598
Hétköznapi emberek, hétöznapi gondolatai, bölcsességei és élettel kapcsolatos felfogásai.
  • Mike
    #318
    1 évben? az édeskevés
    mondjuk jobb lenne, ha olyat is találnál, amit élvezel
    de olvass el egy-két Jókait pl. és csodálkozni fogsz, hogy utána miylen választékosan tudsz beszélni
    persze a hatása nem tart örökké
    (mondhattam volna Illyést is, de nem akartaléak öngyilkosságba kergetni :D)
  • Doomista
    #317
    akkor mik ?

    talán egy gyümölcskosarak?
  • Doomista
    #316
    csak 5 szépirodalom könyvet kell kiolvasnunk ...
    szerintem ez böven elég lesz...
  • Mike
    #315
    az ufok nem egy faj
  • Doomista
    #314
    te te mondtad hogy az ember mitöl lenne más mitn bármelyik faj ...
    hát az ember más az ufokhoz képes...
  • Mike
    #313
    tessék több szépirodalmat olvasni
    unalmas, de mindjárt nagyobb a szókincsed
  • Mike
    #312
    ufok hogy jönnek ide?
  • Mike
    #311
    a tisztább víz a sok energia segít abban, hogy hoszabb ideig éljünk, ne függjünk annyira környezettől

    csak kérdés ki/mi a sikeresebb?
    szükséges-e az intelligencia, a szupersejtszerveződés?
  • Doomista
    #310
    az ufok és az emberek közt van elég sok különbség ...
  • Mike
    #309
    másrészről az ember mitől lenne más mint bármelyik más faj, amelyik feléli a környezetét
    mondjatok egy olyat, ami nem éli fel
  • Mike
    #308
    alkalmazkodunk
    egy faj emiatt lesz sikeres vagy vesztes
  • Doomista
    #307
    hupsz elírtam...
    Földöt akartam írni.thx hogy rákérdeztél így javíthattam.
  • Mike
    #306
    ez baromság
  • Mike
    #305
    melyik világ?
  • Fido4life
    #304
    :I
  • Doomista
    #303
    :(
  • Fido4life
    #302
    :)
  • Doomista
    #301
    én sem tudtam :D
    csak most számoltam meg xD
    2x megakadtam:D
  • Fido4life
    #300
    :) én jelenleg nem tudom..lehet selejtezni kéne
  • Doomista
    #299
    helyes.

    AZ én favomban van pontosan 115 db topik :)
  • Fido4life
    #298
    jah szerintem is, csak épp enm voltam elmélkedő állapotomban mikor ez a topik nyílt..de mivel gyakran szoktam lenni ezért betettem a favba
  • Doomista
    #297
    vagy mert alapból bunkó embernek született...

    persze nekem is több stilusom van. tudok énis bunko lenni,mikor szülök, vagy a suliban vagy esetleg itt felk*rják az agyam,ami nem 1x történt meg,tegnap tegnapelöttis egy ujreg keménykedet és pattogott...de mostmár nem szoktam visszaszolni az ilyen embereknek csunyán... már azért énis tudom korrigálni a mérgemet ...
  • Aquir
    #296
    Lehet hogy mások azért bunkók itt mert itt vezetik le a feszültséget, ami mondjuk abból eredt, hogy valaki napközben bunkó volt velük
  • Doomista
    #295
    helyes hozzáállás...


    sok manapság a bunko ember ... pedig tudnak azok is jó fejek lenni ...
    sg-röl is tudnánk párak mondani ... :D
  • Nuki
    #294
    udvariasságról annyit hogy én igyekszem betartani, mert ha nem látszok annak, az emberek előítélkednek, és bunkónak fognak tartani, mindenesetre tudom hogy soha nem fogunk mégegyszer találkozni, de legalább miattam ne főjön a fejük.
  • Doomista
    #293
    vágom a kémiát ne aggodj.
    paksi kolesz rulzz....
  • Aquir
    #292
    akkor ez kell neked :)



    1,3,7-trimetil-xantin, C8H10N4O2
  • Doomista
    #291
    ne cikizz :D

    nem tudtam kifejezni magam shit :D
    betegség elsö tünete.az áldozat halucinál,agyi képessége és gondolkodás modja csökken. lustaság és fáradság gyötri. en kon mentoment alahizin .
    \_/
  • Aquir
    #290
    ez olyan izé! :)
  • Doomista
    #289
    ja :D:D

    Nekem erröl az jut eszembe viccen kivül,hogy ha egy buszban vagy,vagy villamosban,vagy vonatban,vagy egyéb ilyen jármüvekben,akkor ha látsz egy idöst állni,és te ott ülsz,akkor udvariasság odaültetni...
    Velem ilyen 2x elöfordult a metroban Bp-n...
    Muszály volt odaengedbem,már izélt bennem az izé féle dolog ... :D
  • Aquir
    #288
    Kocsmába a férfinek kell bemenni először, hogy őt találja el egy az ajtó felé repülő sörösüveg ne a nőt:)
  • Doomista
    #287
    én beirok egy ujat akkor :

    Téma:

    .:\Udvariasság/:.
  • Aquir
    #286
    nemtom, majd benyögök valamit ami eszembejut vagy más benyög valamit ami eszébe jut :)
  • Doomista
    #285
    nah uj téma jöjjön ?
  • Aquir
    #284
    jaja :)
  • Aquir
    #283
    csak hajrá :))
  • Doomista
    #282
    hát figylelj,megy a topik,ha jo a téma,és sok ember sok mindent tud irni.meg megvitatni a témát ... tanulunk egymás gondolataibol...
    de sajnos kevesen osztják meg ezeket a gondolatokat ...
    én szerintem egy értelmes topik nagyon ....
  • Fido4life
    #281
    (El)Gondolkodtató
    (99 új üzenet)
  • Doomista
    #280
    nah jó ehez én már nem tudok hozzászolni xD
    öröm volt veled dumálni :D
  • Aquir
    #279
    Még nagy fejlődés kéne a nem fosszilis energiahordozókból előteremthető energia fokozására, hogy megközelítsék a fosszilisakból kinyerhetőt, ami ugye valamikor majd elfogy, meg amúgy pont ilyenekről is tanulunk.

    Halmozás, igen.. a Föld 3x több élelmiszert termel, mint amit el tudna fogyasztani az összes lakos a bolygón, és számos területen van éhezés.. ezt sem nem tudjuk még megoldani.

    És az ember mivel fejlődött, pl egyre tisztább víz kell neki, amit meg kell tisztítania, szóval a természetből hasznosított energiának egyre nagyobb részét kell arra fordítania, hogy egyáltalán rendesen tudjon élni. Meg mostmár jó sok embernek van számítógépe például, és minden egyes számítógép minden egyes anyagának előállításához nem kevés (ugyancsak a természetből nyert) energiát kell elhasználni.. És egy embernek nem mondjuk csak PC-je van manapság, hanem jó sok tulajdona, magyarán:
    Az 1 darab emberre jutó, és az ő számára elhasznált, a "rá pazarolt" energia rohamosan nőtt ezidáig. Ráadásul olyan anyagok lettek a "személy" számára létrehozva (pl a számítógép különböző anyagai), amik el sem bomlanak, sőt károsítják a természetet.

    Szal most még nagymértékben mérgezzük a környezeünket :C