214
Sid Meier\'s Railroads
  • Faterx
    #214
    Én még erre is emlékszem...
  • perko
    #213
    Aki szerette ezt a játékot kipróbálhatja ezt. Nem rég indult. Sajnos nem megy magyar nyelven.

    Free browser online game
    http://www.rail-nation.com/
  • zorrobomber
    #212
    1 dollár!
    https://www.humblebundle.com/
  • Tibbbor
    #211
    Én most vettem elő újra a játékot és rátettem a friss magyarítást is!Még mindig szuperül el lehet vele tölteni az időt.
  • zorrobomber
    #210
    :/
  • zorrobomber
    #209
    Hali! Játszik valaki még ezzel a csodával?
  • tomi kft
    #208
    helló mindenki hogy kell felteni a pack-ot?
  • toto11
    #207
    Helo.
    Ma tettem fel a játékot (nem eredeti) és kéri az AutoRunGUI.DLL fájlt de nem találom sehol honnan lehetne leszedni?
  • DonPapa
    #206
    üdv mindenkinek

    magyaritásrol nem tud valaki véletlenül ?
  • adambatyam
    #205
    Hi!
    Az az én problémám hogy nem tudok mozdonyt választani.
    Elindul a játék, meg fut meg monden, de a mozdonyválasztó képernyőt behozza, választani akarok egy másikat, és lefagy...
    (a railroads.exe hibát észlelt ezért leállt)

  • Kicsizoli
    #204
    Sziasztok
    Lenne egy kicsi problémám
    Mikor el akarom inditani a játékot kifagy kékhalállal, valaki tapasztalt már ilyent vagy tud rá valami megoldást

  • hzsolt
    #203
    Hát regisztrálás után innen letölthetsz néhány dolgot:
    http://www.hookedforums.com/a/viewforum.php?f=29
  • berlin
    #202
    Szevasztok!

    Még mindig tolom. Jó kis játék ez, pláne ha az ember nehezít rajta: reálisabb "vágánykezelés" vagy több ellenfél.



    Lehet valahonnan letölteni újabb vonatokat? Kiegészítés???

    Üdv.:
    B.
  • M0RN1NGST4R
    #201
    köszi a segitséget. remélem, igy már menni fog.
  • hzsolt
    #200
    én a gamecopywordről használom az 1.01 cracket, és azzal jó.
    Az ott lévő 1.10-es nálam is elszállt.
    Nem hallott valaki magyarosításról, ehhez a játékhoz?
  • M0RN1NGST4R
    #199
    a hibaüzenet a szokásos microsoft dr watson féle szöveg: "Sid Meier's Railroads! has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."
  • M0RN1NGST4R
    #198
    felraktam a frissen megjelent 1.10-es patchet. hozzá reloaded féle cracket, de a játék a menü betöltése után, ha vmilyen térképet betöltenék, kidob az asztalra egy hibaüzenettel. tud vki rá megoldást?
  • nesto
    #197
    heló, tudtok megoldást arra, hogy ha indítanám a játékot fogja magát és kilép, hibát ír ki. ?.?.?
  • temes69
    #196
    sziasztok! segítség kéne! nem indul el a progi. se dt-vel se alcohollal. crack van hozzá?
  • Serpa
    #195
    az nem lehet, h abban a városban gyártod az autót, ahol az acélt.
  • bree
    #194
    Nekem is hasonló problémám volt Detroitban. Szállítottam a szenet az acélműnek, gyártották is az acélt rendesen. Megvettem az acélművet, létesítettem egy autógyárat, de nem csinált autót addig, míg nem szállítottam be más városból.
  • Serpa
    #193
    biztos warfactory az?
    esetleg konkurens szállítja el?
  • berlin
    #192
    Sziasztok!

    Kérdésem lenne:
    adott városban van fegyvergyár, de nem termel, holott tömve van a város acéllal

    mi a megoldás, hogy végre menjen a gyártás?

