598
Hétköznapi emberek, hétöznapi gondolatai, bölcsességei és élettel kapcsolatos felfogásai.
  • _Atti_
    #238
    "mind meghaltak ! De ebből is látszik, hogy mennyire fontos a szeretet!"

    asszem a héten még nem olvastam visszásabbat..
  • Brolly
    #237
    Hát 5feles tequilától még annyira nem elszel tele, de azért megérzed, mondjuk ez embertől függ persze.
  • Kabuto0
    #236
    lol...
    hát ha a nesteábe félig teqilát öntesz,félig pedig teját,azt mind megiszod,akkor lehet puf :D
  • Brolly
    #235
    Hát igen a Nesteat én se bírom annyira, azért nem is szoktam inni, mert hamar kiüt:)
  • Brolly
    #234
    Hát az ok hogy szánalmas, de nagyon sok ilyen van.
    Sokmindenki nem törődik a bevérzéssel, bár sztem nem is tudják.
    hát itt tokaj hegyalján azért van jó édes bor.
  • Kabuto0
    #233
    15 vok... de nekem izlik minden... valakinek meg nem..valakinek keserü még,valakinek már nem... ez valami nyelvizlelös dolog féleség... De nem vok alkoholista ... És nem rugok be álladoan,csak lehajtok párat,ennyi,néhány rövid ital valamikor.Ahogy jön buliban stb.Egyébként valamiért birom nagyon a piát,ha kb 10 dbtól innánk meg sört akkor már zutty,röviditaltol meg még nem estem be,mert hülye leszek 5 db páleszt lehajtani,hogy aztán gyomorégés,meg mitom én mi keletkezzen...
  • Kabuto0
    #232
    nemtom,én valahogy mindent megiszok ... persze csak jo minöségü dolgokat,ezeket az ocska hamisitott dolgokat kösz nem,ki tudja mivan bennne.persze ünnepekre is mék,pl hajósra,mert közel lakok hozzá.De persze nem csak inni,hanem kimondottan meghivnaak egy kajára,finom kaják vannak.
    A pia csak egy kis drink ^^

    És a mai történet:
    Biciklivel mék haverral kocsma mellet épp el(az ut melelt áll egy kocsma,persze nem onnan jövünk,nemis megyünk be,csak ép lassacskán elmegyünk mellette) bal karommal 2 ujjal fogom a bicajom kormányát,(mert nem tud stabil lennei egyenesben ha semelyik karommal nem fogom),jobb kezemben meg a nestea teja,boldba beugrottam,ilyenkor persze nem sörrel kezdek...AZtán kicsit furán fogom a kormánt.meg azis igaz hogy furán mék a biciklivel,kicsit olyan mitnha belennénk bszva,de nem igy akartam...AZtán a haverom hátulrol jön ugye.... Elhaladtunk a kocsmánál,kb 100 m,és rám szol,hogy képzeld,azt dumálta az egyik csávo kint a kocsmánál a másikkal (mivel kocsma mellet volt szabad asztal,és közel volt az uthoz;te jo ég :D ) hogy te bevagy rugva....
    De haver is megmondta furán mentem ... Olyan émelygős berugott...LOL
    Hehe....
  • Mike
    #231
    mosdt hagy ne mondjam, hogy édes bor nincs
    (az aszukon kivül)
  • Mike
    #230
    a pálinkától bevérzések keletkeznek a gyomorfalon
    a japcsik felvették
  • Mike
    #229
    én 18-20 évesen még bőven utáltam a sört
    akkor azt mondtam rohadt kukorica mellékíze van
  • Mike
    #228
    elég szánalomra méltó ha vki 16 évesen részeg, pláne hogy azért, hogy látszódjon mennyire felnőtt
    a felnőttek úgysem fogják annak tartani, max a haverok
  • Mike
    #227
    nem élünk burokban, egyedül egy lakatlan szigeten, szal mindig van minta, elérendő cél
  • Brolly
    #226
    Ilyenek pl. a borászok, mert ők kifejezetten cask a száraz borra utaznak, azokat szeretik,termelik de én utálom a szárazat, csak édeset, még a félédes belefér de csak ha minőségi.
    Hát mondom azért isszák meg még azt is amit utálnak, hogy jól berúgjanak, másért nem nagyon.
  • Kabuto0
    #225
    nemtom,még nem ittam ilyen nagy %-s likört,de megkostolom egyszer.
    de akinek nagyon megszokta az izlelö bimboja pl a 90%-s likört,mert többször iszik,vagy mert ez a munkája,ezt csinálja,ezt ö termeszti.akkor ö érezni fogja a finom izét.és nem lesz neki szr.
    rum.
    de az már a okos gyerek aki nem szereti ezeket a dolgokat de megissza ha itt van ha ott,csak hogy bevágodjon,vagy mert nem is tudja mért...
  • Brolly
    #224
    99%os likőr, az meg milyen, hát én eddig ittam 80%os abszintot, de abból elég is volt egy, mert kurva szar, de pl. a 60%os portoricoi rum az kifejezetten finom volt ahoz képest, de pl. a hpt már nagyon megutáltam, pedig az is "csak" 60%os.
  • Kabuto0
    #223
    hát ez igaz.de azért én nem ezek a k.o.-k közé tartozom :D
    csakis azért iszom mert finom,mert jo,egészséges,és hangulatdobo.

