112
A Nintendo DS-es Zelda fóruma
  • kisgabo
    #32
    30 hsz, és 30 nap után, végeeeeeeeeeeeeeee.
  • zola2000
    #31
    Hát van négy tábla, a térképen bejelöltem a helyüket, összekötöttem őket, így a vonalak egy pontban metszik egymást. Na ott kell ásni, ott lesz a második rejtekhely bejárata.
  • rorr
    #30
    Én játszom pont ott vagyok Én is......Mit csináltál az ásóval ?
  • zola2000
    #29
    Bocs, probléma megoldva bejutottam a wind templebe. Egyébként ki hol tart (vagy játszik ezzel egyáltalán valaki rajtam kívül?)
  • zola2000
    #28
    Szóval mit kell csinálni? Tényleg mindent próbálgatok.
  • zola2000
    #27
    Na de mindjárt volna egy kérdésem a játékból, most ott tartok, hogy megszereztem az észak nyugati sea chartot, de a köd miatt nem tudok bemenni. Molina szigetén vagyok, megszereztem az ásót, de ott mit kell csinálni? Gondolom a sziget északi részén van valami, de hogy jutok oda?
  • zola2000
    #26
    Megnéztem, én elég sok témát nyitottam, de például megnéztem sephi felhasználni adatlapját is, ő sokkal többet nyitott.
  • kisgabo
    #25
    1 hétig szuper, aztán nyiss másik topikot...
  • zola2000
    #24
    Dehogy, az act játszottam egy hónapig, ezt a megjelenéstől játszom. Viszont emiatt hagytam abba a sonicot. Egyébként meg talán nem jött jól az ac téma? Ez a játék szuper.
  • kisgabo
    #23
    topiknyitó mánia. animal crossingot is megnyitottad, 1 hsz, aztán kocc. neked tökmindegy milyen játék, 1 hét és megunod.
  • rorr
    #22
    7
  • zola2000
    #21
    Mii az hogy, nagyon is!
  • Sephi
    #20
    Na 9.0 -at kapott. En csak ma kapom meg (idiota gyorsposta).\

    Teccik nektek?
  • zola2000
    #19
    A Www.Frozen-roms.Net en XD
  • Sephi
    #18
    Hol az info?
  • Sheltem
    #17
    The_Legend_Of_Zelda_Phantom_Hourglass_USA_NDS-Menace
  • Sephi
    #16
    Na kerem alasan.

    Ma kene megjelenyen a jatek angol valtozata :D

    Remeljuk a legjobbakat :DDD

    (elorendltem de semmi hir rola a boltbol :()
  • zola2000
    #15
    Nem tudja valaki mit kell tenni a legelső barlangban az elején? Kell valamit egy táblára rajzolni, de mit, vagy máshol kell továbbjutni? Az első sziget északi részén vannak ilyen piros 'taknyok' meg fák állnak az útban, de még nincs kardom, nem arra kell esetleg menni? (sajnos nem jöttem rá mert nem tudok eléggé japánul)
  • zola2000
    #14
    Tudja már valaki mikor jelenik meg a zelda ph? Nagyon én most ezt várom a legjobban.
  • Sephi
    #13
    Igen dicseretes hogy egy 2003. 09. 16. -ban nyitott topikot emlitesz.

    En csak szoltam mert masok erre gerjednek es elkezdenek anyazni. Bocs hogy segiteni probaltam.
  • zola2000
    #12
    igaz most hogy olvasom a cimeket csak egynel lattam olyan hibat : ps2 dvd iras hogyan, meg azert is bocs hogy azt irtam hogy ds-er ds-es akart lenni, csak telefonrol nehez irni, az ékezeteket az sg forumára nem tudom irni, latin 2t nem kezeli az oldal.
  • Sephi
    #11
    Eloszor it amikor uj topikot nyitol aze' legyen man benned annyi stilus hogy nagybetuvel kezd es nem kell odairni hogy (NDS) mivel masra nem jon ki.

  • ColdFire
    #10
  • zola2000
    #9
    nem is az, mellesleg nem tudja valaki hogy mikor jelenik meg pontosan a zelda p.h. ?
  • Checkerboy
    #8
    oké
    voltam
  • ColdFire
    #7
    az :DDD
  • Checkerboy
    #6
    Akkor ez most lámatopic?
  • Shadow_THH
    #5
    csak van már nds topig egyébként tényleg jó lesz
  • zola2000
    #4
    az eddigi osszes zelda jatekot az ev jatekanak valasztottak valahol, es a ds képességeivel igazi csemege lesz. A megjelenési dátum bizonytalan. Nintendo.com: q4 2006; gamespot: q1 2007. Jobban várom mint a final fantasy 3-t.
  • Sephi
    #3
    Oo
  • ColdFire
    #2

  • zola2000
    #1
    Nem mondok sokat ha azt mondom, hogy ez lesz a legjobb játék kezi konzolra.