154
David Jones vadi új játéka
  • CSOCSO
    #74
    nalam egy lost panettel nem erhet fel.
    se ertelmes sztori.. se meglepi. se atvezeto videok...nalam egy ilyen jatek nem kapaszkodhat fel egy lost planet melle.

  • rambuu
    #73
    He lol állati. Nállam még nem volt ilyen.
  • ThugEdge
    #72
    nekem 100x jobban bejött,mint a lost planet pl.
  • ThugEdge
    #71
    alátámasztom,sőt én egy helyen fossá is röhögtem magam,amikor egyszer csak rohadt váratlanul
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az egyik fő ellennél bemondta:"ott van gonsales, a jó kurva anyját"

    nem is az amit mondott, hanem ahogy mondta...kész
  • rambuu
    #70
    De alapjába véve a Magyar szinkron überfasza.
  • rambuu
    #69
    Hát ja én is idesorolom a játékot a kisebb hibák miatt.
  • FoToS
    #68
    irnikelle nekik és a köv updatében kijavitják!!Ténlyeg idegesitő
  • CSOCSO
    #67
    neha uberidegesito tud lenni a jatek.

    pl: a buzerans celzas... van hogy 10 autoroncs kozott lonek szejjel egy cosmo embert.. kozelrol merthatugy aleggyorsabb es a leghalalosabb.. tehat nem a haztetorol lovom oket.. es szeretnem megcsinalni az achivmentet a 15 embert 1 perc alatt puska altall megolni..... nahmarmost.. a celzas uberfasza:
    befogja az autokat a korulottem levo emberek helyett.. volt hogy 3 szor fogtam be egy teherautot ahelyett hogy a mellette levo embert fogta volna be... volt hogy negy ember lott ram 10 meterrol szembe.. erre befogta nekem azt az embert aki 5 utcaval odebb volt... ezekutan lelottem mindenkit volt meg egy ket ember.. de a celzas inkabb a meghalt testekre huz.. ahelyett hogy az ellenseget fogna be...........

    kamera??? tul kozel van es szar szogben! neha mikor ugralni kell felfele ( foleg a fobazisra) SZART SE LATNI! nemhogy folfele nem latsz de semerre.. ha felnezel a kamera becsuszika segglikad ala es magadbol se latsz szartse meg masbol se.
    szar kamerakezeles szar celzas. a jatek szvsz 8/10 nel csak kevesebbet kaphat!
  • CSOCSO
    #66
    tedd hungaryra a gepet.. dashboard legutolso ablakaban lehet

    ahol a gep beallitasait lehet allitani
  • rambuu
    #65
    Na megcsináltam sikerült!! Felpecseltem a játékot és megy is. De nekem nem magyar.
  • rambuu
    #64
    Na megtaláltam a neten és le is szettem azt a Stealth Patchet, de hogy kell azt beleépíteni?
  • rambuu
    #63
    Nem a Frissités!
  • rambuu
    #62
    De de nekem nem ez van nekem NTSCs de akkor is ugyan ez van!!
  • Sland
    #61
    mármint mi?
    A hang elbaszódás?
  • rambuu
    #60
    De de nekem nem ez van nekem NTSCs de akkor is ugyan ez van!!
  • rambuu
    #59
    De de nekem nem ez van nekem NTSCs de akkor is ugyan ez van!!
  • Sland
    #58
    Nah nekem ugyan úgy szar a PAL mint az NTSC
    Mondjuk mind2-t Maxell DVD-re írtam ki, és előte nem írtam más játékot olyan DVD-re
    Kiírom a PGR3-at is Maxellre és ha az is szar, akkor DVD-t váltok...
  • Sland
    #57
    Crackdown.PAL.XBOX360-DNL

    Aki ezzel a verzióval nyomja annak működik rendesen?
    Mielőtt elindul a játék, nem kéri hogy Uptadelj?
  • tobias88
    #56

    pedig boxon nagyon jó volt
  • FoToS
    #55
    hali emberek kijött a PAL verzió.

