1120
  • Büdös Bohóc
    #840
    úgy, hogy nyomod a gázt
  • DANIELTRUCKER
    #839
    Hogyan lehet gyorsan menni az autóval?
  • Rage47
    #838
    azóta többet játszottam vele:)
  • MerlinW
    #837
    Nem vitás király játék. Kb 2-3 órán át. Aztán lesz belőle repetitív játékmenet, 0 kihívás és mindezek középszerű klisékkel teli történettel körítve.
    A mimika dolog k* jó, de inkább megnézek egy krimit, jobban járok:)
  • enlightened
    #836
    Rájöttél, pár hozzászólással lejjebb még azt mondtad király a game.
  • Kit--Kat
    #835
    Számomra a GTA IV óta ez a legnagyobb játék.
  • Evin
    #834
    Valami ilyen lesz a játék fordítása:
  • sublimaze
    #833
    Ettől még jó. Egyébként lehet benne veszíteni csak nehezen... :) Szerintem nagyon szórakoztató játék volt, de ugye kinek a pap...
  • Rage47
    #832
    igen, erre jöttem rá én is ma
  • enlightened
    #831
    Nem jön be halálra unom. Semmi kihívás nincs benne, egyszerűen nem lehet benne veszíteni. Odamegy a helyszínre, felszedek mindent kikérdezem az embert. Kocsiba be irány az otthona, körülszimatol kikérdez, ha elszúrom az se baj, tovább következő helyszín, kikérdez, körbeszimatol. Már a 8 adik küldetés óta ugyanez megy, néha megspékelik lövöldözéssel, üldözéssel, wow. De nem egyszerűen nem kényszerít rá hogy gondolkodjak, mert nem tudom elbukni az ügyet, a végén lezáródik így is úgyis. UNALMAS.
  • Shep
    #830
    Hát majdnem :)
  • Kit--Kat
    #829
    Egy kis retro Miami Vice. :D
  • Shep
    #828
    Nekem a kábszeres szál jött be a legjobban, valahogy pörgősebb az összes többinél. Persze ez ugye nem mindenkinek tetszik de valahol azért érthető a készítők részéről is ,hogy egy alapvetően hosszú játékot próbáltak kicsit változatosabbá tenni.
  • Voronyezs
    #827
    Helyes :D de mára befagyasztom a nyomozást mert agyilag elfáradtam :D
  • spy803
    #826
    A kábszeres szál vége kemény lesz, készülj csak fel.
  • Voronyezs
    #825
    Most kezdtem a kábszereseknél, egyelőre ez a rész annyira nem jön be mint a gyilkosságos...hogy látjátok mire számítsak? Fel fog pörögni vagy készüljek laposabb,klisésebb szálakra? Az elsőt végigcsinálva(bár nem egy esetből kéne ítélnem) annyira nem bejövős...a gyilkossági osztály volt eddig a legjobb, de még a közlekedésiek is jobban izgalomba hoztak...én fáradtam el? :D
  • spy803
    #824
    A számítógépe nem rendelkezik kompatibilis hardverrel. Kérjük forduljon a notebook gyártójához. Eme üzenet jelenik meg minden alkalommal.
  • MerlinW
    #823
    Mobility HD4670-hez? Hogy a bánatba ne készülne?
    11.12 - Win7 64bit
    11.12 - Win7 32bit

