1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • Promi #1198
    Ha jol emlekszem ctrl + eger gorgo fel le.
  • badsco
    #1197
    Hello. Nekem az lenne a kérdésem, hogy a városkaput hogyan tudom forgatni. Tehát, hogy megfelelő állásban legyen az utakra. Mert mindenhova ugyan úgy rakja le. Köszi
  • VRSDM
    #1196
    én azt nem tudom hogy hogyan tudok hadsereget létrehozni?
    mert egy idő után megtámadnak a banditák és ennyi. nemtud a királyom(grófom/báróm) egyedül mit tenni.
  • zso23
    #1195
    V1.71 verzióhoz nem találtam normális tranier-t ami működne.
    Amúgy meg ezzel a patch-el nekem bizonyos idő után kifagy a játék másnak nem?
  • torma1
    #1194
    Valaki meg tudja mondani, hogy honnan lehet a kiegészítő magyarosítását leszedi. Egyáltalán van hozzá? Azt olvastam van hozzá, de nem találtam sehol:(
    Köszönöm előre is.
  • Promi #1193
    Fejlesztened kell a templomot.
  • Attila22
    #1192
    sziasztok megy már a játék de van egy gondom nem tudom fejleszteni a kastélyt meg ilyenek mert valami populationt ir ki sajna ez mit is jelent azt hogy tudom növelni?csak solo gamet játszom most vele
  • Attila22
    #1191
    sziasztok lenne egy gondom a settlers 6 -al felrakom a játékot meg crackelem és elinditom!betölti a videokat meg mindent aztán ahogy al akarok inditani pl campaing-ot kidob a játékbol miért lehet ez?
  • Ármány
    #1190
    Automatikusan fel lett telepítve a 1.71-es patch. most megpróbálkozom a v1.71+1 #2 traniert.
  • Promi #1189
    The Settlers: Rise of an Empire v1.6 +5 TRAINER
    Persze az 1.6 os patch -t fel kell raknod.
    Kicsomagolod mind 1 hova, elinditod, majd a jatekot inditod, a jatek fo menujebe nyomsz egy F1 gombot evvel aktivalod a cheatet (hangot is hallasz).Billentyun bekapcsolod a NUMLOCK gombot, es az alabbi csiteket erheted el.

    Numpad 1 : 100000 Gold
    Numpad 2 : Instant 3 Resource
    Numpad 3 : Instant 6 Troops
    Numpad 4 : 1000 : 0 Population
    Numpad 5 : 0 Troops
  • Ármány
    #1188
    helló. egy kis segítséget kérnék.
    Megnéztem azt az oldalt... melyik trainert kell választanom és azt hova kell bemásolni, hogy működjön a kód?
  • Thrall
    #1187
    valaki meg tudna adni eGY SETTLERS 6 SOROZATSZÁMOT ELŐRE KÖSZÖNÖM
  • Promi #1186
  • Ármány
    #1185
    köszi szépen, hogy válaszoltál.
  • Promi #1184
    Ugyan az a lenyege, (cheat) csak itt nem a konzolba kell be irkalni cheat szavakat, hanem billentyu kombinaciokkal jonnek elo a hatasok.Pld. orok elet stb.
  • Ármány
    #1183
    és pontosan mik ezek a trainerek?
  • Promi #1182
    Trainerek vannak
  • Ármány
    #1181
    Sziasztok. Létezik a játékhoz cheat kód?
  • varadiati
    #1180
    Köszi a segítséget! Sikerült!
  • Promi #1179
    Ha jol emlekezek akkor 1 katonat a kapuhoz kuldesz, hogy azt ki tamasztva a hosod ki tudjon menekulni, a tobbi katonaval pedig le foglalod az ellenseget.
  • varadiati
    #1178
    Hello! Valaki tudna segíteni? A 15. pályán elakadtam, hogy lehet a lovaggal kijutni a várból? A segítséget előre is köszönöm!!!
  • varadiati
    #1177
    Sziasztok!
    Korábban én se tudtam kereskedni a játékba, sokáig keresgettem az 1.6 patch-et, aztán felhagytam az egésszel! Ez pár hónapja volt, most újra telepítettem a játékot és utána az első indításkor kérdezte automatikusan a játék hogy letöltöm e az 1.7 patch-et! Ez megtörtén, feltelepült és már megy is a kereskedés! Csak azért gondoltam hogy ezt leírom, hogy hátha volt, van itt esetleg olyan is, aki bajlódott ezzel a dolggal, szóval az is tegye fel újra a játékot és menni fog!
  • rica
    #1176
    Balra lent lesz egy falu, onnan tudsz venni gyapjút.
  • sikambria
    #1175
    Sziasztok! Tudaj valaki, h mit kell beírni ahhoz, h onlineban jatszhassonak a kölykeim?
  • tlafko
    #1174
    Tisztelet Prominak!

