453
  • Pilutika
    #253
    engem az érdekelne, hogy lehet e majd valami ütős armort szerezni? harcosnak, valamien plate vagy mail..mert már megjártam hajóval a tornyot és még mindig abba a zsiványos cucba mozgok, hiába megyek ruha árushoz, még harcos ruhához kicsit se hasónkítót se találtam.
  • Istencsászár
    #252
    Nyugodtan mehetsz a hosszú útra ( 10 év ), de miután visszatérsz a melléküldetéseket folytathatod és igen generálja vagyis én elég sokat megcsináltam, de még mindig van, sőt nyugodtan játszd végig a főszálat mert ha vége is lesz a játéknak ( értsd, lepereg a stáblista is ) utána folytathatod a kalandokat az életedet és csinálhatod a küldetéseket meg amit akarsz.
  • CarajoEsp
    #251
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Noh, a lényeg a következő.
    Dél és egy óra között kell az oltárba tenni 10ezer aranyat, akkor adnak egy közepes, ám igen mutatós bárdot, amit jó nézni, mert szépen csillog.
    DE, még az után is aktív marad a küldetés.
    Nekem is lenne egy kérdésem. Ott vannak a Fejvadász és a Rabszolgamentés küldetések. Most hajóznék el, de nem merek, mert azt írja, hogy végezzem el a mellékküldiket. Tehát a kérdésem, hogy a fenti két típusból végeláthatatlan van és generálja a játék, vagy van 10 azt megcsinálom, és aztán mehetek hajózni?
    Köszi előre is.
  • blackfire001
    #250
    Na megvan, raktam az oltárba 350 aranyat. Fegyvert akarok venni, nehogymár elfogyjon a pénz. Erre tovább él a küldetés, hogy adományozzak! Milyen parasztok ba****g, hogy segítek nekik, erre még adományozzak is.
  • blackfire001
    #249
    Hogyan tudok adományozni a fény templomának? Már mind1ik szerzetesnek adtam 100 aranyat, de semmi. :S
  • JaSoN HuNTeR #248
    kiprobáltam boxon! Nagyon király játék :P Nagyon várom!
  • blackfire001
    #247
    köszi, eszem a zellereket keményen! :) De azért egy áfonyáspitét, vagy egy disznóhúst sem utasítok el. XD
  • Istencsászár
    #246
    Egyél zöldségeket ( zeller, répa, alma stb... ) a testeden azok a túlzott varázslás nyomai, nem tudod eltüntetni, túl sok volt a mágia:)

    Szvsz nem lehet a gyereket "kiképezni".
  • blackfire001
    #245
    Helló!
    Segítsetek pls! Mivel viszik le az életem, ezért mindíg ettem, aztán jól meghíztam. :S Hát de enni kell. :) Hogyan tudok megint lefogyni? Diéta? :S Vagy van rá valami ital?
    A másik meg, hogy már lassan az egész testemet "behálózza" ez a kéken világító tetoválás. Pedig jó oldalon vagyok, szeretnek az emberek, családom is van. Ja, és a gyerek felnő? Ki tudom képezni valahogy? :D Az fasza lenne.

    A válaszokat előre is köszöntem.
  • Istencsászár
    #244
    A fő storyszál ugymond "rövid", de végelátatlan melléküldetések és tennivalók akadnak a városokban, amivel rengeteg ideig el lehet szórakozni... én alapból ugy játszottam hogy haladtam előre a főszálon de közbe tettem vettem, kialakítottam a kis életemet, ingatlanokat vettem, boltokat vettem, dolgozgattam hogy minél több pénzem legyen, férjhez mentem majd később családot alapítottam stb... és persze törekdetem a tökéletes jóságra ami sikerült is mivel egy gonosz tettet sem hajtottam végre, szóval tartalmas játék kellően hosszú játékidővel és ehhez hozzájön az ujrajátszás ami egy új sítlust igényel hiszen eléggé eltérően kell viselkedni és cselekekdeni a játékban... ha valakinek ez rövid játék akkor húzza le magát a wécén:) ja és ott van a co op ha valaki nagyon nem bír magával.
