1120
  • MrIncredible
    #1000
    Nos elkezdtem volna játszani. elkezdett akadni de piszkosul. Feltettem a 60fps progit, de 10 fpsnél gyorsabban nem fut. 4gb ram 4 magos proci és eddig (3nap) semmi akadás nem volt. mi lehet a gond???
  • MrIncredible
    #999
    Üdv!
    A történet a konzul autója után nem folytatódik automatikusan? Nekem kell a dossziéból választanom? Vagy valamit rosszul csináltam?
  • Evin
    #998
    Aki Win8-on használná/használja a játékot, az minél előbb keressen meg! Köszönöm.
  • horthy
    #997
    A L.A Noire-be melyik billentyüzettel lehet a kimentést törölni most kezdetem a játékot . Vagy melyik könyvtárban mappában ?
  • Kit--Kat
    #996
    http://lanoire.wikia.com/wiki/L.A._Noire_Wiki
  • att88ila
    #995
    Sziasztok!
    L. A NOIRE játékba elakadtam. Annál az ügynél vagyok ahol ezüst dollárok vannak. Milyen szöveget kell kirakni az ezüst dollárokbób, hogy jó legyen?
  • Latis666
    #994
    Megcsináltam, működik, ha valakit érdekel shaddam kolléga segít majd. :)

    Nyilván megvan az eredeti nekem is mint itt mindenkinek.
  • shaddam
    #993
    Őőő warezmatyizz máshol /tanulj angolul
  • Latis666
    #992
    Ha valaki tudna linkelni leírást hogy hogyan tudnám a magyarított dvd mappákat visszacsinálni kiírható és használható xbox360 iso-vá az nagyon nagy segítség lenne. A witcher2nél meg tudtam oldani. Xbox backup creatorral injectáltam a magyar filet az olasz helyére így nem kellett az iso-t ujra csinálni de most nincs sok üres lemezem kísérletezgetni.
    Köszi előre is.
  • Evin
    #991
    Ha 1 embernek válaszolsz, mire a többesszám?!
    Amúgy egyrészről valószínűleg fals pozitív, másrészről az említett két linket, semmi köze a többi fordításhoz.
  • drholmes
    #990
    Sziasztok

    Ki szerettem volna probalni a magyarítást, de a chrome böngésző s a norton antivirus szerint

    Norton Safe Web has analyzed magyaritasok.hu for safety and security problems. Below is a sample of the threats that were found.

    Here is a complete list: (for more information about a specific threat, click on the Threat Name below)

    Threat Name: Malicious Site: Malicious Domain Request 2
    Location: http://kds.magyaritasok.hu/upload/kds/download8769655132


    Threat Name: Malicious Site: Malicious Domain Request 2
    Location: http://magyaritasok.hu/downloads/hu/callofduty2
  • mester1987
    #989
    Szerintem csak a fejlődés rovására mehet, én ezt vettem ki.
  • mike01010101
    #988
    A karakter fejlődése szempontjából elvileg nem mindegy, de mivel a fejlesztés szinte nulla tényleg nem sokat számit. De sokszor(főleg a gyilkossági osztályon) a sztori miatt érdekes a gyanusítás, játszani kell vele és a végére kiderül, nem lövöm le a poént.
  • grebber
    #987
    Én olvastam valahol tökmindegy miket választasz hazudik vagy sem mert nincs jelentősége!

    De javítsatok ki ha tévedek,csak olvastam még nem játszottam vele!
  • mike01010101
    #986
    Meg kell próbálni összeszedni minden bizonyítékot és akkor szinte mindig lehet bizonyítani hogy hazudik. A végén minden ügyosztályon összeáll a kép.
    Engem is zavart menet közben a gyilkosságin, hogy úgy éreztem nem meggyőzők a bizonyítékok a letartóztatásokhoz, de a végére gyönyörűen összeállt.
    Egyébként nálam ez a játék all time top 3. Sok ilyen szeretnék:)
  • VagnerLove
    #985
    Szóval lehetséges hogy elrontom? Nekem eddig úgy tűnt hogy mindig ugyanoda akar kilyukadni a játék, akármit csinálok. Volt hogy már gyanítottam hogy ez nem az a személy akit keresek, mégis ő került a rácsok mögé. De ez a kikérdezős dolog nekem akkor sem tiszta, pl. egy kisgyereknél, aki meg van rémülve, egyszerűen lehetetlennek tűnt hogy kétségbe vonjam amit mond, amikor az azelőtti kérdésre meg az igaz válasszal is minden kellemetlen dolgot kiteregetett.
  • mester1987
    #984
    Ez kb. egy olyan játék, mint a Sötét Lovag c. film. ha 2-3 percet nem nézel belőle, lehet, hogy 1-2 dolog nem lesz tiszta. Mi, miért történt.

