100
Robert Rodriguez és Quentin Tarantino közös agymenései
  • gibson9
    #100
    TÉK
  • NiGhTM4R3
    #99
    Nem pont mai gyerekek, de én csak most láttam őket

    De azt nem értem, hogy miért próbálták úgy csinálni, mintha régi filmek lennének? Elveszett tekercs, csíkok, valahol fekete-fehér lesz, stb.
    Abszolút nem élethű, egyáltalán nincs olyan érzésem, mintha ezt tényleg 50 évvel ezelőtt csinálták volna.

    Akkor mi értelme volt?
    Amúgy jó film mind a kettő.
  • ForzaInter
    #98
    ja igen, azt is adták tényleg, érdekes mindenesetre...
  • ldavid
    #97
    nemtom.. régebben a Silent Hill-t is leadták kb. 1 év késéssel
    de még csak nem is reklámozták, ahogy ezt sem
  • ForzaInter
    #96
    ez meg hogy? mi történ ezekkel, hogy olyan filmeket adnak ami még max 1 éve ment moziba? ha jól tom 1408-at is adták már az is még egy éve volt kb, eddig legalább 3 év eltelt mire egy mozifilmet leadtak...
  • ldavid
    #95
    ma tv2 23:05 - Halálbiztos
    nov. 15. tv2 23:05 - Terrorbolygó
  • Laffite
    #94
    zoe bell a legjobb!
  • 5c0rp330n
    #93
    odabasz!
  • bcsirke
    #92
    MACHETE!!!!
  • schrank
    #91
    ez a terrorbolygó esküszöm jobb mint a holtak hajnala
  • wesker24
    #90
    Igen rajta lesz !!
  • Lipi1980
    #89
    Mivel úgy kérdeztem, hogy ál előzetes, nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem lesz belőlük film...
    Az érdekelt volna, hogy maga az ÁL előzetes rajta lesz-e extraként a Terror bolygó DVD-n? Merthogy a Halálbiztoson biztos, hogy nem volt rajta...
  • wesker24
    #88
    A trailer persze már most is ott van a Planet terror elött nekem az a verzió van meg DVDrip-ben ahol látható a Machete áltrailere !!
  • Challanger
    #87
    Szerintem inkább arra gondolt Lipi, hogy a trailereket megkapjuk-e, mint extrákat a DVD-re.
    Nos én csak annyit tudok, hogy a Machete ott lesz a Planet Terror előtt (gondolom), mert a moziban is hozzácsapták.
    A többire sztem nem sok esély van...:(
  • wesker24
    #86
    Igen tudunk róla valamit !! Méghozzá pedig azt hogy ezek az álelözetesek sosem fognak megjelenni kijönni vagyis nem lesz belölük rendes film !! A Tv is foglalkozott már vele hogy ezek csak áltrailerek voltak film nem lesz belölük !!
  • Lipi1980
    #85
    Érdekelne, hogy valaki tud-e valamit az ál előzetesekről (Werewolf Women of th SS, Don't, Machete, Thanksgiving)???
    Mivel a Halálbiztos DVD-n nincs rajta, így remélem, hogy a Terrorbolygón rajta lesz. Vagy ha ott sem, akkor ha majd jelenik belőlük díszdobozos kiadás, akkor azon?
    Vagy ha egyiken sem, akkor menjen a picsába a kiadó...
  • stargatelost
    #84
    nah, ha jól értelmezem, akkor legelöször a Death Proof-ot, és utána a Planet Terrort kell megnézni.
    ugyi jól mondom? :)
  • #83
    Halálbiztos dvd-n
  • Bandew
    #82
    Persze hogy van ahol fontos a történet, ha arra épül. De akármilyen jó is a történet, attól még el lehet b@szni a filmet. És vannak filmek amik nem a sztorira épülnek. Az pedig hogy mi az izgalmas és félelmetes, az egyénfüggő.
  • Sanyi07
    #81
    Hú, vazze, azzal hogy a Moziünnepen bemutatják az egész Grindhouse-t nálunk, komolyan mondom egy álmom vált valóra. Már alig várom hogy beüljek a jó, hűvös terembe egy nagy adag popcornnal és kólával a kezemben, és nyálcsorgatva bámuljam a vásznat.
  • #80
    Grindhouse a Moziünnepen!
  • Abruzzi
    #79
    Köszi szépen. Amúgy nem vok ilyen burzsuj h magamtól ne keressek rá csak külön írtam be a grind houset....mindegy kössz :)
  • Shep
    #78
    A frászt, vannak filmek ahol fontos a történet, a többinél elég ha izgalmas, félelmetes ... na ez meg engem nem tudott lekötni mert nem volt se izgalmas, se félelmetes se semmi, bár amikor a csaj átugrott a palánkon és körbepörgő lőtte a népet az poén volt, bár ott már fogtam is a fejem. :) Bár láttam mér rosszabb filmet is.
  • Bandew
    #77
    Nem a sztorit kell nézni. A legtöbb ember csak azt nézi a filmekben, hogy "milyen a sztorija".
  • TomDantes
    #76
    Hát, tudod, ízlések és pofonok, de a Halálbiztos szeritnem nagyon jó.
    Nem történik benne semmi? De hogynem,csak hát nem indeki értékeli Tarantino stílusát.
  • Shep
    #75
    Én a Halálbiztost a Zombis hülyeség után már meg se mertem nézni, belenéztem de mikor láttam, hogy gyakorlatilag semmi nem történik csak a végén van ilyen a kocsi elviszi a csaj fejét és egyéb idiótaságok úgy döntöttem jobban is el tudom tölteni azt a másfél órát :)
  • Seten
    #74