  • JaSoN HuNTeR #243
    Witcher az kegyetlen hosszú(Y) Imádom!
  • csgj
    #242
    Én is azt hallottam, hogy rövid :P De az is biztos, hogy hosszabb, mint a mai átlag játékok. Fps-eknél meg nem nehéz hosszabbnak lenni :D Viszont a legtöbb rpg jobb is, ha hosszú! Azokhoz képest pedig a 22-24 óra is kevés. Persze, a Fable (az első rész is) nem teljesen rpg, és ha tényleg bejöttek az ígért újítások a 2. részben, akkor meg kifejezetten életszimuláció egy fantasy-szerű világban. Mindenesetre a Baldur's Gate 2-t és társait időben már nem fogja felülmúlni egy game sem.
  • Istencsászár
    #241
    22-24 óra alatt játszottam végig és csomó dolgot meg sem csináltam benne... a főszál 8-10 óra a többi melléküldi meg egyéb feladatok ami minimum dupla ennyi idő szóval jócskán 20 óra felett van az egyik oldal végigjátszása és aztán jöhet a másik oldal ami még ennyi hiszen eltér a kettő sok esetben... marha rövid...
  • JaSoN HuNTeR #240
    fenét:D haverom kb pár nap alatt kijátszotta.:D olyan rövid mint az első rész...De annál jobb
  • Istencsászár
    #239
    50+ óra a játékidő... + még 50 órát eléldegélhetsz benne céltalanul, mert él az egész játék.
  • JaSoN HuNTeR #238
    csak megint az a bajom h rövid lesz... várunk egy csomot rá és utána meg kapunk egy rövid játékot:(
  • Prince23
    #237
    Ki kell jöjjön, punktum :D
  • Istencsászár
    #236
    Nem imádja hanem mindél több pézt akar belőle látni. Fable 2 1.5 millió pékdányba ment el alig 1 hónap alatt, ami igen szép eredmény, és az év vége egyik legjobban fogyó játéka lett, természetesen a GoW2 mögött, szóval lehet reménykedni hogy lesz majd Fable 3, vagy valami jó kis Fable 2 kiegészítő ( nem DLC! )
  • Istencsászár
    #235
    Feltehetőleg ki, de csodák nincsenek, most a DLCt fogják kiadni, aztán október, november pedig a Pécé, ha bejelentik.
  • csgj
    #234
    Ja, te meg ne ilyen állítható tényként írd a linket, mert ha adammmmmmm (remélem elég az m) meglátja, örömkitörése lesz, aztán elolvassa a cikket is, és máris úgy lelohad a lelkesedése, hogy szívrohamban meghal. Hirtelen izgalomváltozás is ölhet mert miér' ne...
  • csgj
    #233
    Hát, tényleg elég pletykaszint ez a hír -.- De sztem is kiadják PC-re, csak nem hinnék ilyen korai dátumban. Ez túl korai. De hát ha olyan "titkos fejlesztés", mint ahogy azt nemrég feltételeztem, akkor már elkezdhették régebben a pc-s verzió fejlesztését, és akár kijöhetne februárban is :P De a Microsoft imádja a konzolkáját, úgyhogy nem valószínű, hogy ebbe a korai megjelenésbe beleegyezik.
  • Kandurex
    #232
    Aha...a gémsztár és egy "német" weboldal...holnap kirakom az aláírásomba, hogy március 2...hihető lesz?
  • dante3
    #231
    Nagyon helyes!
  • Prince23
    #230
    IGEN! Lesz PC-n és kész! ennyi :D
  • Istencsászár
    #229
    Nincs... abban az esetben jön csak elő hogy ha faképnél hagyja az játékos azt a karaktert aki aküldetést adja vagyis nem várja meg amig végigmondja, de ezt már javították azóta.
