1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • Dobronski
    #1278
    Ennyit nem ér.
  • TitaniumRR
    #1277
    Itt egy tutibiztos lehetőség. :)
  • zool1981
    #1276
    Van a piactered közepén egy kút,arra rámész,ott lesz a fesztivál ikonja,arra kattints...
  • Promi #1275
    Bulit kell rendezni a saját fő tereden (azt hiszem).
  • Narxis
    #1274
    Nekem rémlik valami, a hőssel kell értük menni, nem?
  • Lettyke
    #1273
    Ez melyik pálya?Már kétszer végigjátszottam,de ilyen feladatra nem emlékszem.Megírnád a pálya típusát és nevét?
  • namlak1986
    #1272
    Sziasztok!
    Elakadtam egy kicsit a játékban :D. Segítség kellene. A roblémám a következő: a Svenanger-part kereskedőinél van (elvileg) 5 asszony, akiket az én városomba kellene valahogy küldeni, hogy bulit tudjanak rendezni, meghát felajánlotta az ottani kereskedő, hogy ad asszonyokat. Na de hogy tudom én azt "megmondani" nekik, hogy jönnek az én városomba??!!
    Remélem érthető volt a kérdésem. Amúgy még a küldetések elején járok, ugyanis vmelyik nap tettem fel a játékot.
  • Dobronski
    #1271
    Tökéletes. Talán keress még más helyről, a lényeg, hogy RIP-elve legyen (tömörítve), mert az népszerűbb.
  • lalinov
    #1270
    Kicsit pontosabban ha lehetne , mert eddig kb néztem 6 torrentet min, és egyiket se tölti, mert sztem mind túl régi, vagy nem tudom.
  • Narxis
    #1269
    torrentről :D
  • lalinov
    #1268
    Sziasztok honnan tudnám letölteni a settler VI-ot esetleg settler II? Már rég játszottam velük, régen a settler 4el játszottam még a kb 1998as játékkal, de az nagyon tetszett, msot próbálom megbütykölni, hogy menjen xpn, de nem hiszem h sikerülni fog... ezért érnék kis helpet honnan tudnám az 5öt vagy 6ot letölteni, esetleg 2t mert már megint elkapott a settler mánia :d
  • TitaniumRR
    #1267
    Létezik-e már ehhez free camera MOD? A cél, hogy földközelben lehessen barangolni a nép- és épületek között és utóbbiakban akár belső térben is.
  • zso23
    #1266
    Én is az vagyok! imádom a Settlers-et, első találkozásunk kis koromban történ, mikor is kaptam egy Amiga 500-as gépet és hozzá a settelers kis játékot 3 lemezen azt hiszem annyi volt, és aztán mindig kifagyott a játék azt nagyon utáltam!. Ennyi
  • Lettyke
    #1265
    Nagyon bánatos vagyok,hogy még egy évet várni kell rá.
  • Munyos
    #1264
    Kösz az infot de nem tudtam h kell -e crack a patchelés után......mind1 ! Jo lett :)
  • Dobronski
    #1263
    Nektek milyen gépen fut maxolva a játék? Nekem nem tudom mi van, bezzeg minden más megy maxon de ez nem...
  • Promi #1262
    #1257
  • Munyos
    #1261
    Sziasztok olyan problémám lenne hogy:
    Felraktam a settlers6-ot 1.5 patchel és amikor el indítanám a game-t akkor kikapcsol a monitorom de fülesen hallom, hogy tölti be a játékot(videó hangja). És nem jöttem rá, hogy mi a baj mert ugyan ez volt az aoe3 kiegészítőkkel is! A rendszer amin próbálom működésre bírni: Vista ultimate 32 bit, amd athlon64 , 2 gb ram, hd2600pro(driver frissítve),250gb winyo, meg 1 gigabyte alaplap.
    Ha tudnátok valami használható információt a probléma megoldására előre is KÖSZÖNÖM!!!
  • perko
    #1260
    Topic még nincs.
    A YouToub-on ez van.

