454


Nokia 5300, 5200, 3250 mobiltelefon
  • Emcsyke
    #214
    előlapot olcsóbban nem naon kapsz. főleg ha gyári...
  • Tarajos Sül
    #213
    8500 ft??????????????
    Nem drága egy "kicsit"?
  • Feat007
    #212
    Szevasztok! Most vettem az 5300-ra gyári fekete előlapot. A pólusba lehet kapni a nokiánál 8500 ft ért. Nagyon állat lett a teló.
  • Tarajos Sül
    #211
    Hi

    Ebben a topikban 3 fajta teloról van szó,de sztem a Nokia 5200-ról van most épp szó,ez nem biztos!
    Szóval?

    Különben nincs olyan haverod,aki gyüjti a telokat,esteleg utána felujitja őket,és haszonnal továbbadja?
    Nem hülyeség......
  • rajkonnen92
    #210
    hellosztok én most szeretnék egy ilyen telot venni, mert nagyon megteccet és sokan dicsértek. gondolom ti értetek hozzá hogy megéri e. jah és használtat szeretnék venni. van 3 felesleges telom is nem tom őket elpasszolni.nem tudna vki segíteni h hogyan tudnám okosba megcsinálni?
  • xAttilax
    #209
    ez raj, nekem 6233om van de ezt +csinálom vele :D
  • Tarajos Sül
    #208
    időm mint a tenger
  • danyr
    #207
    ha-ha ez kész
  • Tarajos Sül
    #206
    Ma végeztem egy kisérletet a nokia 5200-on!
    Egy digitális műszert kötöttem a telóra,és mértem,hogy különböző "cselekmények" alatt hogy,milyen mértékben szívja le az akkut!
    (a hozzáértőknek pontosítanék:sorbakötöttem az ampermérőt az akkuval és a teló érintkezőivel :)
    Az ÉN méréseim szerint kevesebbet fogyaszt a teló,HA
    -nincs háttér ill bill. világitás
    -ha nem fullon hallgatjuk a zenét(hangszorón)
    és hogy milyen mértékben?
    Hangszoróval jól oda lehet b.szni az aksit,+ még ha nincs kikapcsolva a világítás is
    Ha head-settel hallgatjuk,akár max-on,akár min-on,bártan állíthatom,hogy ugyanolyan mértékben merül az aksi(kis eltérés azért van,DE nem olyan nagy,mint a hangszorónál)
    sztem azt is sokan hallotátok,vagy gondoljátok,hogyha játszotok,nagyon meriti az aksit,de én sztem azért,mert közben világit a teló :)(ugye sötét kijelzőnél nem nagyon látunk semmit)
    ja és nem mindeggy a hangszorónál fullon,hogy milyen zenét hallgatsz,mert függ a fogyasztása a telónak attól,hogy a zene mély,vagy magas hangokat tartalmaz,DE csak a hangszorónál még1x!!!!
    Bocs ha sokat irtam,remélem nem hiába :)
  • Roger6
    #205
    Nekem a gyári van az 5300-hoz, és semmi bajom a fülhallgatóval. Headset-ként nem használom, mert nem szeretek így beszélni emberekkel.
  • ikegami
    #204
    Én egy sony fülhalgatóval hallgatom a zenét stb.. A gyári az télleg nagyon gagyi, de még headsetnek is, mert olyan rosszul hallják a hangom, hogy semmi értelme nincs. Pedig néha hasznos lenne nekem.
  • Tarajos Sül
    #203
    nekem megfelel a normál csomagban lévő headset is
    de lehet mást érdekel
    Azért köszi

    Esetleg #201???
  • SanyiFeri
    #202
    Hej,
    A MM-ban kapható a NOKIÁHOZ is jó bluetoth sztereo headset - jó és olcsó.IQUA (finn ez is)gyártmány, típusa: BHS-701.
    (Figyi: a rádióhallgatáshoz alapból nem jó, mert ugye az antennát az ügye gyártó a gyári madzagos fülessel oldották meg.)
    Futás.
  • Tarajos Sül
    #201
    egy ápszor nekem is szokott ilyen lenni,pont ugyan így(hangrögzitős próba stb...)nokia 5200-mal

    Valaki megtudná nekem mondani,hogy a nokia 5200-mon,hogy lehet azt beállítani,hogy ne az ősszes MP3 fájlt ismerje fel a zenetár frissitésekor?
    bővebben:ki lehet jelölni az MP3-as fájlokat,amiket a zenetár frissitésekor nem szeretnék,hogy benne legyen a zenetárban?
  • mikusmate
    #200
    Visszavonok mindent... kikapcsoltam, bekapcsoltam és jó lett.
  • mikusmate
    #199
    Sziasztok... van egy 5300-ám, és van vele egy kis probléma... Ha hívást fogadok, vagy hívok, akkor engem nem lehet hallani, viszont én hallom azt, akivel elvileg beszélnék. Próbáltam a telefont úgy, hogy hangot felveszek, és úgy működik a mikrofonja. Csak hívásnál nem. Lehetséges az, hogy a szolgáltatónál van valami elszarva, vagy a telefonnak lőttek? Ha tudtok légyszi segítsetek, emrt fontos lenne. Előre is köszönöm.
  • pidgey
    #198
    Helosztok!!

