454


Nokia 5300, 5200, 3250 mobiltelefon
  • gsm900
    #254
    Igen olvassa ! Új max 5000ft használt 3000ft ! gsm
  • pidgey
    #253
    Hello ikegami!

    Ezt nézd meg :http://fortunagsm.hu/product_info.php?cPath=74_115&products_id=1003&osCsid=65bd586f23c94c15f8dcf2a92c4e4251!!!
  • Tarajos Sül
    #252
    1270
    Ingyenesen(70-esről)hívható Vodafone ügyfélszolgálat
  • pidgey
    #251
    kössz!!!
  • ikegami
    #250
    Nekem Kingston van az 5300 ban (1GB) és teljesen jól működik vele.
    A nokia microSD iszonyat drága. Ezeket meg 3-4 ezerér lehet már kapni.
  • Attila8805
    #249
    Kicsit off:
    De ezt a totyikot olvassák a legtöbben.
    Szóval én vodkafon előfizető vok és az lenne a kérdésem hogy ha leszeretném cseélni a telefonom egy másik előfizetéses telefonbra akkor új szerződést kell kötni vagy bemegyek s mondom hogy kérném ezt meg ezt a telefont és kifizetem az előfizetéses árát?
  • pidgey
    #248
    Helosztok!!!

    Nokia 5200 leolvassa a nem nokia micro sd-t
  • Realdanee
    #247
    Sziasztok!

    Nincs valami program géphez amivel tudom a nokia 5300 át webcamerának használni?
  • pidgey
    #246
    HY!

    Nem tudtok valami linket vagy progit amivel ki lehet próbálni nokia 5200 vagy 5300-át!!!

    PL.: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=pip1&zone=pp&pid=10415 és utána rámész hogy Próbálja ki a telefont!

    A választ ha lehet a [email protected] küldjétek!!!
  • Tarajos Sül
    #245
    Közel 70%-al állíthatom,hogy nincs.
    A neten sincs a forgalmazott telefonjai között
    Különben az ára min 35-40eFt újonnan,de inkább 40eFt
  • pidgey
    #244
    Üdv.
    Nem tudjátok van-e a vodánál nokia 5300, és ha van mennyibe kerül

    Feat007!!! Te mennyiért vetted a nokia 5300 és hol
  • Tarajos Sül
    #243
    Ilyenkor mindig megbánom,h "Mért nem tudtam várni,még ősszejön a cash az 5300-ra,nem vettem volna meg a 5200-át"
  • talpas
    #242
    Sziasztok! :)
    ÖÖÖ valami téma szerkesztő programot keresek NOKIA 5200 ra! Már kerestem pár hellyen de nem találtam! AKi tud valamit plz válaszolna?!
    előre is köszönöm szépen heló!
  • Feat007
    #241
    Nekem volt az 5300-hoz memó kari,füles,adatkábel,telepítő cd,füleshez átalakító jack,könyv
  • pidgey
    #240
    kössz
  • Tarajos Sül
    #239
    sztem gondolod te is,hogy ezek vannak,de azért leirom :DDDD
    akku,teló,könyv(használati)
    ja és a füleshez 2 szinű külső borítást adtak(piros,fekete)amit rá tudsz húzni a füles külsejére
    Én az enyémet a METRO-ban vettem kártyafüggetlenül,és az újságán irtak microsd karit,de ezt én több évig kerestem,még meguntam az egészet :)
    kb ennyi
  • pidgey
    #238
    A nokia 5200-hoz mi van még a dobozban a telefon, a töltön és a fülesen kívül???
  • pidgey
    #237
    Kössz!!!
  • Feat007
    #236
    A vodánál nemtom hogy van,de függetlenül mebbirod venni kb egy 5000-sel drágábban vagy megveszed máshol és kiütteted 2000-ft ért.
  • pidgey
    #235
    Helosztok!!

    Nem tudja valaki hogy a vodánál van-e 5300 és, hogy vitamaxban mennyibe kerül? ÉS ha van, még mi van a csomagban?

    A választ a [email protected] küldjétek!
  • Tarajos Sül
    #234
    persze,persze
    törésre gari??
    különben jó nagy hülye a haverom,mert a vodában azt mondták,hogy ők csak a szervizbe tudják vinni cserére
  • danyr
    #233
    jó kérdés akkor ezek szerint ügyessen szerelik a telókat,de menj be ha még garis azt csibáltasd meg
  • Tarajos Sül
    #232
    Sziasztok

    Az igaz,hogy a vodafone csak a mobiltelefon alkatrészeit veszi meg,ők meg ősszeszerelik,és igy adják el a telót,nem ősszeszerelt állapotban kapják?
    Mi az igazság?