    Egymásra épülnek az események, talán ez a legjobb kifejezés rá.
  • mester1987
    #983
    Baszottul oda kell figyelni minden átvezető minden részletére és csak így tudod átvinni, bár én így is azért párszor visszatöltöttem az utolsó checkpointhoz.
  • VagnerLove
    #982
    Hali! Elég jó a játék, de a párbeszédes része az túl értelmetlennek tűnik. Van valami tipp, hogy mire kéne figyelni (pl. mimika) ? Mert nagyon gyakran van, hogy a nyomokból, és a szövegből nem lehet kikövetkeztetni mi lehet a jó megoldás, és a kétségbe von miatt, nincs is akkora átmenet a választások között.
  • MerlinW
    #981
    A 3 mag együtt 3.3Ghz:)
  • sapphire
    #980
    Csak a kioktató stílusodat nem tudtam szó nélkül hagyni. Azért vagyunk itt, hogy megosszuk a tapasztalatainkat. Ha kétségbe vonod azt amit leírtunk akkor azzal gyanúsítasz, hogy szándékosan akarjuk félrevezetni a tanácsért segítségért idelátogatókat. Pl:" téves iromány" Ha jobban belemélyedtél volna a témába láthattad volna, hogy oprendszertől konfigtól függően más más megoldásokat találtak a probléma megoldására. Nem szokásom beszólni senkinek de a jó szándékomat ne merje kétségbe vonni senki. Részemről a téma lezárva.
  • kasa85
    #979
    Többször kell végig játszani talán megérthető.
    Amit leszűrtem felfelé,csak felfelé a létrán ennyi.
    Van kampány amin jól szeretnék a rendőrséget feltüntetni,vagy mi a franc,és mi vagyunk azok akik hivatottak a legjobbak közé emeltetni.
    Amúgy a sztori nagyon egyhangú nő,csak nő mindig fentregnek mint a partra vetett halak.
    Lehet kicsit pszihopataként hangzik,de mikor láttam megcsonkításos eseteket csak egy fojtogatás,megsérült bőrszövet azt ennyi.Én egy kicsit többre számítottam kicsit véresebbre,belesebbre,mert ezek a történetek bezony nem egy hulla amin van egy két folt tompa sérülés-
    Bizony amin végig megy az főhős kellene ilyen is bizonyos osztályokra amiben sajnos minden nap szembesülnek ilyen területeken.
    Valami olyasmi megoldás lehet,és jó mert nem nyúl bele a játékba csak addig míg be,és kikapcsoljuk.
    Kikapcsolt állatpotban eredeti minden nincs módolás stb semmilyen cfg be,és sorolhatnám még mibe.
  • mester1987
    #978
    Ez a jackfuste féle megoldás iga?
    Ha igen, akkor ahhoz nicsn 1.3-as verzió, es 1.2-es se.
    De már mindegy is, most fejeztem be. Derék 30 óra van benne, mellékküldetések nélkül. Kicsit tartalmas a cucc, de hogy megértettem az egész sztorit az túlzás. Nagyon kell koncentrálni minden apró dologra, hogy megértsd. :)
  • kasa85
    #977
    Ahogy gondolod,bár maga a játékba nem babrál bele külön készít belőle programot amit rarrban felraktam a netre.A program külön áll a játéktól teljesen csak egyszerre futtatás esetén ír felül az exe-be egy két valamit.
  • mester1987
    #976
    Pl. te már egyből be is szóltál...
  • mester1987
    #975
    Nehogy azt hidd, hogy oylan sok a segítőkész...
  • mester1987
    #974
    Ööö...árnyékok nélkül fix 30-on megy. Ritkán esik le. Tökéletes nekem így, nem babrálok vele.
  • mester1987
    #973
    Mondjuk :)
  • sapphire
    #972
    Ezzel a 9.9 Ghz-es megjegyzéseddel most már értem az előző hsz-edet. Te nagyon ott vagy a szeren. Visszavonom a válaszomat.
  • Evin
    #971
    Már úgy érted, nem a "levegőbe beszélsz"?!
  • kasa85
    #970
    L.A. NOIRE WAREZ/OFF TOPIK
    Leírtam részletesen mindent meg egyezik a játék/oprendszer?
    Kövesd végig amit leírtam,és sikerülni fog,ha nem a küldött yutyubos felvétel által te is össze tudod dobni a játékhoz a programot.
    Ezután köves amit írtam,és menni fog.
  • blackcalibra
    #969
    Ezt én is próbáltam volna, de sajnos az F2-re nem reagál játék közben sajnos.
  • biliard10
    #968
    Üdv srácok Kérhetnék Véleményeket a játokrol szeretném megvásárolni
  • kasa85
    #967
    Juj 9,9 GHz
    Ne így számold a magokat az attól még 3300MHZ csak abban a 3300MHZ-ben dogozik 3 mag külön ezzel növelve a stabilitást,és a teljesítményt.
    Tégy egy próbát amit az off topikba írtam le,ha megvan hozzá a rendszer,és végig csinálod azt amit le írtam akár folyamatos 60FPS is kaphatsz.
    Szerencsére már van egy sg kolega akinek össze jött tégy egy próbát,ha nem megy yutyubos felvétel alapján 15perc alatt csinálsz egy ugyanolyat csak a saját gépedre/oprendszeredre,és lehet menni fog.
    Amúgy kíváncsi vagyok milyen a konfigod,mert közepes vga esetén tuti a 60fps,és kevésbé fog a procid erőlködni.
    Az a baj míg a 30FPS limit megvan addig a VGA maximum 40% teker közben a proci 99% on ami nem mindegy.Feloldottam a vga mivel GTX670 kártyám van kb maximum stabilan 80% teker a proci kb egy szinten,és ismétlem nekem is akadt,lagolt röcögöt köszönhetően a limitnek.Egy próbát megér nem véletlen használják sokan.
    Szerették volna filmszerűsíteni 30FPS Fix el,de nagy hiba volt,mert jobb gépeket is megfingat közben meg nyalókázik a kártya.
  • mester1987
    #966
    Legalább neked sikerült, pedig nekem 3 magosom van azaz 9,9 GHz (3x 3300) és most próbáltam az árnyékot kikapcsolni (amit mondjuk alapból hibásan oldottak meg a jegyzetfüzeten vagy pár bizonyítékon -hogy értsétek; szemcsés és maszatos- természetesen ez egy játékbeli benne maradt hiba, nem a felhőbe beszélek, de ha valaki ellenkezik dobok képet is róla).

