167
Ki mit gondol erről? Mit szoktatok csinálni ezen a napon?
  • Dexantreal2
    #167
    Kinek milyen a mai napja? :D Nekem átlagos eddig szerencsére.
  • Brigicsaj
    #166
    jah , pont az iskola utolsó napja..:D akkor megyünk kirándulni is..:D fain lesz, már előre félek hogy mi fog történni, de kajra..:D valószínűleg majd minden eshetőségre fel fogok készülni és elviszem magammal majd a fél házat, hogy tuti legyen a dolog..:P
  • Phat Smoker
    #165
    nem hiszek benne, szerencsére nem vagyok babonás...gyors le is kopogom ;-)
  • Prince of Máté
    #164
    Június 13-> péntek
  • Schwarz
    #163
    szabin voltam, túráztam a Mátrában
  • banok
    #162
    nekem tegnap egy tök átlagos péntekem volt. semmi különös.
  • Prince of Máté
    #161
    Tegnap a vidámparkban a vadvízi utazásban beragadt 3 csónak:D
  • praksi
    #160
    köszi, amúgy szarul fogalmaztam, 20 éve FEBURÁRBAN is péntek 13 volt :-)
  • Brigicsaj
    #159
    Naaa, tiszta szerencsés napod volt akkor.....;))
  • MuchACHO79
    #158
    Péntek 13? Megszereztem egy nagyon jó melót, megtaláltam komoly eső után csütörtökön elveszitett telefonom a fűben működőképesen, és megtaláltam az arany karláncom is, volt egy tuti randim, igaz az ujjam elvágtam egy picit...
  • Brigicsaj
    #157
    az jóóó..:P
  • Dexantreal
    #156
    Dynamic, akkor mi komolytalanok vagyunk, vagy mi? :P
    Egyébként igaz, amit leírtál, de ettől még komolyan veheted a babonásokat is. Én nemtom az vagyok-e, de péntek 13 érdekel és ezé is van neki topik.
    akyyy, akko lehet,h mégis vót ott még vmi, nah, de igazad van: nem kell megosztani az ilyesmit vad..... ez picit erős, mert azé má láttál itt erre-arra írkálni :P idegenekkel.
    Én se teszem.
  • Dynamic
    #155
    Szinte minden nap történik relatíve rossz dolog az emberrel, de nem foglakozik vele.Péntek 13-án tudatosan odafigyel rájuk és ráfogja, hogy ez a péntek 13 miatt van.Bullshit az egész, aki hisz a babonákban azt az embert nem is tudom komolyan venni.
  • akyyy
    #154
    attól még lehetett:D én nem osztom meg intim dolgaimat vadidegenekkel:PPP
  • Dexantreal
    #153
    Akkor jó, örülök neki, hogy minden oké és csak ennyi rossz volt.
    akyyy vhogy intimebbre gondoltam én, de lényeg, hogy neked jó volt.
    zvaragabor, akkor oké, csak hát ezzel az eshetőséggel is számolni kell.
  • akyyy
    #152
    egy jó hosszú séta egy barátnőmmel:)
  • Brigicsaj
    #151
    És mi volt a csúcspont? :P
  • Brigicsaj
    #150
    Hát csak kicsit összevesztem barátommal...:S De már megbeszéltünk mindent és minden rendbe van, semmi gond nincsen...:) és egész jól sikerült ez a nap utána....:)
  • akyyy
    #149
    20 éve hétfőre esett :)

    legalábbis áprilisban.:P

    de mindig is szerencsés nap nekem ez.

