448
Egy rém rendes család Budapesten
  • gameplusz
    #41
    Striptease Club (igazi magyar hely) :D

    Vagy Kocsma :D
  • OrioN the S
    #42
    Rózsa bisztro
  • Met
    #43
    meg a nagy dudák helyett?:)
    Playboy, TuttiFrutti?
  • k8bal
    #44
    tré lesz! nem tudom miért de ránézek a szereplőkre és elkap a szánalom... :/
    az akkor volt jó, abbna a korban azokkal a szereplőkkel! az is jó sok ideig ment van elég rész lehet élvezkedni azokon...
  • HuAn82
    #45
    Eltaláltad, nem nézem. Bravó! Tippelünk tovább, vagy csuklóból megsúgod a lottó ötöst?
  • Dying Soul
    #46
    Cicamagazin
  • REALista
    #47
    Bögyös macák:)
  • Rage47
    #48
    Kelly jobban tetszik az eredetiben :)
  • Subw00fer
    #49
    ja, tiszta bombanő
  • Rage47
    #50
    legalább azért érdemes volt nézni, de itt pff :D
  • YakooZa
    #51
    őő mikó lesz?
  • Pretorianus
    #52
    az eredetiben az volt a jó hogy AMERIKAI. mi szánalmas, rohadt balkániak 22 percre AMERIKAINAK érezhettük magunkat. ez ki a f@szomnak kell ?
  • CodeRed
    #53
    Én csak azt nem értem, ha csinálnak egy ilyen sorozatot itthon akkor miért nem jutott eszükbe a készítőknek, hogy Pándy legyen a család neve? Al Bundy is Ted Bundy után kapta a nevét, aki 28 nőt ölt meg a 80-as években, illetve ha jól tudom "Ő" a "testvére" v. "unokatestvére" Ted-nek a sorozatban. Ezt a ziccert tuti nem hagytam volna ki ha forgatókönyvíró lennék.

    Ő volt Ted:
  • Punker
    #54
    iszonyat gagyi a reklámja.....
  • YakooZa
    #55
    megy a TV2 őn ugye?
  • Aramir
    #56
    Itt totál mást írnak a Bundy név származásáról:
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Egy_rém_rendes_család
    A lap alján az érdekességeknél, szerintem hihetőbb ez a verzió, főleg, hogy vendégszereplő is volt a sorozatban kétszer is.
  • knightbali
    #57
    Hááááát...Elég gagyinak ígérkezik.
  • Sir Quno Jedi
    #58
    De nagyon gáz, hogy Kelly egy igazi bombázó volt mikor kinőtte a kamaszkort, ez a kiscsaj meg még átlagosnak is gyengus és nem karakteres. Sőt Bud sunyi, mégis pofáraesős fizimiskáját sem sikerált eltalálni. Peg meg nem elég Peg... Na jó Bándi meg nem Bundy, szal. valahogy ők közel sem annyira karakteresek így (főleg nem együtt), mint Bundy-ék. Igaz kezdetben azok sem voltak, de idővel összecsiszolódott a csapat és mindenki felnőtt a szerepéhez. Így ezt "folytatni"/"majmolni" nagyon merész vállalkozás.

    Mind1, meglátjuk.

    Azonban pl. egy "Dilizsaruk"-at sem lehetne korrektül magyarra ültetni, mivel az angol humor és angol kisvárosi hangulat kell hozzá!
  • Sephi
    #59
    Nos ebbol is latszik hogy nem vagyol informalt :

    According to Michael G. Moye, the name Bundy came from (At the time) well known World Wrestling Federation villain King Kong Bundy--who had challenged Hulk Hogan for the World Title at Wrestlemania II. Bundy later made an appearance as one of Peg's hillbilly cousins.... The name never came from the serial killer, Ted Bundy.
  • Rage47
    #60
    volt egy olyan rész az eredetiben, mikor Kelly elmesélte vmi filmrendezőnek, h milyen az élete/családja , és másnap a tv-ben tök ugyanazt leadták:) ezt kb. ilyennek képzelem el :))
  • Gladiator
    #61
    Hát, én sosem éreztem amgam amerikainak, és nem is akartam sohasem. Nem tom mit kell itt Amerikát majmolni, szánalmas egy roszág...
  • whiskeyman
    #62
    hát ezt elkúrták...
  • UltimateGamR
    #63
    undoríto sorozat a rém rendes család , szánalmas emebreknek való , röhögjetek azon hogy a családfő fingik meg böfök , undoríto , szánalom emberek nézik , ja és persze azok akik szihiátriára járnek vagy kezelésre
  • Sephi
    #64
    Jaj de sajnnalak....
  • REALista
    #65
    Furcsa de szerintem te vagy szánalmas és korlátolt...
  • Gladiator
    #66
    Gondolom egy részt sem láttál. Nem nagyon emlékszem, hogy Bundy olyan sokat fingana, meg böfögne (sőt, tulajdonképpen egyáltalán nem ugrik be, hogy valaha csinálta volna)...
  • Voltan
    #67
    Na, majd a magyarban! :D
  • akyyy
    #68
    képzeld el magad a helyzetébe. nem látot egy viasatos se tv3-as részt sem. meg a coolo se monjduk.

    és van egy amics sorozat, amit az rtl hétvégente lead az unalpas délutánokon, mikor az ember meg szeretene nézni valami jó filmet, TV!be. és ezt látja.

    ha nemismeri, nem fogja igy megszeretni az 100%!

    de aki ismeri asorozatot, az nem mond ilyeneket, és nagyon is teccik neki:) bár ha rtlen van elszoktam kapcsolni
  • Maak
    #69
    soha nem csinált ilyet...az a sorozat egy nagyon jó sorozat...egy ferde tükör...best, a legjobb a maga nemében...
  • Trisztin
    #70
    mintha anyámat hallanám... :)
  • Mr Csé
    #71
    pont olyanok mint te :D
  • Hunnenkoenig
    #72
    Mer te kurva intelligens vagy es ki tudod mondani azt a szot, hogy "szihiatria"... istenem... onnan szalajtottak, mi?
  • Met
    #73
    te biztos ki ízzadod a gázokat mi?
  • Paranoia
    #74
    kellyt kifogja jáccani?!?!dundika?
  • Doomista
    #75
    holvan a kutya meg a szöke csajszi ebböl a budapesti rém rendes családbol ... ?
  • Lyan Kyj
    #76
    kutya helyett macska lesz Vagy ha már magyar, akkor disznyó
  • Doomista
    #77
    macska ? braff...
  • Black Hawk
    #78
    Így van Al Bundy karaktere utánozhatatlan. Sztem bukni fog :S
  • haxoror
    #79
    Egyik képen láttam egy kutyát, pont ugyanaz a fajta mint ami az eredeti sorozatban is volt.
  • Paranoia
    #80