    (asszem:D )
  • Brolly
    #222
    sztem régen iylen 16-18 évesen sokmindenki csak azért ivott hogy k.o legyen, hogy feszítsen hogy ő már mennyire idős, de egy idő után ráébred arra hogy az alkohol nem csak azért van hogy kiüssük magunkat, hanem hogy fokozza a hangulatot, és ahoz nem kell lenyomni 15felest+6sört, már én se azért iszok hogy nagyon tele legyek, anem csak éphogy spicces legyek, és sztem úgy jobb is minden.
  • Kabuto0
    #221
    hát azokra a rövid italokkal nem lesz gyomorkilyukadás,csak a pálesz.vodak aztán a teqila is.bár a 99%-s likör is megárt,szoval más ital más %...
    Nem akartam telejsen szétoszlatni magam ^^

    De a buliban télleg inkább a sör a legjobb meg a bor....
    De én ugy vagyok hogy elsöbb rövid ital aztán rá a hosszab italokat.

  • Brolly
    #220
    Hát pedig ha buli van, akkor a sör+tömény a favorit sokmindenkinél, iylenek mint hubi,jager,fütyülös... ezek egyáltalán enm erősek, mégis rövid italok. Az meg hogy kilyukadna a gyomrunmk azért az egy kicsit durva kifejezés:)
  • Kabuto0
    #219
    a fehércsokis sokkal jobb !
  • Mirk
    #218
    baleys a legfinomabb
  • Nuki
    #217
    a likőrökkel nincs is semmi gond azoknál nem lehet érezni annyira az alkohol ízét...=)
    alkoholmentes sört is ittam, az is rémrossz :\
  • Kabuto0
    #216
    bár szerintem a baylis,likörök is fincsi egyaránt.finom karamelles,meg fehércsokis likör meg ilyeneket nagyon birom.kaktusz likör máltárol,nem volt enyhe,jo erös volt,de nagyon fiincsi.
    de vannak ezek a 50% feletti likörök,hát 90% durva ...
  • Mirk
    #215
    hát meg ienek hogy abszint:D 80%ban alkohol...
  • Kabuto0
    #214
    vagy sör.
    a pálinka viszont meg a többi durván hat.
    Mesélek:

    Az apámnak a nagyapja,mikor levágott egy birkát,hogy legyen hus,akkor a birkábol 2 db kis szelet hust levágott.2 poharat elövett,az egyikbe bort öntött,a másikba pálinkát.Mind a 2be berakott 1 1 kis szelet hust.
    Láthatta,hogy a pálinka hogy szétmarta a hust,mig a bor gyönyörö szint adott neki.
    Rövid italokbol sose igyunk sokat,mert végén kilyukad a gyomrunk ...
    is....
  • Mirk
    #213
    sok piáról bebizonyították már hogy kis mértékben egészséges pl.: napi egy deci bor
  • Kabuto0
    #212
    Az alkoholrol sok mindent lehet irni.
    Egyenlöen van rossz és jo tulajdonsága.
    Gyógyszerként hat,és agysejt rombolo egyaránt.
    Persze a mértéktöl függ.
    MÉG mindig jobb mint a drog,cigi.
  • Kabuto0
    #211
    hát szerintem kicsit szokd meg a sört,bort. a páleszt meg az "enyhán" erös röviditalokkal akkor ne foglalkozz ^^
  • Mirk
    #210
    helyes:)) eddzél csak keményen
  • Nuki
    #209
    szilveszteri zaba és minden után fél üveg pezsgő nem nagyon zavart, de igyekszem "edződni" :D
  • Kabuto0
    #208
    Ha rajtam múlik akkor megfogod szeretni ! :D

    (De viccen kivül helyes,csak egyszer neha igyál,mert a szervezeted nem szokja meg,igy ha kb 2 pohár bort iszol máris hatni fog) (volt tapasztalatom látásként)
  • Nuki
    #207
    én nem. egyszerüen nem szeretem az alkohol ízét ezért nem iszom. :D
  • Mirk
    #206
    erről a témáról szerintem mindenki oldalakat tudna írni:D
  • Kabuto0
    #205
    akkor a téma:


    Alkohol:

    Holnap irok :D
  • Mirk
    #204
    a sok alkohol miatt van
  • Nuki
    #203
    elpusztultak az agyak o:
  • Kabuto0
    #202
    kezd kihalni a topik....elszállnak a gondolatok ... :D:D:
  • Kabuto0
    #201
    Jah,félig igen félig nem
    Elvégre rombolhat barátságot is ...
  • Shadowkiller
    #200
    De lehet hogy ő így könyebben tud kitűzni célokat. Segítségére van az irigység :D!
  • Kabuto0
    #199
    irigység nélkül is eltudod érni a céljaidat ;)
    vagy kitalálni,nem kell mindenhez más ember.légy önmagad,biz önmagadban.