268
vélemény?
  • I.C.ram
    #68
    Nekem túl langyi lett. Előző jobb volt szerintem. Idegesítő, hogy mindenhol ez a lágy stílus a menő :(
  • nemeörgs
    #67
    -.-
  • desigo
    #66
    semmi baj a logokkal...
  • Guer
    #65
    vélemény: nem tetszik a design, lassu, kedvencek meg még ugy az egész sokkal kevésbé átlátható lett...
  • echo
    #64
    Nekem nagyon nem tetsz. Tök jellegtelen. A font-ok is jobban voltak korábban. A logo meg egyenesen tragikus.
  • passatgt
    #63
    még nem szoktátok meg,azért mondjátok, hogy a régi jobb volt.Ha például ez lenne két hétig,és visszaraknák a régi kinézetet,ugyan úgy nem igazodnátok el.Webdesign terén mostanában a letisztult, egyszerű, könnyen kezelhető formák a divatosak és szerintem ezt sikerült megvalósítani.

  • Barney Tech
    #62
    buzi-e vaty?
  • desigo
    #61
  • mucsácsó
    #59
    de sexy ez a rózsaszín bar :PP
  • BiG G
    #58
    a színek és a formák kivételével kiköpött PH tényleg :D
    tehát petíció: komolyabb színeket!!
  • nyamiag #57
    well :\
  • zmeor
    #56
    amikor láttam hogy nm jön be a lap egyből gondoltam hogy esign frissítés lesz
  • eörgs
    #55
    majdha kevésbé senki leszel, talán elbeszélgetünk -.-
  • Gladiator
    #54
    lol, tényleg. igazándiból évente kb egyszer járok prohardverre, de vmiért egyből az ugrott be a főoldalról:D
  • tugyiti
    #53
    jó lett ez a szinválasztás nem a legszerencsésebb de reméljük orvosloják majd
  • gordon 24
    #52
    Valamit csináljatok a szinekkel eszméletlen zavaró nagyon világos nem szépek a betük fúúú nagyon rossz. Minek változtattatok rajta a régi sokkal jobb volt. Ez nagyon rosz.
  • Zsolo007
    #51
    Nagyon nyomi ez a dizájn...
  • Gladiator
    #50
    még egy ami nem tetszik: a kedvenceket nagyon széthúzta. Eddig pont nem kellett legörgetnem, most meg szinte lehúzta az oldal aljáig.
  • BiG G
    #49
    aha, azzal a különbséggel hogy a PH az nem bilikék és rikító narancs :CCC amúgy teljesen
  • Monoton
    #48
    megvan
  • Monoton
    #47
    bakker hogy kell privátot lküldeni?
  • Rage47
    #46
    lol:D
  • Barney Tech
    #45
    bazmeg ez annyira felizgatott megyek is szarni.
  • mucsácsó
    #44
    sztem tök jó lett :)
    bár a kedvencek között úgy valahogy nehéz megtalálni amit akarok, vagy nem is tudom...lehet a színek nem az igaziak, de úgy jó lett az egész :)
  • Gladiator
    #43
    Szentem az egész tök úgy néz ki, mint mondjuk a pro hardwer
  • Krezga
    #42
    jah.
  • Barney Tech
    #41
    szarvagy -.-
  • Rage47
    #40
    eddig is ilyen volt nem?
  • Lynx_TWL
    #39
    uh ez sokkoló változás volt ilyen hirtelen:)
  • GanXstaZoleeWrk
    #38
    teccik de lehetne nagyobb felbontásban is mert 1280*1024-ben a kep 1/4e a széleken üres. Vagy valami felbontás állítás :)
  • Rage47
    #37
    jah, remélem minél elöbb javitva lesz
  • CSOCSO
    #36
    WOW:D:D:D:D nah ez bugos
  • BiG G
    #35
    [brutálnagy] LOÁL!!4
  • CUCLI
    #34
    mivan hamég + brutálnagyba rakom?
    brutálnagy betűk
  • Monoton
    #33
    csak a bugokat nézem
  • Thanatos
    #32
    nem csak amiatt...., amikor az jött be nekem már akkor is kiforottnak tünt, nem volt vele semmi bajom, de ez valahogy oylan izé..., réginél pl az új üzik kedvenceknél való jelzése (pirosan kiirva számal hány új üzi) sokkal jobban látható volt mint most...
  • desigo
    #31
    ha bevallod akkor neked mehet a bünti...
  • CUCLI
    #30
    LOÁL
  • Rage47
    #29
    szal ez egy bug:S ?
  • DJ Skyline
    #28
    nagy lett mind

    szerk.: és most már az összes! :D