268
vélemény?
  • St
    #228
    sajnos 2006-ban a régi böngészőket már nem tudjuk figyelembe venni. PII-es gépre is lehet pl. Firefoxot telepíteni, azzal elvileg hibátlan.
  • NaNoKuTyA
    #227
    a logo kivételével nekem tetszik...
  • Faki
    #226
    Ami újítás lett az pöpec, a design színek nekem se bejövősek.
  • Sonajk @:o)
    #225
    Nem tudom. Én az Operát használom és minden hiba nélkül fut.
  • Vlala #224
    Nekem pont a tartalommal van bajom... néha belső hibával kiép az explorer. Főként akkor, amikor hozzászólást akarok szerkeszteni, de játszotta már topicba belépéskor is. (lehet, hogy frissítenem kellene már az 5-ös explorert, de melóhelyi gép, PII-es...)
  • Sonajk @:o)
    #223
    Ha a kinézetért és nem a tartalomért jártok ide, akkor úgy kell nektek!
  • Manoi
    #222
    Na ez a design nagyon nem karaj!

    A Carnationos fiúkák megint nagyot alkottak (legalábbis azt hiszik!)
    Hogyan lehetett ezt elbaszni ennyire? Legalább egy normális versenyt kiírtak volna rá, mint a logónál volt! 1000X jobbak születtek volna!

    Ez a hányadék (sajnos gyengében ne tudok fogalmazni) még a "szódával elmegy" jelzőt sem éri el!
  • Doomista
    #221
    hmm érdekes desing lett,ezt most meg kell egyenlöre szoknom.
  • mflex #220
    Kösz.
    Kipróbálom...
  • Kmarha
    #219
    hja szobatársak nézték hogy mi az a kék sárgás izé amit nézegetek.. aztán látták a rózsaszín fejlécet is.. most echte azt hiszik buzi oldalon mászkálok :D főleg mikor megnézték hogy az egyik rózsaszínes fejléces az Joebácsi, ki neve után ott a köcsög szimbólum is
  • Sil78
    #218
    Kifolyik a szemem. De nem baj, ahogy hazaérek, csinálok magamnak saját dizájnt. :-))) Tök jó, hogy végre teljesen CSS-sel van megoldva minden formázás (így első ránézésre), így teljesen át lehet majd alakítani, nemcsak úgy félig-meddig, mint régebben.
  • minocika
    #217
    nagyon jó nekem bejön
  • precision
    #216
    huuu láttam az előbb egy rózsaszín fejlécet vkinél...auucs :|
  • Kmarha
    #215
    Csak most csinálhatok egy új avatart :) nem passzolnak a színek. Az oldalhoz nem, a fejlécről nem is beszélve
  • endiboy
    #214
    kicsit fura, de tetszik, télleg mintha ilyen XXI.dik századi lenne...grat
  • M@TriX
    #213
    kicsit érdekes de vannak jó dolgok, a felső menü kifejezetten tetszik. csak az a gond, hogy lehet újraszerjeszteni a topicbannerek felét ;)
  • precision
    #212
    jó az új design
  • Sephi
    #211
    Ugyis megszokjuk.... mindent meg lehet szokni. Mint mondottam sok ember nem szereti a valtozast :P
  • Aspyrin
    #210
    Nekem nagyon tetszik, végre érzem, hogy nem a XX. században fórumozok
  • SNAKE01
    #209
    egyébként milyen fejlécszínek vannak?
  • OPM
    #208
    nekemse gyerbe
  • Ch_Slater
    #207
    fapados módon a firefoxban van rá lehetőség. a userContent.css-be kell betenni ezt:

    @-moz-document url-prefix('http://www.sg.hu/')
    {
    body {background-color: #000 !important;}
    }


    a #000 helyére mehet a kívánt háttérszín. nekem ez fekete. de pl. a #head-ben lesz egy kis folytonossági hiba, mert képpel oldották meg egy részét.

    persze olyan helyeken, ahol közvetlen a body-n van szöveg, ezzel a fekete háttérrel nem fog látszódni (pl. képfeltöltés). ilyenkor meg kell keresni, hogy annak mi a class/id-ja és ott beállítani a betűszínt/vagy a háttérszínt másra ugyanúgy ahogy a body-nak is beállítottam.

    a userContent.css-t a legegyszerűbb a ChromeEdit Plus kiegészítéssel szerkeszteni.
  • HöfEE
    #206
    Ez olyan, hogyismondjam,... RONDA! A régi sokkal jobban illett az oldal tartalmához ez a stilus abszolut nem illő ide! VISSZA A RÉGIT
  • mflex #205
    Bejön...
    Jó volna valami háttér állítási lehetőség,mert egy idő után kifolyik az üvegszemem vazze!
  • a.carkey
    #204
    Szokni kell, az biztos. A réginek emberbarátabb volt a háttere.
    De nem rossz ez sem, csak szokni kell.
  • cenobite
    #203
    Húdemeglepődtem reggel, hogy miféle sg ez? De tetszik. Letisztult, "lájtos". Szóval nekem bejön.
  • Rash87
    #202
    Sztem jó.
  • ent
    #201
    Jaja, legalább lehetne pár skin pluszba amit saját magad állíthatnál be.
    De egyébként egy kis friss vér soha nem árt. Ql lett, grát...
  • Lipi1980
    #200
    Nekem nagyon tetszik, bár a fórum főoldalán lévő "téma választási" helyen a betűtípus lehetne kissé nagyobb vagy más fajta...
    Amúgy sirály!
  • rágógumi
    #199
    izé. nekem annyi a gondom vele hogy kék :CCc
  • Random work
    #198
    Hiába is próbálkoztok úgyis az lesz amit ott fönn kitaláltak. Addig még nem jutottak el mint máshol, hogy több skin közül lehessen választani. Majd évek múlva nagy ötletként bevezetik.

    Azt már megszokhattuk, hogy amit kitalálnak azt átverik rajtunk és vagy megszokjuk vagy mehetünk máshova.
  • sanzik
    #197
    hát ez egy kicsit buzis lett...
    de biztos lehet változtatni csak még nem találtam meg
  • zakika
    #196
    szerintem barbie babaknak volt keszitve, olyan kis cuki a dizajn
    en valahogy konzervativ vagyok es nem teccik
    de lehet hogy ezentul tobb szoke no fog ide jarni
  • j0nNyKa
    #195
    Nekem nagyon tetszik.
    Csak a galeriabol ne tuntek volna el a kepek.
  • Snecie Smicie
    #194
    Ez még az ezelőtti, szocreál dizájnt is alulmúlja, ami már több éves volt :-x
  • Vegas
    #193
    trendy
  • rolika
    #192
    végülisjó :-)
  • Sephi
    #191
    Na eddig csak roszakat hallotam rola.

    Talan nem lehtne azt megcsinalni hogy az ember sajat maga valaszthasson hogy nezzen ki de annak aki ujonan lep ide annak ez az uj maradjon?

    Mert en akkor sem talalom se szebnek se kenyelmesebbnek. Sok zavaro.
  • ProGabe #190
    wáúúúúúúúúúú,eszem f.szom megáll gyerekek :D
    nekem bejön :)
    mennyi fejléc-szín,mennyi csilli-villi izé
    és a 20k-s logo-méret
  • Magnificat
    #189
    a tudását még meglátjuk, a design eddig nem tetszik, de majd megszokom :D