3714
  • wegrosta
    #3554


    Na most hátha látszódik.
  • Fifus
    #3553
    Nem látjuk.
  • wegrosta
    #3552


    Mostanában ilyenek tervezésével, töltöm a szabad időmet.Legalább is, próbálkozom.
  • wegrosta
    #3551
    Sajna tönkrement a laptopom, amit venni tudtam helyette, az meg elég gyengécske.A két Panzers megy rajta, úgy ahogy.Az RfB és az RfTB már sok neki.Msn-en ritkán vagyok, de megpróbálok sűrűbben fent lenni majd.Megvan Neked az msn címem?
  • Fifus
    #3550
    Megcsinálhatnád a Repteret hármasnak, vagy négyesnek, Rommel is bedolgozik a témába.
  • Jagdflieger
    #3549
    Üdvözletem a tábori lelkész úrnak! Ezt én is kérdezhetném töled! Rég láttallak..a neten. Nálam semmi. Totál depresdszió, erröl Fifus tudna bővebb orvosi diagnózist adni. Vele szoktunk CoH-ozni meg RfB-ézni. Ideje lenne neked is betársulni ide az öreg vietnámi veteránok közé. Kekszet rágcsálunk teát iszogatunk és a régi szép időkröl beszélgetünk. Mizu? Mikor vagy msn-en elérhető?
  • wegrosta
    #3548
    Üdv Jagd cimbora!Mi a helyzet mostanság véled?
  • Fifus
    #3547
    Az rfb szervere is beszart, ott se látjuk egymás játékát, de legalább hamachin- mint bármelyik lopott játék- működik. Pedig az rfb-rftb-ért is nem kevés pénzt adtam.

    Mondjuk, hogy érdekelne a King Arthur, ezek után hogy bízzak egy magyar-vagy akármilyen nemzetű játékfejlesztő és\vagy kiadó- cégben?

    Még a relic is szarik a coh-ra a dow2 kedvéért.
  • Fifus
    #3546
    Csak azt nem értem, ha másra használják a Gepardot, hát legyen. Egy CW editornak ehhez annyi köze lenne, hogy rábólintanak. Persze, ahhoz az kellett volna, hogy vegyék.
    Nem értek a szórakoztatóiparhoz, de miért adunk ki valamit, ha utána széttárjuk a kezünket, és "félhivatalos" úton kapunk reménysugárnak beillő infomorzsákat a készítők utáni készítőktől?
    Illetve az Atari nevű fantomcég miért nem foglalkozik egyáltalán-semennyire-semmilyen úton-módon egy általa kiadott játékkal, mikor a hivatalos fórumán is kiabálnak.
    Aki erre azt mondja, hogy ilyen-olyan jogok, jogviszonyok állnak bárminemű közlés útjába, arra meg azért haragszok, mert ezek ismeretében hogy volt "joga" az Atarinak, vagy bárkinek, aki az árképzést készítette, ezért a játékért egy éven keresztül 8000 Ft-nak megfelelő összeget kérni?

