1120
  • Kit--Kat
    #800
    Én már az elején az állam kerestem. A város óriási, a grafika büntetően jó és nagyon részletes. És ebben a játékban érezni azt amit anno az első Mafiában, az a részletes kidolgozás a játék nminden terén, ami túlmutat egy muszáj fejlesztéseken.
  • Evin
    #799
    Újrajátszásnál akkor kapcsold be a fekete/fehér effektet, és szerintem akkor még durvább lesz.
  • Rage47
    #798
    Mivel annak kb. nincs is, így nem nehéz:D
    És nem hiszem, hogy az arcmimika miatt. Már a zenék alapból olyan atmoszférát kölcsönöznek, ami kevés játékban van meg, tényleg ott érzed magad. A kameraállások szintén. Persze még a felénél sem vagyok, de nagyon ütős darab számomra.
  • Kit--Kat
    #797
    Kilómétereket ver hangulatban a Mafia 2-re.
  • Rage47
    #796
    Attól még nem kell tudnia, hogy magyar, gondolom te is gugliztál.


    Kezdek amúgy ráérezni pár eset után, már annyira nem vészes eldönteni, ki mond tényleg igazat.:)
    Egyébként nekem ez a játék sokkal jobban megadja olykor a Mafia hangulatot, mint a Mafia 2. :D Pedig itt nem is bűnözők vagyunk. :)
  • Büdös Bohóc
    #795
  • MerlinW
    #794
    Jó, hogy magyar vagy:) Itthon KBEO (azaz Kábítószer Bűnözés Elleni Osztály)
  • Evoluti0N
    #793
    Az a drogosztály, vagy drogügyosztály, vagy hogy mondják magyarul :D
  • Brad33
    #792
    Ez a "Vice" magyarul milyen osztálynak felel meg?
    (Ez jön a "Homicide" [gyilkossági] után.)
  • Brad33
    #791
    Valóban van egy kis hasonlóság. Amikor igazat mond, az adott: "Truth". Viszont a "Doubt" esetében is igazat mond, viszont valamit elhallgat. Ezt néhány tanúnál tényleg nagyon könnyű eldönteni, viszont a lehetséges (hidegvérű) gyilkosoknál, akik megfontoltak, magabiztosak és esetleg szerepük szerint számítanak a rendőrség felbukkanására...na ott nehéz. Lényeg, hogy nagyon is van különbség!:)
  • Brad33
    #790
    Most újra elkezdtem játszani, csak attól tartok, hogy nem fog összeállni a történet a kis szünet miatt, és nem fogom érteni.
  • Büdös Bohóc
    #789
    sehogy
  • hemmis
    #788
    azt meg tudná mondani valaki hogy hogyan lehet menteni magamtól?
  • ratgab
    #787
    De achi-n kívül semmit nem kapsz érte.
  • ratgab
    #786
    Így van!
  • ratgab
    #785
    Még 1 dolog, amit most fedeztem fel! Ha meggyanúsítasz valakit hazugsággal és nincs bizonyítékod, akkor megfigyelve az illetőt látni fogod, hogy baromi magabiztos. Ebben az esetben tutira veheted, hogy nem hazudik (mit írtam mindig érdemes kipróbálni a 3-as hazudik opciót, legfeljebb visszakozol).
  • Kit--Kat
    #784
    Annyit még hozzátennék, hogy a testbeszédre is érdemes figyelni, aki kamuzik, az általában ficánkol, beletúr a hajába stb...
  • doggy90
    #783
    erdemes 5 csillagosra csinalni az ugyeket, mert achit kapsz ertuk.
  • Rage47
    #782
  • ratgab
    #781
    Aki belenéz a szemedbe és arcizma se rándul az igazat mond (esetek 5 %-ra érvényes, általában már karakterből lehet tudni, hogy az illető őszinte lesz vagy sem. Aki egyszer őszinte az általában hazudni nem nagyon fog, inkább elferdít dolgokat (Doubt)). Ha sittes volt, vagy priusza volt az illetőnek, akkor hajlamosabb hazudni, mint egy egyszerű szemtanu (ő is hazudhat, ha leplezni akar valamit, tehát ha hátrány érheti a valóság miatt: pl.: házinéni az egyik küldetésben aki letagadja, hogy betörtek hozzá, mivel védi a hotelje jóhírét.

