Nokia 5300, 5200, 3250
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#304
mindenre ezt mondják , nem jó a gép XD
Gyakaran magától kikapcsol az 5300 ám...
Nokia bolt: azt mondták szoftverfrissítést csinálnak rajta
és akkor jó lesz. De most nem tudják majd csak holnap (azaz ma), mert
a szoftverfrissítõ gépük nem jó, de mára már jó lesz.
Hát kiváncsi vagyok mi lesz ebbõl.. <#kuss>#kuss><#csodalk>#csodalk>
Nokia bolt: azt mondták szoftverfrissítést csinálnak rajta
és akkor jó lesz. De most nem tudják majd csak holnap (azaz ma), mert
a szoftverfrissítõ gépük nem jó, de mára már jó lesz.
Hát kiváncsi vagyok mi lesz ebbõl.. <#kuss>#kuss><#csodalk>#csodalk>
Ilyen nekem is volt régebben. Bár nem bántam kegyesen a telefonnal eddig, mert mindjárt a második nap betörtem a kijelzôjét, és párszor eláztattam már alkohollal is, ez a hiba nálam mostanában nem jelentkezik. Viszont néha nem csörög, csak rezeg, amikor hívnak. Érdekes. Azért vannak hibák ebben a telefonban. Olyan ez, mint egy játék béta verziója...
TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever
#301
kikapcsol még miket mûvel ez a telcsi <#confused>#confused>
Gyakaran magától kikapcsol az 5300 ám, holnap viszem gariba, hogy
csináljanak vele valamit. Kiváncsi vagyok mi lesz.<#confused>#confused>
csináljanak vele valamit. Kiváncsi vagyok mi lesz.<#confused>#confused>
#299
Törött 5300 express musyc eladó! A kijelzõ és a elõlap csavarja a gáz. Az elõlap fekete,dobozban minden tartozékkal,256mb karival.
Hali! szeretnék venni egy 5200 ast de nemtom hol vegyek. Hol a legolcsobb ami uj és legális bolt ha lehet valami siert bolt vagy legalábbis megbizhato legyen.. köszi!
Gépem ati X1900 4200
Sztem ugyanugy ahogy régen pl a 3210 et reklámozták, hogy xPress on elõ és hátlap, tehát, hogy gyorsan könnyedén lehet cserélni az elõlapot, és a hátlapot, ugyanígy az 5300nál azért XPress Music, mert az oldalára (ellentétben az 5200val) kivannak helyezve a zenelejátszó gombok, és ezt hogyha megnyomod egybõl elindulnak a zenetárban, a számlistában lévõ számok, vagy a rádiót tudod vele kezelni.
<#smile>#smile>
<#smile>#smile>
#294
Sziasztok!
Van pontos meghatározás hogy mi az hogy "Xpress music?"
Mi a lényege?<#confused>#confused>
Van pontos meghatározás hogy mi az hogy "Xpress music?"
Mi a lényege?<#confused>#confused>
Én a nokia honlapjáról szedtem le xp-hez,de sztem ME-hoz is van,nemtom biztosan!
A hangszorót meg kell,hogy csinálják!
Hogyha én recsegõ/érintkezéshibás hangszoróval állitanék a nokiához,hogy adják szervizbe,fel lennék háborova,ha nem csinálnák meg az 100%
A hangszorót meg kell,hogy csinálják!
Hogyha én recsegõ/érintkezéshibás hangszoróval állitanék a nokiához,hogy adják szervizbe,fel lennék háborova,ha nem csinálnák meg az 100%
#292
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy nem találok megfelelõ PC Suitot 5200-hoz, ami Windows ME-re jó:S tudtok segíteni?????? (Amúgy nekem is szar a hangszórója 😄 ha garanciális megcsinálják?)
nekem is kontatkthibás a hangszorója(nokia 5200),de én újonnan vettem
kül témaszerkesztõt nemtom,de vannak hozzá témák,minden mennyiségben
kül témaszerkesztõt nemtom,de vannak hozzá témák,minden mennyiségben
Sziasztok! Nekem az a problémám hogy amikor zenét halgatok akkor néha elhalkuk a hangszóró... de ha megnyomom a felsõ fedélkét akkor hangosabb lessz! Ez talán érintkezési hiba lehet?! Mitgondoltok vigyem el telefon szervízbe?! Amúgy telefonos boltba vettem nem újjonnan!
ez az egyik kérdésem! A másik meg az hogy valami TÉMA SZERKESZTÕ programot nem csináltak még hozzá?! Mert szeretném a barátnõm képeit megcsinálni témának! 😊 :$ Elõre is köszönöm a válaszotokat! Sziasztok!
ez az egyik kérdésem! A másik meg az hogy valami TÉMA SZERKESZTÕ programot nem csináltak még hozzá?! Mert szeretném a barátnõm képeit megcsinálni témának! 😊 :$ Elõre is köszönöm a válaszotokat! Sziasztok!