    én is ugy jártam mint benji92 :),betört a nokia 5200 kijelzője
    épp ezért mondta eggyik haverom,hogy a vodafone-nak ez a módszere,hátha ott tudok kapni bele kijelzőt(az árúkereső-ben nincs :DDD )
    amugy nem is olyan rossz kezelni a telefont kijelző nélkül,mert benne van a fejemben,hogy mely gombokat nyomkurásztam,hogy elindult a zenelejátszó stb...
    csak hivni,fogadni,és zenét hallgatni tudok,sms-t nem tudok olvasni :)
    de látszik,hogy kijelző nélküli telefont sem lehet kidobni a kukába :-)
  • Tarajos Sül
    #231
    igaz
    végülis csak 10 rúgó van a kettő között,de aki már igyis nagy nehezen spórolt őssze a 5200-ra... :DDDDD
  • danyr
    #230
    nekem is 5300-ám van semmi gond vele minden naon jó
  • danyr
    #229
    attól függ az 5200 sem rosz de azért a pénzért már 5300-at érdemes venni SZTEM
  • talpas
    #228
    Sziasztok! :)
    ÖÖÖ valami téma szerkesztő programot keresek NOKIA 5200 ra! Már kerestem pár hellyen de nem találtam! AKi tud valamit plz válaszolna?! vagy e-mailbí írjon egy üzit ezzel a Tárgyal.: Téma szerkesztő program
    címem.: [email protected]

    előre is köszönöm szépen heló!
  • Tarajos Sül
    #227
    esőre két változás,ami szembetünő
    a nokia 5200-án kisebb a kijelző mérete,mint a 5300-nál
    és a 5200-án nincsenek kivűl léptetőgombok,mig a 5300-nál van
    (Ezek mind láthatók a fejlécen /I\fent/I\
  • rajkonnen92
    #226
    hello
    most szeretnék venni egy ilxyen telot. ugy látom h az 5300 sokkal drágább. de mivel tud többet? megéri megfizetni a drágábbat?
  • SHADOWEYES7
    #225
    köszi :)
  • ikegami
    #224
    MicroSD kell bele.
    Itt láthatod!
    Itt tudsz venni is ha gondolod. lap alján van (1-2GB-os)
  • SHADOWEYES7
    #223
    Srácok 1 kérdés, a Nokia telókba egyforma memoria kari való ??

    nekem 3110- be kellene kari ,de fogalmam sincs,hogy mien kell bele.
    (tudom gagyi teló de pontokért kaptam ,és munkás telónak tökéletes viszont képeket alig tudod vele késziteni mert a saját memoja hamar megtelik)
  • ikegami
    #222
    De az miért van, hogy a Pólusban lehet kapni, de a Nokia.hu-n meg nyoma sincs ennek, csak a külföldi oldalon, amit itt néztünk régebben. Vagy külföldröl hozzák be nagyker áron, itt meg összehozzák a nagy üzletet?
  • Feat007
    #221
    Lehet hogy máshol olcsóbb.Csak a pólus volt a közelben
  • Tarajos Sül
    #220
    Én is mindig azon vagyok,hogy inkább eredetit,mert a piaci/bolti-nak lekopik a festék(nem is az,hogy nem strapabíró)vagy nem passzol eggyes helyeken!
    Igaz az eredeti drágább,de úgy gondolom,megéri az árát,mert olyan minőséget is kapok,ennyi pénzért!

    De majdnem 9 rúgórét?
    [kicsit sokkalja]
  • Feat007
    #219
    A nem gyári előlap kinézete sztem. egy f.o.s.! Meg nem olyan strapabíró.
  • danyr
    #218
    és a nem gyári az mennyi lehet
  • ikegami
    #217
    Lejjeb fog menni az ára szerintem. De kicsit biztos várni kell.
  • danyr
    #216
    hát ja ilyen gagyi fehérbe ahogy kinéz
  • Roger6
    #215
    Az eredeti piros fehér 4.500 Ft-ért van az üzletekben. Szerintem ez is egy okos marketingfogás volt. Kiadjuk fehér előlappal, aztán kiadunk hozzá egy feketét is, amiben sokkal jobban néz ki, így mindenki megveszi.... Okos...