454


Nokia 5300, 5200, 3250 mobiltelefon
  • lapos22
    #294
    Sziasztok!
    Van pontos meghatározás hogy mi az hogy "Xpress music?"
    Mi a lényege?
  • Tarajos Sül
    #293
    Én a nokia honlapjáról szedtem le xp-hez,de sztem ME-hoz is van,nemtom biztosan!
    A hangszorót meg kell,hogy csinálják!
    Hogyha én recsegő/érintkezéshibás hangszoróval állitanék a nokiához,hogy adják szervizbe,fel lennék háborova,ha nem csinálnák meg az 100%
  • zsofie
    #292
    Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy nem találok megfelelő PC Suitot 5200-hoz, ami Windows ME-re jó:S tudtok segíteni?????? (Amúgy nekem is szar a hangszórója :D ha garanciális megcsinálják?)
  • Tarajos Sül
    #291
    Témák telókhoz(köztük nokia 5200,és 5300-ra)
  • Tarajos Sül
    #290
    nekem is kontatkthibás a hangszorója(nokia 5200),de én újonnan vettem
    kül témaszerkesztőt nemtom,de vannak hozzá témák,minden mennyiségben
  • talpas
    #289
    ja ez 5200 telefonról van szó! :D:D
  • talpas
    #288
    Sziasztok! Nekem az a problémám hogy amikor zenét halgatok akkor néha elhalkuk a hangszóró... de ha megnyomom a felső fedélkét akkor hangosabb lessz! Ez talán érintkezési hiba lehet?! Mitgondoltok vigyem el telefon szervízbe?! Amúgy telefonos boltba vettem nem újjonnan!
    ez az egyik kérdésem! A másik meg az hogy valami TÉMA SZERKESZTŐ programot nem csináltak még hozzá?! Mert szeretném a barátnőm képeit megcsinálni témának! :) :$ Előre is köszönöm a válaszotokat! Sziasztok!
  • danyr
    #287
    hehe mulis
  • Tarajos Sül
    #286
    a feléért vettem meg,mint nokiába,jóhogy igazad van :)
    lehet észreveszik,hogy nem a szerviz cserélte ki a kijelzőt,és füst a garanciának
  • Roger6
    #285
    Black Market - the best place!!!
  • Tarajos Sül
    #284
    ha vki olyan szerencsétlen helyzetbe kerül az 5200-val,mint én,hogy betörik a kijelző(hiába van rajta gari)akkor nézen el a nyugati aluljárójába,és keresse meg az "Arab" nevű ürgét,én vettem tőlle 4eFt-ért kijelzőt,és hihetetlen módon ott előttem egy másik nokia 5200-ból szedte ki
  • Feat007
    #283
    Én az 5200 ról zudtam csak.
  • pidgey
    #282
    Feat007!
    Már kiadták a 5300 feketébem is!!!
    A Panonnál meg a T-mobile-nál már láttam is!!
  • Feat007
    #281
    A Pólusba 7000-ért,de már sok helyen lehet kapni.
  • Emcsyke
    #280
    hol vetted és mennyért? :)
  • Feat007
    #279
    Megevettem az 5300-ra a fekete előlapot és a tetejénél az usb csatinál maradt fehér,de amúgy nagyon állat. 5200-át adtak ki gyárilag feketébe de annak minden fekete.
  • Tarajos Sül
    #278
    Sziasztok

    Eggyik ismim szólt,hogy beveveszik a nokia szervizbe a nokia 5200-omat,kijelzőtörötten
    és a hangszorója is kezdi feladni...(recseg,zúg,nem tiszta a hangzása már)
    az egy éves garanciája még nem telt le

    Szerintetek?
  • Tarajos Sül
    #277
    Igen,lehet előlap,hátlapot cserélni
    Az előlap cserénél ügyes legyél,mert passzosabb,mint a hátlap
    Nem akarom rontani a vodafon-t,de ha egy 1 gb-os micro sd kari több mint 8 ezer,én meg egy kingston 2gb-os micro sd-t vettem 5 ezerért,akkor szted az előlap,hátlap olcsóbb?
    (különben pontos árat nem tudok róla,de nekem is kéne,egy új kijelzővel eggyüt)

    MINDENKI,BÁRMILYEN IS TELEFONJA VAN,DE A COMBJA FELÉ LEGYEN FORDITVA A KIJELZŐJE,igy ha külső ütés éri a telefon,még mindig jobb,ha a hátlappal törénik vmi,mint a kijelzővel,esetleg jobb esetben kijelzővédő törés
  • myl0
    #276
    sziasztok! 5200 van és történt vele egy kis balaset. Megrepedt a kijelzónél a plexi! Az lenne a kérdésem, hogy kb mennyiért és hol tudnék hozzá egy új előlapot venni (pécsi vok) (pl.: a vodafonnál vagy egyéb szolgáltatónál van e). Valamint hogy mennyire könnyű elő ill hátlapot cserélni ennél a telonál (ha egyáltalán lehet).
  • danyr
    #275
    ez Magyarország feketén-fehéren
  • Emcsyke
    #274
    Téma szerkesztőt nem tudok, de itt van egy link, ahol rengeteg téma van szinte minden mobilra. ez itt pl 5300-ra. >>

