1120
  • Kit--Kat
    #600
    Az csúnya lenne. Nem, ha több gyanúsított is van az őrsön akkor miután a tetszőlegesen kiválasztottal végeztél, akkor megnyílik egy opció előtted, hogy megvádolod az adott bűnökkel, vagy befejezed a kihallgatást és akkor ezután van lehetőséged átmenni a másik vádlottat kihallgatni. Ez is majd úgy ér véget, hogy lecsukhatod mint bűnöst, vagy kilépsz a kihallgatásból és akkor átmehetsz a másikhoz, ha úgy gondolod a két kihallgatás után, hogy az első tűnik az emberednek.

    Remélem érthetően írtam le.
  • sublimaze
    #599
    Én miután megszoktam az irányítást már tök jól megy így billentyűzettel is...
  • Shep
    #598
    Hát szerintem ebből felirat leghamarabb jövő ilyenkorra ha lesz.
  • pisztácia
    #597
    Jó ez a game, nagyon bejön. De a magyarosítást megvárom, mert azzal jobb lenne. Értem nagyjából így is.. de úgy jobb lesz. Remélem gyorsan megcsinálják...:S
    Ám engem nagyon zavar ez a kormányzás... rángatja a kormányt, mint a f...t. :(
  • bazza
    #596
    Az dönt hogy kit hallgatok ki elsőnek?
  • Shep
    #595
    Ezek a Vice esetek sokkal jobbak, az eddigieknél, pörgősebbek, akciósabbak.
  • TaRka0107
    #594
    Nem hiszem. De engem annyira nem érdekel, mert nem a vezetés a lényeg benne, + legtöbbször hagyom, hogy a társam vezessen.
  • pisztácia
    #593
    Üdv. Billel játszok, és egy olyan kérdésem lenne, hogy ez a kanyarodás miért ennyire szar? jobbra fordulok pl és a kormányt rángatja... tök ocsmány így az irányítás. Be lehet állítani valahogy hogy ne rángassa hanem tekerje is?
  • Kit--Kat
    #592
    Igen, ha az apát küldöd sittre lecsesz a kapitány, hogy csináltál ezzel egy újabb árvát.
  • Shep
    #591
    Hát én a pedot küldtem sittre, két rossz közül talán a nagyobbik rossztól szabadult meg az utca, bár a fen tudja. alapvetően meg ugye később kiderül ,hogy ... :)
  • bazza
    #590
    Ugye kettő gyanúsított van a végén (bár szerintem egyik sem a gyilkos), aztán bemegyek az őrsre, aztán követem a társam aki először a pedofilhoz megy be, aztán a férjhez. a végén 10/14 kérdés helyesen válaszoltam, az apát elkapom, de tagad. 5/14 kérdésnél is ez volt. Vagy 14/14 kell?
  • TaRka0107
    #589
    Jobb egérgomb, törlés.
    Viccen kívül. C/users/neved/documents/rockstar games.
    Nekem itt van a mentés. Win7 32bit.
  • Prince23
    #588
    A mentést hogy lehet törölni?
  • Kit--Kat
    #587
    Igen, nagyon fontos, hogy a kihallgatásnál jól kérdéseket tegyél fel. Kit gyanúsítottál meg a végén?
  • bazza
    #586
    A The Golden Butterfly ügyet valaki meg tudta "rendesen" oldani? Másodjára futottam neki és 1 csillagot kaptam a végén...
  • Bence94
    #585
    igen van rajta de egyáltalán nem zavaró és direkt van így a motion scan miatt, hogy megfelelő legyen a szinkronizáláls.
  • Haversrác
    #584
    Szasztok, ez is FPS lock-os játék, mint az NFS RUN? Vagy itt van valami trükk több FPS-t kicsalni.
  • barcalaci84
    #583
    hihetlen jó ez a játék, és mindenképp ajánlok második végigjátszást (én nemrég kezdtem hozzá )az ügyek végkimenetele persze ugyanaz lesz viszont most sok esetben teljesen máshogy jutok el a megoldáshoz

