1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • Promi #1158
    Magyaritashoz privatba adok linket.
  • Promi #1157
    The Settlers: Rise of an Empire [CHINESE/MULTI5-1] No-DVD/Fixed Image
    poseden/NETSHOW fele mini image -t (18.4 mega) szedd le, berakod a daemon -ba es menni fog.
  • suzyy
    #1156
    sziasztok!az 1.6os patchez kér aktiváló kódot!ha vki tudna segíteni megköszönném!
  • tlafko
    #1155
    Szisztok!

    Kérek valakit mondja el, már az első pályán mit kell tennem. Szépen outpostokat építek, meg fát vágok meg vadászok. De nem történik semmi. Mit csináljak?

    Üdv
  • rica
    #1154
    Aki nem tud kereskedni annak 1.6 patch és crack az %20No-DVD/Fixed%20Image%201oldalról ahogy már írták.
  • Danyell
    #1153
    Sziasztok, valaki esetleg tudna nekem segíteni abban (skirmish, szaad játék) hogy miként tudok kerskedni a másik játékossal (aki történetesen a Mesterséges Intelligencia:)) mert addig eljutok, hogy én tudok küldeni, de én sem az ajánlatokat nem tudom elfogadni (csak látom, hogy mit ajánl, de nem tudom miként tudom igényelni) illetve jó lenne, ha én is tudnék kérni bármit az ellenféltől ill. üzlettársamtól:), feltéve, ha megoldható a játékban, előre is köszönöm a segítségetek!
  • zso23
    #1152
    Már te magad is leírtad a hiba okát, karcos a lemez, nem tudja beolvasni, vedd meg újból!
  • garimaldi561
    #1151
    Lécci segítsetek amikor telepítem a játékot 2 kék csík után azt írja hogy data2.cab hibás vagy sérült most mit tegyek? Már nagyon szeretnék vele játszani!! lécci segítsetek!!!!


    ui.: A CD-m EREDETI!!!!!
  • varadiati
    #1150
    Hello!