ONLY COD4 and WOW 4EVA
#287
hehe mulis<#gonosz1>#gonosz1><#kuss>#kuss><#vigyor2>#vigyor2>
a feléért vettem meg,mint nokiába,jóhogy igazad van 😊
lehet észreveszik,hogy nem a szerviz cserélte ki a kijelzõt,és füst a garanciának
lehet észreveszik,hogy nem a szerviz cserélte ki a kijelzõt,és füst a garanciának
Black Market - the best place!!!
TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever
ha vki olyan szerencsétlen helyzetbe kerül az 5200-val,mint én,hogy betörik a kijelzõ(hiába van rajta gari)akkor nézen el a nyugati aluljárójába,és keresse meg az "Arab" nevû ürgét,én vettem tõlle 4eFt-ért kijelzõt,és hihetetlen módon ott elõttem egy másik nokia 5200-ból szedte ki
#283
Én az 5200 ról zudtam csak.
#282
Feat007!
Már kiadták a 5300 feketébem is!!!
A Panonnál meg a T-mobile-nál már láttam is!!
Már kiadták a 5300 feketébem is!!!
A Panonnál meg a T-mobile-nál már láttam is!!
#281
A Pólusba 7000-ért,de már sok helyen lehet kapni.
#280
hol vetted és mennyért? 😊
Amíg az ember az igazira vár, szép napokat tölthet el az esélytelenekkel is...
#279
Megevettem az 5300-ra a fekete elõlapot és a tetejénél az usb csatinál maradt fehér,de amúgy nagyon állat. 5200-át adtak ki gyárilag feketébe de annak minden fekete.
Sziasztok
Eggyik ismim szólt,hogy beveveszik a nokia szervizbe a nokia 5200-omat,kijelzõtörötten
és a hangszorója is kezdi feladni...(recseg,zúg,nem tiszta a hangzása már)
az egy éves garanciája még nem telt le
Szerintetek?
Eggyik ismim szólt,hogy beveveszik a nokia szervizbe a nokia 5200-omat,kijelzõtörötten
és a hangszorója is kezdi feladni...(recseg,zúg,nem tiszta a hangzása már)
az egy éves garanciája még nem telt le
Szerintetek?
Igen,lehet elõlap,hátlapot cserélni
Az elõlap cserénél ügyes legyél,mert passzosabb,mint a hátlap
Nem akarom rontani a vodafon-t,de ha egy 1 gb-os micro sd kari több mint 8 ezer,én meg egy kingston 2gb-os micro sd-t vettem 5 ezerért,akkor szted az elõlap,hátlap olcsóbb?
(különben pontos árat nem tudok róla,de nekem is kéne,egy új kijelzõvel eggyüt)
MINDENKI,BÁRMILYEN IS TELEFONJA VAN,DE A COMBJA FELÉ LEGYEN FORDITVA A KIJELZÕJE,igy ha külsõ ütés éri a telefon,még mindig jobb,ha a hátlappal törénik vmi,mint a kijelzõvel,esetleg jobb esetben kijelzõvédõ törés
Az elõlap cserénél ügyes legyél,mert passzosabb,mint a hátlap
Nem akarom rontani a vodafon-t,de ha egy 1 gb-os micro sd kari több mint 8 ezer,én meg egy kingston 2gb-os micro sd-t vettem 5 ezerért,akkor szted az elõlap,hátlap olcsóbb?
(különben pontos árat nem tudok róla,de nekem is kéne,egy új kijelzõvel eggyüt)
MINDENKI,BÁRMILYEN IS TELEFONJA VAN,DE A COMBJA FELÉ LEGYEN FORDITVA A KIJELZÕJE,igy ha külsõ ütés éri a telefon,még mindig jobb,ha a hátlappal törénik vmi,mint a kijelzõvel,esetleg jobb esetben kijelzõvédõ törés
sziasztok! 5200 van és történt vele egy kis balaset. Megrepedt a kijelzónél a plexi! Az lenne a kérdésem, hogy kb mennyiért és hol tudnék hozzá egy új elõlapot venni (pécsi vok) (pl.: a vodafonnál vagy egyéb szolgáltatónál van e). Valamint hogy mennyire könnyû elõ ill hátlapot cserélni ennél a telonál (ha egyáltalán lehet).
