268
vélemény?
  • Punker
    #268
    Kereső minek van?!
  • bunny
    #267
    BRRRR .... előző jobb volt, az azelőtti meg sokkal ...
  • Doomista
    #266
    Hát ha a kék ennyire sok embernek vakságot okoz,akkor ott lehetne a zöld,az meg nyugtato szin,végén még a legagresszivev sg forumozo embert is megnyugtatja és nem fog pattogni LOÁL
  • Bucser
    #265
    A gond az hogy a régi Sg logo egy pályázat során kapta meg a közönségdíjat a fórumlakóktól és így került be... Ez meg... akár a suxelero is lehetne...
  • DJ Skyline
    #264
    kettővel alattad! :)
    amúgy meg egyet értek, mindíg lesznek olyanok akinkek nem tetszenek a színek, logok, gombok, elhelyezkedések, stb! nekem sem tetszik a logo,de nem is amiatt járok ide sg-re! :)
  • Bucser
    #263
    én szeretem a kéket... meg a babakék ellensincs semmi kifogásom... De nem lehetne úgy hogy ne égjen ki a szemem ha sokat nézem?? EZ a fehér a világoskékkel kicsit fárasztó és hosszútávon zavaró. Igaz nekem a böngésző ablak is narancssárga szóval sokat a kék/narancs design nem hozott az életembe, de a rengeteg világos szín égeti a szemem.
  • North
    #262
    Ha egy szuperjó designt csináltak volna, az emberek többsége, akkor is fanyalogna, mert megszokta a régit. Maga a fórum-link sincs eldugva, csak máshol van. Amúgy nekem tetszik az új arculat, bár egy kicsit sötétebb árnyalatokat szívesen látnék. Amit viszont nem értek, hogy hol láttok itt rózsaszínt? Bár lehet csak én vagyok a vak.:)
    Meg amit sajnálok, hogy nem lett megoldva, hogy a "Keresés a témában" részt miért nem lehetett felülre rakni? Tudom eddig is legalul volt, de ez teljesen logikátlan. Na mindegy.:)
  • DJ Bee18
    #261
    eddig se volt odaírva, mi az SG :DD
  • akyyy
    #260
    nem kell utalni, hisz rég sg az sg.. akit érdekel, megtudhatja akit meg nem, nincs fölös semmi ott:)
  • Hoz_Hun
    #259
    Az előze kinézet olyan... egyedi volt. Olyan SG. Ez meg egy tucat kinézet. A külföldi újságok, fórumok fele így vagy hasonlóan néz ki.

    Magam is azon a véleményen vagyok, hogy lehessen változtatni kinézeten legalábbis a színeken (legalább a VIP-seknek).
    Ez a logó?!? SG. Egy hogy csúnya a másik meg hogy honnan látom minek a rövidítése az SG? Oké, hogy Super Gamer vagy valami ilyesmi, de ha frissen jövök ide honnan tudom mire utal az SG?
  • Yan
    #258
    Megjelenő témák száma: 100
    mégis csak nyolcvanat mutat :(
  • Doomista
    #257
    :DDDDD
  • DJ Bee18
    #256
    hát sztem pont a régi van felturbózva :)
  • Kornan
    #255
    Szerintem kissé sablonos lett,a régi stílus jobban tetszett,a 2 kombinációja lenne a nyerő,a régit kéne kicsit felturbózni.Csatlakozom azokhoz akik egyéni design beállítást szeretnének.
  • REALista
    #254
    Jó az új dizájn de van egy kis probléma vele!800*600-as felbontásnál nem látszódnak az hsz-ek végei és hogy kinek szólnak!Nem akarom csak az sg miatt nagyobb felbontásra állítani a monitort...
  • Arthas
    #253
    Elösször azt hittem rossz oldalon járok
  • ttt ttt
    #252
    Valaki, legalább a színeket, lehessen állítani! PLEASE!
    Ez a bugyi kék meg rózsaszín imitt amott nagyon nem kafa. Ne legyetek már Barbie site A többi ok, de a szín

    A logóhoz csak megkérdezném, mibűnt vétettetek, hogy tiszta kisbetűvel írjátok már magatok is ?
  • Doomista
    #251
    Jó ez a desing,laza kellemes.Mért mi kellene ? Talán egy erös fekete és vér piros szin mintha metál forum lenne ? Hát szrntm nem,ez közösség,erre ez a desing való !
  • KeKKSZike
    #250
    Nekem tetszik nagyon, gratulálok!!
  • Imremagdi
    #249
    más a kinézet, de szar, világos, rózsaszín, kicsi metü, olvashatatlan, nem kellemes a szemnek.
    egy megoldás van., design változtatás, amit minden oldal hír oldalak is) figyelembe veszik.
    Lehetne egy szavazást felrakni, szerintem többségbe vagyunk, azok akiknek az uj nem tetszik.
    Ennél egyszerübb menüt nem is lehet készíteni.
    Ez számomra egyértelmü visszafejlődés
  • DJ Skyline
    #248
    nekem nem folyik ki a szemem, pedig már másfél órája itt vagyok...biztos rendben van a monitorotok, vagy nincsen nagyon magasan a fényerő / kontraszt? :)
  • EmThor
    #247
    1.privinél besötétedő háttér tudom h motor dolga de nemá :D

