1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • Narxis
    #1318
    Nem, de érdemes. Ha nem rakod fel akkor crackelned kell az alapjátékot. Eredeti játék esetében nem tudom mennyire erőlteti a patchet.
  • danny94
    #1317
    a játékhoz muszáj felrakni a patcheket?
  • Lee Scoresby
    #1316
    Sziasztok az első pályán elakadtam annál a résznél hogy azt írja a csajszi hogy építenünk kellene egy városfalat kapuval hogy a vikingek ne rabolhassanak ki....
    Nos én ezt azt gondolom megtettem de nem akar eltünni ez a feladat. Vagy csak bőszen várjak ?
  • dzsihad01
    #1315
    sziasztok!
    A segítségeteket kérném a 8.pályához!bármilyen segítség vagy tipp jól jön mert már nagyon zavar hogy nem sikerül!
    előre is köszi
  • tototto
    #1314
    pedig asszem az a legujabb, akkor passzolom
  • HoReSz1975
    #1313
    Ez van fent:

    settlers_6_v1.7.1.exe
  • tototto
    #1312
    akkor nem a legfrissebb patch van fent mert akkor nem is kéne crack, ugyanis elvan távolitva benne a másolásvédelem
  • HoReSz1975
    #1311
    jó lett, ezzel a crackkel: ccd-set6fixed.rar
  • HoReSz1975
    #1310
    a sót sem bírom megvenni az öregtől a kikötőben, valami bug lehet, pedig a legfrissebb patch van fent
  • HoReSz1975
    #1309
    Settlers-6_magyaritas.rar

    A 2. pályán miért nem lehet venni egyik szövetségesemtől sem

    Már 1x végig játszottam, csak előlről kezdtem

    Esetleg ehhez nincs magyaritás:

    Settlers 6 - The Eastern Realm

  • HoReSz1975
    #1308
    Win 7 x64 Ultimate van, de közben sikerült megoldanom, a kompatibilitás állitással
  • HoReSz1975
    #1307
    Hi @ all!

    Miért nem indul el a játék:

    Hibaüzenet:

  • Dobronski
    #1306
    Gyűjtögetem is!

    Amúgy eszméletlen jó játék lett! Sajnos képeket, videókat nem közölhetek, de csinalhatok, feldobom torrentre settlers 6 néven.
  • Narxis
    #1305
    Gyűjtögesd a bugokat, én már egy jó játékkal szeretnék játszani, ha kijön.. :)
  • Cefre
    #1304
    hello honnan lehet letölteni a játékot ,meg a kulcsot?
  • Dobronski
    #1303
    7 kulcsot osztottak szét az oldalon.
  • Joybull
    #1302
    Az újságban vagy a honlapon?
  • Dobronski
    #1301
    Gamestar.
  • Joybull
    #1300
    Honnan sikerült beszerezni? Ahol én néztem ott csak amerikai és angliai felhasználóknak adnak.
    Bár nem tudom hogy ip alapján szűrnek e.
  • Dobronski
    #1299
    Szereztem egy beta kulcsot a settlers 7-hez. :)
  • OlyPy
    #1298
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy valakinek nincs egy linkje az eastern realm kiegészítő letöltéséhez? Mivel nem nagyon találok a torrenteken... :/ Szóval ha linkelnétek megköszönném! ;)
    SeeYa!
  • jocking
    #1297
    Router kiiktatva, legfrissebb hamachi telepítve, azonos veziójú játék mindkettőnknél. Szervert nem látja senki. Egyéb ötlet?
  • PePeVFR
    #1296
    Sziasztok,

    még teljesen új vagyok a fórumon és most kezdem a Settlers VI játékot. Az lenne a kérdésem, hogy tudna valaki segíteni a magyaro9sítás dolgában?
    nem találok hozzá linket, amit meg találtam, onnét már törölték a fájlt.

    köszönöm előre is

    Buék mindenkinek!

    péter
  • Narxis
    #1295
    lol, erre se gondoltam volna.
  • joco18
    #1294
    Kösz a választ de közben megoldottam a problémát.
    Egyébként a szülői felügyelet nincs bekapcsolva hanem probaként átállitottam a kompatibilitást windows xp-re és igy megy.
    Úgy hogy most megyek építeni.
  • Narxis
    #1293
    Be van kapcsolva a szülői felügyelet, kapcsold ki.