    Ennyi!
  • kasa85
    #965
    Hali.
    Mindenkinek más a gond.
    Erős gépeknél az a retek 30FPS limit tapasztaltam akinek nem megy,és van türelme egy közepes konfigból kihozhatja a legjobbat a játék alatt.
    Sokkal sikamlósabb sokkal gördülékenyebb,gyorsabb lesz minden,és folyamatosabb.Ahogy vissza raktam a limitet azt hittem diavetítést nézek pedig az is folyamatos a szemnek.
    Azoknak javasol akiknek nincs gyors procijuk ellenben jobb karijuk van,mert a feloldással a VGA kezdi el gyilkolni.
    A 30FPS limittel a VGA csak nyalókázik,közben szegény proci kapja meg a levét.
    Azt mondom érdemes feloldani akinek meg gyengébb vasa van az maradhat a parancsoknál,és a butításnál lásd árnyékolás stb.
    Amúgy az a vicc nekem is néha az árnyékolással be röccent az FPS számláló,de ahogy felturbóztam 60FPS fix-re Minimum 57FPS volt,és Max amit megszabtam az a 60FPS a játék idejének 99.98%ban.
    Nem tudom ez mennyit segítene két magos,vagy három magos procikon,de az biztos,ha van egy jó közepes VGA kártyánk akkor érdemes a yutyubos,vagy a programomat felhasználni,és lehet megoldja az FPS gondot.
    Ne ijesszen meg senki,hogy egyszer hibával kivág nekem ennyi volt,de az is a rokszar klub miatt.
  • sublimaze
    #964
    Pedig nekem anno a parancsok oldották meg a szaggatást, valszeg másik dimenzióban élek vagy ilyesmiről lehet szó...
  • sapphire
    #963
    Azért írtam mert nekem ez oldotta meg a problémát. Már majdnem kukáztam a játékot mivel kipróbáltam minden ésszerű lehetőséget a szaggatás megoldására mégsem segített semmi. Ezt csak hirtelen ötlettől vezérelve próbáltam utolsó próbaként és láss csodát bejött. Igazán magam sem gondoltam, hogy segíthet de jó lett. Nem azért koptattam a billentyűzetet mert éppen unatkoztam hanem, hogy esetleg másoknak segítsek. Úgy kellett volna reagálni, hogy NEKED nem ez a megoldás jött be hanem az árnyékolás kikapcsolása. Szerintem többen is vagyunk ezen a fórumon akik nem hülyeséget irkálgatni jönnek ide hanem, hogy másoknak segítsenek. Gratulálok a (Itt mindenki
    hülye majd én megmondom a tutit) hozzáállásodhoz.
  • mester1987
    #962
    Árnyékot kell kikapcsolni és nincs gond. A feldolgozás átállítása semmit sem javít. A beírt parancsok se...téves iromány volt.
  • kasa85
    #961
    A te felbontásodon is megy érdekes jelenség.
    Ha megy a program amit hackletem akkor érezhető lesz a mozgásnál főleg a kamera körbe forgatásánál,és a egér mozgatásánál a sebesség.Minden simább és egyenletesebb lesz F2-vel.
    Próbáld ki kb egy percig mind kettőt,és leszűröd a különbséget azt garantálom,ha megy.