    Aki félrenéz, grimaszol az vagy hazudik vagy nem mond igazat. Akkor is Doubt-ot kell választani, ha kitérő választ ad az illető.

    Ha tudod, hogy hazudik, de nincs rá bizonyítékod, akkor általában Doubt-ot kell választani.

    Sok esetben nehéz a bizonyítékokból kiválasztani a megfelelőt (előfordul, hogy több bizonyíték is jó).

    Nyugodtan nyomj rá a 3-as Hazudik opcióra ha kételyed van, mivel innen lehet visszakozni is (sok esetben Phelps meg is magyarázza, hogy a kihallgatott melyik mondatrészével nem ért egyet, így megkönnyítve a helyes bizonyíték kiválasztását).

    Inkább az a nehéz a játékban, hogy a hazugság és a kétély opciót megkülönböztesd (sok esetben ugye a hazugság opció választásával kiderülhet, hogy melyik bizonyítékkal lehet alátámasztani az érvünket.)

    Ha végképp nem megy 2 választásod lehet:

    1. használod az Intuiciós pontokat, mellyel egy választ ki tudsz iktatni a 3-ból és még a helyes bizonyítékok körét is leszűkítheted ezzel.

    2. Kilépsz a menübe majd vissza és próbálgatod a helyes megoldást.

    Egyébként meg tökmindegye hány pontod van az ügyeket így is, úgy is meg tudod majd oldani, maximum rosszabb értékelésed lesz a végén, de ez utóbbinak amúgy se sok jelentőssége van.

    Arc-ot, szemet, szájat (főleg ez utóbbi árulkodó) kell figyelni a hazugság eldöntésére, illetve nagyon bele kell ásódni az aktuális ügybe, hogy a részletekből rögtön eszedbe ugorjon ellentéteset állít mással az illető.
  • Rage47
    #780



    nincs azzal gond, csak felhúzott a játék...
  • sublimaze
    #779
    Doubt*... Ahogy elnézem itt inkább a nyelvtudásoddal lesz a gond... :D
  • Rage47
    #778
    én úgy látom, hogy nagyon lutri az arcmozgás alapján eldönteni, hogy ki mond igazat/hazudik. már agyamra megy, hogy az egyik a szemembe néz, fapofa, néha elpislant, mégis Doupt-ra kellett volna nyomnom. legtöbbször semmi különbség a Doupt és a Truth között....
  • ratgab
    #777
    Én is pihentettem 1 hónapot. Minap újra belevágtam és ismét beszippantott.
  • ratgab
    #776
    2-t csináltam végig eddig: Morfiumos ügyet (ez szerintem jó szövevényes volt, de a végére már azt se tudtam mi van. Csak mert koránt sem volt annyira érdekes, mint a GYilkossági osztályon megoldott ügy(ek)).

    2. hálistennek nem volt hosszú: Füves ügy, melyben főleg üldözni és lőni kellett, de túlzottan ez se nyűgözött le.

    Összességében eddig a gyilkossági ügyek voltak a legjobbak, utána a Közlekedésiek, míg a Drogosztályon tapasztalt 2 sajnos nem nyert hangszórót.
  • Büdös Bohóc
    #775
    a Vice casek kurvára unalmasak voltak, az egyik volt csak érdekes, de a történet miatt. Meg a gyilkossági végén is volt 1-2 szarabb. Megéri folytatni, a végén a történet nagyon faszán megy tovább és érdekesebb a nyomozás újra.
  • Brad33
    #774
    Én nem tudom, hogy a felénél e, de amennyire az elején tetszett, most annyira unom. Már vagy két hete nem játszottam vele. Na, de lehet, hogy most folytatom.
  • spy803
    #773
    Nekem így csak jobban akad. :S
  • Büdös Bohóc
    #772
    ok
  • MerlinW
    #771
    Rövid, nem rövid, én a felénél meguntam..
  • enlightened
    #770
    Én is így tolom tényleg nagyon megoldja a dolgokat. Kár, hogy rövid a játék és nem lehet kiélvezni.
  • grebber
    #769
    Amazon most 12,5 dolcsiért kínálja a game-et!
  • ratgab
    #768
    Találtam egy megoldást a szaggatásra, legalábbis nálam működik.

