763
  • NicolaiShasenka
    #763
    Itt van a régi banner, ami még régen kint volt, ha valaki jár még itt beteheti! thx
    My name is Earl banner
    Utoljára szerkesztette: NicolaiShasenka, 2021.02.08. 16:06:04
  • Dj Siegfried
    #762
    Bakker! Nem semmi!
  • stargatelost
    #761
    Most néztem az American Histoy X filmet, ugye Ethan Suplee játszik benne, és valami elképesztően dagadt. Az Earlben már nem volt ennyire vészes, de hát azért még volt rajta eléggé. És most? Baszki, imdb-n látom, milyen kép van kint neki, beszarás:



    Grat neki.
  • akyyy
    #760
    tényleg jó lenne egy lezáró film. igazi vigjáték lenne :)
  • Dj Siegfried
    #759
    Minden évben végignézem ezt a fantasztikus sorozatot. Annyira el van találva szerintem. Egy lezáró filmmel azért megdobhatnák a rajongó tábort. Annyi petíciót aláírtam már pedig... de semmi.

    Tegnap néztem éppen a ''Pinky'' című részt. Szakadtam rajta rendesen!
  • ForzaInter
    #758
    ahogy haladok vele, úgy lesz jobb a sorozat:D

    de azért az earlt nálam még mindig nem veri
  • zetortraktor
    #757
    "season 1 trailer alapján elég érdektelen az Earlhöz képest :("

    trailer alapján. a season 1 trailer maximum az első részé. egyébként a raising hope magasan veri az earlt.
  • hungary27
    #756
    Ugye az Inside Probe-s az utolsó rész?
  • ForzaInter
    #755
    Ja azért írtam is, hogy earltől messze van.. De amúgy jó kis sorozat, amit elébb megnéztem részt belőle, abba 3 olyan szereplő is volt, aki az earl-ben is szerepelt mellészeplőként.. Jason Lee és a többi Earl főszereplő is benne lesz 1 részben majd.

    Én az elején az earlből megnéztem 1 nap 5-6 részt, sokszor többet is, annyira bejött, de utána lassítottam mert nem akartam, hogy 1 hét alatt végezzek vele, de így is csak 3 hétig tudtam húzni.. De most tök szar, mert hozzászoktam, hogy mindennap megnézek pár Earl részt, de már nem tudok mert vége sajnos.:((
  • BlackWolf
    #754
    season 1 trailer alapján elég érdektelen az Earlhöz képest :( még van vagy 10 rész a darából , de mi lesz utána :K Imádom ezt a sorozatot
  • ForzaInter
    #753
    Most kezdtem el nézni a Raising Hope sorozatot, szintén Greg Garcia sorozat, hasonló stílusra épül mint az Earl.. 3 részt néztem meg, eddig tetszik, de az earltől azért messze van.

    1. részben egyből egy kis utalás az earlre: “És most bemutatjuk a kistilű bűnözőt aki listát írt arról, hogy mennyi rosszat tett az életbe és elhatározta,hogy helyrehoz mindent amit…”

    :D
  • ForzaInter
    #752
    Tegnap értem a végére, 3 hét alatt ledaráltam a sorozatot.. Nagyon jó volt, de nagyon szar, hogy így ért véget..:( Legjobb sitcom nálam eddig, azok közül amiket néztem. RIP
  • Dj Siegfried
    #751
    szerintetek ki earl junior apja? :)
  • Dj Siegfried
    #750
    óóóófákkkkk
  • Colt17
    #749
    Legjobb sorozat!Kár hogy nem lessz folytatás.
  • Dj Siegfried
    #748
    vmi új infó?
  • desigo
    #747
    most néztem meg az utolsó 5 részt
    dupla rész kicsit erőltetett volt de a többi jó volt nagyon

    sajnálom,hogy nem lesz folyt :/
  • Cat 02 #746
  • Tomek83
    #745
    Kevin Smith-es filmekben fel szokott tűnni.
  • tigeroo
    #744
    a dogmában is bennevan:D
  • Cat 02 #743
    Hehe, most néztem meg Shop Stop 2-t és benne van Earl meg Randy is :)
  • Peetside
    #742
    sztem aki vágja a részt (2x02 jump for joy asszem;)) az tudja
    jump, jump :D
  • GCsab
    #741
    Kösz! Örök hála :)
    Meg is találtam a számot :D
  • sznus
    #740
    http://tviv.org/My_Name_Is_Earl/Music

    hátha segít ;)
  • sadvagabond
    #739
    elmagyarázom:poén volt.tehát épp azért volt olyan a mondatom,amilyen,hogy egy tükröt állítsak a felborult mondatszerkezet és szóismétlés elé.
    hm?
  • hitch
    #738
    hát a tied se egyszerű:D
  • sadvagabond
    #737
    ez de szép mondat ez volt,a mondat amit írtál.
  • GCsab
    #736
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy mi annak a számnak a címe ami abban a részben volt, amikor Joy börtönbe kerül és Catarinának táncolnia kell a bárban, hogy kiszabaduljon Joy, és abban a jelenetben amikor Joy táncol részegen?

    Előre is kösz a választ.
  • Dj Siegfried
    #735
    hát ez hihetetlen... :S először a sarah connor most meg ez... soha nem gondoltam volna, hogy ilyesmit meg lehet tenni.

    de jó lett volna látni, hogy earl a végére ér a listával és hogy randy összejön végre a feleségével :S
  • Monoton
    #734
    Áhh hihetetlen, hogy így lett vége. Felbasz nagyon :(
  • ForzaInter
    #733
    A Fox hivatalos közleményben jelentette be, hogy a My Name Is Earl halott. A TBS ugyan igényt tartott volna rá, de ez költségcsökkentéssel járt volna, míg a készítők, ha már utolsó évad, akkor szerettek volna minél nagyobbat szólni.
  • Monoton
    #732
    Remélem átveszi valaki, így nem érhet véget :(
  • cassoneitaly
    #731
    A fox passzolta a my name is earl-t. minden remény a TBS-ben. - By Sorozatjunkie...
  • Monoton
    #730
    Itt most mit kell nézni? Ezek 2. és 3. évados epizódok. Eddig is mentek a TBS-en Earl részek.
  • Bulykin
    #729
    ez tényleg szívásXD nehogymár így legyen vége:D
  • atis78
    #728
    link
  • Monoton
    #727
    Nahh megnéztem az évadzárót, kicsit megkavarták a dolgokat

    Amúgy meg ki írják végére, hogy Folytatjuk erre az NBC elkaszálja, szerintem biztos átveszi valamelyik csatorna.
  • desigo
    #726
    az szép
    van még mit kihúzni rajta...
  • Monoton
    #725
    Ez az oldal láttátok már? Itt a teljes lista :)

    Am. most olvastam Sorozatgurun, van rá esély hogy a TBS átveszi a sorozatot.
  • cassoneitaly
    #724
    Earl évadzáró és évadpakkok (hdtv ; 720p) HOSSZUPUSKÁN!!

    Enjoy!