    Kösz:
    B.
  • Atika :o)
    #191
    Sziasztok mekkora a jatek merete mert marmint az install?
  • STFU
    #190
    hogy lehet inditani update utan??
  • BYpsilon
    #189
    A hivatalos oldalról letölthető a Railroad Tycoon Deluxe ingyenesen.
    Kicsit XP-hez igazítva (hang és egérkezelés). Érdekes volt viszont hogy 2 vonatnál nem engedett többet. :)
  • Evans
    #188
    Én felraktam, de pályatöltögetés közben előjön a szokásos windows hibajelentés.
  • terasz
    #187
    de azért tegnap a keleti part scenariot 1910re végigvittem, és amerikai elnökként boldogan éldegéltem tovább..
    :D
  • terasz
    #186
    kipróbáltam, nekem még feles sebességgel is baromi gyors
    :(
  • juharfalvi
    #185
    Felrakta már valaki az 1.01 patch-et? Érdekelne, hogy a vágányok kereszteződésének problémáját ez megoldja-e.
  • Borg
    #184
    A játékok az introikat általában beépített player/codec-el oldják meg, szal a külső codecpackok ritkán játszanak szerepet.
  • Gundark
    #183
    Van egy igen érdekes problémám :)Akadoznak a videók (bink) a manüben is, és az intro is. Próbáltam mát többféle codecet, sőt codec nélkül is, más driverrel, az alaptól, a legújabbig, de max az akadozás ideje változik. Ebből gondolom hogy valami hiányzik neki. Pl a GTR2 bink video jól mennek :) valakinek van valami ötlete? Ja maga a játék jól megy, mogulban leigáztam már fél németországot :) de ez a dolog bosszant.
  • Madmano
    #182
    És az mitöl lehet,hogy mikor akarok kilépni a Reloaded-es verzióbol,kilép,a játék,de fekete képernyő,rajta homokóra!Gondolkodik,gondolkodik.Aztán megnyomom a reset-gombot,mert nincs türelmem fél perc,perc után várogatni rá!Na,ez mitöl lehet????????
  • Sephi
    #181
    Nos 4 oras jatek utan semmilyen hibat nem veltem eszlelni a jatekban. Szerintem rendszer vagy driver fuggo lesz a bibi nalatok.
  • Selindek
    #180
    Akinek allnak a vonatok az allomason es nem rakodnak ki/be:
    ALT+TAB -> kilep winfosba, aztan ALT+TAB megegyszer, hogy visszalepjen.
    Es lon: mukodik minden. (Sot, a legkozelebbi inditaskor is fog menni, azaz a 2x ALT+TAB veglegesen megszunteti a problemat.)

    (Na, ezt mondja meg valaki, hogy ez milyen hiba lehet?)
  • Hmuda
    #179
    Játsz Tycoon módban és hard vonalkezeléssel. Maximum egy-két évvel később történik a felszámolás, de legalább egy minimális módon több benne a kihívás. Én már két napja nem is nyúltam hozzá, de annyit megért a dolog, hogy újra felraktam az OTTD-t.
  • Serpa
    #178
    még annyit, h vagyont nem olyan nehéz összehozni (most mogulon tolom).
    pl az 50es évekre 25-30(lehet, h több) millám lett, úgy hogy felszámoltam a konkurenciát, vagyis nem beolvasztotam magamba, hanem eladtam mindenét.
  • Serpa
    #177
    jónak jó játék, de.

    pl mér csak 3 vágányos lehet az állomás.
    volt, h jó lett volna még 2,3 vágány.

    meg aztán ha dupla trackkel megvalósított híd félig-meddig egybe olvad.
    a szemifor sincs jól megoldva.
    volt, h gondolkodtak a vonatok, h most elinduljon vagy ne.
    azt csak elindultak, de pesze egymásnak mentek, robbanás elmaradt.

    a meghibásodások is hiányoznak.

    végigvinni végigviszem, mert összességében teccik; mint az elején írtam vagyon.
  • Babajim
    #176
    Azoknak akiknek nem vesznek fel árut, utasokat a vonatok!
    Ellenőrizzétek, hogy a sineken nincsenek e útelzárások!!!! Ha van akkor katt és töröl.Így már mennie kell!
  • BladeW
    #175
    A tutorial szerint csak passanger es mail vonatoknal kapsz tobb penzt nagyobb tavolsagert