    Innen töltheted a továbbiakban (notebook, Radeon HD, Mobility Radeon HD4xxx)
  • spy803
    #822
    De a gyári honlapon sincs újabb, az amd weboldalon pedig a toshiba honlapra navigál egyből.
  • Evin
    #821
    Csak az a baj, hogy nincs külön driver asztalira meg laptopra. Ekkora
    sületlenséget. Csak az fog felmenni, ami a kártyához van!
    A driver csomagok, amiket a gyártó honlapjáról töltesz le, ugyanaz, mint ami a mellékelt lemezeken adnak, csak azok régebbiek. Szóval ha lesülne is, az vagy gyári hiba, vagy gondatlan használat miatt lenne.
  • ratgab
    #820
    Én se akarnám megsütni! Akkor ez a megoldás kilőve.
  • spy803
    #819
    Márkaszervíz mondta nekem, hogy nem célszerű az asztali drivereket feltenni, hisz a laptopban a hűtés nem elég jó a hardverhez, ezért szépen megsütné a gépet. Szóval marad a régi amit kiadtak rá.
  • Béla9248
    #818
    Hogyne lenne jó! Kb. 5 éve csak laposom van és sosem volt driver gondom pedig játszok rajta eleget! Pl. 5730-ra ugyan az a driver megy mint a 6770-re! És tökéletes játszásra is!
  • ratgab
    #817
    Laptop nem is gamelésre való elsősorban. Laptopodban lévő ati kártyához nem jók az új driverek? Az furcsa...
  • ratgab
    #816
    "Törtető kis nyaligép, aki azt hiszi, hogy mindenkinél jobb."

    Hát, csak azért mert az is! Társai mit csinálnak? Csak hátráltatják. Én kedvelem Phelps-et, nagyon emberséges karakter, aki tanult a múltban elkövetett hibáiból (na akkor tényleg nyaligép, szabálykönyvet notóriusan betartó volt és ennek emberéletek látták bizony kárát)
  • spy803
    #815
    Jah az lehet, csak a laptophoz 2 éve nem készült új driver már :D
  • Büdös Bohóc
    #814
    van pár szar, csináld csak, vége felé megint jók lesznek
  • enlightened
    #813
    Na megint belekezdtem a játékba és 1 ügy megoldása után megint eluntam :S Nem valami változatosak az ügyek, futószalagon végig kell menni rajtuk, a kérdezéseket jól kell csinálni és ennyi. De ami a legrosszabb a játékban, hogy a főszereplő Phelps nekem iszonyatosan unszimpatikus. Törtető kis nyaligép, aki azt hiszi, hogy mindenkinél jobb.
  • grebber
    #812
    Már készül!
  • MrIncredible
    #811
    hát ha addig kellene várni, akkor ....
    Szóval ez még rejtély?
  • Büdös Bohóc
    #810
    Egyszer a Nap is vörös óriás lesz
  • MrIncredible
    #809
    várható valaha is magyarítás a játékhoz?
  • Büdös Bohóc
    #808
    nálam is tökéletesen fut 6770-es radeonon
  • wollnerd #807
    Nekem is a legfrissebb van!
    De most sokkal jobban fut azokkal a kapcsolókkal amit a Rockstar Support adott plusz azzal a .dll-lel! (nem is volt fontos átnevezni az exe-t)
  • MerlinW
    #806
    Nálam is tökéletes Radeonnal.
    (ATI mint név már rég nem létezik)
  • ratgab
    #805
    Hiba az ön készülékében van. Nálam ugyanis tökéletes: Hozzátenném, hogy 11.12-es driver van fönt! Lehet azért nem megy nálatok!

    Nvidia? Hagyjuk már (mostani ati kártyámnak sose lesz olyan traktor hangja, sose fog annyit fogyasztani és sose lesz olyan forró, mint az eddigi Nvidiáim. Jah és strapabírásban is tanulhat Nvidia Ati, illetve AMD-től).

    1 ponton veri az Nvidia az ATi-kat és az a DRiver, ezzel meg együtt lehet élni (tavaly kb. 3x volt driver problémám és nem kevés játékkal játszottam).
  • wollnerd #804
    Nekem nem működik... Enélkül csak kicsit akadozik (de azért idegesít) De vele sokkal jobban...
    KIB****OTT ATI DRIVEREK!!! Így csak a nvidia a legjobb!!!
    (Már elnézést!)
  • Rage47
    #803
    Engem nem is zavar, szétunom magam a sandbox játékokban, ez pont tetszik nekem:)
  • MerlinW
    #802
    Nem gugliztam, hanem híradó + újság:)
  • enlightened
    #801
    Az jó hogy nagy a város, de nem tudod kihasználni. Nincs mit csinálni benne, azon kívül, hogy filtekercseket gyűjtögetsz meg badgeket, semmit nem lehet csinálni benne.