3714
  • Salacious Crumb
    #3514
    üdv,
    nem tud valaki sorozatszámot/cd key-t ehhez a játékhoz?
  • westmoreland #3513
    318 2.o.
  • westmoreland #3512
    [URL=http://http://mak-virag.hu/Fajlpostas/download.php?file=2f21df47437b8c974ee34f675f6c384c]"A mennyország kapujában"[/URL]Bocs a meséért, csak azért, mert szerintem ez a legnehezebb küldetés.Egyedül itt van veszteség, mivel a használhatatlan egységeket egyszerűen muszáj lecserélni.Egyszer vittem végig velük;hát ne tudd meg,kínszenvedés volt.
  • westmoreland #3511
    Elindulsz ípíszí nélkül egy szem utásszal, és egy szanitéccel.Presztízszászlód nincs,pontot csak csatában szerezhetsz.Ha 5 percen belül nem éred el a barakkot véged.Itt már a fix egységek is nagyon kemények, de utána megindul a végtelen számú ellenség a térkép két vége felől.Páncélosok,gyalogság,mesterlövész zászlóaljak(!!!).Soroljam? Támadó kopter,tüzérségi zárótűz,páncélvonat...Plusz ultrán még számolni kell telepített tüzérséggel,és ISU 152-vel is.Ha mindezt túléled,rájössz, hogy ilyen kevés unittal(limit),lehetetlen mindent megvédeni.
  • Fifus
    #3510
    Ezt a pályát hasonlóan teljesítettem. Végre, a többinél eddig tényleg szenvedtem hozzád képest. Mostantól viszont durvul, ha jól emlékszem...
  • westmoreland #3509
    Imígyen szóla Zarathusztra
  • westmoreland #3508
    "Imígyen szóla Zarathusztra". A két titkos: "Fedezze fel a gleccser alatt húzódó, titkos barlangi bázist" ,valamint:"Megtalálta az összes elsodródott osztagot".Ezek egyike sem lehetett rajta,de így is elég jól sikerült.(A szerző véleménye)293 prg 1.o.
  • Fifus
    #3507
    Úgy remek, ahogy van, jó volt.
  • westmoreland #3506
    Persze nem lehet használni, sem az alagutat, sem a páternosztert, de itt nem is szoktam.
  • westmoreland #3505
    "Karaván" 428 prg 7.o. Tudom, nem túl pörgős,de itt azzal kellett dolgoznom amit kaptam.Feláldozni pedig nem akartam őket, csak azért, hogy mást gyártsak helyettük.
  • Fifus
    #3504
    Kellemes ünnepeket!
  • westmoreland #3503
    "Az ígéret szép szó",metróalagút nélkül:211 prg 1.o.
  • Fifus
    #3502
    Végigment, nem a single-vel van a baj.
    Csak rohadtul dühít, hogy a CW multija ennyire random. 18 felvett bajtárssal találkoztam, ebből egyszer próbáltunk négyen játszani, de akkora lag volt, hogy meguntuk. Most pár hete újra elővettem, de rosszabb lett a helyzet, szarakszik a gamespy szerver. És az rftb-t is már csak hamachin tudjuk játszani Jagdflieger-rel.
    Nem értem, hogy lehet valamit ennyire elkúrni. A "szürkehányás" CoH-ot 5 év után is tízezren játszák naponta.
  • westmoreland #3501
    Ha a 193 nem ment végig, felrakok egy másikat.Megcsináltam más profillal,más sorrendben,visszanéztem.
  • westmoreland #3500
    A Finn küldetést végig tudom vinni az alagút nélkül,de mindkét titkos ugrik.Viszont a hamburginál nem látok alternatívát.Sajnálom.
  • westmoreland #3499
    "Lecsukódik már a szemem"1.o Ötször próbáltam visszanézni, háromszor sikerült, kétszer nem.De itt már nem próbálok rájönni a hibára.Max megcsinálom mégegyszer, ha nem tudod megnézni.Viszont, az"Ígéret szép szó"-t lejátszottam az alagút nélkül, így jó lett.193 prg
  • Fifus
    #3498
    És akkor innentől nehéz dolgod lesz? Mert eddig elég egyszerűnek tűnik. Ugye én nem látom, mennyi újrakezdés van mögötte.
  • Fifus
    #3497
    Üzenem mindenkinek, aki a multival szenved, hogy a játék frissítése gombot meg kell nyomni, ha látni akarjuk a másik játékát. És így remekül tudtam kapcsolódni két sráchoz is. Hozzám viszont nem tudtak. Ki-be lépegettem, ha hibaüziket írt ki, de így sem sikerült. Nem tudom, hogy a t-home-os routeren kéne állítani valami portot?
  • westmoreland #3496
    A feladat lényege, hogy ELŐBB gyűjtsél össze 3000 pontot, mint a komcsik.Ha legalább 1500 a külömbség, megvan az egyik opcionális is.A másik, hogy védjél meg legalább egy szövetséges teherautót.(De elegánsabb, ha mind az ötöt megvéded)
  • westmoreland #3495
    A 2. oldalon keresd.