#275
ez Magyarország feketén-fehéren <#falbav>#falbav>
#274
Téma szerkesztõt nem tudok, de itt van egy link, ahol rengeteg téma van szinte minden mobilra. ez itt pl 5300-ra. >>
http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5300-themes/1/
http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5300-themes/1/
Amíg az ember az igazira vár, szép napokat tölthet el az esélytelenekkel is...
Az én ötletem az,hogy ha egy mód van rá,akkor ne vidd szervizbe!
Ezt tapasztalatból mondom
Ha kibirod vhogy,hogy ilyen a teló és ez a baja,akkor sztem ne vidd el
Nekem egy nokia 3220-am volt,és eredetiben a vodában vettem,egy pár nap után az akkuja nagyon kezdett egyre-jobban lemerülni a feltöltés után,lehet azért,mert új teló volt,és bele voltam buzúlva,és egész nap azon játszottam... mind1
Elvittem a nokia szervizbe,és a telóval mittomén mit csináltak,megoldodótt a probléma!
IGENÁM csak utána lefagyott mikor beléptem volna az email-ekhez a telón,MMS küldéssel is gondok voltak,és a gyári játékok is hiányoztak!
EGY SZÓVAL:LEHETNEK MELLÉKHATÁSAI A JAVITÁSNAK!!!!!!
Toom ez nem 3220,de ugyanugy alkatrészcsere,javitás,frissités,és már nem lessz olyan "eredeti",mint ahogy neked elötte a kezedben volt
nemtom értitek-e mirõl hadobálok? 😊)
Ezt tapasztalatból mondom
Ha kibirod vhogy,hogy ilyen a teló és ez a baja,akkor sztem ne vidd el
Nekem egy nokia 3220-am volt,és eredetiben a vodában vettem,egy pár nap után az akkuja nagyon kezdett egyre-jobban lemerülni a feltöltés után,lehet azért,mert új teló volt,és bele voltam buzúlva,és egész nap azon játszottam... mind1
Elvittem a nokia szervizbe,és a telóval mittomén mit csináltak,megoldodótt a probléma!
IGENÁM csak utána lefagyott mikor beléptem volna az email-ekhez a telón,MMS küldéssel is gondok voltak,és a gyári játékok is hiányoztak!
EGY SZÓVAL:LEHETNEK MELLÉKHATÁSAI A JAVITÁSNAK!!!!!!
Toom ez nem 3220,de ugyanugy alkatrészcsere,javitás,frissités,és már nem lessz olyan "eredeti",mint ahogy neked elötte a kezedben volt
nemtom értitek-e mirõl hadobálok? 😊)
Sziasztok! 😊
Téma szerkesztõ programot keresek NOKIA 5200 ra! Létezik ilyen?! Ha igen akkor hol találom meg? :S Belinkelné valaki?! 😊😊😊 Kösziii
Téma szerkesztõ programot keresek NOKIA 5200 ra! Létezik ilyen?! Ha igen akkor hol találom meg? :S Belinkelné valaki?! 😊😊😊 Kösziii
ONLY COD4 and WOW 4EVA
#271
kár és ezt lehet szervizelni?
sztem is,az eggyik haveromnak és nekem is nokia 5200-van,és mind a kettõnknél hangszoró érintkezési hiba van,mert 1x halkan,1x serceg,1x rendes,és amikor megütögetjük 😊,akkor normálisan szól
Szerintem valami érintkezési hiba lehet a dologban. Úgy érzékeli, hogy kivetted a kártyát. Nekem is akkor változtat csengõhangot, meg háttérképet, ha kiveszem a memóriakártyát a telefonból.
TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever
#268
ööö nekem is csinál érdekes dolgokat mikor simán halgatom a zenét(nem a lejátszóban) és adok rá hangot akkor mindent elállít a témát csengõhangot háttérképet stb.. meg kiírja hogy memókártya eltávolítva de utánna meg lehet menni a memókártyába
erre ötlet valakinek mi lehet a bajja talán vírusos?<#conf>#conf><#help>#help><#duma>#duma>
erre ötlet valakinek mi lehet a bajja talán vírusos?<#conf>#conf><#help>#help><#duma>#duma>
Lenne egy okos kérdésem. Nekem néha csinál olyat az 5300ám, hogy csörög a teló, kettétolom hogy felvegyem és akkor kikapcsol. Ezmi??
Nincs lemerülve meg semmi, és kikapcsol. Ez fura.
Vkinek vmi ötlet?
