218
Avagy akik a legjobb helyeken vannak :)
  • The FlashBack
    #138
    saját gép, netet meg húztok a szobából? X)
  • Kmarha
    #137
    Egy-két ember még lézengeni fog ott, meg aztán nagyon sok emberrel összeismerkedtem a városból, akik amig nem mennek nyaralni, addig még ott vannak.

    Szóval azt hiszem kocsmatúrázom egyet, másnap meg kiélvezem a koleszos nyugalmat és hihetetlen internet sávszélességét. :)
  • The FlashBack
    #136
    Nemtudom, nekem jólesik egy kicsit itthon lenni x) Semmittevés, alvás, kaja, szerintem.
  • Zoli007
    #135
    Én még a koleszon vagyok, de csak a meló végett. Mondjuk holnap megyek haza. Nekem hiányozni fog, mondjuk nem is annyira a kolesz, hanem az emberek. Mondjuk.
  • The FlashBack
    #134
    oké.vissamész, mit csinálsz?
  • Kmarha
    #133
    főleg a város. A haverok még úgy ahogy. De a város, és főleg a feeling, mikor semmit nem csinálsz, de otthon vagy nem a koleszban.. hát.. nem olyan jó.
  • The FlashBack
    #132
    mért, olyan rossz otthon?
  • Kmarha
    #131
    Igen, de nem birom idegilek az idehazát, holnap megyek is vissza koleszba. Sajnos már csak pár napig lesz nyitva. :)
  • The FlashBack
    #130
    hazaköltözött mindenki aki akart?X)
  • Kmarha
    #129
    egyértelmü: kolesz :) Vagy van akinél nem?

    Kicsit félek hogy a veszprémi fősulis kolesznek sem lesz már hosszú élete.. de lehet cask azért látom a végét, mert most tünnek el az emberek, és mint egy kihalt gyártelep, olyan itt az egész. Este félni fogok hogy zombik mászkálnak odakint és ki se merem majd tenni a lábamat. Horrorisztikus lett a légkör.
  • Membrah
    #128
    :( :(

    ha választanom kéne h hol lakok: otthon vagy a koliban...háát..nehéz döntés lenne...:D
  • The FlashBack
    #127
    ami kajánk egy hónapra (reggeli ebéd vacsora) 8-9 forint között mozog. De ez csak a hétköznapi. És elég ehető, bár én válogatós vagyok, mint ahogy azt már mondtam
  • NonsenS
    #126
    Érdekes. A mi koleszunkat is be akarják zárni, bár alacsony létszám miatt. Ugyanis év vége felé (amikor még benn voltak a szakképzősök is) voltunk 37-en. Az utolsó heteken (amikor se szakképzős, se negyedikes), akkor kb 15-en. Nagyon durva volt az esti kajálás, meg úgy az egész koli hangulata.