  • westmoreland #3494
    Ennek a titkosát tőled tudom.Azt írtad az USA fórum szerint bugos, mert az összes stp-t birtokolni kell, viszont nem adja meg.Namármost, ha az stp-k nem csak a presztízs zászlókat jelentik, hanem az összes (17db) zászlót, akkor íme:166 prg.Egy kicsit tovább tart, de ezt nem bíztam másra.Hiába, ha valamit jól akarsz csinálni...
  • westmoreland #3493
    Igen ő az.A koncepció, magadra húzni az ellent, míg a szövetségesek felfejlődnek, majd ketten együtt lenyomni őket.(És nem hagyni, hogy bevessék a Kövér Bertát, mert az fájni szokott.)
  • Fifus
    #3492
    Ez hihetetlen, a lényegét nem értettem meg a feladatnak, én ezzel óriásit szenvedtem tavaly, viszont mi a titkos? Ez a híres 9-es, ugye?
  • Fifus
    #3491
    Most szedem. Mondom, hogy nem vagy semmi, biztos részt vettél a fejlesztésben az elején, és most visszaemlékszel...
  • westmoreland #3490
    Megnézted a 156-ot?
  • westmoreland #3489
    Rájöttem, mi a közös bug.Mindegyik pályán a felvett játék akkor vált át replay-ből play-be, amikor belépsz egy féreglyukba.5.-Belépsz a metróalagútba, 10.-Belépsz a gleccser alatti titkos bázis alagútján,12.-Belépsz az átjáróba.A 11. viszont meglepetést okozott.(Erről majd később)Tehát most már tudom, a továbbiakban mely felvételek fognak sikerülni.
  • Fifus
    #3488
    Nekem még a tavaszünnep jön a sorban, a másik vinyón meg van az összes pálya, de valóban nem rögzít jól, ha mentesz, vagy szünetet nyomsz. Bár ez lenne az egyetlen hibája.
  • westmoreland #3487
    Az"Imígyen szóla Zarathusztra"és a "Lecsukódik már a szemem", szintén kilépett a replay módból.Mindkettő kb 10 perc után.Úgyhogy fel sem raktam őket.
  • Fifus
    #3486
    Ok, meglesem majd.
  • westmoreland #3485
    Megpróbálhatnád majd rögzíteni az"Az ígéret szép szó"-t.Csak, hogy megnyugodjak, nem nálam van a hiba.
  • westmoreland #3484
    Na még egy.record 156 prg"Vörös veszedelem" 1.o Ez nem csak az én érdemem, a munka oroszlánrészét a szövetségesek végezték el.Ha az a bizonyos titkos küldi mind az öt zászló birtoklása, akkor megvan az is.
  • Fifus
    #3483
    Nem olvastam a szabályzatukban semmi ilyesmit.
    Szép volt a Fehér csillag is, nincs mit hozzáfűznöm, én tavaly innentől már szenvedtem.
  • westmoreland #3482
    Különben van olyan is, hogy 30 napig nem küldhetek 2 üzenetet másfél percen belül.
  • Fifus
    #3481
    Persze, ha adsz oldalt is hozzájuk. Mondjuk nem értem ezt 30 napig nem tölthetsz fel dolgot.
  • westmoreland #3480
    Ja 1.o Bocs.
  • westmoreland #3479
    Próbálom keresni a különleges megoldásokat.A 17.-re van egy trükköm.Nagyon jó trükk.147 prg"Fehér csillag hadművelet"(Ez azért most tradicionálisabb.)Egyébként könnyen megtalálod a fájlokat?
  • Fifus
    #3478
    Azért mondom, így tűnik könnyűnek, én, ha a hídnak álltam neki először, mire a gáthoz értem, már le is rombolták, Te meg szinte a végén csinálod meg, mondjuk már nincs ki rombolja. AA gun-os pszh-k elegek a zaklatás elkerülésére. Frankó volt és egy órán belül megvolt.
  • westmoreland #3477
    Jobb így a folyón át, mert az ellentámadást rögtön meg tudom fogni.Egyébként meg hajkurászhatnám őket végig a mapon.Más fokozaton, csak akkor indulnak meg, ha elkezded javítni a hidat, a légideszant is csak akkor jön, ha hozzányúlsz a gáthoz.De hát hiába, ez az ultra.
  • westmoreland #3476
    Párszor nekiugrottam, keresve a titkos küldit.Figyu, ez jópofa volt."Sikeresen megosztotta az ellenség erőit"-DE AHHOZ AZ ÉN ERŐIMET IS MEG KELLETT OSZTANI!(És én sokkal kevesebben voltam)Apropó, a rögzítés újraindításkor sem megy!Ki kell lépni, és újra az eligazítástól.
  • Fifus
    #3475
    Nagyon érdekes sorrendben látsz a feladatoknak, nekem eszembe se jutott volna a folyón keresztül úszni a gáthoz. Jól használod a unitokat, eddig nagyon könnyednek tűnik neked az AI.