100
Robert Rodriguez és Quentin Tarantino közös agymenései
  • Bammy
    #20
    de most komolyan...szerintetek mit találnak erre ki??
  • Szolnokboy
    #19
    koncentrál :)
  • Bammy
    #18
    Szerintem ez a film egy betegség lesz, de várom nagyon:D
    Viszont egy kérdés: ha a nő lábár van csatolva a gépfegyver, hogy tudja szabályozni hogy lőjön vele?
  • Szolnokboy
    #17
    Tudtad hogy...

    - Danny Trejo, mint oly számos (Tarantino-Rodriquez) filmben, itt is megjelenik ?
    - A film a leginkább, az Alkonyattól pirkadatig stílusát viszi tovább, annak minden tulajdonságával együtt (többek közt: szándékosan gagyi lesz a megvalósítás)?
    - Micheal Parks itt is szerepet kap és megint UGYANAZT a karaktert játssza (Earl McGraw) mint a Kill Bill-ben és az Alkonyattól Pirkadatigban (a sheriff) ?
    - A főszerepekben nagyrészt ismét kifulladt B-sztárok tetszelegnek ?
    - Tarantino ismét osztott magára egy kedves szerepet ?

    Ha nem akkor mostmár tudod...
  • Csaba007
    #16
    Ahogy néztem az előzetesét elég fura lesz szerintem!!!:D
    De azért nagyon várom!
  • Shep
    #15
    Na ja mivel tényleg ült börtönben.
  • Szolnokboy
    #14
    Jó nő ez a Rose McGowan :D
  • JonDavis
    #13
    Megjelent az új GRIND HOUSE trailer!
    Innen letölthető!
  • JonDavis
    #12
    Mire nem képesek a színészek egy szerep kedvéért?
  • Lipi1980
    #11
    Iszonyat, hogy ez a Robert Rodrigez mekkora a perverz beteg állat! Ami Mr. Tarantino-t illeti, hát őt sem kell féteni, ha beteg filmet kell készíteni!
    Ezért is IMÁDOM mindkettőt! Ha az ő nevükkel fémjjelzett filmeket nézem meg, sosem csalódom. Azt a perverz állatot látom viszont a vásznon, amilyen én is vagyok belülről :o)
    Már alig várom, hogy végigrettegjem ezt a két órát! Bár az emlékeim szerint az Alkonyattól pirkadatigon is inkább röhögtem, hogy hogyan képes két ember ilyen mérvű agymenésre -> Mindketten ŐRÜLT ZSENIK!!!
  • Szolnokboy
    #10
    Jah, Johnny 23 a fegyencjáratból :D:D

    na de nem offolok :D
  • Darkoo
    #9
    Danny Trejo igazán elfoglat egy emberke,és nagyon foglalkoztatott:)
    Dehát úgynézki,mint aki az összes amerikai börtönt megjárta már:P
    Igazi fegyencfeje van:)
  • Szolnokboy
    #8
    Biehn, bocs :P
  • Szolnokboy
    #7
    Én azt bírom, hogy Tarantino mindig nagyrészt B-sztárokat szerződtet mostanában :) Itt is Micheal Bean, Rose McGovan, Danny Trejo, Kurt Russel stbstb...
    Érdemes lecsekkolni az IMDBn a castot



    valamint külön felhivnám a figyelmet Danny Trejo (Machete) előjegyzett filmjeinek sokaságára :D:D:D



  • Darkoo
    #6
    Nem semmi kis zombifilmnek igérkezik!:)Tarantino filmjétől is kb ezt a színvonalat várom:)Ezek ketten nagyon perverz rendezők az biztos:)
    Főleg Rodrigez.Egy cápalány és lávasrác után ilyeneket készít
  • Szolnokboy
    #5
    nekem nagyon az rémlik, hogy "2006 nagy durranása" meg a Hostel kapcsán is az jött szóba, hogy 2006 októberben jön. Sajna nem :(
  • matrix666
    #4
    Szerintem tavasz környékén lesz a premierje.Várom nagyon:D
  • Szolnokboy
    #3
    hu vazz :D kellemes nagyon, de nem ugy volt hogy idén októberben jön ki moziba ?
  • matrix666
    #2
    Hát ez valami nagyon brutálisnak igérkezik!
  • Darkoo
    #1
    A Grindhousekét, egyenként 60 perces fejezetből fog állni. Az első filmet Rodriguez jegyzi. A Planet Terror egy zombifilm lesz, ám a történetről egyelőre semmi nem szivárgott ki. Tarantino 60 perces "szösszenete" egy, a rendező nevéhez méltó trasher film lesz Death Proof címmel.

    A film igazán attól lesz egyedi, hogy a két fejezet közötti szünetben ál-előzeteseket és reklámokat láthatunk majd. A Grindhouse szerepeiben igazi világsztárok tűnnek majd fel, hiszen Kurt Russell, Rosario Dawson, Marley Shelton, Freddy Rodriguez és Josh Brolin is a szerencsés kiválasztottak közé tartoznak.

    TRAILER:
    Planet Terror Előzetes!!!