598
Hétköznapi emberek, hétöznapi gondolatai, bölcsességei és élettel kapcsolatos felfogásai.
  • Doomista
    #398
    da
  • Fido4life
    #397
    Depresszió ?
  • Doomista
    #396
    ÚJ TÉMA:
    (most nem irok mert házikat csinok,de utána megosztom a gondolataimat:)


    .:| Depresszió |:.
  • Fido4life
    #395
    :)
  • Doomista
    #394
    hát nem...de van egy kedvenc helyem...ott sok buli is szokott lenni...a legjobb hely.....
    bizony ám....bizony.....
  • Fido4life
    #393
    ugyanoda ?
  • Doomista
    #392
    jaja........


    ..............ezis elmult......


    DE mostmár én járok egyedül vagy haverokkal !!!!!4 :_D
  • Fido4life
    #391
    régi szép emlékek mi ? :)
  • Doomista
    #390
    Mikor ovis votam,father járt kocsmába,persze nem berugva,hanem 1 pohár sört megivott.Mindig elmentem vele,néha jácotam a fipperel,meg az ilyen pasziánsz játékkal :D
    Nem volt mesze,100 m-re volt tölünk.
    Jó volt:)

  • Fido4life
    #389
    nyugi, nem nekem kell mondanod, szerintem is nagyon jó dolog.. persze ha lenne hozzá partner, én is jobban értékelném..
  • Shadowkiller
    #388
    Az megy de jó néha egy kicsit ki engedni a gőzt!! Kell is! Meg abba télleg semmi rossz nincs!
  • Fido4life
    #387
    jah, nagy elmés beszélgetés mehet akkor..:D
  • Shadowkiller
    #386
    Haverokkal tényleg fain dolog néha sörözni egy jót meg témázni azt szeretem én is! És másnak se ártok vele!!
  • Fido4life
    #385
    én azt mondanám hogy:
    - hé ember, ne baszogass van elég gondom ám..
    persze ez állapottól függ >.<
  • Shadowkiller
    #384
    Nah Hy ALL ismét! Ahogy nézem akkor az EGÉSZSÉG a mostani téma (nagyjából)!
    Nos én úgy tartom nem kéne annyit termelni raktárra és akkor nem kéne mindenféle takonnyal tartosítani a termékeket és mérgezni minket embereket! Csak bizony akkor a cégek milliárdos bevételektől esnének el! "Ha majd kivágtad az utolsó fát, megmérgezted az utolsó folyót, és kifogtad az utolsó halat, rádöbbensz hogy a pénz nem ehető. " erről ennyit! A cigit meg semilyen korosztálynál és nemnél nem tartom helyesnek de mindenkinek sajátja az élet azzal teszi tönkre amivel akarja amivel akarja csak engem ne veszélyeztessen vele: vagyis huzzón mellőlem a buszmegállóba aki odajön rágyujtani! Egyébként néha szólni szoktam érte! Azt választól függően ütök vagy röhögök !
  • Doomista
    #383
    hát a csevegésért ? :D
    berug pár ember,oszt máris egymásba ömlenek,nagy duma ... :D
  • Fido4life
    #382
    mi másért ? D:
  • Doomista
    #381
    kocsmába sem azé ke járni hogy berugjál...vagy talán mégis ... :D
  • Fido4life
    #380
    erről van szó !
  • Nuki
    #379
    akkor valszeg odáig tartott a fogadalma :D
  • Ron Ragm
    #378
    Nem a kocsmában kell őket keresni :)
  • Nuki
    #377
    straight edge irányzatok hol? nagyon kevéssel találkozom :\
  • Doomista
    #376
    jah.de ne ebbe akkor.hanem az életbe.ugy szebb és jobb.
    lelehet szokni.csak annak a nehéz aki több éve dohnáyzik.aki elkezdte annak még van esély több.attol füg hogy miota dohányzik.akarat kell hozzá...
  • Ron Ragm
    #375
    "Valamiben meg kell dögleni."

    [bár nemcigizik]
  • Doomista
    #374
    lehet hogy drágábban.de mindent az egészségért.vagy inkább a halál ? hm ?
  • Ron Ragm
    #373
    A nikotin fizikai függőséget okoz, önmagában leszokni róla kurva nehéz, a tapaszok meg körülményesek és rövidtávon drágábbak, mint egy doboz cigi.
  • Ron Ragm
    #372
    A cigi meg inkább pótcselekvés legtöbbször, szal ha már csak nem tudna csinálni semmit és rágyújt máris el van foglalva valamennyire. Meg amúgy is egyre népszerűbbek ezek a straight edge irányzatok, aki nemiszik, nemcigizik, jógyerek.
  • Doomista
    #371
    hát a dohány még pénzvesztést is okoz....felelsges költjük rá a pénzt...és ha kiszámoljuk,hogy pl egy ember mindennap 1 doboza lsziv el.az 1 év alat mennyi pénz..és nem olyan kevés...vagy több doboz 1 nap...
    alkoholfüggöknél is igy van...meg a drogfüggöknél is...

    dohányra van már nikotin tapasz,vagyis egy hatásos dolog...jobb lenne kihasználni...oitt al ehetöség hogy leszokjon...ha meg nem akar,akkor ne izéljen ha korházba kerül nehéz légzéssel...

    ismerösöm 2x volt korházban,egyszer nem kapot levegöt,másszor szivbajai lettek.dohány miatt...40 éve dohányzik...és minden órában elsziv nem 1-2 db-t ám...
    és még most sem hagyja abba...nemtom nem volt neki elég a 2 db korház ?!
    meg még mütét sem ?!
    gondolkozzatok már el dohányosok...
  • Ron Ragm
    #370
    Aquirnak, de ha kicsit legörgetsz láthatod hogy az idézetet ő írta.
  • Nuki
    #369
    az is probléma, ám nem elsődleges hogy ki hogy ront el mit, elvégre veszünk annyi szennyeződést magunkhoz hogy az már sok :P
    engem az zavar hogy a ciginek füstje van, és hamuzik.
  • Doomista
    #368
    aki dohányzik,az ezt mondja...aki nem az nem...attol függ hogy nikotin vagy nem nikotin.rontod a szerveidet,tüdödet,vagy nem.ember kérdése.
  • Nuki
    #367
    már akinek :P
  • Fido4life
    #366
    de a cigi élvezetesebb, mint 1 kapszula..
  • Doomista
    #365
    ez az 1 elönye :D
    az altató is jo nyugtatonak.vagy a nyugtato gyogyszerek,szurik... :D
  • Nuki
    #364
    gúgl vagy 10.es kémia tankönyv :)
    ez amúgy kinek szól?
  • Nuki
    #363
    placebó, ha cévitamint adnak és azt mondják ez megnyugtat, és elhiszed, jobb mint a cigi. (klasszikus példa ez a c-vitaminos:)
  • Fido4life
    #362
    a dohány az jó nyugtatónak..
  • Ron Ragm
    #361
    "mesterséges anyagok (az E-család) "
    BWAHHAHAHAHAHAHAH
    Írd fel: "Buta vagyok", és nézz utána, mit is takarnak az E-s rövidítések.
  • Nuki
    #360
    kézzelfogható bizonyítékokért ajánlom Enrich von Däniken műveit :) lehet hogy már lejárt lemez és kicsit demagóg, de elgondolkodtató feltevések.
  • Aquir
    #359
    itt kézzelfogható tényekkel dolgozunk, szóval nem negatívumot mondtam, csak nem ide való "tényként" :P :))