1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • HoReSz1975
    #918
    17
  • zso23
    #917
    Ez a 8 pálya nem olyan sok... :(
  • Dosia
    #916
    Van hozzá törés !!Nekem azzal müködik :D
  • nyirog
    #915
    edit: csak mert akieget addi gnem fogom leszedni amíg nicsnek hozzá maygar nyelvi fájlok :P
  • nyirog
    #914
    az aalpjátékra gondólsz?
  • Ipk18
    #913
    Magyar nyelvi fájlok???? Először el kéne indítani. Te hogy csináltad?
  • nyirog
    #912
    majd ha lesznek a kieghez maygar nyelvi fájlok akakor vki légyen oyla kedves és dobjon meg egy üzivel :)
  • Pharaoh
    #911
    Melyik miniigamet használod? Nekem nem indul.
  • timantes
    #910
    van , elszeded a mini image-t , beteszed DT Pro vIDE driveba és játszol
  • zitback
    #909
    sziasztok!
    megvan a keleti oldal ADD-ON, és azota nem indul el a jatek! :S eredeti lemezt kér!
    van már valami megoldás erre?
  • Serpa
    #908
    megjelent a keleti addon.
    azt hittem később jön ...
  • modiga
    #907
    Szia Peti011!
    Légyszi árúld el nekem, hogyan sikerűlt ezt a problémát megoldanod, mert nekem is ez a gondom, sak én még nem tudtam megbírkózni vele. Előre is köszi!
  • Ombika
    #906
    Ez megjelent full magyarul?
  • CaviaR
    #905
    #887
  • i90venom
    #904
    thx
    az épületeket hogyan lehet forgatni? A várkapukat egyszerűen nem tom normálisan lerakni az utak fölé.
  • CaviaR
    #903
    építesz bowman vagy swordsman épületeket (nemtom mi a neve), és a házon megjelenik egy gomb. Ha van elég fegyvered a fegyverkovácsoknál akkor hatosával lehet őket csinálni. (ajánlom az íjászokat, sokkal erősebbek a kardosoknál)
  • i90venom
    #902
    hi
    nekem van egy kis problémám... Most szereztem meg a VI-t, de nem tom hogyan lehet benne katonát csinálni. Eddig csak a II-vel játszottam, jó pár éve :), úgyhogy nem sok tapasztalatom van a settlers-szel, de azt hiszem ott alapból voltak katonák, nem kellett gyártani, vagy ilyesmi...
    Tudnátok segíteni?
  • Peti011
    #901
    Ok megoldottam. De most más a baj. A hang recseg és vizhangzik és a vizhang még jobban recseg. Mi a baj?
  • Peti011
    #900
    Plz help
  • Peti011
    #899
    Hi!
    Amikor elinditom a játékot nincs problem. De amikor elinditom a singlplayert akkor hiba üzenet jön be.Ez:
  • modiga
    #898
    Köszi, kipróbálom. A patch már fenn van.A másik kettőt megnézem. Mégegyszer köszi.
  • modiga
    #897
    Bocsika! Kiváncsi voltam figyelsz-e!!!
  • CaviaR
    #896
    tedd fel a directx-et ami jött a játékkal és vga drivert.
    Ha ez sem segít tedd rá a patch-et. (Bár nekem pont a patch miatt lett fekete a víz, de talán nálad nem lesz)
  • meril
    #895
    1024 Gb ramod van? Adhatnál kölcsön belőle!:)
  • modiga
    #894
    Sziasztok!
    Légyszi ha van ötletetek segítsetek.
    Feltelepítettem a játékot (kipróbáltam már mindegyik meghajtón a C és a D is - a hiba ugyan az)el is indúl. Szépen lejátsza a videót is az elején és a első tanuló küldetést is. De vagy az első végén már, de a második küldetésben már biztosan jelentkezik a hiba. Vagy részletekben eltűnik az épületem (pl. csak a teteje látszik), vagy eltűnik az épület teljesen vagy nagy fekete foltok lesznek a játékfelületen. Amikor pedig ilyenkor kilépek a játékból, kilépéskor azt írja, hogy hibát észlelt és leáll. A hiba üzenetben az exe file-t jelöli meg, a részletekben pedig egy txt. file-t. Egyszóval játszhatatlan.
    (Én video kártya gondra gondolnék, de hát azt most cseréltettem ki (Radeon x 1550).)A RAM-om 1024 Gb.
    Van valakinek ötlete????
  • Cefre
    #893
    Már próbáltam ,de azt irja ki hogy nem eredeti a lemez
  • CaviaR
    #892
    először #878
    aztán #885
  • Cefre
    #891
    nem tudna valaki segiteni mit csináljak?
  • perko
    #890
    #780
  • priluki
    #889
    Hi,nincs véletlen magyarositás a játékhoz?
  • Cefre
    #888
    Hello

    Lenne 1 problémám . hogy lehet elinditani a játékot? Feltelepitem peltatcholom temontools ba bemontolom és semmi . ahaver ugyan igy csinálta neki elindul nem tudna valaki segiteni?
    vagy valami crack van hozzá az 1.3 patch hoz?
  • CaviaR
    #887
    SHIFT + görgető
  • andris074
    #886
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne. Hogy lehet elforgatni a kő városkaput? Nekem mindig úgyan úgy teszi le a térképre?
    Előre is köszi!
  • CaviaR
    #885
    CloneCD-s verzióhoz van fix (BBLua51.dll) tedd fel ha még nem tetted volna, ez valszeg segít.
  • kohl
    #884
    hi! Nekem a következő a problémám!

    ezt írja ki mikor elindítoam a játékot és elindítom a campaint!
    Runtime Error! R6002 -floating point Support not loaded!

    Régebben elindult a játék!

    Mi lehet a gond? Please help! játszanék már :d
  • Promi #883
    #874
  • momle
    #882
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem!
    A 15.pályán hogyan tudok kijönni az ellenség várából?Nem találok kijáratot,és állandóan megölnek.
    Előre is köszi!
  • The Best
    #881
    nekem egyikkelsem ez mitöl van?

  • Kori
    #880
    nekem 4.09-el is müxik
  • The Best
    #879
    biztos? remélem és köszönöm szépen