1120
  • sapphire
    #960
    Nekem addig szaggatott a game amíg a beállításokban a feldolgozást(Threading)át nem állítottam(single)egyszálasra.
  • grebber
    #959
    Ha steam-en van meg akkor semmit nem kell felülirni mert ott ahova másolni kell nincsenenek ott a dlc-k! Szóval csak simán át kell másolni.
    Nem steam-esnél nemtudom hogy van!
    De ha ott vannak a DLCk a mappában akkor értlem szerűen nem kell reloadedből másolgatni!
  • Doki17
    #958
    Megvan. Két napnyi szenvedés után rájöttem, hogy mit kell csinálni. Valami baja volt a Social Club-nak és hibásan írta be magát a regeditbe. Úgy érzékelte, hogy fent van, de közben meg mégse volt. Egyesével kellett felkeresnem minden bejegyzést a regisztriben és törölni. Most már fel lehetett telepíteni a 3rd mappából a valódi Social Club-ot.

    Evin ahhoz, hogy jó legyen a DLC-k magyarítása is felül kell írni az eredeti DLC fájlokat a Reloadedben találhatóakkal?
  • Doki17
    #957
    Igen azt én is értem, de arra meg azt az üzenetet kapom, hogy a legfrissebb van fent, de pedig egyáltalán nincs fent social club mert az alkalmazásokból törölni se lehet.
  • Evin
    #956
    Oda van írva: telepítsd fel a Social Club-ot. Ha fent van, frissítsd.
  • Doki17
    #955
    Megvan eredetiben a játék, de egyszerűen nem bírom elindítani. Állandóan EZT a hibát dobja ki. Már többször letöltöttem, de nem lesz jó. Mi lehet a gond?
  • hemmis
    #954



    sziasztok nekem meg van eredetiben és magyarítás után ez a hiba üzenet van failed to load library "fmod_event.dll" ilyenkor mi a tehendő?azon már túl vagyok hogy bemásolom a dlc -ket a final/pc mappába de még is ez a hiba üzenetem valaki valamit tudna már mondani rá?
  • mester1987
    #953
    Pár screen:

  • kasa85
    #952
    Válasz egyel lentebbi felbontást milyen monitorod van lehet a széles 16:9 nem látszódik.Nekem 16:10és van egy sáv a menüben teszteltem baloldalt lent,és jobb oldalt fent tud csak megjelenni.
    Játék közben is megpróbálhatod át állítani 60fps re úgy,hogy kilépsz a 3 bill kombinációval,és indítod a programot,és a fraps programot.
  • wollnerd #951
    Nekem eredeti a game, automatikusan szedte a frissítéseket.
    A monitorom natív felbontása a 1680x1050. Arra van beállítva winben és a játék(ok)ban. Más játékokban megjelenik a fps mutató. (Az is érdekes hogy az Action!-nak a fps mutatója se jelenik meg...) de mindegy!
    Én Advaced System Care 5.4 -et használok.
  • hemmis
    #950
    sziasztok nekem meg van eredetiben és magyarítás után ez a hiba üzenet van : failed to load library "fmod_event.dll"
    ilyenkor mi a tehendő? ha tudja valaki
  • kasa85
    #949
    Tedd fel az eddigi összes frissítést,mert úgy tudom valamelyik javítja a lagot bár én nem tudom,mert csúcs gépel folyamatos amit nem csodálok.
    Volt nálam is kicsi FPS le esés,és fix 30 fps,de egy jó yutyubos megosztónak köszönhetően sikerült megoldanom 60FPS fix-re ami csakis az 1.3patch-hez jó.
    Ezzel minimum 57FPS,és a maximum amit fix ként megadtam neki az a 60FPS 99.99%-ban.
    Lehet vincseszter is,de ahogy elnéztem a procit eszi a game jobban mint a vga kártyát.Használd a monitorod saját natív felbontását,vagy nézd meg nincs e szét húzva a kép,mert akkor eltűnhet valamelyik sarokba az FPS mutató.
    Ezt a Catalyst-ben találod meg,de mielőtt neki esnél szed le a ccleaner progit takarítsd ki a gépedet,a Fraps progit szedd le,és a maradványokat a dokumentumokban vagy a C: meghajtóból töröld ki ez után telepítsd újra lehet elállítottad azt azért baszakszik.Ennyi hirtelen ami az eszembe jut.
  • wollnerd #948
    Hiába, nem jelenik meg sehogy...
    De mindegy, nem laggol a game, Direct 9-ben, ezekkel a kapcsolókkal: -str -npd +jobs_numThreads 0, minden Performace, kivéve a világítás és a LOD az Balaced.
    Érdekes hogy direct 11-ben már erőteljesen laggol(Azt tapasztaltam mikor azt próbáltam először)...
  • kasa85
    #947
    Bassza meg a k. iste. lemaradt DD
    Ezen a rendszeren megy a game.
  • kasa85
    #946
    windows 7 x64 ultimate sp1
  • kasa85
    #945
    Van mikor nem a legfrissebb,és itt a gebasz.
    Szedd le ez a legújabb verzió,és teszt.Ha nem jelenik meg megint F12 nyomj fent játék alatt,de közben a Fraps ablak menjen,vagy leteheted tálcára is tökmindegy.
  • kasa85
    #944
    Szedd le.
    http://www.fraps.com/download.php