    Settlers 7 Trailer

    Talán 2010 tavaszán jelenik meg.
  • Agamemnon69
    #1259
    Settlers 7 topic van már? Nekem nem dobja fel a kereső...
  • Dobronski
    #1258
    Sziasztok!

    Az miért van, hogy a Crysis nem akadozik, de a Settlers 6 igen?
  • Lawless #1257
    igazad volt thx..jol megy minden 1.71 patchal.
  • Narxis
    #1256
    Felrakod a játékot aztán felrakod a patchet és kész. Semmilyen crack nem kell.
  • Lawless #1255
    crack mellet...1 palya siman vegigfut aztan amikor menne a 2ikra loading kozben ezt dobja ki....most szedem az 1,71es patchot majd aztan irok mi lettÁ
  • tototto
    #1254
    fent van az 1.71es patch? vagy valami crack mellett generálta ezt?
    ha fent van akkor nem tudom mert én nem találkoztam semmilyen hibával pedig végigvittem a játékot
  • Lawless #1253
    na koszi h vegre valaki megszolalt de most mas gondom tamadt...a 2ik lvlnel kidob valami hiba jelentessel...belinkelem ha valaki tud segithetne
    http://imagerz.com/QFdCWV1VBl4
    http://imagerz.com/QEQSC0tvAwIBVwpIGQVR
    remellem 1iket kimutassa. thx elore is a segitseget
  • tototto
    #1252
    nem kell semmilyen crack, mint korábban áttárgyaltuk az 1.71es patchet feltelepited az semlegesíti a másolásvédelmet
  • Lawless #1251
    ennyien nesegitsetek
  • Lawless #1250
    sziasztok meg a game mar csak a crack hianyzik hozza valaki tudna segitenni hogy vegre en is gamelhessek! pm-et vagy emailt ha nem nagy gond [email protected] az msn cimem is ha ott konnyebbnek tunik az elkuldes! pls minnel hamarabb varom a postokat! thx elore is
  • Lyyndaa
    #1249
    Sziasztok nekem is ez a gondom!Ők túl nagy előnnyel rendelkeznek!Ezért szeretnék inkább kódot kérni:D Ha tudnátok segíteni!!KÖSZIKE
  • sharpwrz
    #1248
    Sziasztok!

    A 8.ik pályán (vén nagyanyó kihivásai vagy mi) hogy lehet első lenni?
    Sehogyese jön össze...
  • Lyyndaa
    #1247
    áhh már megtaláltam:D jól elbújtak
  • Lyyndaa
    #1246
    sziasztok!Most játszok a játékkal és a 6-os pályán járok!az a gondom hogy 10 birka kéne de csak 7et találok!Van erre vmi megoldás vagy keresgéljek még?És csak abban a tartományban lehetnek ahol kaptam ezt a feladatot????
    Köszönöm előre is!!!
  • tototto
    #1245
    megkaptam privát üzit, nem szoktam skypeolni, steamon elérhető vagyok, vagy adsz egy msnt és felveszlek ott
  • traktor0007
    #1244
    valaki segicsen kerlek
  • traktor0007
    #1243
    ez nemigaz nemsikerul semmi meg a jatek elinditasa sem nemtudom hogy milehet a baj tisztelt 7861 ha leszel irj mert nagyon ........vagyok
  • traktor0007
    #1242
    teljesen oszezavarottam ase toom hogy mit kell csinaljak
  • traktor0007
    #1241
    nemtoom hogy mit kell tegyek tisztelt 7861 kicsomagoltam es van egy jatek meg meg egy csomo nemtoom mi mitt tegyek?
    \ irj
  • traktor0007
    #1240
    kesz lejott mittegyek?koszonom
  • traktor0007
    #1239
    ma meg nemsikerult letolteni a stajlert de holnap reggelre meglesz