218
Avagy akik a legjobb helyeken vannak :)
  • The FlashBack
    #98
    nekem nincs. De a menza mindenhol szar:XD
  • macleod2005
    #97
    Akinek van tapasztalata Dunaújváros koleszaival kapcsolatba, kérem ossza meg velem!
  • The FlashBack
    #96
    várjunk. tengap este nem péntek?XD
    én olyankor hazajövök:P
  • The FlashBack
    #95
    nálunk mindenki maga viszi a seggszalagotXD
  • feamatar
    #94
    LOL vazz; that's sux
  • Braveheart
    #93
    Tegnap este elkezdtem zuhanyozni a koliban, majd konstatáltam, hogy eldugult a lefolyó. Sebaj, ennek örömére elmentem kulázni. Persze mikor felkapcsoltam a sloziban a villanyt azzonnal kiégett. Öngyújtóval végre megtalálom a helyet, majd mikor végeztem észrevettem hogy nincs wc papír. Mondom bazmeg ilyen nincs, de mikor rájöttem hogy nem lehet lehúzni a wc-t akkor már kicsit felbasztam az agyam
    Azt nem mondhatom meg hogy hol van ez a koli, de képzelhetitek milyen ideges voltam...
  • mumpic
    #92
  • Kmarha
    #91
    egy kis elégia két kedvenc portásunkról ideát Szfv-n:

    Erzsi és Zsuzsa néni lealázná még Jacket is a CTUból azt hiszem, ha közösen összefognak. 3,5 óra zötykölödés után végre megérkeztem, épp annyi időre hogy lepakoljam a cuccaimat és már rohanjak is órára.. hát a két asszonyság nem betámadott? A leggyengébb prédát szemelik ki, és összefogva két oldalról támadják be a szerencsétlen áldozatot követeléseikkel, panaszaikkal és fenyegetéseikkel. Senkinek nem ajánlom ezt az élményt.. tökömig leizzadva rimánkodtam egy terrorista elhárító ügynökért, aki betör a kollégiumba, nyakon ragad és elvisz kihallgatatni, megtörni és akár beépíteni is... mindegy, csak szabaduljak meg innen. Még egy embereket kínzó sorozatgyilkost is keblemre öleltem én volna, de nem jött a megváltás, a két hárpia szincált darabbokra..

    Most lelkem összetört darabjait szedegetem össze innen-onnan, nem tudom hogy fogom kiheverni ezt a traumát... hiszen bünős vagyok, hétvégére nyitva hagytam az ablakot!!!! Beismerem az emberiség elleni vétkemet, végezzetek ki, csak őket egyszerre megint neeeeeee! Neeeeee!! Neeee!

    Ne!

  • Shadow_THH
    #90
    gtfo
  • kritikuss
    #89
    "...unod már a pocakos, szakállas Mikulást bámulni???
    Íme itt van 11 jóképű, izmos tatabányai Télapó, akik közül
    válogathatsz!!!"

    www.muscleteam.hu
  • Kmarha
    #88
    LoL ! :D Veszprémben már hozzászoktam a csótányok irtózatos tömegétől (tényleg, talán százan is elvoltak a 2x2-es konyhában).. No, itt székesfehérváron meg egerünk van :D A kis rohadék ott szaladgál lent a konyhában :D Ez már igen! :D
  • Kmarha
    #87
    No most mentek el. Hihetetlen, utcai rendes ruhában még egész jól is néznek ki. Miért kell kurvának beöltöztetni őket? Valaki biztos inkább arra bukik
  • Kmarha
    #86
    na hát ez gáz volt. Hajnalok hajnalán ránk törnek, szarva rá hogy milyen időpontot kérünk.. szétvísitják a fejüket, telebüdösítik a szobát, és még a szánkba is belefújják azt a szart, mert koordinálni a mozdulatukat, nem azt nem lehet.

    Ráadásul milyen vékony volt már mindkettő akit láttam?? Betegesen.. én voltam ilyen vékony 6 éves koromban.

    Na mindegy, ilyent is megéltünk.
  • Membrah
    #85
    amúgy Anita meg Réka véletlenül nem tesók???


    mondjuk megértem,h néhány kis kuki örülne neki,ha ébredéskor két hatalmas mellel szemez(het)ne...:)
  • Membrah
    #84
    hahahha..Az egyik csaj,Anna,osztálytársnőm volt gimiben anno.
    Hát grat,ha valakit ő ébreszt,csak írjátok ki előtte,h ne nevessen,mert megfájdul a fejetek..
    Aranyos csaj amúgy..amolyan ártalmatlan...de aranyos..:)


    hál'Istennek,h hozzánk nem jönnek,az kéne,h belesajduljon a fejem a spray szagba,hisz nálunk is tuti lenne bőven jelentkező...:D
  • Gladiator
    #83
    Hozzánk sem:(
  • LSL
    #82
    Hozzán meg nem is jönnek :((
  • Shadow_THH
    #81
    nálunk kedden majd