    Egy kérdés sose értettem vagy csak az én szememmel va na baj mi a különbség az NTSC és a PAL grafikája között?
  • FoToS
    #54
    ezt csatlakozáskor nem tölti le?
  • Örm
    #53
    Állítólag erre a netes lassúlásra adki a Microsoft valami letölthető patchet a játékhoz mostanában.
    Crackdown patch
  • CSOCSO
    #52
    ha jol tudom akkor annyi a lenyen a stealth patchen hogy lehet online is nyomni nyugodtan. hogy ez mennyire igaz vagy nem.. nemtom.. mindenesetre en kiirtam megegyszer, immaron a stealth patcheset.
    kis is probaltam mukodni mukodik igaz UBERLASSU neten:(
  • Örm
    #51
    Ez a sztilt patch mit jevít? Nekem megvan a RANT-os változat, de nem tűnik hibásnak.
  • CSOCSO
    #50
    eloszor a rant jott ki. majd maga a sztilt pecs.. most meg kijott ugy hogy elore stealth patchelve van. tehat nem kell kibontogatnom es patchelnem meg hasonlo baromsagok .. hanem csak siman kiirom. erre vartam.
    a jatek tenyleg jo.. gta mar unalmas. olyan mint az nfs.. elsot nem birtam letenni.. masodik meg jo volt. harmadikat a kozepeig nem vittem el:((((
  • sztomy69
    #49
    Áááááááááá, millen zseer játék, GTA-nál sokkal jobb =) És amikor a járókelők bepofáznak, h álljak arréb, meg "rámlőttél geci?!" Hát naon nagy =)
  • Sland
    #48
    Már régebben, nem?
  • CSOCSO
    #47
    nah ki is jott sztiltpeccsel
  • Doomista
    #46
    egyenlőre nem...de reméljük talán egyszer lesz...reméljük...
  • tobias88
    #45
    pcre ez se lessz?mert akkor megőrülök
  • ThugEdge
    #44
    rájöttetek már a mentésre?
    én így tudom:
    kilépéskor-mentés és kilépés a főmenübe
    betöltés-kijelöljük az ügynökségi pontot és oda rak le
    kipróbáltam és meg vannak az aktáim is,a töl gömbjeim is
  • Sland
    #43
    Kurvajó ez a játék!
    Csak kár ogy hangja nincs :(
    Majd letöltöm a PAL-os verziót, remélem avval menni fog
  • Örm
    #42
    Hello!
    Tudja valaki,hogy mi az a Stealth patch?
  • Doomista
    #41
    Remélem egyszer dob valamelyikötök egy videot hogy milyen a game,mert ugye nekem no xbox360, no crackdown game :(
  • Sland
    #40
    Crackdown.USA.XBOX360-RANT
  • CSOCSO
    #39
    fullos? amugy nemtom. nekem az elobb ugy belassult hogy 1-2 fps el mehetet a menuben (!!!!!!!!!!!!!) ugyhogy kikapcsoltam a picsaba.
    a jobb felso szigeten csak felbasztam az agyam. ubermagas epuletek vannak allandoan leesek es ubersoxor kuuurvara nem kapaszkodik meg az ablakparkanyokon ez a kocsog....
  • Sland
    #38
    Nah végre elindult, hanggal ugyan az. Mi a picsa baja lehet?
  • Sland
    #37
    Nekem az volt, hogy amikor először választottam ki, hogy milyen autóm legyen, akkor elment a rendes hang, elkezdett kibaszott hangosan sercegni meg idióta hangokat nyomatni, és onnan kezdve be sem kussolt. Állítottam a hangerőn, nem hatott rá, állítottam máson, az sem.
    Ha pauselve volt a játék akkor nem majrézott.
    Utána eltűnt a sercegő szar, de nem volt rendes játék hang.
    egye-fene, hang nélkül játszottam.
    gondoltam újraindítom a boxot, hátha lesz hang, erre nem hajlandó elindulni a kurva crackdown. már vagy 20x próbáltam, de nem akar elindulni. pedig előtte elindult...
  • Doomista
    #36
    Demóteszt!
  • CSOCSO
    #35
    nemtom hol lehet menteni..
    amugy a kamera rendszer eleg fosadek.
    neha olyan kozelrol mutogatja az embert hogy hihetetlen.

    a kurva oriaskereken meg ugy felbasztam az agyam hogy nemigaz.
    ubersoxor nem latom hogy merre vagyok merre ugrok es mekkorat.. persze lehetne allgatni a kamcsit felpercenkent csak 10 perc alatt nem ernek korbe