    Köszönöm barátom.

    Tibor
  • Bitaboy
    #1173
    Hello. Tegnap megvettem a játékot, frankó, de elakadtam a második küldetésnél. A lényeg annyi, hogy az egyik faluban a telepes azt mondja gyapjúra lenne szükségük, és hogy az én falumtól tudok szerezni gyapjút. De nem tudok mert nem tudok birkafarmot építeni, így nincs gyapjú. Viszont Takács műhely meg van.
    Honnan szerezzek gyapjút? Ez az a küldetés amikor meg kell védeni a kolostort mert jönnek a vikingek.
  • Promi #1172
    Jo tanacs, e-mail cimed soha ne rakd ki nyilvanosan, mert vissza elhetnek vele.
  • Promi #1171
    Na mostmar akkor is megvarom, hogy tudj nekem privat uzenetet kuldeni.Hmm.. Kezdjuk az alapoknal.A hozzaszolasodnal a neved vegen van #1169 ez a szam, elotte "valasz erre" felirat, ezt akkor hasznalod, (vagy is te nem hasznalod) ha valakinek a hozzaszolasara szeretnel reagalni.Elotte pedig a "privat" felirat, (ami Neked kell) amit akkor hasznalsz, ha 1 illetot a nagy nyilvanossagot meg kerulve szeretnel elerni, amit csak (elvileg) 2 -en lattok.Na most ha nekem akarsz privat uzenetet kuldeni, akkor az en hozzaszolasom vegen kattintasz a "privat" feliratra, meg irod mit szeretnel, es en valaszolok.Ezt csak mi 2 -en latjuk.Remelem erthetoen irtam le, probald ki, es ha sikerul akkor kuldom neked a magyaritas linkjet.
  • tlafko
    #1170
    Kedves Rica!
    Köszönöm. Az 1.6-s patchet szeretném feltenni. Ide írjam az e-mail címem?
    Üdv

  • tlafko
    #1169
    Szesz Promi!

    Hogy érlek el "privátban"?

    Köszi
  • Promi #1168

    Utolso mondatodra a valasz, amit mar lentebb is irtam!
  • tlafko
    #1167
    Sziasztok!

    Az első pályán ácsorgok. Nem tudom mit kell tenni, de ezt már írtam. Outpostokat építettem vadászok, fát vágok, hentesem van. Ezen felül magyarítást kellene felraknom, de már kérte más is előttem, arra nem érkezett válasz én újra megpróbálom. Köszönöm.
  • Promi #1166
    Mikor meg van a 3 osztag katona is, akkor kapod a kov. kuldetest, ott tudod huzni az idot mielott el indulnal.Hatha osszejonnek a hazak.
  • rica
    #1165
    Promi nagyon köszönöm, ez is megvan. Meg utánna is a meglepik is, amire gondoltál. Előre kellene lépnem egyet, hogy ostromeszköz tudjak csinálni, de kifutok az időből. Azt hiszem lassú vagyok. Már próbáltam párszor. De 20 gazdag házat nem tudok megcsinálni v. ha igen már kevés az idő.
  • Promi #1164
    3 osztag katonat kell a korbe vinni, es ajanlom figyelmedbe miutan ez megvan, hogy surun mentsd a jatekot, es legalabb 3-4 kulon file -ba mert lesz meg meglepi es kezdheted elolrol ha nincs rendes mentesed.
    Sok sikert.:-)
  • rica
    #1163
    Kedves tlafko. Talán írd le pontosan hol akadtál el. És miben az alapjátékban v. kiegészítésben.
    Meg már párszor írtam 1.6-os patch kell, hogy kereskedni tudj. El is küldtem annak aki kérte e-emailben. Ha ez az ami nem megy neked. Az első pályán az alapjátékban gyapjut kell venni balra található városban. De ha nincs 1.6 patch nem engedi.
    Talán írd le mi nem megy.
  • tlafko
    #1162
    Kedves Rica!

    Választ vársz a kérdésedre, úgy, hogy az 5-ös pályán állsz, közben nem segítesz az 1-sőn elakadt sorstársadnak. Nem szép dolog.....
  • rica
    #1161
    Elakadtam az 5. pályán a kiegészítésben. Kenyér, ruha, hús megvan. Felrobbantottam a felat, megkerestem a 3 kincset. Építeni kellene egy olyan szállító eszközt, de akárhogy próbálom nem lesz elég az idő hogy megcsinálják, hogy marshall legyek és tudjak építeni egyet.
    Van valakinek ötlete. Esetleg egy utáni mentés, müködő cheats, valami:(
  • #1160
    magyaritas kelene
  • Coolfire
    #1159
    Nem kell ahhoz maxi image,elég a microtages is.Jöhet,de csak az Eastern Realm..