    Most még csak Jeff hiányzik, aki mindjárt írja, hogy ezt megmondtam előre. Vettél volna vattacukrot a gyerekeknek...
  • Jagdflieger
    #3545
    Egy igazi görög hős vagy cimbi ahogy küzdesz a gólem feltámasztásáért. Bár a Gólem cseh volt ez egy kissé képzavar. De a lényeg fanatikus vagy. És tudod szerintem ha ilyen emberekböl állna az az InnoGlow nevű szakadár banda akor nnem hogy a javítás hanem egy kieg is kintlenne. Azoknak a majmoknak az ölükbe hullott egy engine. Az orrukat sem dugták ki a nép elé hogy leereszkedjenek hozzánk. Itt aki veszített azok mi vagyunk, és a motort vesztettük el. A mai világban lopni csalni kell és lehet. Nekik ott a motor nem hiszem el hogy nem tudják "legállissá varázsolni". Megkerülni a dolgokat amik korlátozzák őket. Vagy ugye "átt kell festeni" mint a lopott biciklit. Átkódolni. Anno ezt tett a Moust Wanted is. És milyen szépen! Most mondjuk ők speciel lebuktak. De okosan meglehet azt csinálni. Persze ehhez érteni kell a motor kodolásához.
    Tom jönnek itt népek hogy ma már a játékfejlesztés nem garázsprojekt meg sok Geld kel hozzá..stb. Ötlet meg tudás kell hozzá. A minap teszteltem az új C&C-t állítólag az utolsó rész..cö cö...Anno a tiberian sun. Az játék volt, meg a Bathle for Dune. Aztán megvette az EA nevű fosgyár... Hát Pénz az van benne...De fantázia,játékmenet, unitok, stratégia, no az nincs. A régi red alert és az új ég és föld. A régi javára. A pénz nem minden. Akkor überbrutál stratégiákat látnánk az EA -tol kigördülni. Szerintem akarni kell. Szivvel lélekkel, és persze tudás kell hozzá. Aztán házalni a kész cuccal. Jó tudom szenvedély nem ad kenyeret, egy "Pőstinek" meg autó is kell mert nagyok az igények, de ha azt akarja csinálni rászánnya a szabadidejét. Ha nem akkor meg menjen biztonságiőrnek a tescoba.
  • Fifus
    #3544
    Haha, így az ember nagyon könnyen ateista lesz...
  • Fifus
    #3543
    Ha néha eszembe jut, hogy "gondolom" létezik egy kiadható editor, esetleg egyéb publishhing anyag: patch, unitok, akkor nagyon lila lesz a fejem. Játszották volna az elején egy csomóan a multit, csak patch nélkül ez így kaka.
    Jagddal még a Beachhead-et se próbálhattuk ki, nem bírunk egymás játékához kapcsolódni. Pedig ő is pénzt adott ki rá.
    Mit tegyek, hogy a nemlétező Atari support érdemben szóba álljon velem?
  • Fifus
    #3542
    Nézd meg westmoreland visszajátszásait. Vagy ültesd be egy PSZH-ba, és játsz easy-n.
  • Desiderata #3541
    olyan nehéz ez a játék hogy első pályán nem tudok túljutni :( mindig meghal a kapitány
  • westmoreland #3540
    Hali,Fifus.A rögzítés hibájára ketten együtt jöttünk rá, hiszen te szorgalmaztad a felvételt.Csak az bosszant,hogy épp a hamburgi, amit szerettél volna megnézni, az nem jött össze.Talán ha lesz hozzá javítás.
  • westmoreland #3539
    Hali,Timber.Köszi az infót.Ha viszont bug, akkor illik megcsinálnom nélküle is.Majd a garázsban hagyom legközelebb.(Ja, és csak akkor kapod meg halhatatlannak, ha magaddal vitted korábbról, ha a küldetés elején veszed meg, csak egy Patton lesz.)
    Lenne egy kérésem.Nekem főleg a Stormos játékok jöttek be, a DR-től pedig az AK vs DR, és a D.DAY.Az tetszik bennük, hogy felértékelődnek az unitok, főleg a gyalogság.Meg kell őket védeni, és meg is lehet.(Itt főleg a CP 1-2-re gondolok.)Szeretem a 0 veszteséget,(Cp és RfB) és a viszonylag kevés egységgel végigvihető pályákat.Természetesen most a gép elleni kampányról van szó.Viszont 10 megvett játékból 9-et mindig odaadok valakinek(kidobni nincs szívem).A leírtak alapján,milyen játékot javasolnál?Köszönöm előre is.
  • Fifus
    #3538
    Timber, szevasz! Mit szólsz westmorelandhez, ultrán végigtolta, és még a rögzítés hibájára is rájött. Tán az Innonál dolgozik?
  • Timber
    #3537
    ha teljesen serthetetlen akkor az BUG. Ha jutalmat adunk akkor az max nagyon eros vagy nagyon "ugyesnek" kell lennie a jatekosnak, hogy elveszitse, de el lehet vesziteni.