    Win 7-ben itt van, de emlékeim szerint Vistaban is:

    Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és családbiztonság\Szülői felügyelet
  • joco18
    #1292
    Hali!
    Kellene némi segitség.Felrakom a játékot+1.71 javitás,inditáskor ez az üzenet fogad:"a jelenlegi felhasználó nem futathatja a the settlers-egy birodalom születése játékot a gyermekvédelmi beállitások miatt"
    Na szerintetek ez mi? A gépen vista home prémium rendszerfut.
    Ha valakinek van ötlete irjon.
    Köszönöm!
  • Narxis
    #1291
    Leírom érthetőbben, iktasd ki a routert és úgy kapcsolódj közvetlenül az internetre. A router sokszor bezavar. Ha nem megoldható vagy így se működik akkor passzolom.
  • Klikkkk
    #1290
    Aha, hát megcsináltam minden más küldetést, mindenhol pipa van, de lehet, hogy vmit elrontottam, megpróbálom újra elölről, hátha. Azt nem tudom, hogy van e alapból búza a raktárba, nem néztem még meg... Köszi a választ!
  • jocking
    #1289
    Próbálj kereskedni és csinálgatni a többi falu küldetését is. Ha nagyjából megcsináltál minden questet, akkor kitavaszodik, és akkor már menni fog a dolog. De én úgy emlékszem, hogy alapból volt valamennyi búza a raktáramban már kezdéskor.
  • Klikkkk
    #1288
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem segíteni? Elakadtam a 6. pályán, ahol a feladat többek között, hogy szállítsak le 9 kenyeret egy szomszédos faluba. Ezzel csak az a probléma, hogy egész idő alatt havazik és be van minden fagyva, tehát nem tudok búzát sem termelni, nem hogy még abból kenyeret is sütni... Már annyi mindennel próbálkoztam, de nem jutottam semmire...
    Előre is köszönöm, ha segít valaki.
  • jocking
    #1287
    Net nélkül meg aztán biztos működni fog....
  • Narxis
    #1286
    Kapcsold ki a routert.
  • jocking
    #1285
    Hát ezt eléggé benézted, mert most raktul fel a 2.0.1.66-os verziót és ugyanúgy b@szik működni. Egyéb ötlet?
  • Narxis
    #1284
    Másik hamachi verzió, legújabb vagy ha legújabb van akkor 1-el régebbi verzió.
  • jocking
    #1283
    Hali
    Van 1 olyan gondom, hogy LAN game-et próbálunk indítani hamachival, de mégsem látjuk egymás szerverét. Van erre valami megoldás?
  • epresba
    #1282
    Sziasztok

    Van egy kérdésem.A 8 pályán elakadtam rendesen.Hogyan lehet megcsinálni mert mindenhogy probáltam de nem sikerült.Akik végi játszttták azok elmndanák??A nargivia anyós küldetés...
  • Bodrey
    #1281
    Hy
    Van valakinek magyarítása a gamehoz?
    Esettleg linket tudna mellékelni?

    Előre is kö
  • The Best
    #1280
    Szia feltudnád nekem rakni megitna settles 6 magyarositását? Elöre is köszike
  • íyxcvbn
    #1279
    Sziasztok! A kiegészítő ötös pályán kész vagyok mindennel, csak a workshop nem aktív és így nem tudok faltörőkost vagy kőhajítót használni.
    Ha valaki tudja a megoldást, azt kérem írjon. Előre is köszi a segítséget.