1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • JonasSandor
    #1358
    Az online részbe megint jött az a szerveres hiba mitől van? Mostanába elég sűrűn jön elő.
  • Tibbbor
    #1357
    Én is magyarítást szeretnék, de amit ajánlasz, azt képtelenség leszedni. Hálózati hiba miatt a letöltés meghiúsul. :(

    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2021.09.10. 12:08:49
  • JonasSandor
    #1356
    Az online részét nyomjátok?
  • mate23
    #1355
    van kód a játékhoz?
  • Balázs 17
    #1354
  • goofy666
    #1353
    http://data.hu/get/2973001/The_Settlers_6_Rise_an_Empire_Hun.exe.html

    telepítő
  • Balázs 17
    #1352
    Hi
    Hátha valaki még idetalál
    Feltudná tölteni valaki a magyar nyelvi fájlokat?
  • Jossua
    #1351
    akinek van kedve coopozni az írjon privit !
  • nagygepard087
    #1350
    SOS !!!
    Hali ! én a 8. pályán akadtam el akárhogy csinálom nem sikerül teljesíteni a küldetést.
    Kérlek segítsetek !!
  • Lacoka12
    #1349
    segítenétek hogy hol lehet letölteni pályákat vagy hogy kell használni a pályaszerkeztöt?
  • SilverMoon000
    #1348
    Megoldottam, köszi
  • SilverMoon000
    #1347
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség.
    a 14. küldetésnél járok, és lehet hogy elrontottam.
    Itt van az hogy a 3 falut kell megvédeni, és folyamatosan ostrom van, de aztán én önszorgalomból elindultam és legyalultam pár ellenség táborát. A térképen felül az egyikbe később küldetést adtak, hogy a kémemmel menjek oda és lopjam el a terveket. Hát akkor a terület már az enyém volt, de lebontottam az őrtornyomat, és vissza vették, felépítették a sátrat amiből tudnak is lopkodni a kémeim, de már vagy 5x megyek oda lopkodni 10-15 kémmel, normális ez? vagy teljesen összezavartam a játékot azzal, hogy már előre elfoglaltam a célterületet? Már nem szeretném újra kezdeni, de kicsit sok hogy vagy 40 tervet már elloptam és még mindig nincs kiút :(
    Köszi előre is!
  • Bogdogege
    #1346
    Készítettem egy videót
  • boxing
    #1345
    sziasztok.eredeti játékom van és az lenne a kérdésem hogy win7-en elindul-e? mert eddig másik gépen játszotam és azon xp volt.légyszi segítsetek.
    üdv
  • Narxis
    #1344
    Mindegyiket.
  • Csibusz
    #1343
    Sziasztok, meg szeretném kérdeni, hogy melyik patch-et érdemes feltenni? Vagy mindegyiket fel kéne? Köszi előre is
  • cikasz
    #1342
    Meg kell várni mig tél lesz és befagy a viz!
  • deicide
    #1341
    Üdv..

    Az én életembe most jött el a Settelers VI és eszi az életemet rendesen..!

    a 15 pálya borzolja a kedélyeket..!

    Mégpedig elmentem a kémmel a várba ott kiderült hol vannak a foglyok azok egy szigeten vannak de én hogy jutok a szigetre...?
    Mert itt a csónak játszik de nem értem hogy...!!
  • hollofekete
    #1340
    Sziasztok!
    Megint elakadtam, méghozzá a 6.pályánál. Én is úgy jártam, mint előttem páran megkaptam a búzát, de a kenyeret az én embereim ették meg. Szóval nincs búzám, megcsináltam minden küldetést, minden terület az enyém és
    nem tudok továbbhaladni. Valaki? Segítene esetleg?
    Előre is köszi.
  • hollofekete
    #1339
    úgy nem sikerült, de így viszont igen
  • hollofekete
    #1338
    RÁJÖTTEM!
    Én úgy csináltam, hogy oda küldtem egy adag kardos+íjászt és mindkettőnek megparancsoltam, hogy ugyanazt a rönkfaldarabot támadja meg. Jöttek volna oltani, de kevesen voltak és ledőlt a fal.
  • Bogdogege
    #1337
    Olvas vissza 3-4 et
  • hollofekete
    #1336
    Valaki tudna segíteni? Elakadtam annál a küldetésnél amikor azt az arab vagy milyen származású hapit kell kimenteni az ellenségtől időre és nem tudom, mit kell csinálni. Hogy kell bemenni az ellenséges várfalon? A tolvajt már beküldtem, ki is hozta az infót, de utána hogyan tovább?
    VALAKI SEGÍTSEN!!!!
    Előre is köszi annak aki megszán:)
  • cikasz
    #1335
    Sziasztok.
    A sivatagos pályán nem tudok csak egyszer küldeni vizet hiába van a kútban elég :(
    Nem tudja valaki miért?
  • Zogu
    #1334
    Hát pont ez az! Nem tudok bemenni, pedig látom, hogy ég. Odajönnek az emberek és eloltják. Már 10x próbáltam, nem ment. Lehet, hogy én vagyok a láma, de nem ment.
  • Promi #1333
    Fel tudod gyujtani, miután elég be tudsz menni.
  • Zogu
    #1332
    Igen, igen. A kém bement, kijött és a haver megkért, hogy szabadítsam ki. Na ezután mentem a cölöpfalhoz, mert azt olvastam it, hogy csak a cölöpfalon lehet bemenni. Na nekem ez nem sikerült.
  • Taylor10
    #1331
    Sziasztok.Ez jó verzió???
    The Settlers VI rise of an empire [PC-DVD] [Multi5] REPACK ISO
  • Promi #1330
    Ha egyre gondolunk, akkor oda 1 kémet kell be küldeni.
  • Zogu
    #1329
    Ha tud valaki segíteni: Amikor a befagyott folyón át odamegyek, a fa várfal ugyan elég amikor felgyújtom, de bemenni nem tudok, mert szinte azonnal felépítik. Pedig az összes katona (amit enged csinálni) ott van. Másodszor pedig még támadni sem engedi a falat. Így itt elakadtam.
  • iWild
    #1328
    Itt megtaláljátok többek közt a Settlers sorozatot is kiegészítőkkel együtt!
    Rapidshare, megaupload feltöltések.

    ---> http://www.latestdown.com/settlers.html <---

  • arathor
    #1327
    vagyis az ellenség területére
  • arathor
    #1326
    a 4. pályán nem tudok bejutni a várba mit kel csinálni??
  • marci555
    #1325
    Heló!

    A 2. pályán nem tudom leszállítani a 9 gyapjúkabátot a falunak, de nem értem miért. Egy csomó határos tartományom van velük, a 9 kabát is megvan. A másik kérdésem, hogy ebben a küldetésben lehet katonákat toborozni, mert nem tudom hogy kell. A harmadik az lenne, hogy hogyan kell a városfalat felépíteni? Minden épületemnek benne kell lenni, vagy van olyan rész aminek nem kell benne lenni?

    Előre is köszi!
  • dzsihad01
    #1324
    köszi a segítséget!
  • danny94
    #1323
    nem kell...
  • danny94
    #1322
    nem tud vki adni egy működő trainert?
    kipróbáltam már az összesen, de egyikkel sem jutottam semmire...
    (1.7-es verzióhoz!)
  • danny94
    #1321
    ok köszi!
  • Narxis
    #1320
    Asszem csak az utolsót. Magyarosítást nem tudom.
  • danny94
    #1319
    köszi, és az összes patchet fel kell rakni vagy csak az 1.7-et? (asszem ez az utolsó patch)
    és a magyarosítás menni fog az 1.7-es patchel?