    A mi kajánkat is drágítani fogják. A város levette róla a támogatást, úgyhogy mi is kb 4-6 ezerrel többet fizetünk majd. :(
  • The FlashBack
    #125
    (Y) végre valaki...:)
  • Membrah
    #124
    én legtöbbször olcsóbban kijövök, mint egy étteremi étkezésnél..
    Egész pontosan úgy helyes, hogy talán drágább, mint egy 2 személyes vacsora, de hogy sokkal több jön ki belple, hogy akár 6-8an esznek belőle, vagy sokkal laktatóbb..stb.
    Arányaiban tehát bőven jobban járok.Plus szeretem és mások is szeretik a főztömet.Amire nagyon kattantak az a rostélyos volt és a saját recept szerinti tejszínes-mustáros-gombás csirke..:)
    Amúgy meg jelentkezek egy szakácstanfolyamra.hadd legyen hivatalos..:)És ha úgy adódik, nyaranta már tudom, mivel fogom keresni a kenyerem..
  • Membrah
    #123
    Nekünk még a levegőben lóg, hogy maradunk vagy megyünk..Melózok a fősikola pár fórumán, és van esély rá, h bent maradjunk, talán ingyen!
    Jajjj..de jó lenne..Sanszosabb h jövőre is megkapom a kolit, meg ugye már totál berendezkedett és hozzászokott az ember évvégére a kis szobájához..:(
    Ráadásul sokan bent maradnak, még úgyis, hogy 6ronggyal drágább a szoba, h kérjük nyárra is..
    Én ha fizetni kell, sajna, de akkor pakolok haza..:S:( Nem költök 15ezret a kolira..
  • mumpic
    #122
    Én is elköltözöm lassan, de nem jövök vissza mert bezárják!!
    RIP Kandókoli
    Mondjuk, fel lesz újítva, de magánkézben lesz, és úgy már nem az igazi. Többet nem is lesz KIN kupa sem.
  • NonsenS
    #121
    Huh. Igen, mostanság hazaköltözés. Nagyon nem hiányzik. Bár még jövőhéten sokat fogok benn lenni, de utána meg már egyáltalán egész szeptemberig. Hiányozni fog.
  • The FlashBack
    #120
    mondjuk nekem nem a koli hiányzik, hanem egvalaki onnan, akit nembiztos h nyáron látni fogok. Tudjátok kolesz=iskola. most döntsd el hogy melyik a rosszabb. Semmi bajom nem lenne a kolival ha nem kéne suliba járni, minden egyes nap.
  • Braveheart
    #119
    Én is elkezdtem hazapakolni... annyira most még nem hiányzik, majd jövőre fog amikor normálisabb szobatársaim lesznek.
  • The FlashBack
    #118
    őőő, azthiszem, igen..
  • Kmarha
    #117
    hiányozni fog?
  • The FlashBack
    #116
    hejj, ahazaköltöztem a koleszból...:) Nyáron nemsűrűn fogok visszamenni, majd augvégén.
  • Kmarha
    #115
    Elveszlek feleségül :)

    (mondjuk főzni én is szeretek, még ha nem is tudok, a baj inkább a hozzávalók megvásárlásánál és a pénztárca kinyitásánál kezdődik)

    De van a közelben egy jó étterem, olcsó és finom.
  • Membrah
    #114
    milyen teljes ár..???
    mondom...magamnak főzök...nincs menza..
    étterem van, és egész jól főznek..:)
  • NonsenS
    #113
    Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk általános tévhit szokott lenni, hogy az az ár, amit kifizetsz, a teljes ár. Holott nem az. Azért mondom, mert nem tudom, hogy nálatok hogy van, de nálunk csak egy részét fizeted ki.
    Egyébként nálunk ehető. Hehe. Egy érdekesség: A bundáskenyeret darabszámra kiszámolják, MÍG a pizzából szinte mindig annyi van, hogy az ember roskadásik teletömi a gyomrát
  • Membrah
    #112
    koleszos is lehet válógatós..:D
    amúgy meg kaja kérdésre annyit h kevesebb pénzből kijön ha főzök magamnak..csak persze néha titokban kell...mert a szint ha kiszimatolja h friss, eredeti, igazi kaja-illatot érez..amiről már tudják is h finom..nah kb mint a zombik..:D
    de remek üzleteket lehet kötni..pl mosogatnak egy hétig, én meg főzök nekik pár napra elegendő ételt..pörkölttől kezdve a tejszínes-dijonimustáros-gimbás csirkén át a rostélyosig bmit..:D
    jó is ha az ember lánya tud főzni :D
  • kretyás
    #111
    Budapesti Gazdasági Főiskola...
  • Zoli007
    #110
    Mi a BGF?
  • kretyás
    #109
    BGF kolik ?:}
  • Zoli007
    #108
    Intri forever!!!
  • The FlashBack
    #107
    nemlehetünk egyformák:P
  • Shadow_THH
    #106
    koleszos vagy és válogatós LOL :D
  • The FlashBack
    #105
    én válogatós vagyok, még mindig:\ Nem tudok leszokni róla, szal megeszek mindent, de csak azér mer muszáj.
  • Shadow_THH
    #104
    a TTNY-ben szerintem nagyon korrekt
  • The FlashBack
    #103
    ja, az úgy más
  • Braveheart
    #102
    Én 2-3 hetente járok csak haza.
  • The FlashBack
    #101
    jah, hát igen:)
  • Kmarha
    #100
    már ahol van menza
  • fradista91
    #99
    Ezigaz :P