    megszeretném venni a játékot karácsonyra , viszont azt olvastam , hogy a védelem okoz teljesítménybeli gondokat...mennyire igaz ez?
    nincs túl erős gépem , de az új védelem nélküli verzió simán megy maxon , nagyon jó lett az optimalizáció...
  • MerlinW
    #582
    AMíg össze tudod rakni az ügyet addig semmit. Max a bónusz cuccokat (intuition pontok, stb).
  • Firerock
    #581
    Kössz szépen srácok,a nincs bizonyítékos dolgot nem vágtam,de mostmár jó! Mit veszítek hogyha nem sikerül két kérdésből 1re se válaszolni? Most a bárban a fickósat elrontottam,de megy tovább a játék,nem ment vissza az elejére!
  • MerlinW
    #580
    Nem csak angol tudás, logika is kell: Az említett jelenetben azt kell bizonyítanod, hogy rasszista. Mert ugye az áldozat zsidó volt, a kollegina pedig ezzel rágalmazta a gyanúsítottat. Erre bizonyítékod nincs, amit láthatsz a noteszedben (TAB). Igazat nem mond, ez egyértelmű, tehát max kétségbe tudod vonni az állítását. Ezzel pedig ki is bújik a szög a zsákból.
  • Büdös Bohóc
    #579
    2est nyomj neki és ne 3-ast, nincs bizonyíték annál a résznél
  • Santata
    #578
    Ha 3-st nyomsz ki kell választanod mi alapján. Honnan tudod hogy hazudik, mi a bizonyítékod. Angoltudás nélkül tényleg hanyagold.
  • Firerock
    #577
    Akkor nekem valami játékhiba van. Tudok angolul. megnyomtam már az 1-2-3 gombot,de mindig ugyanaz:/
  • TaRka0107
    #576
    Mégsem mindent. Az a lényeg, hogy jót válassz. Ha nem tudsz angolul, nincs értelme játszanod ezzel a játékkal. Arcáról kell leolvasni, hogy igazat mond vagy nem. Ha hazudik, akkor be kell bizonyítanod a kis könyvedből lévő információkból.
  • Firerock
    #575
    El tudnátok mondani hogy ez a kihallgatás hogy működik?
    Megnyomtam én már mindent de sajnos mindig ordít velem a fickó.
  • bakvarnyu
    #574
    Nekem a vincsi swap-el mint az állat azért szaggat pedig van bőven RAM.
  • muHaHaHa
    #573
    Hellotok!
    Az mitől lehet, hogy teljesen low grafikán ugyanúgy szaggat a játék, mint maximumon?
    Minimum gépigény megvan pedig.
  • sublimaze
    #572
    Én nem érzem különösebb szükségességét... :S
  • alma2
    #571
    Azert sajnalom, hogy az xbox verziohoz kepest nem latom nagyon a texturak minosegenek a javulasat, fokepp a fohos mosott arca picit illuziorombolo. Fura mert van egy-ket ember, foleg az idosebbek, rancosabbak ahol jobban kijonnek az arc vonasai elsebbnek is tunnek.Na mindegy azert remelem tulelem:)
  • Büdös Bohóc
    #570
    Szerintetek kellene esetleg házigazda a topikba? Mert ha igen elvállalom, rakok be bannert stb felcsicsázzuk a tápikot :o)
  • Büdös Bohóc
    #569
    nekem is valami ilyen érzésem volt, nem tudtam megfogalmazni magamban, de éreztem, hogy kicsit olyan "sivárak" az utcák valamilyen szinten, de aztán belegondoltam meg körülnéztem a városban is ahol lakom, hogy hogy is néz ki egy utca úgy "ránézésre", nem sivár az. A kevés utcai tereptárgyra és a szellős terekre gondolsz igaz?

    És egyébként is, ahogy alább írják, a 40-es években még csak fejlődésnek indultak ezek a helyek.

    és továbbra is kérnék mindenkit, hogy minden fontos küldetés mozzanatot spoilerbe rakjon, alább sikerült elolvasnom véletlen valamit, amit nem akartam tudni :-<
  • sublimaze
    #568
    Szerintem teljesen rendben van. Úgy értem a dolgok kidolgozottsága teljesen arányos egymáshoz képest. Nem tűnik úgy, hogy valami túlságosan ki lenne dolgozva még valami túlságosan elnagyolt.
  • mike01010101
    #567
    Jó a játék, de tényleg sivár a környezet. Itt nem ez a lényeg, legalábbis ezzel az indokkal mentik fel:)
  • Kit--Kat
    #566
    Csomó tesztben kritizálták a várost, hogy egyrészt sivár, másrészt alig van benne élet.
    Nem tudom, az autó forgalmat szerintem sok teszter félreértelmezi, ugyanis a 40-es években még azért nem volt olyan személyautó dömping mint ami az 50-es évektől elkezdődött, nem véletlen, hogy addig minden nagy városukban fejlett felszíni tömegközlekedés volt. A járókelők is elegen vannak szerintem.
  • Shep
    #565
    Ahogy nézem rohadt hosszú ez a játék, eddig van benne vagy 6 órám és még csak a 2. gyilkosságis ügyet kezdtem el, melléküldetést meg 4-5-t ha megcsináltam. Kár, hogy Bokánszki (vagy mi a frász volt a neve a közlekedésis társunknak) ott maradt, egész megkedveltem a tagot. :)
  • bakvarnyu
    #564
    van egy jó ugrató a 4th Str. és a Flower Str. találkozásánál
  • sublimaze
    #563
    +Manapság azért már eléggé alap, hogy legalább 1 idegen nyelvet megérts(ha beszélni nem is beszéled).
  • sublimaze
    #562
    Szerintem meg attól függ mennyire vagy rá fogékony, +mennyi időt fordítasz rá...
  • bakvarnyu
    #561
    Szerintem nagyon sok idő és energia rendesen megtanulni egy nyelvet.Persze ki mit nevez nyelvtudásnak.Valaki már azt is ha el tudja mondani mi a neve meg a kedvenc kajája