  • Kmarha
    #80
    CKM ébresztő

    Csütörtök reggel jönnek. A felhivásból kitöröltük az "álmot a szemedből" sort. Máris jobban hangzik :D Erre kiváncsi leszek
  • Moncsy cica
    #79
    Sztem is... "KOLESZ 4EVER!!" ... Igaz, nekem csak 2 hónapja xD Majd mutizok én is képet mik vannak Nálunk :D
  • Shadow_THH
    #78
    szerintem is normális nincs mit rajta szégyelni
  • Kmarha
    #77
    Átlagos? Szerintem tök rend van :) Egyeltalán nem átlagos :)))
  • Braveheart
    #76
    Ez egy átlagos koliszoba sztem. De tetszik is
  • Gladiator
    #75
  • Gladiator
    #74
    hát ez a kép nem akar összejönni. mindjá feltöltöm máshova...
  • Gladiator
    #73
    hát, sajna nálam nem sok érdekes dolog történik a koleszban. a legfőbb probléma szerintem, hogy nincs pia. nem Mo-n tanulok, és itt alkoholt nagyon kevesen isznak, mert tele van muszlinokkal minden. azon kívűl, hogy buzi a szemben lévő szobában a kínai, meg a portás, aki már egyszer rám is rámhajtott sok izgi nem volt. ezt sajnálom nagyon. olyan rossz olvasni, hogy mindenki matt részeg a koliban, én meg több mint két hónapja nem ittam. vagyis 5 sört összesen. rettenetes. a szobánkról egy kép:

  • PíszLávJuniti
    #72
    szondi teszt?
    hány nőből áll a teszt ?
  • LSL
    #71
    Szünet utánra tervezek egy nagyobb bulit, csajok vmi vetélkedőt dobnak be, én meg szereztem 1 srácot aki szivesen zenélne. Picsarázós számok, de arra legalább lejönnek a csajok :)
  • Shadow_THH
    #70
    akkor mi a probléma?

    körlevél a szintre hogy buli lesz aztán kiplakátolni hogy lesz egy karbantartás. kettő véletlen egybe esik, rsz meg csak kirántja a kábelt.
    utána végigszaladsz a szinten mesterkulccsal rátéped az ajtót mindenkire hogy gyertek parti van a szinten van sör
  • LSL
    #69
    én is gondoltam rá, hogy kicsit leállna a koli dhcp szervere lenne rögtön parti:) majd megdumálom a rendszergazdával, úgyis szobatárs volt tavaly
  • Shadow_THH
    #68
    lol

    én a helyedben kirántanám a falból az utp kábeleket és meg van oldva :)
  • Kmarha
    #67
    hát erre csak annyit tudok mondani, hogy részvétem. Nagyon rossz társaság lehet.
  • LSL
    #66
    karaoke az megvolt itt is, szerény sikerrel. Sör 2 hűtőnyi van, csocsó, darts, flipper. 2 teremben zene. Hetente filmvetítés, különkérésre meccs is projectorral, nagyhangfalakkal (ezeket szobatárssal intézzük) mégis egyre kisebb az érdeklődés...
  • Kmarha
    #65
    nem lehet a gólyákra álltalánosítani nálunk sajnos. A legmegmozgatobb az a Karaoke est volt. Számítógép levive, két monitor, egyiken a szöveg, a másikon a kérhető számok. Két mikrofon, egy sörcsap, tenyérnyi hely. És rohadt jó buli lett belőle. Csak persze kell pár válalkozó ki elkezdi az egészet. Az se baj, ha kicsit ittasan.

    Egyébbként minden szerdán hoznak egy sörcsapot, így néha-néha lézeng odalent egy-egy ember. Most megy a BL döntő, azt is összekötjük egy kis sörözéssel és 20 forintos zsíros kenyérrel.
  • LSL
    #64
    Ámen!
    adjatok ötletet. Nálatok mostanában milyen rendezvény volt, amire lement a tömeg? Kicsit pangás van nálunk, a gólyák nem túl aktívak...
  • NonsenS
    #63
    KOLESZ FOREVER!!!
  • Membrah
    #62
    elkéne végezned egy Szondi tesztet,ha neked ez jut eszedbe..:D
    bár nem rossz poén..:D
  • PíszLávJuniti
    #61
    és a pina alakú szökőkút ? :ooooo
  • The FlashBack
    #60
    ötöst kaptál:) egyetértek
  • Membrah
    #59
    Van vki,aki nyíregyházán koleszos?:)
    én momentán itt vok és sztem szuper.
    olcsó,a suli közvetlen szomszédságában van,jó a társaság,stb.
    csak jót tudok eddig mondani.