  • Samballah
    #228
    Ha 360-on játszotta valaki akkor az érdekelne hogy tényleg van egy bugos kuldi ahol nemlehet továbbhaladni a történetben??!!
  • Istencsászár
    #227
    Én szóltam előre hogy nem kell reménykedni, majd fél év múlva, ha bejelentik hogy jön majd év végén. Csak magadat okolhatod hogy tényként kezelted azt ami egyelőre nem létezik. A stílusod meg elszomorító:(
  • adammmmmmm
    #226
    Mi a fasz??? Erre kellet az a rohadt bejelentés bejelentés és a csúsztatás is. Hát csesze meg. Mennyen a jó büdös picsába. Az a rohadék ki ölte belőlem még azt a kis reméyt is ami bennem volt. És még erről írták hogy mekkora hr lesz. A jó édes ****** **** **** ****** ******* **** *** és ******* **** ****** meg a *********** ***** ***** alma!!!! (elnézést ezért de ezt már ki kellet adnom magamből, egy dolog biztos, EZ MARHA JÓL ESETT)Ezt a topikot se fogom látogatni jó ideig. Max ha már lesz valami értelmes bejelenteni valójuk a barmoknak. (egyépként nem szokásom ilyen kommenteket írni)
  • csgj
    #225
    Hát ennyit a reménykedésemről "-.- :P
  • rotator
    #224
    A Fable II DLC lett az a fene nagy hír
  • Istencsászár
    #223
    Azt se tudja milyen játék, hiszen ha valakit érdekel akkor tud róla ezt s azt...
  • csgj
    #222
    Én is szeretnék a pc-hez egy jó kis Fable 2 példányt... Csakhogy még be sem jelentették a pc-s verziót, nemtom honnan vetted, hogy van már. De ha ki is jött volna, akkor is elég hülye kérés lett volna ez: "Nem tudnátok belinkelni ide valami torrentet vagy ilyesmit amiről nagyon gyorsan lejönne?" - Magyarán még akkor is csak privátban kéne az ilyet... Btw, ez azért olyan game, ami ha megjelenik PC-re, nem árt pénzt spórolni rá, és MEGVENNI... letöltés helyett.
  • 0246886420
    #221
    HA lehet akkor Pc-re szeretném a fable 2-öt, nem xbox-ra. Kösz
  • Istencsászár
    #220
    parancsolj
  • 0246886420
    #219
    Hello!!!
    Nem tudnátok belinkelni ide valami torrentet vagy ilyesmit amiről nagyon gyorsan lejönne?
  • csgj
    #218
    Akkor elég különös humorérzéked van... Nem írom le mégegyszer a Mass Effect-es sztorit.
  • bitbandita
    #217
    És titkos fejlesztés??? LOL.... Semmi szükség ilyesmire. Itt egy idézet P.Molyneux-tól (gondolom nem kell bemutatni): "Hogy lesz-e PC-s verzió? Uramisten, megint azt akarod, hogy valami olyat mondjak rossz időben, ami miatt később a fejemet veszik? Hát nem fog menni: a hivatalos álláspont szerint jelenleg csak X360-ra készül a játék. Egyelőre ennyit mondok! Na meg esetleg annyit, hogy az általunk írt motor multiplatform, ugyanazt tudja PC-n és 360-on is... " Titkos fejlesztés.... még mindig remegek a röhögéstől...
  • bitbandita
    #216
    Ez kőkemény üzlet. Ha kaszált konzolon akkor már a pénzüknél vannak és ki lehet nyomni pc-re. Ez a képlet.
  • adammmmmmm
    #215
    ok. köszi
  • Istencsászár
    #214
    Fable xbox - 2004 szeptember
    Fable: The Lost Chapters xbox, windows - 2005 szeptember