    Rica, nem tudnád nekem elküldeni az 1.6 carck-et email-be, mert asszem az 1.6-os patch megvan! [email protected]
    Segítséged előre is köszönöm!!
  • darthati
    #1149
    Sziasztok!Olyan problémám lenne,hogy nem tudok gyapotot venni csak 1szer.Sót meg egyáltalán nem.Ez is crack hiba?Tudna valaki cracket küldeni nekem? És naon megköszönném,ha leírná,hogy hogyan tegyem fel a crack-et. [email protected]
    Előre is köszi.
  • Tibor456
    #1148
    Nem tudna nekem valaki mentéseket adni a kiegeszitohoz vagy az alap jatekhoz. Mert mar nagyon sokszor eljutottam a feleig,de mindig ujra kellett telepitenem az operacios rendszert. Nagyon megkoszonnem ha valaki tudna nakeme adni. Koszonom
  • rica
    #1147
    1.6-os path kell hozzá és ahhoz crack, lentebb megtalálod a választ. Mr írtak róla. Nekem se ment, de így fog.
  • rica
    #1146
    Valaki meg tudja mondani, hogy honnan lehet a kiegészítő magyarosítását leszedi. Egyáltalán van hozzá? Azt olvastam van hozzá, de nem találtam sehol:(
    Köszönöm előre is.
  • cini67
    #1145
    Nagyon kérnék valakit segítsen!!!!!!!!!!!!!!
    Légyszi, légyszi, légyszi!!!!!!
    (1144)
  • cini67
    #1144
    Sziasztok! Elakadtam már a 2. pályán, ugyanis nem tudok venni gyapjút és sót! Hiába megyek oda a lovagommal és jelennek meg az ikonok, rákattintok, de nem történik semmi! Én tudok eladni a raktáramból, de nem tudok venni!
    Remélem valaki tud segíteni! Ahogy olvasgattam a fórumban nem csak én nekem van (volt) ez a probléma.
    A segítséget előre is köszönöm!!!
  • varadiati
    #1143
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni, nem tudok kereskedni! És ugye így még az első pályát se lehet megcsinálni! Mit kellene letölteni a játékhoz? Vagy egyáltalán mit lehet kezdeni ezzel?
  • hiena293
    #1142
    Hali. Meg van a játék, nagy nehezen találtam Crackot is hozzá, és magyar is. Első küldetést megcsinálom és amikor töltené be a második küldetést, kilép egy olyan hibával hogy: Error while parsing XML file és még vannak ott több dolog is, csak azt nem tudom leírni, milvel újraraktam és az első küldetés van még csak meg, és ott nem lép ki. De egyedi játéknál, az egyik térképnél ezzel folytatódik a hiba üzenet: "maps\singleplayer\me_kagunda\MapData.xml" at line 1, column 45: Unexpected Character! (STag).
    Ha másik térképet töltök be akkor is ugyanez, csak más a mapp neve. Ötlet?
  • hidtörö
    #1141
    hello. akkor csináld anyi katonával ami van. amit termelsz küld oda mind a védekezés miat,és a falat csináld minél hamarabb. addig meg van? játsz Hakim al mert az tud téríteni is,és azzal is bentebb vagy. üdv és küzdj.
  • batter
    #1140
    Hello hidtörő: mire a 300 aranyat összegyüjtöm, avval nincs is semmi gond, de hogy tudsz olyan gyorsan katonákat csinálni, hisz azt csak ha előléptetnek, akkor lehet... biztos velem van a baj, igy is megprobáltam... az lehet a gond hogy nem tudok olyan gyorsan aranyat termelni és igy nem tudom időbe a bárócimet és ezáltal a nyilasokat kifejleszteni... igy nem tudom a halakat termelni... hmmmm.
  • hidtörö
    #1139
    szia batter. egyszerű az egész. küld el az aranyat és utána egyböl küld a katonáid ahol lehet fogni halat még ott nem lesz senki ne aggódj de majd jönnek de igy könnyebb megvédeni csak sok nyilast küldj.épits egy tornyot majd a terület a tiéd és utána két halász házat.majd falazd el ugy hogy legyen kapu rajta és út is.a gyapjút hagyd ki és csináld a faltörő kost.és meg van a három
    ennyi sok sikert és elöre.
  • batter
    #1138
    hellosztok! remélem tud nekem vaki segiteni. elakadtam a 8. pályán. nem tudom hogy küldjem előbb el a szekeret az anyonak mint az ellenfelem. még az aranyat elküldöm, azzal nincs is gond de a gyapjut a halat és a faltörökost már nem is mondom. van valami trükkje vagy csak béna vagyok??? légyszi ha valaki tud, segitsen. köszi: batty
  • hidtörö
    #1137
    szia Blur55. Ha nem zavar az írás hiba leírom.A 14 es pályán válaszd Hakimot,majd a felső szomszédba küld és ott téríts meg 6 kardost,de visszafelé vigyázz mert van kettő medve. Nyugodtan küld a lovagot is harcba úgy tutibb a győzelem.A lenti tolvajokkal kezdj és akkor lesz köved.A vasat őrző tolvajok ellen mehetsz ugyan ezzel a csapattal, és a sátrakat mindenféle kép rombold le mert ujjra képződnek a tolvajok.Utána a két faluból űzd ki a pirosakat.Utána rombold le a zöld falut az kicsit nehéz és onnan tudod lerohanni a az ellenséget.Az még nehezebb.Sajna nekem nem válaszolt senki a 15 ik pályával kapcsolatban. Ez úton szeretnék kicsi segítséget kérni.Hogy lehet kijönni a várból a lovagommal.Jó játékot és előre.Sziasztok.
  • Spinkler
    #1136
    Már jártam ott csak ezen átsiklottam mivel céltudatosan az 1.6 crack-et kerestem.Mivel neked bevált rögtön letöltöm hátha segít nekem is.Köszi a segítséget hálás vagyok érte , már ott tartok , hogy letörlöm és megveszem eredetibe. ( persze azért nem gondolom , hogy az ár / élmény arány reális lenne )
  • Csabeszonovits
    #1135
    a gamecopyworld-ről kell letölteni a fixed image-t. egyszerű képfájl, csak benyomod daemonba + feltelepíted az 1.6os patchet és már megy is. legálábbis nekem jó volt
    innen töltöttem le:
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_settlers_6.shtml#The%20Settlers:%20Rise%20of%20an%20Empire%20[EURO]%20No-DVD/Fixed%20Image%201
  • Spinkler
    #1134
    Találni találtam 1.6 crac-et de a vírusirtó rögtön kilőtte, így nem mertem letölteni.Szerintem használható crack nem létezik :) Marad az eredeti megvásárlása.
  • varadiati
    #1133
    Igen,a Rise of an Empire-ra gondoltam, de sajnos nekem is az 1.6-os crack kellene :) , mert nekem se megy a kereskedés! :(
  • Spinkler
    #1132
    Az előbb lemaradt , de nekem az 1.6 crack-re lenne szükségem.Megköszönném ha valaki segíteni mert sehol sem találom és nélküle nem tudok kereskedni a játékban.
  • Spinkler
    #1131
    Nem tudom melyikre gondolsz, de a Rise of an Empire-nek itt van


