1120
  • sherlock1
    #760
  • Brad33
    #759
    Mivel én még nem járok ott, két tippet tudnék adni: ha van "intuíció pontod", akkor használd azt, illetve kérdezd meg a társad (a közelében space).
  • Béla9248
    #758
    Elakadtam segítsetek légyszives! Felrobban egy bomba és utánna nem vágom mit kellene csinálni a táskában a tárcsával. Forgatom ide oda de nem jövök rá!
  • Büdös Bohóc
    #757
    nincs, soká lesz
  • Brad33
    #756
    Heló!
    Átfutottam gyorsan, hátha volt róla már szó, de nem találtam semmit.
    Szóval magyarosításról van valami hír? Nem gond különösebben angolul játszani, de mivel azért anyanyelvi szinten nem beszélek, ezért egy-két apróság elkerülheti a figyelmem, ez pedig olyan játék, ahol minden szó fontos lehet. Köszi előre is!
  • Evin
    #755
    Ne külön töltögess, hanem rakd fel rendesen azt a nyomorult DirecX-et.
  • mikiking
    #754
    és directx frissitve van,meg a Visual c++ vagy mi,meg a net framework is
  • mikiking
    #753
    Sziasztok,nekem olyan problémám lenne,hogy elinditanám a játékot,kiirta,hogy hiányzik a d3dx9_43.dll .... letoltottem,felraktam,aztán kiirta,hogy d3dx11_43.dll,azt is felraktam,viszont inditanám a játékot,fekete képernyő,örülük,aztán hibaüzenet,ennyi
  • Béla9248
    #752
    Sziasztok! Gamepadomat szeretném beállítani rá de valamiért nem fogadja! Valaki tudna ebben segíteni?
  • Kit--Kat
    #751
    Az a lényeg, hogy szerves része van a sztoriban. Nekem egyébként tetszett ez az ügyosztály is.
  • ratgab
    #750
    No problémo
  • Hoz_Hun
    #749
    Akkor még egyszer Mea Culpa.
  • ratgab
    #748
    Box-on igen, de pc-n még friss robogós.
  • Hoz_Hun
    #747
    Jaa, én XBox360 vettem meg ilyen "minden DLC benne van változatot" aztán ezért gondoltam, hogy ez akkor már biztos rég kijött.
  • Seth
    #746
    Majd meglátod az összefüggéseket később
  • ratgab
    #745
    Októberben jött ki... Annyira nem régi ez
  • Büdös Bohóc
    #744
    Hát kurvára nem, hálistennek (bár még nem tartok itt) ezt valahogy már ki tudtam következtetni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg furcsálltam is, hogy az Arson az utolsó, mikor az a gyilkosságihoz képest is aljamunka
  • Hoz_Hun
    #743
    Bocs.
    Azt hittem ez már 1000 éves játék és már csak én játszom vele újként.
  • Hoz_Hun
    #742
    Öööö, azt értem miért fokozták le. Azt nem értem az írók miért tették ezt bele játékba. Most olyan gagyi ügyek vannak. :(
  • ratgab
    #741
    Hallottál már a spoiler makróról????? Én még nem járok ott ám, de most jól lelőtted a poént.
  • Kit--Kat
    #740
    Hát, ha tudsz egy kicsit angolul, akkor teljesen világosnak kell lennie, hogy miért.
  • Hoz_Hun
    #739
    Én még csak most tolom. Most fokoztak le a mocsadék társam jóvoltából az Arson rendörségi részlegbe. Nem értem ezt minek kellett. Eddig a gyilkosságiaknál volt a legjobb, az volt a legizgalmasabb (mégha egy tróger, iszákos társat is kaptam). A drog osztály nem tudom mitől volt elöbbre lépés, de legalább valamennyire szorakoztató ügyek voltak. De ezek a tűzesetek elég unalmasak. :(
  • hegege
    #738
    Meg szeretném kérdezni,hogy 2 különböző user "profil" lehet-e a játékban ,azaz párhuzamosan tolhatja-e 2 ember?
  • tobias88
    #737
    Mostanra sikerült végig vinni, nem alakít ki pozitív képet LA-ről, az biztos

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy nem nagyon látni, de mikor lelövik Phelps-et Japánban, akkor ott is hagyják?
  • Rudi50
    #736
    Nem tudom elmenteni a billentyűzetkiosztás változásait, valaki találkozott már a jelenséggel?
  • sherlock1
    #735
  • MerlinW
    #734
    Hmm... Nálam minden okés..
  • mester1987
    #733
    Nekem nincs semmi addonn (1 régi facebookos chat téma volt, de azt eltávolítottam a Chromeból) és lassul és a frissítési szerver se jó + a "bejelentkezve marad" opció se, lehet karbantartják
  • tommygear
    #732
    remek portolás eredménye
  • MerlinW
    #731
    Pedig semmi baj a Chrome-al, nálatok lesz valami. Valószínűleg valamelyik addon kavar be (pl. adblock, linkify, stb szokott gondot okozni)
  • TaRka0107
    #730
    Nekem a chrome már szinte egy oldalt se hoz be. Tudom használni 5percig utána semmi.
  • mester1987
    #729
    mostmár jó, csak a Chrome nem mindig adja be
  • TaRka0107
    #728
    Miért ne működne? Vagy nem él a topik, úgy értetted?
  • mester1987
    #727
    Nem müxik a Warez/Off azért ide írom:

    Az L.A.Noire.Enable 60FPS.Remove.Blackbars-jackfuste pontosan mire jó, mert van benne képarány + 30 és 60 FPS limit, szóval egy 2 magos gépen is jobb lehet a teljesítménye, ha alapból szaggatott?
  • Kit--Kat
    #726
    Nálam ugyanazon a gépen patchelés előtt nehezebben bírt a GTA-val, mint a frissen kijött L.A. Noire-al. Szerintem jobban sikerült.
  • tobias88
    #725
    többet eszik mint a gta
  • Voltan
    #724
    Egy próbát szerintem mindenképpen megér, a feliratokat kapcsold be, és figyeld. Vesztenivalód nincs a dolgon, ráadásul sokat tanulhatsz is miközben játszol. Én is rengeteget tanultam a régi klasszikus kalandjátékokból, azt mondanám, hogy komoly részét a tudásomnak játékokból és filmekből szedtem, nem az angolórán. Hogy én mennyire tudok? Nos, angoltanár voltam, most pedig brit ügyfelekkel tárgyalok napi szinten a cégnél. Szóval csak nyerhetsz az ügyön.
  • mikiking
    #723
    Sziasztok. Szeretném kikérni a véleményeteket,hogy érdemes-e belekezdenem a játékba? Éretségiztem angolból,alapokat tudom,egyszerü dolgokat megértek,kérdőiveket kitudok tölteni,meg ilyesmi,de azért annyira jól nem megy...
  • Voltan
    #722
    Sziasztok. Boxra vettem meg a játékot anno, de idegesítően szaggatott sok helyen (Igen, LOL), úgyhogy nem vittem végig. Most töltöm a pc-set (bocra megvettem drágábban, nem vagyok hajlandó egy játékért kétszer fizetni) a kérdésem az, hogy jól van optimalizálva? Egy GTA 4-hez képest hogy fut?
  • Büdös Bohóc
    #721
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    később meglátod, hogy miként függnek össze a szálak, nekem már a 2. gyilkosságnál az volt a sejtésem, ami végül kiderül