454


Nokia 5300, 5200, 3250 mobiltelefon
  • rocco89
    #334
    De hogy! Ez egy mocsok szemét láda szétfogom csapni :) Eddig az összes telomon olyan egyszerűen le lehetett szedni, de ezen 1 fokkal nehezebb! Hol mit kell? a tetején van két luk ott fingom nincs
  • Tarajos Sül
    #333
    #320 plssss :)

    akkor csak annyit,h mi van akkor,ha nem mobilszolgáltatónál vettem meg a telot,és a forgalmazót meg nem lehet beazonosítani?
    a garanciapapírja szó szerint ÜRES!!!(amelyikre ráirják a szervizben,h mi volt a hiba,alkatrészcsere stb...)
    a vásárlás dátumát igazoló blokk megvan,és ha "gyárilag" 1 év a garancia,talán nem gáz,h nincs meg a forgalmazó

    Naaa???
  • Tarajos Sül
    #332
    le lehet pattintani :)
    nekem ugyan 5200-van,de kb ugyanaz,az oldalán 2-vel több gomb van :D
  • rocco89
    #331
    Jah ezt benéztem! :) Azt hittem nekem az kérdésem re írtad ! Továbbra is várom a segítséget, hogyan lehet az előlapot levenni 5300-ról??
  • rocco89
    #330
    Értem! És hol találhatnék hozzá csavarhuzót? És ha van csavarhuzóm hol van a csavar?
  • ikegami
    #329
    rendben. köszi.
  • Tarajos Sül
    #328
    hátha csavarhúzót nem találsz hozzá(ami nem lehetetlen),akkor se ollóval csavard ki vagy ilyesmi,mert "elnyalódik"

    puha fémből készült a csavar,és hip-hop szétbarmolja a nem megfelelő szerszám!
  • rocco89
    #327
    Jah amugy 5300
  • rocco89
    #326
    Hello!
    Valaki tudna segíteni! Valami zörög felül a telomba semi baja minden működik rajta, de kurvára idegesít és nem tudom, hogy lehet levenni az elő lapot valaki pls!
  • ikegami
    #325
    ok megpróbálom. csavarhúzót nehéz hozzá találnom, mert ez még kissebb csavar mint ami a régi nokiákban volt. de megpróbálom.
  • Tarajos Sül
    #324
    szét tudod szedni?
    nézd meg a szallagkábelt,ami ősszeköti a felső részt,az alsóval
  • ikegami
    #323
    jaja ezt csináltam és semmi, de a gombok azok működnek, de felvillanni nem láttam egyáltalán.
  • Tarajos Sül
    #322
    próbáld óda-vissza tologatni,ha igy néha-néha felvillan,akkor a szallagkábel sérült
  • ikegami
    #321
    hy nekem most az a gáz a 5300 val, hogy kettétolt állapotban
    nem világít a gombsor, meg sehogyse, csak a kijelző alatti gombok. Gari már nincs rá..

    ötlet?
  • Tarajos Sül
    #320
    Vásárolt valaki nokia 5200-át 2007 júliúsában a METRO áruházból?
    én igen,és a garancialapja nincs kitölve,tök üres
    a szervizben nemtudom hogy fogják ezt fogadni
    nincs ott a forgalmazó semmilyen adatja

    aki vásárolt a METRO-ból ilyenkor,megmondaná nekem az ő garanciapapírjával mivan?
    HELP!
  • Tarajos Sül
    #319
    Hi

    Nem tudok a nokia 5200-mal adatokat lementeni usb-vel(memóriakártya nélkül) a teloról pc-re
    A telefonon lévő mappákat láttya a pc,meg a tartalmukat is,de azokat lemásolni a pc-re már nem tudja!
    Törölni viszont tudok a gépről a telefonban

    régebben a pc(legelső találkozáskor,pc+telo) fényképezőgépnek ismerte fel a telot(ugyanilyen csatlakozási formában),de akkor kitöröltem a vezérlőpultban--> fényképezőgépnél a telefon-t mivel nem látott többet a pc a telefonon lévő képeknél

    Ötletek?
  • Tarajos Sül
    #318
    pedig tök fain teló
    én inkább úgy szeretem kezelni,h nincs szétcsúsztatva

    dehát ha ilyenek a rólla a vélemények,és az enyémeim is
  • danyr
    #317
    Az 1. rám is igaz(5300)-ra ami nagyon idegeítő, de úgy átlagban nem rossz teló, pontozni is kell? :D
  • Tarajos Sül
    #316
    Ki hogy van megelégedve a nokia 5300-val?
    mert én a 5200-ával nem nagyon!
    Elöszöris 2 dolog,ami típushibára utal:
    1.
    Többszöri ki-be csusztatás után a a felső fedél "alja" bepiszkolódik,ami hozzáér a 2-es,és 5-ös nyomogombokhoz
    a 2-es nyomógombrol már le is kopik a festék