    Crack
  • varadiati
    #1130
    Valaki tudna mondani egy linket ahonnan le lehetne tölteni a carck fájlt a játékhoz?
  • blur55
    #1129
    a 14ik pályán hogy kell kezdeni? mert elég hamar kinyírnak, mivel nincs sok emberem - se kövem, se vasam, mert azt banditák védik... de ha lemegyek oda megverni őket, akkor alig lesz emberem védekezni. ötlet? tipp?
    nem mellesleg Hakim a hősöm...
  • varadiati
    #1128
    Sziasztok! Elég ciki kérdésem lenne, mert elakadtam már a 2. pályán, ugyanis nem tudok venni gyapjút és sót! Vagyis gyapjút 1szer enged! de többször nem! Hiába megyek oda a lovagommal és jelennek meg az ikonok, rákattintok, de nem történik semmi! Én tudok eladni a raktáramból, de nem tudok venni! Szerintetek mi lehet a gond? Játékhiba vagy mi?
    Remélem valaki tud segíteni!
    A segítséget előre is köszönöm!!!
  • hidtörö
    #1127
    ez minden? Köszi szeretek mindenkit.
  • vasziszdasz
    #1126
    amondatotnagybetűvelkezdjükavégérepedigírásjeleketteszünk
  • hidtörö
    #1125
    sziasztok megint én.hát ne tudom ti hogy vagytok vele nekem ez a 5 és 6 verzió nagy csalódás.a játék a 13 ik küldetéstől kezdet gondolkodtatni.az elsö kérdés hogy lehet katonai limittel játékot csinálni.na mindegy.a másik.az én tolvajom miért nem tud fertőzni meg hasonló dolgokat csinálni.ja az én tolvajomat lelövik lekardozzák.én az ellenség tolvaját kérlek brutális haderővel bírom megállítani.ez is érdekes.ja az őrtornyot 18 kardos elfoglalja a kőhajítóval 7 lövéssel lehet elfoglalni.hm.a várfal rejtély marad számomra ahogy miért is kell.a pályák.a 13 ik részben sértőnek találom hogy a stratégiai megoldásokat blokkolták a játékban.ha ellőre lerohanod az ellenség 4 táborából egyikét még szereti de a másodika után elveszted a játékot miért?na de rendben de ha elfalazod a másikat akkor is? miért? van mindene katonája meg minden.a 14 rész még érdekes is bár it meg a szemtől szembeni harc nem vezet jóra hm ezt se értem.na de mindegy.ja a másik kérdésem. az előző részekben a fejlesztés eredményezte a katonák erősségét amit itt nem tapasztaltam.vagy rosszul láttam?amit jónak találtam az a grafika bár a hordó fejű méz készítő kicsit kiakasztott.na jó röviden ennyi. lehet keresek egy másik típusú építős játékot.kár pedig olyan jó kis játék volt ez régen.na üdv mindenkinek.jók legyetek és előre.
  • hidtörö
    #1124
    Sziasztok hátha nekem is tudtok segíteni. Hogyan lehet kijönni a 15-ös pályán az ellenség falujából? Mert mindig megölnek a galádok. Köszike
  • Égetett kenyér
    #1123
    helló. Nekem olyan kérdésem lenne hogy a szabad játékban hogyan lehet raktárat építeni, mert sajnos 1 nem elég.
  • Benedek
    #1122
    A fogyasztás letiltás (sárga jel) és a termelés letiltás (vörös jel) az épület statisztika (ház gomb) ablakban érető el. Pl. nekem egy kocsma sosem termelt 9 sörnél többet (azaz raktárra nem dolgozik) és szintlépéshez ugye 18 kell. Megoldás: két kocsma (fogyasztás letiltással).
  • Grrrrrrr
    #1121
    Üdv!

    Elnézést, hogy félig beoffolok. Sok jót hallottam a Settlers IV-ről. Tudtommal ez magyarul is megjelent, de már nem kapni. Sikerült megszereznem, de csak angol verzióban. Nem tudja valaki a nyelvi fájlokat elküldeni nekem?

    Előre is köszi.
  • Tibbor
    #1120
    Nagyon rég játszottam végig a játékot, de azt tudom, hogy be lehet állítani azt, hogy a megtermelt illetve importált árúcikkeket ne használhassák fel(ehessék meg) a telepesek.Pl. csak így lehet egyes pályákon elérni, hogy a sörfőzdékben főzött sört ne igyák meg és összejöjjön a küldihez szükséges mennyiség!Szerintem a Te pályádon is ez a megoldás, akárcsak rgaby gyapjújánál!
  • TitaniumRR
    #1119
    Tudja-e valaki, hogy a 6-os pályán (téljes tél)

    Hogyan tudok mézet termelni, a mézsörhöz?
    Hogyan tudom megakadályozni, hogy a városban lakók elfogyasszák a szomszéd tartományból kapott kevéske búzát, amit pékségeimben kellene kisütnöm, majd exportálnom számukra?