    2. üzenetküldésnél a mehet gomb ha lehet kerüljön át a bal oldalra, mert üzi vége után mindig nyomtam tab-ot erre ugrott a mehet-re, aztán mehetett enter-rel az üzi küldése, s ennek most vége :(
  • Phat Smoker
    #246
    támogatom!
  • zuzda
    #245
    Szerintem szép az új design, bár a logó tényleg kicsit furára sikeredett. A régi kinézetek szögletesek voltak, ez meg már nem annyira, de szerintem rendben van. Majdnem minden ott van, ahol eddig, úgyhogy nemtom mi a probléma. Aki meg csak azért nézte az oldalt, mert tetszett a design, az meg is érdemli, ha emiatt elpártol.
  • precision
    #244
    hát aki emiatt elpártol az meg is érdemli, mert ugye nem rossz ez, csak más
    ezt is lehet használni, ugyanugy mint a régit, merthát ugye alapfunkcióiban ugyanaz marad, csak a kinézet lett más
  • Hoz_Hun
    #243
    Na ezaz. Ezt akartam megfogalmazni egyszerűen. Bántja a szemem. Majd kifolyok olyan világos az egész. A tervező programok nem véletlenül fekete/sötét hátterűek, mert hosszas világos háttér nagyon fárassza a szemet.
  • Imremagdi
    #242
    egyszerü, beállitásoknál lehessen változtatni az új és a régi design között, és akkor nem pártolna el pár felhasználó, igy még olvasni is borzasztó
  • Doomista
    #241
    Ugyan már,nem lett ez rossz,mért mi kellene ide desingnek ? Talán metál fekete és vér piros ?
    Ez ilyen kis laza kellemes desing :)
  • akyyy
    #240
    ez se rossz, sőt! :)
  • M@TriX
    #239
    hát igen, régebben volt divatszín a pasztel, meg az egyszerű design

    szerintem is lehetett volna egy versenykíírás, így az sg-nek ingyen lett volna egy ütőz designja, mert biztos vagyok benne, hogy szép munkák születtek volna ;)
  • Shadowkiller
    #238
    Sztem nem rossz!! És különben is az a lényeg hogy használlható legyen!!
  • MrTressy
    #237
    kár volt elkefélni a régi jó designt ez az új rettenetesen ronda
  • Imremagdi
    #236
    igazad van ugy néz ki mint egy fa strutúra...

    Szinek rettenetesek, szemet is bántja.

    Gombon lévő betütípus rettenetes, kicsi, láthatalan.

    sg logó leirhatatlanul gagyi, miért kell egy jól kinéző oldalt igy elrontani?

    Nem is beszélve pl: Forum linkről, ami jól el van dugva.
    Kérem vissza a régit, igy nem lehet még olvasni se.
    Rettenetes, nem találok szavakat.
  • ssdb
    #235
    lehetne sokkal jobb is, egyelőre még elviselhetetlen, de szerintem a megszokás mint emberi tulajdonság pár napon belül fog ezen a véleményemen változtatni mert az információ dusság nem változott, csak a csomagolás... ááá! :P
  • Hoz_Hun
    #234
    Nagyon csúf ez az új dizájn. A "régi" (előző) az egyik legszebb volt. Kár érte .
  • akyyy
    #233
    az tudtommal meg lesz változtatva
  • Imremagdi
    #232
    nagyon nem tetszik ez az uj kinézet, kérem vissza a régit. Beállításoknál nem lehetne változtatni?

    Komolyan átláthatalan, szar
  • DJ Bee18
    #231
    mi a gond? a bevált módszer mitől lett rosszabb? hogy más a gomb dizájnja? majd megszokod...
  • akyyy
    #230
    nálam az aláírásod is nagy lett O.o
  • t0mmy #229
    nem tetszik az uj design...
    nem tudom (nem értem) hogy miért pont a fórum linkjét kellett így eldugni?!
    a színek nem szépek az sg.hu logó gyermeteg...
    a kedvenc topikok mellett a négyzetbena plusz jel arra engedne következtetni hogy a fórum fa struktúrája nyílik ki a rányomásával ahogy máshol, persze hülyeség lenne de így meg vacakul fest ott...

    a régi jobb volt miért kell babrálni azzal ami bevált?!