    ma meg is volt a csúcspontja:P
  • zvaragabor
    #148
    Lehet, amúgy nem ismerem, most volt nálunk először. Nem hiszem hogy babonás lenne, mosolyogva, meg jókedvűen, néha nevetve mesélte, hogy mi történt vele. Csak hát igen, a péntek 13 kihozza az emberekből, hogy a legkisebb "balesetre" is felfigyeljenek. És tényleg igaz, hogy akár vasárnap is megtörénhetne velük a dolog, arra valószínűleg fel sem figyelnek, vagy nem szentelnek rá akkora figyelmet.
  • Dexantreal
    #147
    Az szarügy.
    Nem lehet, hogy nagyon babonás a villanyórásod? Mert köztudott, hogy a nagyon babonások már a legkisebb izében is a bajt, a szerencsétlenséget látják, míg annak valójában köze sincs ahhoz és a hétköznapi babonátlan emberek lazán fütyörészve elsétálnak az ilyenek mellett. Szal maguknak csinálják a bajt.
    Bár kétlem, vagy nem tudom.... az is lehet, hogy pusztán véletlen és akár hétfőn is lehetett volna :S.
    Vagy csütörtökön, vagy akármikor.
    Passz.
  • zvaragabor
    #146
    Én nem hiszek a péntek 13-ban, és még nem is történt ezen a napon velem soha semmi különöd. De ma jött a villanyórás, és mesélte, hogy valahol útközben kilukadt a biciklije kereke, tolhatta egészen hazáig. Aztán lemerült az összes elem a digit kamerájából(kell a munkához), és mehetett vissza a városközpontba elemért. Aztán meg valamelyik háznál volt kutya, kérdezte hogy harap-e, mondták nem, aztán a kutya mégiscsak neki esett, szerencséjére csak az ingjének a karját szakította el. :) Különös...
  • Dexantreal
    #145
    Esetleg megosztod velünk mi volt az a rossz? :S Bár nem fontos, csak úgy kíváncsiságból kérdezem, meg, ha olyan, akkor inkább csak te tudj róla. Szal, ha olyan személyes vagy milyen :S, vágod miről vakerálok itt, nah.
    Gondolom.
    Praksi grat, akkor és, ha most van esetleg a szülinapod, akkor Boldog Szülinapot!
    Ha meg nem, akkor majd előre is.
  • praksi
    #144
    nekem szerencsés nap... 20 éve is péntek 13-án születtem :)
  • Brigicsaj
    #143
    Nekem annyira nem...:D egy dolog bejött ami rossz...:S :DD
  • Dexantreal
    #142
    Jaja, megint péntek 13.
    Eddig simán ment minden.
  • Brigicsaj
    #141
    Ismét péntek 13-a van...:S Remélem azért jól sikerül ez a nap..:P
  • MagyaR
    #140
    Még jó, hogy fekete macskánk van
  • REALista
    #139
  • dav1d
    #138
  • Brigicsaj
    #137
    hát figyelj ez az ügy vagy 5 éve megy már...:D de nem tom hol járnak...:D de sztem tuti le lesznek csukva...:D
  • Dexantreal
    #136
    Az pech, ki többet akar ,előbb utóbb lebukik. na és eljárás jó úton halad, hogy végre rács mögé kerüljenek?
  • Brigicsaj
    #135
    csalás! :D lényeg hogy alapítvány olyan gyerek után is kért pénzt aki után nem lehetett volna...:D vagyis több olyan gyerek után, aztán lebuktak..:D
  • Dexantreal
    #134
    Aha, milyen balhé? Amúgy meg szívás.
  • Brigicsaj
    #133
    :DDD LOL!!!! tanu kihallgatáson voltam...:D és 8 évvel ezelőttre kérdeztek vissza...:D mert a régi sulimnak még mindig húzódik egy balhéja...:D
    és bekellett menjek a rendőrségre hogy kihallgassanak...:DD és ott voltam a második kerületbe...:D ahol a Cini is volt...:DD
  • Brigicsaj
    #132
    HBD!!
  • Dexantreal
    #131
    Brigi, akkor tényleg jó napom van hozzád képest és jónak is érzem, csak megmutasttam, hogy, ha picit is, e nálam is bekopogott a péntek 13. Szóval valami osztálykirándulásod volt?

    Máté: lehet, de azért szívesen nézném moziban ennek ellenére.
  • Prince of Máté
    #130
    Taxi 4et meg ne nézd a moziban, nem ér 100 ft sem...
  • Brigicsaj
    #129
    nekem eddig minden jól ment....:) szerencsére...:)
  • Brigicsaj
    #128
    Hát figyelj! :D most értem haza reggel 7től...:D
    mentem Bpre a II. kerbe...:D jártam ott ahol a Zalatnai Cini.....:D LOL!!! :DDD Hideg kirázott a helytől...:D körbejártam Bp-t...:DDD meg fél Szigetszentmiklóst is mire hazaértem.....:DDD
    szal most egyenlőre örülök hogy ülök....:DD