    Valaki nem tudja hogy a jack dugo (fülhallgató csatlakozója) a sok be-ki huzogatástól nem kopik-e ki és,hogy magyarországra mikor jön be a fekete nokia 5200,mert már ezen az oldalon fent van: http://europe.nokia.com/5200 ???

    A valászt a [email protected] küldjétek!!!

    A választ előre is köszönöm!
  • Tarajos Sül
    #197
    Ha betört kijelzővel mész oda egy szervizbe,és azt mondod neki,hogy csinálják meg,100%,hogy ők is cserélni fogják
  • benji92
    #196
    köszönöm a segítséget de most bevittem vmi telós boltba hátha tudnak vmit kezdeni vele ha meg nem akkor megrendelem onnan ahonnan Tarajos mondta!
  • ikegami
    #195
    hát ja. végülis nem hangzik olyan nehéznek.
  • Tarajos Sül
    #194
    én csak neten néztem utána :))))),mert tudom,ha az árúkereső-n beirok egy telo tipusszámot,akkor minden mást is még kidob a "készreszerelt" :) telon kivül...

    különben én már szétszedtem itthon,és nem nagy macera az egész
    na igen,csak akkor,ha van olyan csavarhúzód,de azt se nagy dolog beszerezni
    ja és csatlakozókkal csatlakozik a kijelző a telefon paneljéhez(de sztem ugy is tudjátok)
  • danyr
    #193
    majd otthon berakja az lcd-t nem gari nélkül
  • ikegami
    #192
    Azért jól nyomják.. Garancia nélkül meg minden. De nem is az, hogy legalább 1 nap garancia, semmi. És a beszerelésben segítenek, vagy lehet még azzal is szenvedni aki megcsinálja?
  • Tarajos Sül
    #191
    Igen,ki lehet cserélni!
  • benji92
    #190
    Heló mindenkinek!Nekem NOKIA5200-am van és tegnap betört a képernyője:(!Nem tudjátok,hogy kb mennyi lenne egy új képernyő?Egyáltalán ki lehet cserélni?
  • danyr
    #189
    tudni tudja :)
  • Roger6
    #188
    És tudja az 5300 az USB 2.0-t? Csak azért, mert most vettem új gépet, aminek az alaplapja tudja. Szóval jó lenne tudni, hogy tudja-e, hogy én tudni akarom, hogy ő tudja? (Ennyire korán lenne? )
  • vixo
    #187
    Nah,én most vettem egy 5200 telót és egész jónak találom.Eddig motorola slvr l7es telóm volt,amit szintén szerettem,de most jó ez az újítás,bejön,h végre nincs az a ronda vodafone-os menü,mint a motorolánál,nah jó nem ronda,de azért nem is szép :D
    Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz,az USB-s megoldás a legegyszerűbb és leggyorsabb adatátvitelhez.
  • Entik
    #186
    Tényleg a az USB kábel a leggyorsabb!
  • Tarajos Sül
    #185
    sztem az USB kábelen történő adatátvitel a leggyorsabb a három adatátvitel fajtái közül(infra,bluetooth stb.)
    a bluetooth sem gyors
  • ikegami
    #184
    igen! én is usb-vel teszem rá, adattárolás módban és most kb 600MB zene van fönn.
  • kaktusz88
    #183
    akkor szerinted USB kéne hozzá?
  • Tarajos Sül
    #182
    Te a telefonmemóba akarod tenni,vagy a "cserélhető lemez"-re?
    azért irtam cs.lemezt,mert én USB-vel csatlakozom,igy adattárolás módban a memokarit cserélhető lemeznek ismeri fel
    különben nekem volt ezelött egy nokia 3220-om azzal is USB-vel toltam PC suite-n keresztül,és ott pl 600 kb-nál nagyobb anyagot nem engedett fel a telóra,ha volt hely,ha nem
  • kaktusz88
    #181
    Sziasztok. Nem tudjak valaki hogy az 5200 nél a memoriakártyára miért csak 7,8 MB képet lehet tenni ? pedig 1 gigás kártya van benne
  • Entik
    #180
    És az """S"" betű az tényleg Seriát jelent!:D
  • Entik
    #179
    Sztem a Full feketébe jol nézne ki egy kis fehér is!
  • Feat007
    #178
    Helloo! Valaki tud szerezni 5300-ra full fekete előlapot? Ha igen írjon a címem [email protected]. köcce
  • ikegami
    #177
    jolvanna csak kérdeztem.
  • danyr
    #176
    és azt ki nézi
  • Roger6
    #175
    Lefújatod valakivel, és nem marad fehér.