    Telepítsd fel,és indítsd Rendszergazdaként!
    Elindult F12 nyomjál,és mehet amit az off topikba leírtam.
  • wollnerd #943
    Nálam nem látszik a Fraps fps értéke! Hiába állítom be azt hogy melyik sarokban legyen, hiába nyomom az F12-őt, Se a Direct 9-ben se a Direct 11-ben nem látszik sehol!
    Furcsa, régen még jó volt...
  • kasa85
    #942
    Egy kis csomag,hogy ne legyen szaggatás FPS ingadozás,és 30FPS limit.
    OFF Topikba linkelem.
  • mester1987
    #941
    Akinek 2 vagy 3 magos gépen szaggat a játék és rendelkezik DX11-es videókarival az mindenképp DX11 módban futtassa ezzel a paranccsal: -npd

    A grafikai beállításokban a feldolgozás lehet egyszálas (single-threaded) vagy többszálas (multi-threaded). Nálam stabilabban megy, nem ugrál annyira az FPS, privátot ne írjatok, mert csak ennyit tudtam kitapasztalni!
  • Tomy Lee
    #940
    Igen!Sokat vártam rá és meglett.Köszi szépen most elkezdem végre
  • mester1987
    #939
    1st-re felraktam 4xDVD5-be ha valakit érdekel. SEED: ON
  • kasa85
    #938
    Simán raktam már fel,így magyar feliratot.
    Szinte a Flashet boxra is ezt használjuk.

    Ha kell segítség privi ne ide,mert PC topik.
  • kirol
    #937
    Nem akarom kiírni, csak azért kellene belőle újra iso-t készíteni, hogy GOD-ra tudjam konvertálni és felrakni a boxra.

    Amúgy az imgburn nem tudta megcsinálni, legalább is nem jól, mert az iso2god az elkészült iso-ból nem tudott god-ot készíteni, hibásnak jelezte a képfájlt. :(

    Szóval a CloneCD jól megcsinálná?
  • kasa85
    #936
    CloneCD azért javasoltam,mert azzal tudod majd írni is amire szükséged van túlírást is tud emiatt a ImgBurn felejtsd el én azt oprendszerek ki írásához használom kikboxnál más a helyzet.Csak azért írom mert eddig minden 100% volt túlírott,is nem túlírott lemezeknél is iso-ba alakításban,és írásban.
  • kirol
    #935
    ImgBurn-el megpróbálom ISO-vá alakítani, remélem jó lesz.
  • kirol
    #934
    Köszi! Vissza akarom rakni iso-ba, hogy GOD -á át tudjam alakítani iso2god-al.
  • kasa85
    #933
    Ezután a létre jött Iso utána a CloneCD vel Ki írás lemez képfájlból Iso kiválaszt üres lemez be,és mehet.
  • kasa85
    #932
    Exiso
    Xbox-Image-Browser
    kettő közül a felsőre esküszöm.
    Ha lemezre vissza szeretnéd isoba rakni akkor CloneCD beolvasás lemez képfájlba.
  • kirol
    #931
    Hogyan? Milyen progival?
    A Pc alapesetben DVD videónak látja az xbox lemez tartalmát.
  • Evin
    #930
    Az ISO-kból ki kell tömöríteni a fájlokat, és azokat bele a dvd mappákba.
  • kirol
    #929
    "Ezekbe kell a kitömörített fájlokat elhelyezni"
    Ez mit jelent? Milyen kitömörített fájl?
    GOD-ba át kell rakni a *.iso-t?
  • kirol
    #928
    Nem akar aktív lenni az OK gomb. Ennek mi az oka?

  • kirol
    #927
    Ez fantasztikus! Köszi! :)
  • Soldiers
    #926
    Elméletileg ezt úgy kell megcsinálni, hogy megadsz neki egy kamu mappát ahova telepítse a Patchet és amikor kidobja a hiba üzenetet, (persze nem szabad az OK-ra kattintani, mert kitöröl mindent a mappából!) akkor a megadott mappából a fájlokat átmásolod arra a helyre ahova a játékot telepítetted!
  • Csúzli5
    #925
    Szevasztok!
    Feltetettem az alapjátékot, de az 1.3-as update hibára fut telepítéskor, és ezt írja ki: "Cannot Aaccess 64-bit registry keys on this version of Windows" A magyarítás végett kellene ez a javítás pack. Aki találkozott ezzel a hibával, és tudja a megoldást, kérem segítsen.
    Előre is köszi..
  • kasa85
    #924
    Köszi Evin épp most unatkoztam esek is neki:)
  • Evin
    #923
    Egyelőre a teszt verziós magyarítás.
  • szabii98
    #922
    Azaz holnapután?
    Én akkor ráállok majd a játékra, és segítek hibákat keresni, ahol csak tudok!:)
  • BAk3R
    #921
    Nekem steam-en van meg, ott külön kellett megvenni a dlc pack-ot, 8 új ügyet tartalmaz.