    Valoszinuleg a tesztereknek lett berakva, hogy gyorsan vegigtudjak tolni a palyat (azaz funkcionalitast teszteljenek) es nagy valoszinuseggel ugy maradt :)
  • westmoreland #3536
    Erre különösképpen nem vagyok büszke, hiszen nem kell hozzá semmiféle stratégia, de még csak taktika sem.Ja igen; szerintem az a tank, az nem is bug,szerintem az bónusz.(Jó lenne megkérdezni egy belső embert.)
  • westmoreland #3535
    Záróra
  • westmoreland #3534
    Ok este feltöltöm.
  • Fifus
    #3533
    Persze, jöhet.
    Egyben megköszönöm a többi fórumtárs nevében a közreműködésed, hogy komplett walkthrough-t láthattunk ultrán az összes titkossal. Külön grat a felfedett bugért, miszerint felszín elhagyás után a küldetés rögzíthetetlen.
    Most már jöhetnél a multiplayerre is, csak megnéznénk, tudsz-e hostolni?
  • westmoreland #3532
    De ha kíváncsi vagy a Zárórára, kész van az is.
  • Fifus
    #3531
    Te jó ég, majdnem két óra! Mindenképp dupla sebességen néztem, viszont velem együtt már négyen letöltötték.
  • westmoreland #3530
    Sajnos ismét lett egy veszteségem (külső), de mentségemre legyen szólva, kicsit tempósabban csináltam,hogy ne unjad halálra magad.Így sem éppen rövid, még dupla sebességgel sem.
  • westmoreland #3529
    A győzelem Berlinnél kezdődik
  • westmoreland #3528
    Úgy néz ki, ez az utolsó.Kettő marad hátra,a"Céhmester hadművelet"-et nem lehet, a "Zárórát" pedig nem érdemes rögzíteni, mivel egy sérthetetlen tankkal nem igazán lehet veszíteni.Az előbbinél két variáció lehet,a"D-DAY"(partraszállós)és a "MARKET GARDEN"(hídbiztosítós) misszió.A "Záróránál" védekezésre rendezkedem be, a Pattonnal megsemmisítem az összes AA bunkert, a többit elvégzem a levegőből.(Itt szerencsére nincsenek sumák t-70-esek légelhárító rakétával, csak pár flak 88-ra kell még vigyázni.
  • westmoreland #3527
    Őneki úgy kéne felosonnia a gépre titokban, épp ez tetszik benne.Ja igen, szóval a gyárat csak hátulról lehet megközelíteni, mert ha szemből jössz azonnal riadóztatnak, és beleugrálnak a tankokba, amit ugye el kéne foglalnod.Részben ezért is volt a vargabetű.
  • Fifus
    #3526
    Igen, ez nagyon oroszos megoldás. Siessünk, siessünk, de a főnököt úgyis megvárja a gép.
  • westmoreland #3525
    Normál üzemmódban-elfoglalom a barakkot,ezáltal megemelkedik a limit (NEM kell megszerezni sem a t-62-t, sem a katyusát, mivel nem lesz rájuk szükség!)-át az alagúton(titkos), visszakanyarodok a gyárhoz,megszerzem mind a 8 db 416-ost (titkos), a tankok segítségével elfoglalom a rádiótornyot, ezáltal megszűnik a barakk elleni támadás (ami most már ismét a belügyesek kezén van),a sínek mellett vissza a barakkhoz (minden ellenállást leküzdve), majd visszafoglalom azt (nem egyszerű, őket persze nem köti semmiféle egységhatár), presztízszászló, majd raktár, valamint a javítódepó következik.És végül Zajcev elvtársnak ki kell jutnia a repülőtérre, mielőtt a gép elindul.Hát én nem tudom mikor indul az a repülő, de a jelek szerint megvárja Zajcevet akármennyit késik is.
  • westmoreland #3524
    Hát ez nagyon nyögvenyelősre sikerült.Ha a sorrendemre voltál kíváncsi, elárulom, hogy ennek így köze sincs a papírformához.Ahhoz, hogy kihagyjam az alagutat (egyébként megjelöltem egy-egy őrtoronnyal a két végén),össze-vissza kellett keringenem, fölösleges köröket csinálni végig a pályán.Brrrrr...Két és fél óra volt, ráadásul elvesztettem egy unitot valahol,és még csak észre sem vettem!!!Ha van kedved,azért nézd meg ezt a szerencsétlenkedést, én igyekszem elfelejteni:(
  • westmoreland #3523
    Támadási gyakorlat
  • Fifus
    #3522
    Azért ne csinálj két recordot.
  • westmoreland #3521
    Hát épp az a baj,hogy ha a klasszikus sorrendet követem, akkor nem fogod tudni megnézni.Most úton vagyok, de majd este megpróbálom átalakítani, úgy hogy rögzíthető legyen.Ha pedig összejön, leírom, mit változtattam a sorrenden.
  • Fifus
    #3520
    Az ősz zsákmánya titkosait se ismertem.
  • Fifus
    #3519
    Ott is csak a sorrended érdekelne igazán, általában sokkal alaposabb vagy nálam.
  • westmoreland #3518
    Próbáltam a "Támadási gyakorlat"-ot rögzíteni, de sajnos az egyik titkos a következő:"Felfedezte az elhagyott szolgálati alagutat".És ez azért érdekes, mert ez egy olyan titkos, amit ki sem lehet kerülni!Ellentétben az illusztris kilencesével, amit viszont nem lehet megtalálni.Majd azért még próbálkozom.Addig nézd meg ezt.
  • westmoreland #3517
    Az ősz zsákmánya
  • Fifus
    #3516
    Remek volt westmoreland, majd másfél óra, gondolom fárasztó.
  • westmoreland #3515
    Szerintem pár oldallal korábban találsz néhányat.