert aztis ad föleg,akkor azon a térképen a hajohoz menj el,ott a egyik ficko aki a falat bámulja,a kincsekért fizet (mindig 1 féléért).
    És jobban fizet,mint a kezdöszigeten aza lofejü csávo.
  • Risu Führer
    #95
    oké közben megtaláltam.
  • Risu Führer
    #94
    elakadtam megint.most a goron szigeten vagyok és válaszoltam is a főnök kérdéseire most a gyereket kell követnem(kicsit köcsög az a srác, rühellem :) )
    na és most abban a fenti kis labirintusban vagyok de onnan sehogyan sem tudok kijutni.hogyan kell kijutni belőle?
  • Banyapapa
    #93
    elirtam bocs "fátol lépkedj 13at ( 13 "járdakockát")"
    13at balra
  • Banyapapa
    #92
    Oks.
    Elivleg tábla irta ott hogy "west 13,7 north....",kimész a piramisbol,le a szigeten.
    Jobbra menj egy fáig teljesen (járda is odavezet),na a fátol lépkedj 13at ( 13 "járdakockát"),utána 7 felfelé,és áss (7et is fogod látni,mégha nemis vagy a pont járdán).
    Utána mászkálás ide-oda a szigeten,de a végén piramisba be,és kétszer jobbra,kétszer felfele benne,megjelenik szellem,duma tovább.
    Kilépve arra a piramisbol láda,benne cucc.
    cucc által szabad az út szép uj nagy szigetre
  • Risu Führer
    #91
    ez az túl vagyok rajta.megszereztem a másik két térképet is de most alakadtam a halottak szigetén(asszem így híjják)
    szóval ott bementem abban a piramisba és megyek csak előre balra jobbra de mindig ugyanoda jutok.mit csináljak? vagy más szigeten kellene nyomulnom?
  • Banyapapa
    #90
    ott már kell azert hasznalni a piros köcsögöket,amik a fényes kört csinaljak a padlon,azokbol is olyan védözona lesz,mint amik pl:ajtoknal is van.
  • Risu Führer
    #89
    megszereztem a következő térképet is és most nyomom a ocean king templebe de rohadt idegesítő mindig elcseszem. mindig lejár az időm :S na majd este megcsinálom!
  • Risu Führer
    #88
    hmm eddig nekem csak egy nagyobb halam lett volna annál a sima kicsinél csak akkor még nem tudtam hogy el kell engedni a lets go-nál a képernyőt és elúszott :S
  • Banyapapa
    #87
    Én most csak kincseket emelgetem ki,bár pár db térkép nincs meg még.

    Meg horgászgatok.
    Tegnap egy marhanagy dögöt kifogtam,loovar vagy mifene,link marhára örült neki:)
    El is hajozgatok késöbb a fickohoz aki a botot adta,hátha kitolja a szemem valami joval.
  • Risu Führer
    #86
    nah megvan közben megcsináltam tegnap este.különben tegnap este annyira lekötött hogy 2 órán át nyomtam éjfélig.közben meg majdnem betörtem a képernyőjét a stylussal idegességemben:D az idegesített amikor a négy lánnyal kellett röplabdázni és kb mér négyszer visszaütöttem amikor az ötödiket meg találja el link...áhh rohadt idegesítő volt de megcsináltam
  • Banyapapa
    #85
    sajn ebben lehet nemtok segiteni,mert a szellem hajot nem jelöli térkép merre is van.
    Körbe kell lesni mit lehet,és hogyan bumeráng-bomba cuccokal trükközni,nem nehéz amugy aza hely,max a csajok fosnak a pokoktol aza idegesitö kicsit:)
  • Risu Führer
    #84
    nem szóltam át tudtam ugrani a kővel :D
  • Risu Führer
    #83
    elakadtam a ghost shipen.kiszabadítottam a lány testvérét de nem tudom onnan hova tovább gondolom a kristályt kellene beledobni a helyére de oda meg nem tudok átjutni.
  • Risu Führer
    #82
    meglett csak vissza kellett lépnem a teremből.mostmár megtaláltam a ghost shipet is.majd szólok ha elakadok ami sztem nemsokára lesz :)
  • Risu Führer
    #81
    azt is megcsináltam asszem.de majd újra megpróbálom
  • Banyapapa
    #80
    ugy probáldmeg ott hogy felsö,alsó, jobb,és végül a baloldali szembe löjj bele
  • Risu Führer
    #79
    töti de időközben megoldottam.most az a problémám hogy egy olyan teremben vagyok ahol a kockát amire rálépsz és visz azt neked kell irányítanod.van 4 oszlop és azokon ilyen kilőhető szemek.namármost kilövöm mindegyiket de nem történik semmi sőt valamelyik vissza is változik az eredeti színére(asszem a kékre)
    szóval gondolom valamilyen sorrendbe kell őket meglőni vagy nemtom.helpet kérek.
  • Banyapapa
    #78
    ezt nezd meg.
    talán ez segit
  • Banyapapa
    #77
    sorrendet most nemtom,de a lézeres dögöket ideiglenesen le leeht bombázni,és leállnak kicsit.
    A let.s.go meg,ha megjelenik-hang is jelzi- akkor ne érj hozzá a érintöképernyöhöz.
    visszaesik a hal,és fáraszthatod tovább
  • Risu Führer
    #76
    szevasztok

    most molida szigetén vagyok a templeben és elakadtam.egy olyan szobában vagyok ahol dobozok vannak és közöttük ilyen kihúzhatós piros valamik és azokat is lézeres szarok meg ilyen elektromos "kígyók" őrzik.de nem tudom milyen sorrendbe kell őket kihúzni.
    különben a másik gondom az az hogy amikor horgászok sokszor kiírja hogy let's go vagy valami ilyesmi.akkor mit kell csinálni?mert valamikor mikor sokadszorra kiírja utáána csak elvesztem a halat.
  • Banyapapa
    #75
    joejt,pápá
  • Risu Führer
    #74
    jó éjt holnap még kérdezek sztem egykér dolgot de most fyoltatom a játékot :)
  • Risu Führer
    #73
    nah megvan :)