    2.
    a másik a hangszorója,ami nem tartott sokáig!!!!!
    Mára már csak recseg,és mély hangokat nem is ad ki!
    Nem csak az enyémen tapasztaltam ezt!
  • Feat007
    #315
    Hello itt van egy csomó program nokiákra:Nokiaprogramok.hu regisztrálni kell de az díjtalan és feltölteni se muszáj.
  • Tarajos Sül
    #314
    Ja igen
    Nokia 5200:
    nekem a 2-es,és az 5-ös gomb már lekopott,mert hozzáér a csusztatható rész
    típus hiba?!?!?
    és a hangszoró is feladta elég hamar
    meg lötyög is...
    Nektek ez milyen?
  • Tarajos Sül
    #313
    nincs tapasztalatom eggyikben sem(nekem amugy nokia 5200 van)
    de nézzük csak:
    -Neked melyik tetszik?
    A kicsusztathatós,vagy a normál "egyben lévő" :)?
    A SE-on van vakú
    meghát a kicsusztathatóság-->lötyögés,fehér külső piszkolódik
  • Emcsyke
    #312
    12345 ;) :D v csak 1234 asszem :S :D
  • vasipeti
    #311
    Valaki lécci ossza meg velem véleményét azzal kapcsolatban, hogy a nokia 5300-át vagy a sanyi ericcson k550i-t érdemesebb megvenni.ÉS ezen a 5300 mennyire mennek a játékok 176x220 128x160 128x128-as felbontásokban.Nagyon sürgős lenne és nagyon megköszönném.
  • Mencike
    #310
    Helló4 nekem egy olyan gondom van hogy indításkor kéri a telefon a biztonsági kódot, amit nem tudok, ezt hogy lehet megszűntetni vagy kiiktatni? előre is köszi mert fontos lenne
  • danyr
    #309
    Itt és itt találhatsz egy párat :)
  • Xenu
    #308
    Sziasztok! Nem rég vettem egy fekete 5300-ast! Tudnátok linket adni olyana java játékokhoz, amik ehhez a telóhoz készültek? Úgy értem, hogy amiknek jó a felbontása, és kihasználják a telefon képességeit!
  • S8DJ
    #307
    Hellósztok!
    valaki PÜ-ben tudna küldeni 5200 függetlenítő kódot , a telefon Vodafone-os
    előre is köszönöm!
  • Tarajos Sül
    #306
    nekem eddig semmi gond nem volt a 5200-mal
    kivétel a hangszoró probléma,de azt kicserélik a szervizbe
    szerintem kis idő alatt ba**odott el,és ez igy nem jó
    kb 2 hónap alatt fullra recseg a hangszorója

    amugy most karira kaptam hozzá egy fekete elő-haátlapot
    tök jól néz ki a "csúszka" fehér széle,a billentyűzet,és a fent lévő fehér alakatrész,a többi minden fekete
    tiszta zsííír :)
    Merry xmas,and happy new year(igy rövidebb,mint magyarul :D)
  • ikegami
    #305
    megcsinálták a szoftver frissítést. most eddig ugy tünik hogy jó a teló.
  • danyr
    #304
    mindenre ezt mondják , nem jó a gép XD
  • ikegami
    #303
    Gyakaran magától kikapcsol az 5300 ám...
    Nokia bolt: azt mondták szoftverfrissítést csinálnak rajta
    és akkor jó lesz. De most nem tudják majd csak holnap (azaz ma), mert
    a szoftverfrissítő gépük nem jó, de mára már jó lesz.
    Hát kiváncsi vagyok mi lesz ebből..
  • Roger6
    #302
    Ilyen nekem is volt régebben. Bár nem bántam kegyesen a telefonnal eddig, mert mindjárt a második nap betörtem a kijelzőjét, és párszor eláztattam már alkohollal is, ez a hiba nálam mostanában nem jelentkezik. Viszont néha nem csörög, csak rezeg, amikor hívnak. Érdekes. Azért vannak hibák ebben a telefonban. Olyan ez, mint egy játék béta verziója...
  • danyr
    #301
    kikapcsol még miket művel ez a telcsi
  • ikegami
    #300
    Gyakaran magától kikapcsol az 5300 ám, holnap viszem gariba, hogy
    csináljanak vele valamit. Kiváncsi vagyok mi lesz.
  • Feat007
    #299
    Törött 5300 express musyc eladó! A kijelző és a előlap csavarja a gáz. Az előlap fekete,dobozban minden tartozékkal,256mb karival.
  • Tarajos Sül
    #298
    Vodafone?
  • spidey91
    #297
    Hali! szeretnék venni egy 5200 ast de nemtom hol vegyek. Hol a legolcsobb ami uj és legális bolt ha lehet valami siert bolt vagy legalábbis megbizhato legyen.. köszi!
  • ikegami
    #296
    Tehát gyors és egyszerű zenelejátszás.
  • ikegami
    #295
    Sztem ugyanugy ahogy régen pl a 3210 et reklámozták, hogy xPress on elő és hátlap, tehát, hogy gyorsan könnyedén lehet cserélni az előlapot, és a hátlapot, ugyanígy az 5300nál azért XPress Music, mert az oldalára (ellentétben az 5200val) kivannak helyezve a zenelejátszó gombok, és ezt hogyha megnyomod egyből elindulnak a zenetárban, a számlistában lévő számok, vagy a rádiót tudod vele kezelni.