    Itt a felirat.

  • Abruzzi
    #73
    Melyik verziót szedtétek le? Csak hogy nehogy rosszat szedjek le. Viszont felirat még nincs?:S
  • TomDantes
    #72
    Nekem tetszett, jó film, de a Halálbiztos nekem jobban bejött.
    Annyira nem szeretem a zombi mészárlós filmeket, de ez jó volt.
    Egyből eszembe jutott az Alkonyattól-Pirakadatig.
    És nme értem miért mondják az emberk ,hogy nem jó, meg hogy meg hogy mekkora hülyeség... ez dirket ilyen! Grindhouse! Ez ilyen stílus! Ép azért zseniális Rodriguez-Taraintino ,mert remekül ,megvalísította ezt a sítulst, bár nekem mondom ,azért a Halálbiztos jobban bejött.
  • Seten
    #71

    Egyébként a valóságban zombik nem léteznek! :)

  • Seten
    #70

    Na tegnap megvolt a Terrorbolygó is!

    Hatalmas! Jobban tetszett még a "Dawn of the dead"-nél is.
    Igazi "B"-s horror, az ezt kedvelőknek kötelező!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És igen, megemlítik benne Jungle Julia halálát is.


  • Shep
    #69
    Megnéztem a planet terrort, ekkora blődséget már régen láttam.
  • Seten
    #68

    Megnéztem!
    Ááállat! A végén tiszta Bullitt-GTA hangulatom volt! :)
    Jók az utalások a "From Dusk Till Dawn"-ra (pohárcsapdosás) és a "Convoy"-ra (gumikacsa figura).

    Amúgy a második verda, az egy Charger? (vagy az első is?)

  • winnie
    #67
    elvileg igen. vannak átjáró szereplők és a planet terrorban szó van az egyik szereplő DP-s haláláról.
  • Seten
    #66

    Üdv!

    Akkor ennek a Death Proof az első része?

  • Bandew
    #65
    APRÓ negatívum! :)
    Csak nem szeretem, ha egy rendező magát idézi, mert az úgy tűnik, mintha nem lenne jobb poén a tarsolyában. Persze nem mondom, hogy ez Tarantinonál így van, csak azt az érzést kelti bennem.
  • winnie
    #64
    "Nagyon-nagyon apró negatívum számomra, hogy voltak benne Kill Bill utalások."

    ez miért negatívum? jasper szerintem állat volt. (meg ugyanúgy megvolt a kuytaszorító hommage és a ponyvaregényes is)
  • Bandew
    #63
    Nagyon király! Szórakoztatás a köbön! Órákig lehet erről a filmről beszélni a haverokkal. Nem is nagyon tudok erről mit írni, mert ezt mindenkinek meg kell tapasztalnia.

    Nagyon-nagyon apró negatívum számomra, hogy voltak benne Kill Bill utalások. Meg talán ha teljesen B-film style lett volna, az sem lett volna rossz, mert gyakran átmegy tarantinosba (megtörve picit a teljességet), de persze ez ellen sincs kifogásom, hisz Tarantino eleve B-katban szeret utazni.

    Ja és még valami! Ez tényleg csak nagy filmzabálóknak és ínyenceknek fog bejönni! Vagy az igénytelen kőagyúaknak. :)
  • winnie
    #62
    challanger: "(szétvágva,"

    ?? izé, szerintem az nem is rossz, ha fél órával több tarantinót kapunk, nem?

    a kópiáért meg kell küzdeni. a budapest film kis forgalmazó, el fog jutni majd hozzátok is a film.

  • #61
    Budapest Film interjú a Horrorfreaken!