Nincs lemerülve meg semmi, és kikapcsol. Ez fura.
Vkinek vmi ötlet?
Nem csak egyszerûen olyan összhangban van a kérdésed az én kérdésemmel,
hogy nem akartam megmásítani, vagy változtatni rajta, hanem eredeti
movoltában szerettem volna közzétenni eme topikot olvasó nyilvánosság elé. <#vigyor2>#vigyor2> <#smile>#smile> <#circling>#circling>
hogy nem akartam megmásítani, vagy változtatni rajta, hanem eredeti
movoltában szerettem volna közzétenni eme topikot olvasó nyilvánosság elé. <#vigyor2>#vigyor2> <#smile>#smile> <#circling>#circling>
Ez engem is érdekelne:
Valaki tudja,hogy lehet azt beállitani,hogy sms íráskor 160 karaktert mutasson a kijelzõ jobb felsõ sarkában az 1000 helyett?
köszi
Valaki tudja,hogy lehet azt beállitani,hogy sms íráskor 160 karaktert mutasson a kijelzõ jobb felsõ sarkában az 1000 helyett?
köszi
Hi
ÉS Te tudod,hogy lehet azt beállitani,hogy sms íráskor 160 karaktert mutasson a kijelzõ jobb felsõ sarkában az 1000 helyett?
különben van valami jóféle pannon-os akció a nokia 5200-al kapcsolatban
asszem 2 teló egy áráért vagy vhogy igy
Ráadásul fekete elõ-hátlappal
ez biztos,ismerõsõm vett
ÉS Te tudod,hogy lehet azt beállitani,hogy sms íráskor 160 karaktert mutasson a kijelzõ jobb felsõ sarkában az 1000 helyett?
különben van valami jóféle pannon-os akció a nokia 5200-al kapcsolatban
asszem 2 teló egy áráért vagy vhogy igy
Ráadásul fekete elõ-hátlappal
ez biztos,ismerõsõm vett
#262
Ez mekkora LOL, rájöttem, ha "á" szerepel a szövegbe akkor 80karakterre rövidít egy sms-t ha viszont nincs benne akkor normális 160karakter!Hát ez azért eléggé szánalmas!:S
#261
Még valami!Ha sms-t írok mindig több darabra bontja,pedig kevesebb mint 160 karakter, de kipróbáltam úgy is h csak össze-vissza írok be betûket és akkor 1drarab üzenetként mutatja, nem értem mitõl lehet!
#260
Hali!
Tegnap kaptam meg a Nokia 5200-ás telefonom és a kamera kicsit furán viselkedik!Elkészítem a képet és miután elmenti, mindig 90 fokkal elforgatva mutatja és háttérképként is úgy rakja be!Ez normális vagy az enyémmel van valami gond?Kép elforgatás funkciót nem találtam!PLS HELP!
Tegnap kaptam meg a Nokia 5200-ás telefonom és a kamera kicsit furán viselkedik!Elkészítem a képet és miután elmenti, mindig 90 fokkal elforgatva mutatja és háttérképként is úgy rakja be!Ez normális vagy az enyémmel van valami gond?Kép elforgatás funkciót nem találtam!PLS HELP!
#259
najó, az iszonyat az túlzás, de érezhetõen halkabb mint volt. Ha meg a basszust is ráadom, na akkor tényleg isszonyúan recseg.
#258
Hello!
A minap frissítettem a 3250-esemet 4.14-re és valami gyalázatos lett a hang a zenelejátszóban. Iszonyat halk. Eddig 3.18 volt és gyönyörûen szólt fülhallgatóval. És az érdekes még az hogy a rádió továbbra is jól szól, csak a lejátszó nem. Nektek volt-e ehhez hasonló? Mit lehetne vele csinálni?
Üdv
A minap frissítettem a 3250-esemet 4.14-re és valami gyalázatos lett a hang a zenelejátszóban. Iszonyat halk. Eddig 3.18 volt és gyönyörûen szólt fülhallgatóval. És az érdekes még az hogy a rádió továbbra is jól szól, csak a lejátszó nem. Nektek volt-e ehhez hasonló? Mit lehetne vele csinálni?
Üdv
#257
Helosztok!!
MI a més az EU és a magyar garanciában???
MI a més az EU és a magyar garanciában???
#256
Üdv.
Nem tom miben jobb a nokia mint kingston ikegami!!!
Ui.:Valaki nem tudja miben jobb a noki mint a kingston micro sd???
Nem tom miben jobb a nokia mint kingston ikegami!!!
Ui.:Valaki nem tudja miben jobb a noki mint a kingston micro sd???