    Ati tulaj írta és nekem is ati-m van szóval azon működik elsősorban:

    1. ati cap 10.6.dll letölt és elhelyez a játékmappában.
    2.Lanoire.exe átnevez Fear.exe-vé
    3. Ati control centerben a Catalyst AI átállít Quality beállításra (alapból is azon van elvileg)

    Így nálam mindenféle konzolba beírás nélkül igen szépen fut, szaggatás 99 %-ban megszűnt.

    Ati cap letöltési helye és az eredeti leírást linkelem:
    Leírás, benne ati cap letöltés linkje!

    Boldog új évet Mindenkinek!
  • Béla9248
    #767
    Lenovo Y560 nyomom és nekem is van dedikált kari benne egy kapcsolóval tudom állítani bár Atis! Ilyen gondom nincs vele! Mióta megvettem át van kapcsolva és nem is használ mást!

    Ötlet: tiltsd le vagy driver uninstal csak a dedikáltat lássa!

    De gondolom úgy van mint nálam, 1 vga kari van benne a másik a procidon van integrálva!?
  • bakvarnyu
    #766
    Vegyél pc-t.
  • enlightened
    #765
    Sziasztok!

    Valaki tud magyarázatot arra, hogy miért van az, hogy általában tök simán fut a játék semmi gond nincs vele, de ha megállok egy kávézó előtt, vagy bármilyen olyan épületnél ahova be lehet menni, apró lagok jelennek meg? Mert amúgy meg semmi gond vele, csak kávézók előtt meg fegyverbolt előtt, pedig a fegyverbolt előtt a zárt ajtónál, nem kell valami sok mindent kirajzolnia a játéknak, hogy laggoljon.
  • Bator92
    #764
    Hello!

    Van itt olyan, aki Optimus technológiás laptopról játsza ezt a játékot? Sehogy se sikerül beállítanom, hogy a dedikált videókártyával fusson a játék. Pedig már lassan mindent kipróbáltam. Fennt van a legújabb dlc a legújabb crackkel, legújabb Nvidia driver. Addig már eljutottam, hogy elindul a játék, de csak integrálttal, még akkor is ha a dedikált van beállítva. Eddig el se indult ha a dedikált volt beállítva. Mit tegyek?
  • Béla9248
    #763
    Köszöntem!
  • Hoz_Hun
    #762
    Pár napja végigvittem...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amig az Arson részlegbe le nem fokoztak, nagyon tetszett a játék. Onnantól kezdve (számomra) sajnos nagyon erőltetett és silánnyá vált a program. Eleve utálom azt, hogy van egy szimpatikus karakter, akivel x órát eljátszottam és az utolsó fejezetben sikerül teljesen tönkretenni. Lefokozzák (önhibáján kívül), a felesége elhagyja (amúgy milyen már, hogy kapásból még aznap kirakta a "szeretett" férje szűrét, gyermekei apját..., ráadáaul ez az egész énekesnős "szerető", totál kidolgozatlan volt a történetben), aztán a vissza emlékezésekben a karakter jellemén is alaposan robolnak (rugalmatlan barom volt a 2VH-ban, aki kockáztatta emberei életét), aztán mindennek a tetejében még el is teszik láb alól. Az egész Arsonos ügyek egy túlbonyolított és unalmas egyveleg volt. Teljesen feleslegesen behoztak egy új irányítható karaktert..., hagyjuk. Arsontól kezdve egy baromság az egész. Addig viszont nagyon jó játék volt.
  • Rudi50
    #761
    Nem tudom melyik pályán jársz de:

    http://konzolcenter.hu/l-a-noire-vegigjatszas/