    http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5300-themes/1/
  • Tarajos Sül
    #273
    Az én ötletem az,hogy ha egy mód van rá,akkor ne vidd szervizbe!
    Ezt tapasztalatból mondom
    Ha kibirod vhogy,hogy ilyen a teló és ez a baja,akkor sztem ne vidd el
    Nekem egy nokia 3220-am volt,és eredetiben a vodában vettem,egy pár nap után az akkuja nagyon kezdett egyre-jobban lemerülni a feltöltés után,lehet azért,mert új teló volt,és bele voltam buzúlva,és egész nap azon játszottam... mind1
    Elvittem a nokia szervizbe,és a telóval mittomén mit csináltak,megoldodótt a probléma!
    IGENÁM csak utána lefagyott mikor beléptem volna az email-ekhez a telón,MMS küldéssel is gondok voltak,és a gyári játékok is hiányoztak!
    EGY SZÓVAL:LEHETNEK MELLÉKHATÁSAI A JAVITÁSNAK!!!!!!
    Toom ez nem 3220,de ugyanugy alkatrészcsere,javitás,frissités,és már nem lessz olyan "eredeti",mint ahogy neked elötte a kezedben volt
    nemtom értitek-e miről hadobálok? :))
  • talpas
    #272
    Sziasztok! :)
    Téma szerkesztő programot keresek NOKIA 5200 ra! Létezik ilyen?! Ha igen akkor hol találom meg? :S Belinkelné valaki?! :):):) Kösziii
  • danyr
    #271
    kár és ezt lehet szervizelni?
  • Tarajos Sül
    #270
    sztem is,az eggyik haveromnak és nekem is nokia 5200-van,és mind a kettőnknél hangszoró érintkezési hiba van,mert 1x halkan,1x serceg,1x rendes,és amikor megütögetjük :),akkor normálisan szól
  • Roger6
    #269
    Szerintem valami érintkezési hiba lehet a dologban. Úgy érzékeli, hogy kivetted a kártyát. Nekem is akkor változtat csengőhangot, meg háttérképet, ha kiveszem a memóriakártyát a telefonból.
  • danyr
    #268
    ööö nekem is csinál érdekes dolgokat mikor simán halgatom a zenét(nem a lejátszóban) és adok rá hangot akkor mindent elállít a témát csengőhangot háttérképet stb.. meg kiírja hogy memókártya eltávolítva de utánna meg lehet menni a memókártyába

    erre ötlet valakinek mi lehet a bajja talán vírusos?
  • ikegami
    #267
    Lenne egy okos kérdésem. Nekem néha csinál olyat az 5300ám, hogy csörög a teló, kettétolom hogy felvegyem és akkor kikapcsol. Ezmi??
    Nincs lemerülve meg semmi, és kikapcsol. Ez fura.

    Vkinek vmi ötlet?
  • ikegami
    #266
    Nem csak egyszerűen olyan összhangban van a kérdésed az én kérdésemmel,
    hogy nem akartam megmásítani, vagy változtatni rajta, hanem eredeti
    movoltában szerettem volna közzétenni eme topikot olvasó nyilvánosság elé.
  • Tarajos Sül
    #265
    lusták vagyunk írni?
    :))
  • ikegami
    #264
    Ez engem is érdekelne:

    Valaki tudja,hogy lehet azt beállitani,hogy sms íráskor 160 karaktert mutasson a kijelző jobb felső sarkában az 1000 helyett?

    köszi
  • Tarajos Sül
    #263
    Hi

    ÉS Te tudod,hogy lehet azt beállitani,hogy sms íráskor 160 karaktert mutasson a kijelző jobb felső sarkában az 1000 helyett?

    különben van valami jóféle pannon-os akció a nokia 5200-al kapcsolatban
    asszem 2 teló egy áráért vagy vhogy igy
    Ráadásul fekete elő-hátlappal
    ez biztos,ismerősőm vett
  • Anrael
    #262
    Ez mekkora LOL, rájöttem, ha "á" szerepel a szövegbe akkor 80karakterre rövidít egy sms-t ha viszont nincs benne akkor normális 160karakter!Hát ez azért eléggé szánalmas!:S
  • Anrael
    #261
    Még valami!Ha sms-t írok mindig több darabra bontja,pedig kevesebb mint 160 karakter, de kipróbáltam úgy is h csak össze-vissza írok be betűket és akkor 1drarab üzenetként mutatja, nem értem mitől lehet!
  • Anrael
    #260
    Hali!
    Tegnap kaptam meg a Nokia 5200-ás telefonom és a kamera kicsit furán viselkedik!Elkészítem a képet és miután elmenti, mindig 90 fokkal elforgatva mutatja és háttérképként is úgy rakja be!Ez normális vagy az enyémmel van valami gond?Kép elforgatás funkciót nem találtam!PLS HELP!
  • MrLesPaul
    #259
    najó, az iszonyat az túlzás, de érezhetően halkabb mint volt. Ha meg a basszust is ráadom, na akkor tényleg isszonyúan recseg.
  • MrLesPaul
    #258
    Hello!

    A minap frissítettem a 3250-esemet 4.14-re és valami gyalázatos lett a hang a zenelejátszóban. Iszonyat halk. Eddig 3.18 volt és gyönyörűen szólt fülhallgatóval. És az érdekes még az hogy a rádió továbbra is jól szól, csak a lejátszó nem. Nektek volt-e ehhez hasonló? Mit lehetne vele csinálni?

    Üdv
  • pidgey
    #257
    Helosztok!!

    MI a més az EU és a magyar garanciában???
  • pidgey
    #256
    Üdv.
    Nem tom miben jobb a nokia mint kingston ikegami!!!

    Ui.:Valaki nem tudja miben jobb a noki mint a kingston micro sd???
  • ikegami
    #255
    Énmég a multkor valami 8 ezreket hallottam. Hát ez van. Ha ezek a bruttó árak, és meglehet venni a helyszínen akkor jó ez a bolt is.
    De amugy jobb valamiben a Nokia kártyák mint pl a kingston ?

    hy